Water was rond de 0 graden dus als je overboord was en in water zink je al na 1 minuut ze hadden wel paar reddingsboten maar vaak door de chaos gaan mensen elkaar bij de bootjes wegduwen?quote:Op maandag 19 juni 2023 18:22 schreef Hatseflats22 het volgende:
Als je met de Titanic zinkt, heb je tenminste nog een kans.
Ok dus je zou wel zo een duikbootje instappen?quote:Op maandag 19 juni 2023 20:10 schreef Morrigan het volgende:
Toch lijkt mijn dat best gaaf on dat van dichtbij te zien.
Er zijn nog meer beelden, wat een horror.quote:
nou de duikboot zal wel gebarsten zijn, anders was ie al bven gekomen door de ballast weg te gooienquote:
Ik denk dat ze alleen een kleine kans maken als ze in de buurt van de kust op kleine diepte liggen.quote:Op maandag 19 juni 2023 22:53 schreef PirE het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat je in 72 uur een schip daar kan hebben om dat ding op te pakken. Is er überhaupt wel materiaal dat zo diep iets kan bergen?
Edit: 5 kilometer is weleens gedaan, dus ze hebben nog een kans.
Weinig beenruimte voor ¤250.000-quote:
Zoals iemand hierboven al zei, al krijg ik 250k dan zou ik er nog niet ingaan.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 06:45 schreef TLC het volgende:
Dat duikbootje doet er 2 uur over om de Titanic te bereiken, ik zou er niet aan moeten denken om al die tijd in zo'n klein ding te zitten zonder n kant op te kunnen, ik word er claustrofobisch van
Och, geen problemen mee.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 07:39 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Zoals iemand hierboven al zei, al krijg ik 250k dan zou ik er nog niet ingaan.
Ik vind die vent meer overkomen als een gladde autoverkoper die blij is met zijn ingenieuze money maker dan als een betrouwbare en degelijke ingenieur.quote:
Die zijn natuurlijk druk met de zoektocht naar deze duikboot plannen. Voor slechts 500.000 kun je meedoen.quote:Het bedrijf wil niet reageren op de vermissing.
Die experimentele duikboot van ze noemden ze nog de 'Titan' ook. Manman, dat er mensen zo gek waren geld te betalen om daarin te stappenquote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:27 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Die zijn natuurlijk druk met de zoektocht naar deze duikboot plannen. Voor slechts 500.000 kun je meedoen.
enquote:RUSH: You know, there's a limit. You know, at some point, safety just is pure waste. I mean, if you just want to be safe, don't get out of bed. Don't get in your car. Don't do anything. At some point, you're going to take some risk, and it really is a risk/reward question. I think I can do this just as safely by breaking the rules.
Gekkenwerkquote:"The experimental submersible vessel has not been approved or certified by any regulatory body. Any failure could cause severe injury or death.
The support vessel is an industrial vessel not designed for passenger operations and present many hazards, including...property damage, injury, disability, or death.
If I choose to assist in the servicing of the submersible, I will be exposed to high-pressure gases, high-voltage electrical systems, and other dangers that could lead to property damage, injury, disability, and death.
I hereby assume full responsibility for the risk of bodily injury, disability, death."
Dat ding is hoogstwaarschijnlijk in een fractie van een seconde geimplodeerd.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:36 schreef Tengano het volgende:
Echt bizar dit. Je weet niet of die mensen nu nog opgehokt zitten in dat ding, met of zonder licht oid, of ze nog bij kennis zijn, of ze geslapen hebben of dat ze al verdronken zijn. Wat een creepy verhaal dit zeg.
En het klinkt ook niet goed dat er 5 weken geleden dus structurele problemen met dat ding waren zoals @:Perrin net postte.
Ik dacht ik ga even kijken of ze wellicht al gered zijn, maar helemaal nada dus.
Dat mag je hopen want dan is het tenminste snel gebeurd.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:38 schreef Perrin het volgende:
Dat ding is hoogstwaarschijnlijk in een fractie van een seconde geimplodeerd.
Moet meteen weer denken aan die briefjes die ze toen in 2000 aan boord van de Kursk hebben gevonden, die exact dat beschreven. Nagelaten door één van de 23 bemanningsleden die niet op slag dood waren door de explosies. De tweede was amper te ontcijferen omdat het in totale duisternis geschreven is.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:39 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dat mag je hopen want dan is het tenminste snel gebeurd.
Drie dagen in het donker op de bodem liggen en weten dat de zuurstof dan op is, lijkt mij minder...
Heb ik niet meegekregen, maar dat klinkt ook wel eng en heel verdrietig.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:53 schreef K21 het volgende:
Moet meteen weer denken aan die briefjes die ze toen in 2000 aan boord van de Kursk hebben gevonden, die exact dat beschreven. Nagelaten door één van de 23 bemanningsleden die niet op slag dood waren door de explosies. De tweede was amper te ontcijferen omdat het in totale duisternis geschreven is.
Ja maar, hoe moet je zo een onderzeeer van de bodem naar boven krijgen?quote:Op dinsdag 20 juni 2023 05:03 schreef Za het volgende:
[..]
Er zijn nog meer beelden, wat een horror.
Leuke kerel dit, jammer dat hij ook aan boord is, maar er is nog tijd (alleen geen hulp appararuur).
Ik moet er zelfs nog over nadenken wat ik zou doen als ik er 250.000 dollar voor zou krijgen.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 04:39 schreef realnice11 het volgende:
[..]
Ok dus je zou wel zo een duikbootje instappen?
Waarom denk je dat ze gered kunnen worden?quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:36 schreef Tengano het volgende:
Echt bizar dit. Je weet niet of die mensen nu nog opgehokt zitten in dat ding, met of zonder licht oid, of ze nog bij kennis zijn, of ze geslapen hebben of dat ze al verdronken zijn. Wat een creepy verhaal dit zeg.
En het klinkt ook niet goed dat er 5 weken geleden dus structurele problemen met dat ding waren zoals @:Perrin net postte.
Ik dacht ik ga even kijken of ze wellicht al gered zijn, maar helemaal nada dus.
Niet, dat kan niet.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 08:57 schreef Breekfast het volgende:
Het lijkt mij sowieso een hopeloze situatie. Ook al vinden ze de duikboot nog op tijd, hoe ga je de duikboot in hemelsnaam van zo'n grote diepte omhoog takelen?
De duikboten van de marine schijnen niet eens zo diep te kunnen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |