SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
Zelensky komt naar Nederland om steun te vragen voor de strijd tegen Rusland, niet om kabinet Rutte IV een boost te geven. Om dezelfde reden bezocht hij de VS. Niet om Biden een electorale duw in de rug te geven, maar om Amerikaanse volksvertegenwoordigers ervan te overtuigen Oekrane te blijven helpen met geld en wapens. Je zou het op z'n hoogst kunnen omschrijven als het ondersteunen van Biden's beleid. Maar dat is iets heel anders dan Biden zelf ondersteunen.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is geen achterlijk idee, Zalensky kwam ook naar de VS om Biden te ondersteunen.
Reken maar dat er gekeken wordt naar populariteitsontwikkelingen.
Het geeft vooral de beperktheid van begrip weer.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:05 schreef Barbusse het volgende:
Wat lopen mensen nu ineens te haten op het bezoek van Zelensky?
I mean....c'mon man2
Maar dan wel grote schande spreken wanneer Zelensky op bezoek komt.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:32 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Het geeft vooral de beperktheid van begrip weer.
Al jarenlang worden er bij redevoeringen op 4 mei verbanden met andere brandhaarden gelegd.
En op de overeenkomsten gewezen... en de wanhopige vraag gesteld: waarom wil het maar nooit nooit ophouden, dat zinloze oorlogsvoeren?
En dan nu dergelijke reacties.
We kunnen vanaf 18:00 uur gewoon nog de vlag halfstok hangen, en om 20:00 uur 2 minuten stilte betrachten, allemaal om ONZE doden en helden te gedenken.
Potdome, ik heb vandaag alweer te veel mensen gesproken die helemaal NIKS meer hebben met WO2, 4 mei en wat niet al. Die even opkijken als ik erover begin, reageren met "boeiend" en weer overgaan tot de orde van de dag. Welkom in modern Nederland.
En dan zou de president van een (redelijk) bevriend land, dat tegen zijn zin in een kut-oorlog terecht is gekomen, op zo'n historische datum niet op visite mogen komen om aandacht voor diezelfde kut-oorlog te vragen?
Schandalig eigenlijk.
Ik weet niet zeker of dat altijd dezelfde mensen zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:35 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Maar dan wel grote schande spreken wanneer Zelensky op bezoek komt.
Veel van die social media knights postte waarschijnlijk 2 jaar geleden nog waarom we op 5 mei Bevrijdingsdag vieren terwijl we in de coronadictatuur gevangen zitten.... Het is gewoon simpel volk.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:37 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker of dat altijd dezelfde mensen zijn.
Ik denk dat Caroline van der Plas heus wel oprecht genteresseerd is in het herdenken op 4 mei.
Maar er zullen er inderdaad genoeg zijn, van die social media knights, die niet eens weten wanneer WO2 precies ongeveer plaatsvond, en nu los gaan op die 'hondsbrutale' Zelensky.
Want die "moet gewoon gaan onderhandelen met Rusland". Alsof dat ook maar enige zin heeftquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:37 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker of dat altijd dezelfde mensen zijn.
Ik denk dat Caroline van der Plas heus wel oprecht genteresseerd is in het herdenken op 4 mei.
Maar er zullen er inderdaad genoeg zijn, van die social media knights, die niet eens weten wanneer WO2 precies ongeveer plaatsvond, en nu los gaan op die 'hondsbrutale' Zelensky.
motten ze maar onderhandeluhquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:56 schreef 3rr0r het volgende:
Meer beeld van terroristische aanval van Rusland gisteren
[ twitter ]
quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:56 schreef 3rr0r het volgende:
Meer beeld van terroristische aanval van Rusland gisteren
[ twitter ]
Poetin is ook welkom hoor.quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:27 schreef trein2000 het volgende:
Overigens is het volslagen idioot dat de voorzitter van het ICC nu Zelensky ontvangt. Wat bezielt die man? Hoe ga je ooit nog sceptici dat je volstrekt onafhankelijk bent als je dit doet.
Let wel: ik geloof heus wel dat die man als hij zijn toga aantrekt dit soort dingen achter zich laat. Maar het gaat ook om de schijn van, dit moet je gewoon niet doen.
Partij A en Partij B zijn met mekaar in conflict. Je klaagt het opperhoofd van partij A aan en die van partij B ontvang je met alle egards? Ik weet niet hoor, maar ik vind dat heel ongelukkig. Een hof moet elke schijn van partijdigheid/afhankelijkheid/vooringenomenheid vermijden.quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:30 schreef capricia het volgende:
[..]
Poetin is ook welkom hoor.
Alleen kan die dan niet meer terug naar huis.
Maar even serieus. De warcrimes zijn op het grondgebied van Oekrane gepleegd. Lijkt me logisch als staatshoofd dat je dan even kennis met elkaar maakt.
Het is op Oekraens grondgebied gebeurd. Je hebt Oekranse medewerking nodig om de vermeende oorlogsmisdaden te onderzoeken.quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Partij A en Partij B zijn met mekaar in conflict. Je klaagt het opperhoofd van partij A aan en die van partij B ontvang je met alle egards? Ik weet niet hoor, maar ik vind dat heel ongelukkig.
Ja. Maar moet daar dan altijd perse de president van langskomen, of kan dat ook met (hoge) ambtenaren opgelost?quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is op Oekraens grondgebied gebeurd. Je hebt Oekranse medewerking nodig om de vermeende oorlogsmisdaden te onderzoeken.
Een tribunaal zal waarschijnlijk niet gaan over het conflict tussen A en B, maar over het gedrag van A. En misschien ook B, maar dat zal dan een apart tribunaal zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Partij A en Partij B zijn met mekaar in conflict. Je klaagt het opperhoofd van partij A aan en die van partij B ontvang je met alle egards? Ik weet niet hoor, maar ik vind dat heel ongelukkig. Een hof moet elke schijn van partijdigheid/afhankelijkheid/vooringenomenheid vermijden.
Alleen is dit geen tribunaal maar een permanent hof.quote:Op donderdag 4 mei 2023 15:37 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Een tribunaal zal waarschijnlijk niet gaan over het conflict tussen A en B, maar over het gedrag van A. En misschien ook B, maar dat zal dan een apart tribunaal zijn.
quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:37 schreef Sabata het volgende:
wat ik trouwens wel apart vind, in Nl wist het hele parlement blijkbaar van dit bezoek maar kon het tot 24u van tevoren stil houden. in Duitsland zou zelensky volgende week ook een bezoek afleggen en daarvan liggen alle details 7 dagen van te voren al op straat. Blijkbaar heeft Handel durch Wandel daar een uitmuntende vijfde kolonne gecreerd
quote:Berlijnse recherche onderzoekt lek over Duits bezoek Zelensky
Wat doorgaans een tot op het laatste moment bewaard geheim is, om veiligheidsredenen, ligt sinds gisteren in Duitsland al op straat: over twee weken zal de Oekraense president Zelenksy het land bezoeken, en ook details over zijn reisplan en slaapplek zijn al bekendgemaakt. De Berlijnse recherche doet nu onderzoek naar het informatielek.
Gisteren meldden meerdere Berlijnse media details over het bezoek. Zo zou het plan zijn dat Zelensky op zaterdag 13 mei landt op vliegveld Berlin-Brandenburg en daarna overnacht in het Ritz-Carlton Hotel aan Potsdamer Platz. Op zondagmiddag krijgt hij een ontvangst met militaire eer door bondskanselier Scholz, daarna luncht hij met president Steinmeier en vervolgens vliegt hij met een helikopter naar Aken, waar hij de Karelsprijs in ontvangst mag nemen.
"Ik vind het onverdraaglijk dat, als je de kranten mag geloven, een enkele medewerker het aanzien van de Berlijnse politie op zo een beschamende wijze nationaal en internationaal beschadigt", aldus politiecommissaris Barbara Slowik. Ze geeft aan dat er een onderzoek is gestart naar schending van de geheimhoudingsplicht. "Dat krantenkoppen belangrijker gevonden worden dan de betrouwbaarheid van de Berlijnse politie en het vertrouwen in ons, is op geen enkele manier te tolereren."
https://nos.nl/liveblog/2(...)ing-willem-alexander
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |