Omdat maatjes en zo. Walgelijke reden. Chahid wist wel beter. Maar ze zijn bro’s weetje seh seh.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:38 schreef lily het volgende:
Pfoe, goede uitkomst.
Godzijdank hebben die domme broers niet gewonnen.
Ik vind het bijna een perfecte finale, alleen had ik liever Nathan dan Chahid gehad. Dat was wel jammer. Maar Chahid maakte het wel nog even spannend.
Ja echt een aanrader! Heb Traitors USA laatst al gebinged via de piratenbaai, echt van genoten.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:21 schreef Meke het volgende:
Sinds vandaag USA op Videoland trouwens! Heb vanochtend de eerste gezien, ben heel benieuwd hoe het verder gaat.
Dat gebeurt sowieso. Een verrader heeft 9 van de 10 keer het schild.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:00 schreef SupremeDutch het volgende:
De regie kan met die wapenkamervakjes nog gewoon sturen door ze leeg te houden of juist in alle vakken een dolk te leggen als hun gewenste winnaar er een komt openen.
quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:34 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat gebeurt er met een gelijke stand?
Volgens mij heb ik dat eerder gezien en moest er opnieuw vergaderd en gestemd worden. Zoals dat met de verkiezing van de paus gaat.quote:
Nee, zij hadden hem juist nooit moeten verdachtmaken in het begin. Maar hij had zelf inderdaad ook gewoon moeten afzien van verraderschap toen hij die kans kreeg.quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
Maria en Katinka hadden nooit Sander moeten redden in de eerste paar afleveringen
Ik stop voorlopig hier met teruglezen. Kan iemand hier mij verzekeren dat elk antwoord hierop onder een spoiler staat?quote:Op vrijdag 5 mei 2023 21:46 schreef Koen66 het volgende:
Is er eigenlijk ooit een seizoen geweest (Videoland of buitenland) waar de verraders wonnen?
Nooit gebeurd = nooit gebeurdquote:Op zondag 7 mei 2023 11:23 schreef Cirilico het volgende:
Volgens mij heb ik dat eerder gezien en moest er opnieuw vergaderd en gestemd worden. Zoals dat met de verkiezing van de paus gaat.
Nja ergens zie ik dat beeld voor me. Heb het afgelopen jaar 6 edities/seizoenen gekeken dus ik weet het niet zo helder meer. Zou niet weten waar dat beeld dan vandaan komt.quote:Op zondag 7 mei 2023 11:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nooit gebeurd = nooit gebeurd
Dat zou ook een probleem worden als het echt 2 tegen 2 is.
geldbejag. Kunnen delen met broertje was het plan. Dat zie je aan al die merkjes die ze dragen. Geld en status. Zo zijn die types.quote:Op zondag 7 mei 2023 11:48 schreef Cirilico het volgende:
Het verbaast mij hoeveel mensen hier uitgesproken voor team Verraders waren. Ik was niet voor Billy of Chahid en Noor speelde laf, maar Noor speelde wel beter dan de verraders. Beide teams speelden slecht dit hele seizoen toch neem ik het de verraders meer kwalijk. Die spelen al achterlijk vanaf het eerste moment. Maken fout na fout na fout.
En dan kiest Sander Jordy? Tactisch de meest domme en voorspelbare zet. En hij kon niet inschatten dat zijn broer - net als hijzelf overigens - geen goede pokerface heeft? Je kent hem al je hele leven.Man, man, man, wat heeft Jordy staan spartelen de afgelopen afleveringen zeg.
Sander kan niet vooruitdenken. Slechtste verradersteam ooit. 😂
Hoe vet was het geweest als Noor de gechanteerde verrader was en zij dit spel nu gewonnen had omdat niemand haar verdacht en Billy haar trouw volgde?
Het productieteam mag het volgende seizoen wel beter hun best doen. Die gesprekken vooraf voer je niet voor niks. Je had al moeten zien dat Sander ongeschikt was. En kandidaten die tijdens het voorgesprek al aangeven als doel te hebben om medeverraders op te offeren, moet je sowieso niet aanwijzen als verrader. De Katinka types dus.
Aan de andere kant de getrouwen die keer op keer de eerste spreker of de hardst roepende volgen als makke schapen. Geen eigen mening, geen durf, geen inhoudelijke theorieën.
Keuzes die gebaseerd worden op "onderbuikgevoelens" die de gemiddelde mens gewoon niet heeft, tenzij het om je overlevingsinstinct gaat. Allemaal nonsens dus. Of men keek te raar of men sprak als eerste dus men is verdacht. Laffe, domme schapen.
Enkel met dom geluk hadden ze Maria te pakken. Omdat Selma "met gestrekt been" 🙄 overal in ging. Katinka hadden ze vanwege de ruzie tussen de verraders te pakken. Daar hebben Sander en Jan voor gezorgd. Jan hadden ze ook weer te pakken vanwege het egoïstische besluit van Katinka om iemand verrader te maken die als volgende al verbannen zou worden. Allemaal gelukstreffers / dankzij de verraders, al was Katinka meer een heks.
Desalniettemin was ik 51% voor Noor en dus de getrouwen. Al zou ik me hebben doodgelachen als Chahid daadwerkelijk Noor had weggestemd.
Ik lees hierboven dat die stapel zilver iets van 15.000 euro waard is.quote:Op zondag 7 mei 2023 12:05 schreef Rene het volgende:
[..]
geldbejag. Kunnen delen met broertje was het plan. Dat zie je aan al die merkjes die ze dragen. Geld en status. Zo zijn die types.
Weet je waar ik slecht tegen kan? Mensen die zoiets zeggen zonder bron.quote:Op zondag 7 mei 2023 16:34 schreef henkklaas1994 het volgende:
Het is ook al bevestigd dat er een afspraak was tussen alle halve finalisten om het zilver te verdelen. Zo ontzettend triest.
Waarom zenden ze dat dan niet uit.quote:Op zondag 7 mei 2023 16:34 schreef henkklaas1994 het volgende:
Het is ook al bevestigd dat er een afspraak was tussen alle halve finalisten om het zilver te verdelen. Zo ontzettend triest.
De bron is al eerder in dit topic bekend gemaakt.quote:Op zondag 7 mei 2023 16:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Weet je waar ik slecht tegen kan? Mensen die zoiets zeggen zonder bron.
Nee, dat is echt zo dat oud-deelnemers van allerlei spelprogramma's vaker op tv verschijnen.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 15:13 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Jullie zitten in het verkeerde topic.
Maar WIDM NL is zoveel beter.
Lekker boeiend dat anderen ook mollen?
Het gaat om het vinden van de mol, niet om het geld.
De opdrachten zijn in NL versie geweldig. De kandidaten ook super.
Ik zie de WIDM kandidaten echt niet vaker op tv dan daarvoor.
Het verschil is alleen dat je ze gaat herkennen als je ze daarvoor nog niet kende.
Ik ken vaak 99% ervan niet, dus ja als je ze dan eens ziet denk je: "Oh ja WIDM!"
Mijn excuses, vertelde Noor bij Jinek van afgelopen vrijdagquote:Op zondag 7 mei 2023 16:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Weet je waar ik slecht tegen kan? Mensen die zoiets zeggen zonder bron.
Volgens mij niet. Op de website staat expliciet volgend seizoen en niet volgend videoland seizoen, maar zeker weten doe ik nietquote:Op maandag 8 mei 2023 06:10 schreef Koen66 het volgende:
klopt het nu dat het seizoen in NL met onbekende NLers op Videoland komt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |