normaal wel Instant Pay..... maar af en toe gaat het een sepa overboeking, waarschijnlijk vanwege fraude beleid. Navragen helpt niet , doen ze vaag over. Voor mij een reden om het rap leeg te halen (in stukjes).quote:Op vrijdag 7 juli 2023 13:31 schreef Aethereal het volgende:
Als ik een bunq spaarrekening open en wil mijn geld weer opnemen, hoelang duurt het dan voordat het weer op mijn normale (ABN) rekening staat? Is dit gewoon instant omdat het een Nederlandse rekening is?
Bij mij is tot toe elke overboeking instant geweest.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 13:31 schreef Aethereal het volgende:
Als ik een bunq spaarrekening open en wil mijn geld weer opnemen, hoelang duurt het dan voordat het weer op mijn normale (ABN) rekening staat? Is dit gewoon instant omdat het een Nederlandse rekening is?
Wat is jouw reden waarom je er niets mee hebt of bezwaar tegen bunq? Ik overweeg het openen van de easy savings rekening om mijn spaarbuffer op te zetten. De overweging is alleen de hogere rente tov mijn normale bank.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 16:03 schreef snabbi het volgende:
ik heb zelf niks met bunq en zal er geen rekening openen, maar ik hoop dat je je beseft dat dit bij alle banken zo werkt. Gewoonweg omdat dat de wet is. Zowel het monitoren, alsook dat ze er niet over mogen praten.
Vanuit het rationele stuk bieden ze voor mij geen producten aan die beter/interessanter zijn dan de concurrenten. Dus het onderscheidende vermogen zie ik in de wijze waarop zij met gezamenlijke rekeningen/potjes omgaan, maar dat heb ik niet nodig. Qua tarieven vind ik ze niet echt goedkoop. Ter vergelijking de basale rekening kost bij bunq 2,99 terwijl het bij een ing 2,70 is (nihil verschil maar daarom geen reden voor mij om naar een bunq over te stappen).quote:Op zondag 9 juli 2023 10:52 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Wat is jouw reden waarom je er niets mee hebt of bezwaar tegen bunq? Ik overweeg het openen van de easy savings rekening om mijn spaarbuffer op te zetten. De overweging is alleen de hogere rente tov mijn normale bank.
Inmiddels alsnog per 13-07 naar 2%, of 2,75% als je maandelijks 600 of meer stort.quote:Op woensdag 5 juli 2023 17:01 schreef kloon_bassie het volgende:
Ik haal m’n geld weg bij open bank. Ze gaan totaal niet mee met de verhogingen. Nu nog 1,5%.
Persoonlijk kijk ik nog even bij de afhandeling van de robo-advisor zoals ik hierboven aangaf om te bepalen of ik blijf. Zoals ik al zag aankomen is de waarde van mijn beleggingen daar nu lager dan het voorschot (of mijn inleg) terwijl toen ik het stop wilde zetten het hoger stond..quote:Per 13-07-2023 verhogen we de rente op je Open Spaarrekening naar 2,75% (over de eerste ¤ 200.000) als je maandelijks min. ¤ 600 laat bijschrijven (bijv. je salaris of pensioen) of 3 maandelijkse automatische incasso's laat afschrijven.
Als je niet aan deze voorwaarden voldoet, krijg je toch nog 2,00% rente!
Ik heb net gebeld met de Open Bank, om uitleg. Die 600 moet naar je betaalrekening en hoeft niet naar de spaarrekening. Dan krijg je over de spaarrekening 2,75% rente.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 16:57 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Inmiddels alsnog per 13-07 naar 2%, of 2,75% als je maandelijks 600 of meer stort.
[..]
Persoonlijk kijk ik nog even bij de afhandeling van de robo-advisor zoals ik hierboven aangaf om te bepalen of ik blijf. Zoals ik al zag aankomen is de waarde van mijn beleggingen daar nu lager dan het voorschot (of mijn inleg) terwijl toen ik het stop wilde zetten het hoger stond..
Ze proberen te bewerkstelligen dat mensen de gratis betaalrekening actief gaan gebruiken.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:29 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik heb net gebeld met de Open Bank, om uitleg. Die 600 moet naar je betaalrekening en hoeft niet naar de spaarrekening. Dan krijg je over de spaarrekening 2,75% rente.
De filosofie erachter snap ik voor geen ene meter![]()
.
Dit dus.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:33 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Ze proberen te bewerkstelligen dat mensen de gratis betaalrekening actief gaan gebruiken.
Dat is mijn plan nu ook.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:37 schreef ETphonehome het volgende:
Wellicht zal het "gratis" er af gaan als openbank voldoende voet aan de grond heeft op de NL markt.
Voorlopig boek ik gewoon maandelijks 600 euro of meer over van mijn ING rekening (wat mijn primaire betaalrekening is) naar de openbank (spaar)rekening (waar ik mijn cash buffer heb staan).
Da's i.d.d. een dompertje.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 16:57 schreef De_Hertog het volgende:
Zoals ik al zag aankomen is de waarde van mijn beleggingen daar nu lager dan het voorschot (of mijn inleg) terwijl toen ik het stop wilde zetten het hoger stond..
Ik zag het net ook, vorige week al m’n geld daar weggehaald.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 16:57 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Inmiddels alsnog per 13-07 naar 2%, of 2,75% als je maandelijks 600 of meer stort.
[..]
Persoonlijk kijk ik nog even bij de afhandeling van de robo-advisor zoals ik hierboven aangaf om te bepalen of ik blijf. Zoals ik al zag aankomen is de waarde van mijn beleggingen daar nu lager dan het voorschot (of mijn inleg) terwijl toen ik het stop wilde zetten het hoger stond..
Rly?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:29 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik heb net gebeld met de Open Bank, om uitleg. Die 600 moet naar je betaalrekening en hoeft niet naar de spaarrekening. Dan krijg je over de spaarrekening 2,75% rente.
De filosofie erachter snap ik voor geen ene meter![]()
.
Nou, die 2,75% is wel over het spaartegoed. Dus zin heeft het wel. Maar je kan ook, als je weer wilt gaan betalen, het geld van de betaalrekening afhalen.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Rly?
Ik doe dat steeds naar de spaar. Heeft daar dus geen zin?
Goede ervaring. Ik vind de rente bij OB toch wel een reden om daar te blijven. Heb btw ook LPB deposito's.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:18 schreef kloon_bassie het volgende:
Ik moet zeggen dat LPB dan wel een verademing is qua snelheid. Overboekingen staan direct op de rekening bij LPB ipv 2 dagen bij Open Bank.
Wat ik me vooral nu afvraag is of de 600 naar de betaal móet of dat het niet uitmaakt voor die 2,75.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:44 schreef blomke het volgende:
[..]
Nou, die 2,75% is wel over het spaartegoed. Dus zin heeft het wel. Maar je kan ook, als je weer wilt gaan betalen, het geld van de betaalrekening afhalen.
Daar vraag je zo wat....wat dat betreft is een OB spaaractie, omgeven met vragen.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:46 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat ik me vooral nu afvraag is of de 600 naar de betaal móet of dat het niet uitmaakt voor die 2,75.
Bij nader inzien valt dat mee. Of tegen.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:51 schreef blomke het volgende:
[..]
Daar vraag je zo wat....wat dat betreft is een OB spaaractie, omgeven met vragen.
Die 600 euro kan je vervolgens gewoon doorboeken naar je spaarrekening, kleine moeite toch?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:58 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bij nader inzien valt dat mee. Of tegen.
De voorwaarden zeggen helder dat het overgemaakt moet worden naar de betaalrekening.
Jammer
Dat is het punt niet, ik heb een open spaarrekening waar ik dus al even voor niks 600 piek naar over maakquote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:09 schreef Skywalker88 het volgende:
[..]
Die 600 euro kan je vervolgens gewoon doorboeken naar je spaarrekening, kleine moeite toch?
Tja, goed lezen is hier wel nodig 😉quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:30 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat is het punt niet, ik heb een open spaarrekening waar ik dus al even voor niks 600 piek naar over maak
Ik wist niet eens dat je rechtstreeks naar de spaarrekening over kan maken van een andere bank, dacht dat het altijd via de betaalrekening moest.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:30 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat is het punt niet, ik heb een open spaarrekening waar ik dus al even voor niks 600 piek naar over maak
Ik vind het nogal onlogisch over wat er staat per wanneer het in zou gaanquote:Op dinsdag 11 juli 2023 18:58 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bij nader inzien valt dat mee. Of tegen.
De voorwaarden zeggen helder dat het overgemaakt moet worden naar de betaalrekening.
Jammer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |