Met Poetin is er ook een terrorist aan de macht.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:39 schreef hangtime het volgende:
[..]
Niet alleen voor Putin, maar de hele wereld.
4500 nucleaire wapens in handen en controle van terroristen.
Dan nog liever Putin aan de macht lijkt me..
Dan moet je Viaplay Premium nemen.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:41 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zou wel een live kaartje willen zien van hun route.
Soort van file-kaart net als van de anwbquote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:41 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zou wel een live kaartje willen zien van hun route.
Omdat als Poetin valt, Kadyrov valt.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:42 schreef Raw85 het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom die Kadyrovits zich hier voor laten lenen en een deel van het vuile werk op mogen knappen
66.6 😳quote:
Nou, dat belooft altijd veel goeds met die Russische deelrepubliekjes onder zo'n vlag.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:41 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Staat gewoon de Shahada op.
"(er) is geen godheid (dan) alleen God en Mohammed is de gezant van God."
Die lui gaan wel hard.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nogal logisch als je ziet dat die Wagnergroep inmiddels ongeveer 300 km van Moskou is.
Gisterenavond avond toen ik stopte met het luisteren naar de space was de algemene mening dat het een soort psy op was van het westen of een soort show van de Russen en nu hebben ze het over het einde van het Putin regime.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:39 schreef Scrummie het volgende:
Die Twitter Space die hier gelinkt werd. 1 van de gasten is ontzettend druk en pro Ukraine, de rest is Pro Rusland en doet alsof er niets aan de hand is. Alles is normaal. Het westen blaast alles op
Zou erg mooi zijn.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:42 schreef polderturk het volgende:
Het front in Oekraïne gaat binnenkort ineenstorten.
Oekraïne gaat grote lappen grond terugpakken.
Nog even één stop en dan gas op die toeter naar Moskouquote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nogal logisch als je ziet dat die Wagnergroep inmiddels ongeveer 300 km van Moskou is.
Dat zegt wel genoeg.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:46 schreef Slayage het volgende:
[..]
Gisterenavond avond toen ik stopte met het luisteren naar de space was de algemene mening dat het een soort psy op was van het westen of een soort show van de Russen en nu hebben ze het over het einde van het Putin regime.
Goede vraag. Verbazingwekkend dat het relatief ongestoord kan doorgaan wel.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:47 schreef byah het volgende:
Waarom proberen ze die colonne tegen te houden met vrachtwagens vol zand ipv militair materieel? Is het er niet of willen ze het niet?
quote:Op zaterdag 24 juni 2023 15:48 schreef capricia het volgende:
[ twitter ]
Dat gaat heel snel. In een keer door op Moskou.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |