De alom erkende opleiding om voor elke fantasie van je een topic op een forum te openen i.p.v. die tijd te besteden aan doelgericht solliciteren.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:20 schreef Leandra het volgende:
Wat voor opleiding heb je eigenlijk waarmee je die enorme studieschuld hebt opgebouwd, en heb je die opleiding succesvol afgerond?
Zoals ik al zei, het rijbewijs niet hebben is best wel een grote belemmering en dat geldt ook voor je baankansen. Er zijn simpelweg veel banen die bij voorbaat al afvallen als je dat niet hebt. Dan kan je wel zeggen dat je je niet zo aan moet stellen maar dat is wel gewoonweg de realiteit, of jij dat nou leuk vindt of niet.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:32 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Gast, kijk eens VOORBIJ dat hele rijbewijs gebeuren. Het beheerst je hele leven zowat.
Ik ben niet op de vlucht voor DUO hoor Leandra. Jij begint in dit topic over die studieschuld, daar heb ik het niet over gehad. @CoolGuy heeft er ook een handje van om daar altijd over te posten. Die studieschuld is helemaal niet belangrijk.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
En toch blijf je liever op de vlucht voor DUO.... mijn god, je toekomst in NL laten afhangen van een studieschuld van 10K, dan heb je je prioriteiten wel op een rijtje hoor.
En de primaire vraag weer ontweken, zo komen we er wel
Welke richting en opleiding is al een paar keer gevraagd.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:51 schreef sirdanilot het volgende:
En ja uiteraard heb ik gewoon een WO masterdiploma.
Ga dat dan halen. Je overweegt namelijk ook bakken geld richting een nutteloze vakantie te smijten. Kun je ook in een rijbewijs steken.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:50 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, het rijbewijs niet hebben is best wel een grote belemmering en dat geldt ook voor je baankansen. Er zijn simpelweg veel banen die bij voorbaat al afvallen als je dat niet hebt. Dan kan je wel zeggen dat je je niet zo aan moet stellen maar dat is wel gewoonweg de realiteit, of jij dat nou leuk vindt of niet.
Faculteit geesteswetenschappen en meer informatie geef ik daar niet over ivm privacy.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Welke richting en opleiding is al een paar keer gevraagd.
Het duurt tot minstens november voordat ik hier in in Ierland rijexamen kan doen. Ik zit dus al maandenlang duimen te draaien terwijl ik daarop wacht. Dit ivm een tekort aan examinatoren.quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ga dat dan halen. Je overweegt namelijk ook bakken geld richting een nutteloze vakantie te smijten. Kun je ook in een rijbewijs steken.
Je kan niet verder solliciteren terwijl je wacht?quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:05 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Het duurt tot minstens november voordat ik hier in in Ierland rijexamen kan doen. Ik zit dus al maandenlang duimen te draaien terwijl ik daarop wacht. Dit ivm een tekort aan examinatoren.
Haha. Jij en privacy. Je plaatst steeds vrijwel je hele hebben en houden en zieleroerselen op een forum.quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:03 schreef sirdanilot het volgende:
Faculteit geesteswetenschappen en meer informatie geef ik daar niet over ivm privacy.
Ik ben al sinds begin dit jaar aan het solliciteren en er is blijkbaar niks geschikts, meerdere malen afgewezen, vandaar dat ik nu heb besolten om op vakantie te gaan. Als het niet lukt, dan lukt het niet. Blijven aanmodderen heeft absoluut geen zin.quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Je kan niet verder solliciteren terwijl je wacht?
Ik post op dit forum omdat ik vaak merk dat e.e.a. bespreken met vrienden geen zin heeft. Ofwel ze luisteren niet, ofwel ze zeggen van ja wat vervelend en gaan dan weer verder met hun eigen leven. Ik heb hier vaak meer tips gekregen dan van bekenden, ondanks alle nutteloze posts van @CoolGuy die ertussen zitten (en zelfs CoolGuy heeft wel eens wat nuttigs gepost hoor het is niet alleen maar kommer en kwel).quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:07 schreef golfer het volgende:
[..]
Haha. Jij en privacy. Je plaatst steeds vrijwel je hele hebben en houden en zieleroerselen op een forum.![]()
Maar met een vage Nederlandse master in filosofie of godsdienstwetenschappen is het inderdaad lastig een gerichte baan in Ierland te zoeken.
Hier zitten een hoop drogredeneringen inquote:Op woensdag 3 mei 2023 15:08 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik ben al sinds begin dit jaar aan het solliciteren en er is blijkbaar niks geschikts, meerdere malen afgewezen, vandaar dat ik nu heb besolten om op vakantie te gaan. Als het niet lukt, dan lukt het niet. Blijven aanmodderen heeft absoluut geen zin.
Zelfs functies die dik 15k minder betalen dan mijn laatste functie word ik voor afgewezen. Het wil niet vlotten en dan houdt het voor mij op een gegeven moment op.
Ik ga vandaag of morgen mijn vlucht boeken en lekker een paar weken weg. Ik ben er klaar mee.
Het ironische is dat het hier juist andersom is. Wij geven tips, maar hebben niet het idee dat jij luistert of je gaat gewoon door met je eigen levenquote:Op woensdag 3 mei 2023 15:10 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik post op dit forum omdat ik vaak merk dat e.e.a. bespreken met vrienden geen zin heeft. Ofwel ze luisteren niet, ofwel ze zeggen van ja wat vervelend en gaan dan weer verder met hun eigen leven.
Plan is nu:quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hier zitten een hoop drogredeneringen in
-Het lukt je nu geen baan te vinden. Dus je wilt ook niks doen om die kans over een half jaar te vergroten met een rijbewijs.
-Omdat je een half jaar moet wachten die kans te vergroten kies je maar voor de optie nooit.
-Je hebt dat geld ineens wel over voor een nutteloze vakantie waarvan je kansen op een baan precies 0% groter worden.
Dus wat is nou je idee? Je geld verbrassen op vakantie en daarna heb je ineens wel een baan? Of heb je al ergens een pijler onder een brug gevonden waar je dan wilt gaan wonen als je niks meer hebt?
Kleine aanvulling voor jequote:Op woensdag 3 mei 2023 15:21 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Plan is nu:
- paar weken op vakantie
- Bij terugkomst wat meer rijjlessen doen want ik heb er nog maar 12 gedaan. Hopelijk is tegen die tijd de datum van mijn rijexamen bekend en ik verwacht niet dat die datum voor november dit jaar is want er zijn niet genoeg examinatoren hier. Met wat geluk is het in oktober, of zelfs eind september, maar dan mag je wel echt geluk hebben. Eeerder kan niet.
- Daarna baan in Nederland zoeken en verkassen
- studieschuld terugbetalen
Als ik in Nederland woon heb ik geen keuze inderdaad. Ik kies dan wel voor het minimale maandbedrag.quote:
kan je al direct een herexamen inplannen, omdat je toch niet verwacht te slagen?quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:21 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Plan is nu:
- paar weken op vakantie
- Bij terugkomst wat meer rijjlessen doen want ik heb er nog maar 12 gedaan. Hopelijk is tegen die tijd de datum van mijn rijexamen bekend en ik verwacht niet dat die datum voor november dit jaar is want er zijn niet genoeg examinatoren hier. Met wat geluk is het in oktober, of zelfs eind september, maar dan mag je wel echt geluk hebben. Eeerder kan niet.
- Daarna baan in Nederland zoeken en verkassen
Dat kan niet hier.quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:25 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
kan je al direct een herexamen inplannen, omdat je toch niet verwacht te slagen?
Protip: doe het niet te vroeg na je eerste examen maar rond december. December is ook een ideale maand om sollicitaties uit te stellen ivm feestdagen
Je mag hem ook dicht pleuren hoor je doet maar.quote:Op woensdag 3 mei 2023 15:59 schreef Rene het volgende:
Topic wordt een dagboektopic die we al meerdere malen hebben gezien. > VER
De realiteit is dat je ook zonder rijbewijs prima banen hebt, ook in wat jij zoekt. En waar zeg ik dat je je aanstelt?quote:Op woensdag 3 mei 2023 14:50 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, het rijbewijs niet hebben is best wel een grote belemmering en dat geldt ook voor je baankansen. Er zijn simpelweg veel banen die bij voorbaat al afvallen als je dat niet hebt. Dan kan je wel zeggen dat je je niet zo aan moet stellen maar dat is wel gewoonweg de realiteit, of jij dat nou leuk vindt of niet.
Ik kan die vraag anekdotisch beantwoorden (gezien we toch in VER zitten) - ken meerdere mensen die elders in de EU hun rijbewijs hebben gehaald en zonder problemen het konden omwisselen in Nederland.quote:Op woensdag 3 mei 2023 16:45 schreef Troel het volgende:
Maar je wilt dus je rijbewijs in Ierland halen omdat je hier afgekeurd bent. Heb je al uitgezocht of je in Ierland op mag voor je rijbewijs? En of dat rijbewijs dan vervolgens geldig is in Nederland als ze je hier niet goed genoeg achten voor een rijbewijs?
Hey, maar dan heb je wel een rijbewijsquote:Op woensdag 3 mei 2023 16:58 schreef Erasmus het volgende:
Lijkt mij wel vervelend: heb je eindelijk je rijbewijs, kan je in Nederland alsnog geen Felyx of een random scooter pakken als je geen auto hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |