SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Volledig opgebouwd uit samples van oude nummers. Met geniale videoclip erbij die het volledige nummer uitbeeldt.quote:Op maandag 26 juni 2023 19:49 schreef livelink het volgende:
Dit is zo'n raar nummer. Maar het heeft wel wat.
Hier tocht het nu ook lekker door, gelukkigquote:Op maandag 26 juni 2023 19:54 schreef Doedezemaar het volgende:
Beneden heb ik het tot 22 graden kunnen doortochten, nu is boven aan de beurt, ik denk dat het daar ook wel gaat lukken voordat we straks gaan slapen en dan morgen de laatste hitte uit het huis jagen
Hier is het nog 25 graden beneden en 28 graden in onze slaapkamer. Maar het voelt wel al beter.quote:Op maandag 26 juni 2023 19:54 schreef Doedezemaar het volgende:
Beneden heb ik het tot 22 graden kunnen doortochten, nu is boven aan de beurt, ik denk dat het daar ook wel gaat lukken voordat we straks gaan slapen en dan morgen de laatste hitte uit het huis jagen
Zekerquote:Op maandag 26 juni 2023 20:05 schreef livelink het volgende:
Bulletproof is wel een handige eigenschap in een oorlog.
Kan niet zeggen dat ik ooit van die begrippen gehoord heb.quote:Op maandag 26 juni 2023 20:07 schreef DJ11 het volgende:
In 2004 gemaakt als soundtrack voor de film Battleship Potemkin. Dit gaat over de zogeheten Odessa Staircase. Door de huidige oorlog in Oekraïne weer pijnlijk actueel.Pet Shop Boys - After All (edit)
Officieel uitgebracht als Tennant/Lowe, trouwens
Battleship Potemkin is een beroemde Russische oorlogsfilm uit 1925, zonder geluid (een stomme film). Door de jaren heen hebben diverse artiesten er soundtracks voor gemaakt. Een bekende scène speelt zich af in Odessa, thans in Oekraïne gelegen.quote:Op maandag 26 juni 2023 20:11 schreef Melting het volgende:
[..]
Kan niet zeggen dat ik ooit van die begrippen gehoord heb.
Ik heb nog nooit zoveel over Glastonbury gehoord als dit jaar.quote:Op maandag 26 juni 2023 20:15 schreef DJ11 het volgende:
Deze band, die met dit nummer op #1 stond in mijn jaarlijst van vorig jaar, stond dit weekend op Glastonbury. Ze worden inmiddels ook regelmatig op 3FM gedraaid, al is dat helaas niet met dit nummer:The Lathums - Turmoil
Ik had de beide optredens van Rick Astley wel willen zien, en Elton natuurlijkquote:Op maandag 26 juni 2023 20:20 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit zoveel over Glastonbury gehoord als dit jaar.
Het optreden van Rick Astley schijnt redelijk geniaal te zijn geweest. Samen met de band Blossoms speelde hij covers van The Smiths.quote:Op maandag 26 juni 2023 20:20 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit zoveel over Glastonbury gehoord als dit jaar.
En hij trad eerder nog ook gewoon met z’n eigen nummers op en ik las dat dat ook een feestje was. Het is ook echt een leuke kerelquote:Op maandag 26 juni 2023 20:21 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Het optreden van Rick Astley schijnt redelijk geniaal te zijn geweest. Samen met de band Blossoms speelde hij covers van The Smiths.
Ja, ik zag het. Het is ook echt een sympathieke kerel. Hij heeft zelf ook weer een nieuwe single uit. Ik zal 'm de volgende keer draaienquote:Op maandag 26 juni 2023 20:23 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
En hij trad eerder nog ook gewoon met z’n eigen nummers op en ik las dat dat ook een feestje was. Het is ook echt een leuke kerel
Deed me erg denken aan Sam Smithquote:Op maandag 26 juni 2023 20:23 schreef DJ11 het volgende:
In 2019 - een extreem sterk muzikaal jaar - nét buiten de top 10 van mijn jaarlijst.Adam French - Slow Dancing
Die had zo'n nummer ook kunnen zingen. Maar hij/die krakeelt zo, tegenwoordig. Lastig uit te leggen. Gebruikt z'n stem vaak over the top. Ik vind het lang niet altijd mooi.quote:
Vanavond worden the eighties niet geaccepteerd.quote:Op maandag 26 juni 2023 20:31 schreef DJ11 het volgende:
Calvin Harris - Acceptable In The 80's (radio edit)
Ik meld nog een keertje dat het mogelijk is om een verzoekje aan te vragen. Ik heb wat minder ruimte dan anders, maar leuke suggesties zijn welkom. Het moet dus gaan om nummers uit 2000 of nieuwer. Meld ze gerust via DM.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |