Om 15:00 is de zon ook nog heel sterk, het warmste moment van de dag is tussen 17:00 en 18:00.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja dat, tussen 12 en 1500 er niet in komen. En even je gezicht insmeren sochtends.
En je niet inspannen idd. Dan is het prima te doen.
Het is niet overdreven.quote:Op maandag 12 juni 2023 15:47 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Waar woon je?
en waar heb je het over?
ik was op het strand en nu zit ik in de tuin, met voldoende wind.
het is niet heet, het is geen hittegolf maar blijf je vooral veilig schuilen op je zolderkamer en tel de dagen tot het weer herfst is.
Overdreven gedoe hier
Nee, dat heet een weersvoorspelling, zodat je toch klimaathysterisch kan doen over een hittegolf ook als die er niet is.quote:Op maandag 12 juni 2023 15:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
In Zuid holland en het is hier buiten 31 graden, het is intussen 4 dagen rond de 30 graden en de komende 10 (!) dagen komt het hier niet ONDER de 26 graden.
Dat heet een hittegolf.
[..]
Morgen is het officieel een hittegolf en dat is zéér uitzonderlijk voor deze tijd van het jaar.
Hoezo op deze dag? 104 jaar geleden was het een andere dag. Het zegt helemaal niks tenzij het heel vroeg in het jaar zou zijn, maar dan is dezelfde dag een onzinnig criterium. Deden ze vorig jaar ook, "De warmste 20 oktober sinds..." roepen terwijl er nog veel warmere novemberdagen zijn geweest. Dan zijn er ook nog de recent op basis van modellen aangepaste meting want men kon vroeger bij het KNMI geen thermometer aflezen blijkbaar, en het hele land doet er blijkbaar ook niet meer toe als we maar hittegolf kunnnen roepen.quote:De laatste keer dat het zo warm was op deze dag is 104 jaar geleden.
Net met de bus geweest maar het was heerlijk koel daarbinnen.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:08 schreef Rabieluh het volgende:
Ben ook maar wat blij dat ik nu net vakantie heb en op mijn eigen tempo aan deze temperaturen kan wennen.
Er rijden geen treinen op mijn traject anders had ik iedere dag met de bus naar werk gemoeten. Zo'n rijdende kas vermijd ik liever met 30 graden
Ach, wat aandoenlijk. Je bent echt boos op me.quote:Op maandag 12 juni 2023 15:40 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ah de voorspelbare poging om de andere user emoties in de schoenen te schuiven.Je draaiboek is weinig prikkelend maar wel aandoenlijk. Je hebt zeker ook een tribal tatoeage en een zoontje genaamd Delano? Misschien moet je nog een stoere opmerking maken om je geforceerde quasi-lakse houding te demonstreren. Je moet natuurlijk geen gezichtsverlies lijden.
Het gebrek aan respect om een normale discussie te voeren is blijkbaar te moeilijk voor sommigen en daarom moet je maar bek houden schreeuwen.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:19 schreef Revolution-NL het volgende:
Klimaat jankerts, airco's zijn EnErGiEsLuRpErs!!!!!!!!!!!!![]()
Ze vergeten even dat er dit soort dagen een overschot aan energie is, als je zonnepanelen hebt dan komt die paar honderd watt rechtstreeks van het dak. Bek houden.
Niet bepaald, waarschijnlijk YouTube o.i.d.quote:Op maandag 12 juni 2023 12:55 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee, alleen jij komt met dingen aanzetten die niet waar zijn.
Oftewel als je iets van een docu gezien hebt zal dat gewoon een filmpje van een figuur op feesboek zijn.
Dat kan, niet opgezocht.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Om 15:00 is de zon ook nog heel sterk, het warmste moment van de dag is tussen 17:00 en 18:00.
Ik was in Marrakech, de bewakers die voor het hotel stonden trokken een dikke trui met jas aan als het onder de 30 graden kwamquote:Op maandag 12 juni 2023 16:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
Wat een acts komen hier voorbij zeg. Of mensen zijn gewoon dom.
Maar veel te warm om me druk te maken om acts, en ik denk niet dat er iemand ook maar echt zo dom is om te zeggen dat dit weer he-le-maal normaal is en dat het niet gaat om een hittegolf.
En dat is in dit rapport. De realiteit haalt tot nu toe telkens al die rapporten in en blijkt het allemaal nog sneller en rampzaliger te verlopen te gaan dan eerder verwacht. Maar goed, ik begreep dat de wetenschappers in de meeste officiele klimaatrapporten altijd aan de voorzichtige kant zijn.quote:Op maandag 12 juni 2023 14:04 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik ben het ermee eens dat de invloed van alle broeikasgassen samen wordt ingeschat op 1-2 graden. Want dat is wat er letterlijk staat in het rapport.
Mensen moeten eens ophouden met doemdenken als de zon een paar dagen schijnt.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
Wat een acts komen hier voorbij zeg. Of mensen zijn gewoon dom.
Maar veel te warm om me druk te maken om acts, en ik denk niet dat er iemand ook maar echt zo dom is om te zeggen dat dit weer he-le-maal normaal is en dat het niet gaat om een hittegolf.
Het is al een maand gortdroog manquote:Op maandag 12 juni 2023 16:56 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Mensen moeten eens ophouden met doemdenken als de zon een paar dagen schijnt.
Het is hier heel snel ''hysterisch'' of ''doemdenken'' als je feiten benoemt blijkbaar.quote:Op maandag 12 juni 2023 16:56 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Mensen moeten eens ophouden met doemdenken als de zon een paar dagen schijnt.
En dat is nooit voorgekomen in de geschiedenis? En hebben we een thermostaat die we omhoog en omlaag kunnen zetten?quote:
We hebben wel een politiek die de illusie creëert dat dat wél kan en dat je het gewoon kan managen.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:01 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
En dat is nooit voorgekomen in de geschiedenis? En hebben we een thermostaat die we omhoog en omlaag kunnen zetten?
Ja, maar het lijkt nu steeds vaker te gebeuren.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:01 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
En dat is nooit voorgekomen in de geschiedenis?
we krijgen een klimaat dat is goed voor toerisme , subtropisch klimaat met palmbomen aaan oinze noordezee kustquote:Op maandag 12 juni 2023 17:01 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
En dat is nooit voorgekomen in de geschiedenis? En hebben we een thermostaat die we omhoog en omlaag kunnen zetten?
We hebben alleen cijfers van de laatste paar 100 jaar. De rest van de 3,99999 miljard jaar zijn geen cijfers hooguit computermodellen (garbage in garbage out).quote:Op maandag 12 juni 2023 17:05 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ja, maar het lijkt nu steeds vaker te gebeuren.
4 miljard jaar is niet zo relevant voor ons.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:07 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
We hebben alleen cijfers van de laatste paar 100 jaar. De rest van de 3,99999 miljard jaar zijn geen cijfers hooguit computermodellen (garbage in garbage out).
Niet? Dus als er bepaalde cycli zijn die elke 10 duizend jaar voorkomen dan is dat niet relevant?quote:Op maandag 12 juni 2023 17:12 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
4 miljard jaar is niet zo relevant voor ons.
Allemachtig zeg.quote:Op zondag 11 juni 2023 16:48 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ik ga half dood met dit weer. Als er iemand langskomt die zo zegt van "lekker weer he?" moet ik de neiging onderdukken om hem of haar heel hard te slaan. Echt heel hard.
Jawel, maar het gaat om de tijdschaal waarin het klimaat verandert. Voor ons zijn schalen van jaren tot eeuwen relevant en geologische tijdsschalen van duizenden tot miljoenen jaren niet zo.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:13 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Niet? Dus als er bepaalde cycli zijn die elke 10 duizend jaar voorkomen dan is dat niet relevant?
Sowieso snap ik de gedachte van 'het is misschien wel vaker gebeurd in de miljarden jaren geschiedenis van de Aarde, dus het is geen probleem' niet helemaal.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:20 schreef Straatcommando. het volgende:
De mensheid stoot in 1 eeuw ongeveer voor miljoenen jaren aan opgeslagen co2(en andere vormen broeikasgassen) uit, maar het is echt niet onze schuld en het is een onderdeel van een normaal patroon.
Jezus wat intens dom.
Truequote:Op maandag 12 juni 2023 15:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Beste bescherming tegen de zon is deze op bepaalde tijdstippen te ontwijken en zonnebrand.
Ook dat. We zijn als mensheid in staat om er wat tegen te doen, waarom dan gelaten toe staan kijken..quote:Op maandag 12 juni 2023 17:24 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Sowieso snap ik de gedachte van 'het is misschien wel vaker gebeurd in de miljarden jaren geschiedis van de Aarde, dus het is geen probleem' niet helemaal.
Het einde der dagen is gekomenquote:Op maandag 12 juni 2023 17:16 schreef Rabieluh het volgende:
Ondanks dit helse weer kwamen er eerder vandaag nog twee jehovas aan de deur, lang niet gezien!
Omdat sommige mensen denken dat dit een politiek-ideologische kwestie is en geen kwestie van overleving.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ook dat. We zijn als mensheid in staat om er wat tegen te doen, waarom dan gelaten toe staan kijken..
Ze vroegen of bijbel in deze tijd nog een plek heeft. Ja bij mij niet maar vroeger ook al niet.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:26 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Het einde der dagen is gekomen
Is hier zeker een plek voor; bij het vuilnis.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:28 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Ze vroegen of bijbel in deze tijd nog een plek heeft. Ja bij mij niet maar vroeger ook al niet.
Omdat wat doen verandering inhoudt.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ook dat. We zijn als mensheid in staat om er wat tegen te doen, waarom dan gelaten toe staan kijken..
Als ze dat nog pakweg 30 tot 35 jaar uit kunnen stellenquote:Op maandag 12 juni 2023 17:26 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Het einde der dagen is gekomen
En we zijn weer terug ontopicquote:Op maandag 12 juni 2023 17:36 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Als ze dat nog pakweg 30 tot 35 jaar uit kunnen stellen
We zijn niets gewend.quote:Op maandag 12 juni 2023 15:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
In Zuid holland en het is hier buiten 31 graden, het is intussen 4 dagen rond de 30 graden en de komende 10 (!) dagen komt het hier niet ONDER de 26 graden.
Dat heet een hittegolf.
[..]
Morgen is het officieel een hittegolf en dat is zéér uitzonderlijk voor deze tijd van het jaar. De laatste keer dat het zo warm was op deze dag is 104 jaar geleden.
Dat JIJ het niet heet vindt betekent niet dat het niet heet is.
Wat een denigrerende postquote:Op maandag 12 juni 2023 18:08 schreef ZanneG het volgende:
[..]
We zijn niets gewend.
Ik heb het nog geen seconde te heet gevonden, gewoon zoals de zomer hoort te zijn.
Heerlijk lekker de hele avond buiten zitten, overdag naar het strand of in de tuin zitten,
In die spaarzame vrije dagen er lekker wat van maken.
Ipv hele dagen te mekkeren hoe warm het wel niet is.
Ik zit ook in ZH en lekker in de schaduw is het heerlijk buiten, natuurlijk moet je ook niet in de volle zon gaan zitten.
Ik woon wel dicht bij het strand en er is altijd wel een lekker windje. Dat scheelt
Ik heb met je te doen hoor, als je er niet van houdt dan is het heel vervelend voor je.
Mijn clienten hebben ook veel last vd zon dus ik heb daar alle begrip voor.
Wat wel vervelend is is de droge tuin, is het goed om bij te sproeien of is dat aso in tijden van 'hittegolven' ?
Zeker niet aangezien ze dan met voorbeelden komen die niet zo heel leuk waren. Gepaard gingen met massale sterfte enzo.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:24 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Sowieso snap ik de gedachte van 'het is misschien wel vaker gebeurd in de miljarden jaren geschiedenis van de Aarde, dus het is geen probleem' niet helemaal.
Ik ben juist 1 en al begripquote:Op maandag 12 juni 2023 18:15 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Wat een denigrerende post![]()
Bah.
Groot gelijk.quote:Op maandag 12 juni 2023 18:18 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Ik ben juist 1 en al begrip
Maar ik ben wel klaar met het gezucht gesteun en geklaag hier, tijd om uit te loggen en vd zomer te genieten.
Misschien tot in de winter weer
Verschilt echt per persoon. Ik zweet echt bijna nooit, dus ik kan m'n warmte veel minder goed kwijt dan een ander. Iedereen ervaart de warmte anders. Jij loopt misschien weer te huilen als het heel koud is.quote:Op maandag 12 juni 2023 17:15 schreef timmmmm het volgende:
Al die volwassen mensen die normaal zouden moeten kunnen functioneren en zich dan gedragen als een kleine bitch bij wat licht ongemak begrijp ik echt niet
Nee dat ben je niet.quote:Op maandag 12 juni 2023 18:18 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Ik ben juist 1 en al begrip
Maar ik ben wel klaar met het gezucht gesteun en geklaag hier, tijd om uit te loggen en vd zomer te genieten.
Misschien tot in de winter weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |