quote:Op zaterdag 10 juni 2023 21:49 schreef Deisyy het volgende:
Babette is ook haar mic weer kwijt volgens mij
Ik zag hem een paar dagen terug voor die lijst kijken op kantoor, hij vond het zonde dat het shirt van Babs steeds aan die hanger hingquote:Op zaterdag 10 juni 2023 21:48 schreef schizolientje het volgende:
hij is slordig vindt Marciano en ja, hij is slordig En wie wil daar tegen aan kijken??? Ze is er wel heeeeeeeeeeeel blij mee. Maar dat komt omdat ze zo blij is met zichzelf
Erik heeft geen klus bedrijfquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:40 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Hij heeft een eigen klusbedrijf. Daar schijnt hij zoveel tijd in te moeten steken dat hij niet op vakantie kan want dan kan hij niet werken en dus geen geld.
dat is al maanden..quote:Op zaterdag 10 juni 2023 21:59 schreef xsaskiax het volgende:
De keuze is weer reuze...... we kunnen kiezen uit zelfs TWEE kaartstreams!!!
(Wat een armoe)
idiote troelaquote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:37 schreef schizolientje het volgende:
de pleuris breekt bijna uit toen Marciano de deur uit kwam, hysterisch gaweggaweggaweggaweg
Nou Isaac is absoluut niet eng. Zijn engere figuren in de loods.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:45 schreef mangalie het volgende:
Enge Isaac komt ook ff gluren bij Jasper en Babette..
Bosleds.nlquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:46 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
hij heeft een eigen bedrijf dat advies geeft/ verkoop over verlichting.
Ik krijg alleen het idee dat hij er weinig mee verdient, hij heeft vaker aangegeven niet veel geld uit te kunnen geven.
babette heeft niets gemaakt maar opdracht gegeven, een blokje met friendship never dies er op en een kaarsjequote:
Hier zijn ze nog wakker hoor..quote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:51 schreef Judiwi het volgende:
Zaterdagavond nog geen 23:00 uur en de lichten al uit. De droeftoers slapen zeker al. Pfffff
Ja, op zijn buik ook. Iets met Gamble ofzo. Sowieso vreselijke tattoo's daar allemaal. Wendy ook met die sterren en veer op haar onderarmenquote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:06 schreef schizolientje het volgende:
wat een afschuwelijke tattoo heeft Marciano op zijn rug, ik zag t nooit eerder
Hij hd het over die blonde de de markt heeft opgezet...Dat was toch Isabelle?quote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:46 schreef schizolientje het volgende:
Het was in de tijd van Utopia zegt Marciano nu en dat hij dat altijd volgde. En dat begreep Babette niet en vervolgens blijkt dat ze er alles van weet en ook op die markt is geweest daar En nu gaat t alleen nog maar over Utopia, ze weet zelfs al die namen nog. Dus wie heeft t nu gevolgd!!!!!
Ssst.quote:Op zondag 11 juni 2023 00:21 schreef woxxel het volgende:
Slaapt de febo?
Normaal mogen we hier niets over horen
Nou je zin?quote:Op zondag 11 juni 2023 00:32 schreef woxxel het volgende:
Ze moeten naar bed. Lichten gaan uit.
Zouden ze hier nou echt meelezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |