Het is sowieso IT, daar heeft deze Ierse droeftoeter toch de skills niet en je moet eerst met een lager salaris genoegen nemen om later meer te verdienen door skills en ervaring.quote:
Oh, dat klinkt wel heel bekend... Hee wacht! Dat is precies hoe ik het ook heb gedaan!quote:Op dinsdag 27 juni 2023 07:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Het is sowieso IT, daar heeft deze Ierse droeftoeter toch de skills niet en je moet eerst met een lager salaris genoegen nemen om later meer te verdienen door skills en ervaring.
Heh. Gek. Er stond global etc etc. Heb het niet verder uitgebreid gelezen na dat. Maar nevermind.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 07:40 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
Qualifications:
Here's what you'll need
Interest in compliance, know your customer (KYC), and anti-money laundering regulations
Excellent written and oral communication skills both in Dutch and English
Willing to travel within The Netherlands
Computer skills, especially Microsoft Word and Excel
Accuracy and a keen attention to detail
Solid organizational and time management skills
Flexibility and a team player
Bonus points if you have
Excellent document drafting skills
(Good) understanding of Dutch Law & Regulation
Excellent aptitude for research and familiarity with online research tools
Yup, dat gaat het hem worden voor TS
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 03:51 schreef sirdanilot het volgende:
@:Steven_Stil ik weet niet zo goed welke diensten ik kan verkopen om ZZPer te worden. De tijd dat dit met een simpele webshop lukte is volgens mij wel voorbij
Daar zeg je wat @Leandra, hij zou best eens influencer kunnen worden.quote:Op maandag 26 juni 2023 17:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien dat daar een markt voor is, een blog met oeverloos gezeur openen....
Zeg maar alles waar TS normaal een topic over zou willen openen dan in blogvorm ergens posten, wellicht wordt het nog wat, al is het alleen maar omdat TS dan status van "The one you love to hate" krijgt.
Oh God please no.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:29 schreef Viv het volgende:
[..]
[..]
Daar zeg je wat @:Leandra, hij zou best eens influencer kunnen worden."Irritainment" is namelijk booming, zie bijvoorbeeld de reacties in dit topic:
SHO / Mommyvloggers #11 - niet haasten maar bedelen!
Tegenwoordig verdien je dan met de statiegeld flesjes inzamelen wel een paar euro zwart per uur extra.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 07:57 schreef Leandra het volgende:
Als je dan toch onder een brug moet wonen, waarom zou je dat dan in Appingendam doen?
En wat voor minimumloonbanen zijn er op de Zuidas? Schoonmaker?
Het was wel een serieuze suggestie.quote:
Maar dit doe ik al 5 jaar, fulltime werken en op kamers wonen. In die tijd is mijn loon meer dan verdubbeld. Maar dan moet ik nu weer naar terug bij af en gaan werken voor de helft van mijn laatste loon ? Dat lijkt me volstrekt nutteloos.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 07:46 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Niemand vraagt dat
Maar wellicht een tijdje een wat minder salaris of woonruimte accepteren en vanuit die positie rustig verder kijken is wellicht een wat verstandiger idee dan je geld verbrassen aan vakantie en daarna onder de brug belanden.
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:42 schreef Viv het volgende:
[..]
Het was wel een serieuze suggestie.
Aangezien hij zoveel tijd en moeite in zijn klaagtopics steekt en verder eigenlijk tot niets komt, dan moet hij díe vaardigheid maar te gelde maken.
Hoeveel % van je inkomen gaf je uit aan wonen dan?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:44 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Maar dit doe ik al 5 jaar, fulltime werken en op kamers wonen. In die tijd is mijn loon meer dan verdubbeld. Maar dan moet ik nu weer naar terug bij af en gaan werken voor de helft van mijn laatste loon ? Dat lijkt me volstrekt nutteloos.
Lijkt me niet nutteloos om te voorkomen dat je platzak onder de brug mag gaan wonen?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:44 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Maar dit doe ik al 5 jaar, fulltime werken en op kamers wonen. In die tijd is mijn loon meer dan verdubbeld. Maar dan moet ik nu weer naar terug bij af en gaan werken voor de helft van mijn laatste loon ? Dat lijkt me volstrekt nutteloos.
Ik heb gepolst of men hier interesse heeft in een podcast of zo maar vooralsnog krijg ik weinig reactiesquote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:42 schreef Viv het volgende:
[..]
Het was wel een serieuze suggestie.
Aangezien hij zoveel tijd en moeite in zijn klaagtopics steekt en verder eigenlijk tot niets komt, dan moet hij díe vaardigheid maar te gelde maken.
TS wil pas denken aan een baan als hij 80k gaat verdienen en 600 euro per maand voor huisvesting gaat betalen. De rest is niet goed genoeg voor hemquote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Lijkt me niet nutteloos om te voorkomen dat je platzak onder de brug mag gaan wonen?
Je kan toch wel een beetje klein beetje vooruit denken?
Jouw topics krijgen wél veel reacties, terwijl dat - laten we wel wezen - trekken aan een dood paard is, al jaren.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:48 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik heb gepolst of men hier interesse heeft in een podcast of zo maar vooralsnog krijg ik weinig reacties
Ja, en daarom blijft ie liever een beetje vakantie vieren tot de afgrond.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:54 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
TS wil pas denken aan een baan als hij 80k gaat verdienen en 600 euro per maand voor huisvesting gaat betalen. De rest is niet goed genoeg voor hem
Remote werken, vanuit een ander land, is niet praktisch voor een werkgever. Behalve als je heeeel goedkoop en heeeel goed bent, en het werk laat het toe I guess, dan zit daar wat voor een werkgever in.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:14 schreef Rene het volgende:
[..]
Heh. Gek. Er stond global etc etc. Heb het niet verder uitgebreid gelezen na dat. Maar nevermind.
Dus ik moet 80 euro per sessie gaan betalen om een Ierse achterbakse psycholoog mij te laten vertellen dat ik niet moet zeuren dat ik geen woonruimte kan vinden die aan mijn eisen voldoet en dagelijks 3 uur moet reizen ?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 07:48 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Is dit een grote troll of denk je echt zo? In dat laatste geval wordt het tijd dat je hulp gaat zoeken.
Ik moet uiteindelijk ook eten dus als het geld op is moet ik het elders vandaan halen natuurlijk.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:07 schreef Stepperoller het volgende:
Dan werk je toch lekker niet? Het lijkt me alleen niet slim als je in tijden van hoogconjunctuur al moeite hebt met ergens aangenomen worden.Je bent immers totaal niet in de positie dat je nooit meer hoeft te werken
Dat niet, maar misschien dat een psycholoog wel met jou kan onderzoeken waar jouw neiging tot zelfsabotage vandaan komt. Waarom zou dat een Ier moeten zijn trouwens, je bent daar toch weg?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:28 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Dus ik moet 80 euro per sessie gaan betalen om een Ierse achterbakse psycholoog mij te laten vertellen dat ik niet moet zeuren dat ik geen woonruimte kan vinden die aan mijn eisen voldoet en dagelijks 3 uur moet reizen ?
Verschilt per huis en per baanquote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoeveel % van je inkomen gaf je uit aan wonen dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |