Erg flauw vind ik dat.quote:Op maandag 5 juni 2023 23:03 schreef KinKiJan het volgende:
Die oven snapte ik niet, maar de stream vol op Erik steeds als ie aan het eten is blijft me ook een raadsel..
Ja, gewoon een kerel die eet. Dat ie z'n eetgerij 'klinisch schoon likt' weten we ook al sinds de eerste week, zo spannend is dat allemaal niet dus waarom nog steeds telkens dat beeld?quote:
misschien gewoon een luie cameramanquote:Op maandag 5 juni 2023 23:09 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja, gewoon een kerel die eet. Dat ie z'n eetgerij 'klinisch schoon likt' weten we ook al sinds de eerste week, zo spannend is dat allemaal niet dus waarom nog steeds telkens dat beeld?
quote:Op maandag 5 juni 2023 22:54 schreef KinKiJan het volgende:
En weer die focus op de oven? Hebben ze honger achter?Volgens mij is Eric gewoon eten aan het opwarmen in de oven en stelt hij hiervoor de klok in en wacht keurig tot die weer op 0 gaatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kunt iedereen belazeren behalve jezelf
Isaac ook maar daar laten ze het niet iedere dag meerdere keren van zien.quote:Op maandag 5 juni 2023 23:04 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Nou... het is fascinerend. Het verandert in een soort diertje als het om eten gaat
ja kloptquote:Op maandag 5 juni 2023 23:10 schreef schizolientje het volgende:
[..]
Volgens mij is Eric gewoon eten aan het opwarmen in de oven en stelt hij hiervoor de klok in en wacht keurig tot die weer op 0 gaat
Erik moet een maagverkleining nemen zodra ie eenmaal weer buiten isquote:Op maandag 5 juni 2023 23:03 schreef KinKiJan het volgende:
Die oven snapte ik niet, maar de stream vol op Erik steeds als ie aan het eten is blijft me ook een raadsel..
Isaac eet als een hork, schuiven maar...quote:Op maandag 5 juni 2023 23:10 schreef engine het volgende:
[..]
Isaac ook maar daar laten ze het niet iedere dag meerdere keren van zien.
En hoe die dan eet..Gadver zijn lippen vol met pap en smurie..Erik eet dan nog beschaafd..quote:Op maandag 5 juni 2023 23:10 schreef engine het volgende:
[..]
Isaac ook maar daar laten ze het niet iedere dag meerdere keren van zien.
Na zoveel maanden mag dat ook wel want je wilt een zo normaal mogelijke setting creëren zodat je je soort van thuis voeltquote:Op maandag 5 juni 2023 23:11 schreef schizolientje het volgende:
de dames ook aan de eiwit shakes. Voor kapitalen gaan die er doorheen Wie betaald dat eigenlijk?
Er staat morgen een waterbak maar dan met champagne erinquote:Op maandag 5 juni 2023 23:14 schreef mangalie het volgende:
Sfeer meteen weg...TV maker loopt weer rond...
Doe maar Pitt bier...quote:Op maandag 5 juni 2023 23:16 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Er staat morgen een waterbak maar dan met champagne erin
En dat ze een grote smoel tegen hem hebben...quote:Op maandag 5 juni 2023 23:18 schreef mootie het volgende:
Filmpjes gekeken.
Jeff die iemand anders asociaal noemt… man man man…
Ik keek weer met verbazing, geen idee waarom, ik ken hem natuurijk wel een beetje.quote:Op maandag 5 juni 2023 23:20 schreef mangalie het volgende:
[..]
En dat ze een grote smoel tegen hem hebben...![]()
En die schaar…quote:Op maandag 5 juni 2023 23:25 schreef mangalie het volgende:
[..]
Bijna dood..Kop koffie gegooid...Eng Bro
Ja, hij heeft al wat meegemaakt daar...Leila gooide hem bijna dood met die ovenschaal..Marciano gooide hem bijna van de trap af. Kim trapte hem ook al Nu koffie kopje en bijna een schaar...quote:
Maar waarom willen zoveel mensen toch steeds iets naar hem gooien. Hij doet toch niksquote:Op maandag 5 juni 2023 23:32 schreef mangalie het volgende:
[..]
Ja, hij heeft al wat meegemaakt daar...Leila gooide hem bijna dood met die ovenschaal..Marciano gooide hem bijna van de trap af. Kim trapte hem ook al Nu koffie kopje en bijna een schaar...Slachtofferhulp is wel nodig inmiddels
Aah dat heeft Sas gedaan dusquote:
Slaapt wel een stuk fijner als je dat denktquote:Op maandag 5 juni 2023 23:39 schreef woxxel het volgende:
[..]
En ze denken ook dat sls zecde deur dicht doen dat ie buiten blijft
Ja goed hequote:Op maandag 5 juni 2023 23:39 schreef woxxel het volgende:
[..]
En ze denken ook dat sls zecde deur dicht doen dat ie buiten blijft
Snap het ook nietquote:Op maandag 5 juni 2023 23:38 schreef woxxel het volgende:
[..]
Maar waarom willen zoveel mensen toch steeds iets naar hem gooien. Hij doet toch niks
quote:Op maandag 5 juni 2023 23:39 schreef woxxel het volgende:
[..]
En ze denken ook dat sls zecde deur dicht doen dat ie buiten blijft
Je zou hem bijna zielig gaan vinden. Pest gedrag naar Jeff toe. Hoe durven zequote:Op maandag 5 juni 2023 23:32 schreef mangalie het volgende:
[..]
Ja, hij heeft al wat meegemaakt daar...Leila gooide hem bijna dood met die ovenschaal..Marciano gooide hem bijna van de trap af. Kim trapte hem ook al Nu koffie kopje en bijna een schaar...Slachtofferhulp is wel nodig inmiddels
Die schaar heeft ze overigens nooit vastgepakt maar als je ongecontroleerd met een glas gooit dan belooft dat weinig goedsquote:Op maandag 5 juni 2023 23:32 schreef mangalie het volgende:
[..]
Ja, hij heeft al wat meegemaakt daar...Leila gooide hem bijna dood met die ovenschaal..Marciano gooide hem bijna van de trap af. Kim trapte hem ook al Nu koffie kopje en bijna een schaar...Slachtofferhulp is wel nodig inmiddels
De camera staat op het bed van Zoe terwijl je daarnaast Babs hoort fluisteren met Tianoquote:Op maandag 5 juni 2023 23:50 schreef woxxel het volgende:
Ligt babette bij marciano in bed? T lijkt of ik hun hoor fluisteren.
Daar was ie met kimw ook zo goed in
De opdracht was grappig, verder geen mooie tv momenten gezien vandaag. Jeff die de hele dag aan het steigeren was, maar dat noem ik geen mooie tv momenten, maar vervuiling van de streamsquote:Op maandag 5 juni 2023 23:47 schreef Charlotte-007 het volgende:
-knip- Menigeen ligt al in bed. Mooie tv momenten gemaakt vandaag. We hebben wellicht allemaal wel dezelfde wens dat we een eliminatie opdracht willen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |