Eunice over dr etenquote:
verschrikkleijkquote:Op maandag 1 mei 2023 10:45 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Erik stoort zich aan de troep bij het bed van Babet en Marciano in de vensterbank. Ze moeten het opruimen zegt hij want als de zoemer gaat kan het gordijn niet dicht
Ik kan die 2 niet meer zien of horen, hele dag stream op JW en Eunicequote:Op maandag 1 mei 2023 10:46 schreef greysbones het volgende:
[..]
Eunice over dr eten
had ze het zelf moeten pakken
maar ze verwacht dat iedereen alles komt aandragen
Dat kan kloppenquote:Op maandag 1 mei 2023 10:20 schreef Flow3r het volgende:
JW heeft 20 jaar lang een spastische darm gehad, tot hij ophield met melk drinken, toen was het klaar
Erik vertelde ooit eens dat hij bij iedere controle een berg gaatjes had , ..slecht gebit , veel snoepen en ongezond eten , cola etc .dus ik ga er vanuit dat ze Erik bedoeldequote:Op maandag 1 mei 2023 10:48 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Heb je zijn tanden gezien vraagt Mirthe, helemaal verrot en met gaten erin en hij stinkt uit zijn mond. (denk over Erik)
Maar hij eet wel yoghurt?quote:
Ik vind ze wel leuk samen, beter dan al dat klaverjas, roken, schilderen….quote:Op maandag 1 mei 2023 10:46 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ik kan die 2 niet meer zien of horen, hele dag stream op JW en Eunice
JW en Eunice zitten nu in de kas te klaverjassenquote:Op maandag 1 mei 2023 10:53 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik vind ze wel leuk samen, beter dan al dat klaverjas, roken, schilderen….
Vind ze ook wel leuk. Allebei om elkaar heen draaienquote:Op maandag 1 mei 2023 10:53 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik vind ze wel leuk samen, beter dan al dat klaverjas, roken, schilderen….
Weet ikquote:Op maandag 1 mei 2023 10:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
JW en Eunice zitten nu in de kas te klaverjassen![]()
![]()
Zoe vertelde gisteren tegen Janet dat zij altijd tegen Bep zei dat Bep blij moest zijn dat ze geen relaties of liefde heeft in de loods ,want dat kan alleen maar giftig worden als het mis gaatquote:Op maandag 1 mei 2023 10:50 schreef greysbones het volgende:
Mirthe
blij dat ik niks hoef te slikken(zoals Tiano voor zijn Hart)
Zoe
dat zei ik gisteren ook tegen isaak
Mirthe
huh
zoe
ja die heeft hooikoorts
Zoe is een wandelde tegenstellingquote:Op maandag 1 mei 2023 10:57 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Zoe vertelde gisteren tegen Janet dat zij altijd tegen Bep zei dat Bep blij moest zijn dat ze geen relaties of liefde heeft in de loods ,want dat kan alleen maar giftig worden als het mis gaat
Grappig dat Bep juist degene is die dat al vanaf het begin tegen Zoe zei , als die weer werd afgewezen door een Martin,Jappie, Nadir
Ik walg steeds meer van die valse claimende jaloerse kleuterquote:Op maandag 1 mei 2023 10:59 schreef greysbones het volgende:
[..]
Zoe is een wandelde tegenstelling
blaat iedereen na en doet zelf het tegenovergestelde
En zoe zei tegen Erik dan moet je het tegen hun zeggen ipv lopen mopperen, als ze het niet weten ruimen ze het ook niet op.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:45 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Erik stoort zich aan de troep bij het bed van Babet en Marciano in de vensterbank. Ze moeten het opruimen zegt hij want als de zoemer gaat kan het gordijn niet dicht
ze moeten daar toch ook helemaal klaar zijn met dat portretquote:Op maandag 1 mei 2023 11:02 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik walg steeds meer van die valse claimende jaloerse kleuter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |