Daar schijnt ze gisteren avond ook een tijdje te hebben gezeten.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:28 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ik gok kamertje 5...toevluchtsoord van Babette
Verleden week of die week daarvoor vroeg ze aan Janet waarom ze nooit naar kamertje 5 ging, nou zegt Janet, ik heb daar niks te zoeken... nou zei Babette gewoon voor de gezel, lekker even kletsen.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:46 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Daar schijnt ze gisteren avond ook een tijdje te hebben gezeten.
Eigenlijk zou dat ook niet moeten maar goed
D'r zit gewoon een kink in de kabel en die is moeilijk weg te poetsen.. het zal Babette sieren deze dingen ook tegen Wendy te zeggen...quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:50 schreef engine het volgende:
Babette heeft echt niks met Wendy. Klinkt haast alsof ze ruzie hebben als je haar hoort. Nergens neemt ze het voor Wendy op.
quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:08 schreef engine het volgende:
Babette zou buiten nooit om geld vragen maar in de loods wel want het is ook een beetje informatie.
Blabla
Heb het eventjes volgehouden maar het is echt niet te doen. Babette blijft toch wel lullen. Van het ene domme argument naar het ander.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:08 schreef Dotteke het volgende:
Vermoeiend naar Marciano en Babette te luisteren zeg
Beide willen gelijk hebben.
Zitten elkaar constant te overschreeuwen, doodvermoeiend....quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:08 schreef Dotteke het volgende:
Vermoeiend naar Marciano en Babette te luisteren zeg
Beide willen gelijk hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |