Ja en toch komt Wendy sympathieker als mens op ons over dan Babette. Raar he. NOT.quote:Op woensdag 21 juni 2023 13:20 schreef pingu66 het volgende:
Baps weer over Wendy.
Baps weet ondanks dat ze dronken is precies wat ze doet en doet precies de zelfde dingen die ze nuchter ook doet.
Wendy is wel een hot onderwerp bij Babettequote:Op woensdag 21 juni 2023 13:21 schreef Dotteke het volgende:
Jemig weer over dat Wendy heeft gelogen over het slapen met Jasper
ik denk dat ze gewoon stik jaloers is op Wendy. En dat ze de grip op wendy kwijt is, wendy deed niet meer alles slaafs zoals babette het wildequote:Op woensdag 21 juni 2023 13:23 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Wendy is wel een hot onderwerp bij Babette
Misschien heeft ze dat wel gedaan om Jappies bestwil en Wanda ....quote:Op woensdag 21 juni 2023 13:21 schreef Dotteke het volgende:
Jemig weer over dat Wendy heeft gelogen over het slapen met Jasper
Dat gevoel bekroop bij mij dus ook, jaloeziequote:Op woensdag 21 juni 2023 13:25 schreef Verida het volgende:
[..]
ik denk dat ze gewoon stik jaloers is op Wendy. En dat ze de grip op wendy kwijt is, wendy deed niet meer alles slaafs zoals babette het wilde
quote:Op woensdag 21 juni 2023 13:26 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Dat gevoel bekroop bij mij dus ook, jaloezie
en jaloers als een gek omdat er gezellig in de cabana is geslapen en zij t feestje miste, Maar juist daarom was t zo leukquote:Op woensdag 21 juni 2023 13:26 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Dat gevoel bekroop bij mij dus ook, jaloezie
Je bent ook niet verplicht om iemand te zeggen als je iets met iemand gedaan heeftquote:Op woensdag 21 juni 2023 13:25 schreef chufi het volgende:
[..]
Misschien heeft ze dat wel gedaan om Jappies bestwil en Wanda ....
quote:Op woensdag 21 juni 2023 13:31 schreef Clasientje het volgende:
Ok ik volg Jeffrey sinds kort ff kijken maar ik merk wel dat hij een stuk rustiger en kalm overkomt en meer respect toont. Een hele andere Jeffrey zag ik bij die fimpjes op instagram. Ik krijg dan toch de indruk dat Jeffrey een rol speelde in het progamma.
Op het nog 100 dagen feest stond ze allerlij dingen te schreeuwen over Jeff en Mirthe dat Jeff geilde op Mirthe en niet op Kim ( Jeff was er op dat moment niet bij)quote:Op woensdag 21 juni 2023 13:28 schreef utopia2.0 het volgende:
Ik krijg telkens het gevoel, dat Babette het over haarzelf heeft, wanneer ze het over het niet tegen drank kunnen heeft. Als er iemand is, die niet tegen drank kan is het Babette zelf wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |