Bosleds.nlquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:46 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
hij heeft een eigen bedrijf dat advies geeft/ verkoop over verlichting.
Ik krijg alleen het idee dat hij er weinig mee verdient, hij heeft vaker aangegeven niet veel geld uit te kunnen geven.
babette heeft niets gemaakt maar opdracht gegeven, een blokje met friendship never dies er op en een kaarsjequote:
Hier zijn ze nog wakker hoor..quote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:51 schreef Judiwi het volgende:
Zaterdagavond nog geen 23:00 uur en de lichten al uit. De droeftoers slapen zeker al. Pfffff
Ja, op zijn buik ook. Iets met Gamble ofzo. Sowieso vreselijke tattoo's daar allemaal. Wendy ook met die sterren en veer op haar onderarmenquote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:06 schreef schizolientje het volgende:
wat een afschuwelijke tattoo heeft Marciano op zijn rug, ik zag t nooit eerder
Hij hd het over die blonde de de markt heeft opgezet...Dat was toch Isabelle?quote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:46 schreef schizolientje het volgende:
Het was in de tijd van Utopia zegt Marciano nu en dat hij dat altijd volgde. En dat begreep Babette niet en vervolgens blijkt dat ze er alles van weet en ook op die markt is geweest daar En nu gaat t alleen nog maar over Utopia, ze weet zelfs al die namen nog. Dus wie heeft t nu gevolgd!!!!!
Ssst.quote:Op zondag 11 juni 2023 00:21 schreef woxxel het volgende:
Slaapt de febo?
Normaal mogen we hier niets over horen
Nou je zin?quote:Op zondag 11 juni 2023 00:32 schreef woxxel het volgende:
Ze moeten naar bed. Lichten gaan uit.
Zouden ze hier nou echt meelezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |