Zet Vos er maar neer. Niet dat je veel van zo'n jongen mag verwachten nog. Maar Grillitsch acteert ook een soort Pirlo rol, waarbij hij met risicoloze passes het nog voor elkaar krijgt om dan op gevaarlijke momenten, waarbij de backs onderweg zijn, balverlies te leiden.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Taylor of Grillitsch maakt niet zoveel uit gok ik zo, voor de rest mag het wel blijven staan.
Gisteren was het 1 keer huizenhoog over, 1 keer midden lat en 1 rollertje door het midden.quote:Op maandag 1 mei 2023 08:33 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Hoe je omgaat met de druk en hoe je de focus kan houden, zijn de meest bepalende dingen om een strafschop goed te nemen.
Dat heeft met kwaliteit en geluk te maken.
Scouts zitten om die reden ook bij topwedstrijden op de tribune om een speler te bekijken, omdat in dat soort wedstrijden de druk, tempo en focus hoger ligt. Hoe een speler dan presteert, bepaalt hoe goed die op dat moment is.
En er zijn voorbeelden dat een wereldspeler een penalty een keer gemist heeft, maar als ik 5 Ronaldo's in m'n team had, wist ik het wel.
Lachwekkend inderdaad. "Op penalty's trainen is geen garantie voor succes dus laat maar zitten". Hoe krijg je het verzonnen? Waarschijnlijk heeft Heitinga intern weer een soort amateur psycholoog verhaal gehouden in de trant van "WIJ ZIJN AJAX, WIJ ZIJN DE BESTE, wij moeten in de reguliere speeltijd winnen!!!1!1!!".quote:Op maandag 1 mei 2023 09:17 schreef Bugno3 het volgende:
Wat een gelul in de ruimte weer over die penalties. jE kUNt eR NieT oP tRaINen.
Als je zet hoe zo'n Godts 'm neemt: wachten, lichaamsschijnbeweging tijdens het schieten, de techniek om het uit te voeren.
Die andere pingels waren technisch erbarmelijk, lomp door het midden proberen (Brobbey en Timber) of niet de technische bagage om te wachten op de keeper en pas op allerlaatste moment beslissen (Alvarez). Ze hadden geen idee en beslisten op het moment zelf maar iets.
Was het niet Grilitisch die ruim op eigen helft een balletje met de buitenkant gaf?quote:Op maandag 1 mei 2023 09:22 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Zet Vos er maar neer. Niet dat je veel van zo'n jongen mag verwachten nog. Maar Grillitsch acteert ook een soort Pirlo rol, waarbij hij met risicoloze passes het nog voor elkaar krijgt om dan op gevaarlijke momenten, waarbij de backs onderweg zijn, balverlies te leiden.
Misschien als hij voordat hij richting hem gaat als kiest om precies de juiste looproute te nemen, maar dat is wel zo’n toevalligheid. Tadic liep wel door, maar daar hoor je niemand over.quote:Op maandag 1 mei 2023 08:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kijk het nog maar eens terug, op het moment dat hij wegloopt om te juichen staat hij er beter voor dan Drommel, om die bal in te tikken.
Daar vang je nu nog wel 40 miljoen voor denk ik. Verdedigend was hij uitstekend gisteren. Alleen zijn gedrag tsja. En penalties denk ik niet dat hij daar op afgerekend wordt. Daar heb je normaal gesproken andere spelers voor.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:05 schreef HowardRoark het volgende:
Misschien maar beter ook voor Ajax dit. Straks was men vanwege een eventuele bekerwinst nog doorgegaan met Heitinga. Dat moet je als fan zijnde gewoon echt niet willen. Het blijft eigenlijk wel bijzonder dat je als Nederlandse club zo veel geld kunt uitgeven, maar zo'n matige selectie kunt hebben met te veel spelers die gewoon niet bij Ajax passen.
En die Alvarez trouwens ook, die had je echt beter op de laatste dag van de transfermarkt voor 45 miljoen kunnen verkopen aan Chelsea, die man heeft een draak van een seizoen gespeeld en die strafschap gisteren was veelzeggend. Die had er volgens mij vanaf de eerste dag al geen zin meer in na het mislopen van die transfer. Je mag blij zijn als je daar nu nog 30 miljoen voor kan krijgen aankomende zomer.
Klinkt als grilitsch. Ik heb de details van gisteren een beetje verdrongenquote:Op maandag 1 mei 2023 09:23 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Was het niet Grilitisch die ruim op eigen helft een balletje met de buitenkant gaf?
Het zit er gewoon niet in. Het is puur fysieke kracht. Maar hij ziet zijn medespelers niet en kan niet afwerken.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:06 schreef AmaninFull het volgende:
Brobbey moet inderdaad leren beter af te werken maar ik denk dat dat wel trainbaar is. Van mij hoeft hij iig niet weg, zeker als er een eerste spits wordt gehaald.
quote:Op maandag 1 mei 2023 09:25 schreef VEM2012 het volgende:
Ik vind niet dat je Bergwijn dit kan verwijten.
Dat was echt een matige vertoning van een stervende zwaanquote:Op maandag 1 mei 2023 09:27 schreef Kaneelstokje het volgende:
Heb gister de 2de helft gezien bij mijn ouders, en de eerste verlenging.
Mijn god wat een stelletje kanslozen lopen er rond zeg.
Rensch, alsjeblieft rot een eind op. Bergwijn die probeert te koppen en er dan voor kiest om maar naar de grond te gaan omdat hij niet hoger komt dan 10 cm
quote:Op maandag 1 mei 2023 09:25 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik vind niet dat je Bergwijn dit kan verwijten.
Ik wist inderdaad niet dat Argentinië en Kroatië altijd de winnende ploeg zijn.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:18 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Je weet dat winnende ploegen (Argentinië, Kroatië) er gewoon wel veel op trainen? Zal wel toeval zijn dat de 'lOTeRIj-roepers" altijd falen.
Hoe kun je zo veel fysieke training verrichten en dan nog niet hoger kunnen springen dan een astmatische obese pinguin. Godverdomme zeg.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:31 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Dat was echt een matige vertoning van een stervende zwaan
Ach, zo'n miskoop zit er wel eens tussen. Het is niet zo dat je zo'n Brobbey al jarenlang uitgebreid hebt kunnen beoordelen op zijn goede en zwakke punten ofzo.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:28 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het zit er gewoon niet in. Het is puur fysieke kracht. Maar hij ziet zijn medespelers niet en kan niet afwerken.
Prima om nog bij wat leuke clubs mee te ballen, maar voor Ajax brengt hij echt veel te weinig.
quote:Op maandag 1 mei 2023 09:34 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik wist inderdaad niet dat Argentinië en Kroatië altijd de winnende ploeg zijn.
PSV had erop getraind. Zag je echt verschil? Of zat het verschil vooral in de individuele momenten?
Ik ga ervanuit dat hij komende 4 weken geblesseerd isquote:Op maandag 1 mei 2023 09:49 schreef Black-Death het volgende:
Ik zou Brobbey gewoon sowieso 4 komende wedstrijden basis zetten. Vond hem sterk spelen, alleen afwerking moet nog beter. Tadic in de spits is ook wel een beetje klaar.
Dat is ook een realistische optie iddquote:Op maandag 1 mei 2023 09:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik ga ervanuit dat hij komende 4 weken geblesseerd is
Dat is waar.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Ach, zo'n miskoop zit er wel eens tussen. Het is niet zo dat je zo'n Brobbey al jarenlang uitgebreid hebt kunnen beoordelen op zijn goede en zwakke punten ofzo.
Hier ben ik het mee eens. Erg sterk aan de bal en ook nog eens snel.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:49 schreef Black-Death het volgende:
Ik zou Brobbey gewoon sowieso 4 komende wedstrijden basis zetten. Vond hem sterk spelen, alleen afwerking moet nog beter. Tadic in de spits is ook wel een beetje klaar.
Voor hetzelfde geld had Ajax gewonnen en dan had iedereen gelachen om het trainen op strafschoppen want iedereen weet dat het niet werkt.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:48 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]Na dit totale rampjaar met blunder na blunder nog met slappe excuses aankomen. Sterk.
Ooitquote:Op zondag 30 april 2023 21:15 schreef DeeBee het volgende:
Dit moet denk ik wel het slechtste elftal en coach zijn deze eeuw?
Bijna net zo erg als die misser van Jozefzoon laatst bij RKC.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:15 schreef De_Kraam het volgende:
[ afbeelding ]
Stevie kijk eens dom. Ja, ho maar.
pakschaalpodcastquote:Op zondag 30 april 2023 22:24 schreef aTypisch het volgende:
nog podcasttips met wedstrijd analyses?
mijn klein pleziertje dit seizoen onderweg
Hoe had Bergwijn die er ooit in kunnen tikken dan?quote:Op maandag 1 mei 2023 10:15 schreef De_Kraam het volgende:
[ afbeelding ]
Stevie kijk eens dom. Ja, ho maar.
quote:Op maandag 1 mei 2023 09:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Luuk is dan ook nog een paar klasse erger dan Tadic.
Ik vond het gejank van Luuk om die corner na de 1-0 wel echt vrij gênant hoor. Hele veld wordt overgestoken door Ajax, zitten 2 minuten tussen ofzo. Zet je verdediging normaal neer en doe even normaal.quote:
Zeker maar Tadic is toch wel een graadje erger met zijn intimidatie.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:27 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik vond het gejank van Luuk om die corner na de 1-0 wel echt vrij gênant hoor. Hele veld wordt overgestoken door Ajax, zitten 2 minuten tussen ofzo. Zet je verdediging normaal neer en doe even normaal.
Tja. Laten we het er maar op houden dat ze in Amsterdam hun verdiende loon hebben gekregen. Die zijn nog wel even zuur hierover.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:32 schreef Coco het volgende:
[..]
Zeker maar Tadic is toch wel een graadje erger met zijn intimidatie.
Ja, laten we vooral hier verder gaan met het kinderachtige gedoe wat we gisteren zagen op het veld.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:32 schreef Coco het volgende:
[..]
Zeker maar Tadic is toch wel een graadje erger met zijn intimidatie.
quote:Op maandag 1 mei 2023 10:37 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, laten we vooral hier verder gaan met het kinderachtige gedoe wat we gisteren zagen op het veld.
Vergeet Klaassen niet. Wat een trio is dat joh. Walgelijke figuren.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:33 schreef Black-Death het volgende:
De Jong en Tadic zijn allebei bloedzuigers. Klaar.
"Ja maar jullie speler was meer irritant dan de onze!"quote:
Slechtste reeks tegen PSV sinds? (al zal die van gisteren misschien officieel als gelijkspel tellen in de statistieken)quote:Op maandag 1 mei 2023 10:36 schreef Heeinz het volgende:
Vier keer verloren van PSV dit seizoenom je kapot te schamen
Met z'n hand omhoog ook nog. 30 miljoen, toch?quote:Op maandag 1 mei 2023 09:27 schreef Kaneelstokje het volgende:
Heb gister de 2de helft gezien bij mijn ouders, en de eerste verlenging.
Mijn god wat een stelletje kanslozen lopen er rond zeg.
Rensch, alsjeblieft rot een eind op. Bergwijn die probeert te koppen en er dan voor kiest om maar naar de grond te gaan omdat hij niet hoger komt dan 10 cm
@HowardRoarkquote:Op maandag 1 mei 2023 10:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
"Ja maar jullie speler was meer irritant dan de onze!"
Echt, pleur gewoon op. Gisteren was een draak van een wedstrijd met onsportief gedrag van beide kanten, waarom moet er dan gelijk weer een piemel-meet-wedstrijd van worden gemaakt over welke speler het irritantste was of welk hoofd van welke speler lelijker is.
We moeten af van dat soort infantiel gedrag.
En dat ook nog tegen een zeer matig PSV dit seizoen.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:40 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Slechtste reeks tegen PSV sinds? (al zal die van gisteren misschien officieel als gelijkspel tellen in de statistieken)
Het is toch echt telkens Ajax die aan het provoceren is, en dan niet alleen deze wedstrijd, maar bijna het hele seizoen al. Daar gaan koppen rollen deze zomer.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
"Ja maar jullie speler was meer irritant dan de onze!"
Echt, pleur gewoon op. Gisteren was een draak van een wedstrijd met onsportief gedrag van beide kanten, waarom moet er dan gelijk weer een piemel-meet-wedstrijd van worden gemaakt over welke speler het irritantste was of welk hoofd van welke speler lelijker is.
We moeten af van dat soort infantiel gedrag.
En een TD aangesteld die min of meer heeft aangegeven dat Heitinga gaat blijven.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:44 schreef Duiveltja het volgende:
Bizar hoe snel het kan verkeren. Zo zie je ook maar weer hoe goed ten Hag eigenlijk was.
De club heeft nu een jeugd trainer aangesteld om de klappen op te vangen van beleid dat na vertrek van Overmars helemaal de soep in is gelopen.
Ik zeg die ouwe dickpickelaar weer terughalen.
Ik zie dat nu niet meer gebeuren, helaas.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:44 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En een TD aangesteld die min of meer heeft aangegeven dat Heitinga gaat blijven.
Maar dan begint die TD meteen met een vertrouwensprobleem.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie dat nu niet meer gebeuren, helaas.
Dat waren zijn woorden in eerste week. Dan ga je uiteraard niet je huidige trainer al eruit smijtenquote:Op maandag 1 mei 2023 10:44 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En een TD aangesteld die min of meer heeft aangegeven dat Heitinga gaat blijven.
Ik denk dat iedereen uitgezonderd domme Sjon zelf het wel gaat begrijpen als hij toch voor een Bosz ofzo kiest.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:46 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Maar dan begint die TD meteen met een vertrouwensprobleem.
Dat ging over het aankomende seizoen.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat waren zijn woorden in eerste week. Dan ga je uiteraard niet je huidige trainer al eruit smijten
Of juist wel een goed zelfbeeld. Als je zo weinig kwaliteit hebt moet je het toch over een andere boeg gooien. Het werkte in de halve finale op die manier en het werkte ook op een haar na in de finale.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:54 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ajax speelt een beetje zoals Heitinga voetbalde: Bij vlagen hard, vaak over de grens en te simpel. Het geklaag van de spelers nu, zie je in de trainer terug. Totaal geen gevoel van goed zelfbeeld.
Ja, wat wil je dan doen? Heitinga nu per direct eruit gooien? Wat heeft dat voor zin? Ook aantal weken terug had dat geen zin. Er is geen trainer die halverwege hiervan nog iets gaat maken.quote:
Wel mee eens, alhoewel je nu na verlies helemaal afgemaakt wordt omdat je naast slecht voetbal je ook wanstaltig hebt gedragen. In de Kuip vond ik het gedrag van Ajax al buiten alle perken gaan alhoewel dat werd overschaduwd door die aansteker en het feit dat Ajax nog wel won.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Of juist wel een goed zelfbeeld. Als je zo weinig kwaliteit hebt moet je het toch over een andere boeg gooien. Het werkte in de halve finale op die manier en het werkte ook op een haar na in de finale.
Inderdaad, dit moet je gewoon even uitzitten en het beste van hopen.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja, wat wil je dan doen? Heitinga nu per direct eruit gooien? Wat heeft dat voor zin? Ook aantal weken terug had dat geen zin. Er is geen trainer die halverwege hiervan nog iets gaat maken.
Toch doet hij het slechter dan Schreuder en die moest ook weg. Die TD had gewoon moeten zeggen dat ze aan het einde van het seizoen gaan kijken wat ze gaan doen.quote:Op maandag 1 mei 2023 10:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja, wat wil je dan doen? Heitinga nu per direct eruit gooien? Wat heeft dat voor zin? Ook aantal weken terug had dat geen zin. Er is geen trainer die halverwege hiervan nog iets gaat maken.
Klopt ja. Helaas maar 1x resultaat.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:01 schreef Heeinz het volgende:
Wel bizar dat Rulli bij volgens mij alle penalty's in de goede hoek zat trouwens
Zo maak je geen beleid met 'het beste er van hopen'. Nog een seizoen geen Champions League zou indruisen tegen alles wat ze ambiëren. Er is werkelijk geen enkel punt waarop je kunt zeggen dat Heitinga toekomst heeft. Ik hoor ze nog zeggen afgelopen winter 'Schreuder laten zitten en kijken of het beter wordt', terwijl ook hij de ene blunder na de andere maakte op het gebied van simpel beleid en communicatie naar spelers. Die hebben ze toen alten zitten en daar heb je nu nog steeds last van.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
Inderdaad, dit moet je gewoon even uitzitten en het beste van hopen.
TD gaat nu gewoon zeggen; bij nader inzien werd het toch geen succes en gaan we dus voor een nieuwe trainer enzo enzoquote:Op maandag 1 mei 2023 11:05 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Zo maak je geen beleid met 'het beste er van hopen'. Nog een seizoen geen Champions League zou indruisen tegen alles wat ze ambiëren. Er is werkelijk geen enkel punt waarop je kunt zeggen dat Heitinga toekomst heeft. Ik hoor ze nog zeggen afgelopen winter 'Schreuder laten zitten en kijken of het beter wordt', terwijl ook hij de ene blunder na de andere maakte op het gebied van simpel beleid en communicatie naar spelers. Die hebben ze toen alten zitten en daar heb je nu nog steeds last van.
Heitinga zet je ook niet zomaar even terug naar het tweede en zo zijn er alleen maar verliezers. Die TD had die uitspraak niet moeten doen, dat werkt tegen je vanaf het moment dat je het zegt.
Ik heb het over dit seizoen, niet over het volgende, heeft weinig zin om Heitinga met nog 4 wedstrijden te gaan er ook nog uit te gooien.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:05 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Zo maak je geen beleid met 'het beste er van hopen'. Nog een seizoen geen Champions League zou indruisen tegen alles wat ze ambiëren. Er is werkelijk geen enkel punt waarop je kunt zeggen dat Heitinga toekomst heeft. Ik hoor ze nog zeggen afgelopen winter 'Schreuder laten zitten en kijken of het beter wordt', terwijl ook hij de ene blunder na de andere maakte op het gebied van simpel beleid en communicatie naar spelers. Die hebben ze toen alten zitten en daar heb je nu nog steeds last van.
Heitinga zet je ook niet zomaar even terug naar het tweede en zo zijn er alleen maar verliezers. Die TD had die uitspraak niet moeten doen, dat werkt tegen je vanaf het moment dat je het zegt.
Ja ik vond hem er veel beter uit zien dan Drommel, dacht dat Ajax hem uiteindelijk ook wel zou pakken want drie van dat soort missers in een penaltyreeks overkomt je eigenlijk nooit. Die Godts liet vooral zien hoe makkelijk het wél kan zijn.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:01 schreef Heeinz het volgende:
Wel bizar dat Rulli bij volgens mij alle penalty's in de goede hoek zat trouwens
Leuk spelertje. Zal wel weer kapot gemaakt worden door de tactische onbenullen in Amsterdam.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja ik vond hem er veel beter uit zien dan Drommel, dacht dat Ajax hem uiteindelijk ook wel zou pakken want drie van dat soort missers in een penaltyreeks overkomt je eigenlijk nooit. Die Godts liet vooral zien hoe makkelijk het wél kan zijn.
Onze drie gemiste penalty's waren echt een schande. Bij Brobbey wist ik het meteen al en bij Alvarez zei de aanloop al genoegquote:Op maandag 1 mei 2023 11:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja ik vond hem er veel beter uit zien dan Drommel, dacht dat Ajax hem uiteindelijk ook wel zou pakken want drie van dat soort missers in een penaltyreeks overkomt je eigenlijk nooit. Die Godts liet vooral zien hoe makkelijk het wél kan zijn.
Nah, over het weinige kwaliteit ben ik het niet met je eens. Je hebt een ploeg vol met nationaal elftal spelers, maar je hebt gefaalt er 1 team van te maken. Al met al heb je gewoon terecht verloren als je niet meer scoort dan de tegenstander. Het gejank en agressieve gedrag in het veld is totaal ajax onwaardig en komt als ajax het spel niet ten goede. Wij doen het gewoon niet goed tegen teams die meer intensiteit op de mat leggen (zoals bijvoorbeeld getafe of nu ook weer PSV).quote:Op maandag 1 mei 2023 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Of juist wel een goed zelfbeeld. Als je zo weinig kwaliteit hebt moet je het toch over een andere boeg gooien. Het werkte in de halve finale op die manier en het werkte ook op een haar na in de finale.
Nee, je hebt gefaald spelers in te kopen die bij elkaar passen. Hier gaat letterlijk geen enkele trainer een (goed voetballend) team van kunnen maken.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:13 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Nah, over het weinige kwaliteit ben ik het niet met je eens. Je hebt een ploeg vol met nationaal elftal spelers, maar je hebt gefaalt er 1 team van te maken.
Als Bosz gebeld wordt door Ajax staat hij 5 minuten later hijgend bij de arena om eender welk contract te tekenen.quote:
Denk dat hij zelf al een conceptversie heeft gemaakt.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als Bosz gebeld wordt door Ajax staat hij 5 minuten later hijgend bij de arena om eender welk contract te tekenen.
Ik weet niet of het alleen intensiteit is, PSV zakt lekker in wacht op de fouten die Ajax zeker gaat maken, vorige week was dat extreem, gisteren wat minder omdat er wel gewerkt werd.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:13 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Nah, over het weinige kwaliteit ben ik het niet met je eens. Je hebt een ploeg vol met nationaal elftal spelers, maar je hebt gefaalt er 1 team van te maken. Al met al heb je gewoon terecht verloren als je niet meer scoort dan de tegenstander. Het gejank en agressieve gedrag in het veld is totaal ajax onwaardig en komt als ajax het spel niet ten goede. Wij doen het gewoon niet goed tegen teams die meer intensiteit op de mat leggen (zoals bijvoorbeeld getafe of nu ook weer PSV).
Het werd al eerder in het topic genoemd, maar zodra spelers zich gaan uitspreken in de media, weet je gewoon dat ze slecht (gaan) spelen (Wijndal met zijn beste linkerkant, Taylor, Timber met zijn ben klaar aan de volgende stap of Tadic met zijn dat Ajax gezocht word). Neem nu gewoon eens je team bij de hand ipv zo overschat te werk te gaan. Dan ga je recht van klagen hebben, anders niet en gewoon een tandje bij.
Brobbey leek hem maar blind te knallen en Timber ook, dat Alvarez Drommel een hoek in wilde sturen leek logisch en dat gebeurde overigens ook alleen raakt hij de bal zo slecht dat hij gewoon de tijd had om hem op te rapen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:13 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Onze drie gemiste penalty's waren echt een schande. Bij Brobbey wist ik het meteen al en bij Alvarez zei de aanloop al genoeg
Dat zou zo maar eens kunnen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Denk dat hij zelf al een conceptversie heeft gemaakt.
Maar even iets anders: het zijn professionals. Waarom trainen ze er zelf niet gewoon op? Dat mag hoor, na afloop.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Brobbey leek hem maar blind te knallen en Timber ook, dat Alvarez Drommel een hoek in wilde sturen leek logisch en dat gebeurde overigens ook alleen raakt hij de bal zo slecht dat hij gewoon de tijd had om hem op te rapen.
Dat arrogante ‘we trainen niet op penalties’ wordt je gewoon fataal want bij Brubbie en Timber zag je de paniek in hun ogen, ik zeg niet dat je er een exacte wetenschap van moet maken (zoals Hoek deed) maar je kan het ook gewoon een beetje aandacht geven.
Je kan een bal nauwelijks een hoek in sturen als je zoals Alvarez recht op de bal af loopt. Of nouja het kan wel maar dan ga je hem sowieso telefoneren.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
dat Alvarez Drommel een hoek in wilde sturen leek logisch en dat gebeurde overigens ook alleen raakt hij de bal zo slecht dat hij gewoon de tijd had om hem op te rapen.
Zie wel potentie in een vervelend counterelftal eigenlijk.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, je hebt gefaald spelers in te kopen die bij elkaar passen. Hier gaat letterlijk geen enkele trainer een (goed voetballend) team van kunnen maken.
Ik denk dat het zelfs beter is om geen 2e worden als je de boel op orde wil al weet ik niet wanneer je de eerste EL wedstrijd zou moeten spelen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:19 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat zou zo maar eens kunnen.
Maar ook Bosz zou er met dit zooitje niets van bakken. En als je geen 2e wordt, dan is het nog lastig ook om de boel snel weer op de rit te krijgen.
Laten we zeggen dat op basis van deze beelden Cor Pot weinig interesse in Alvarez zou tonen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Je kan een bal nauwelijks een hoek in sturen als je zoals Alvarez recht op de bal af loopt. Of nouja het kan wel maar dan ga je hem sowieso telefoneren.
Ik niet, er is geen diepte in dit elftal. Alleen Conceicao wil graag diep spelen, de rest zakt graag terug om de bal op te halen (Bergwijn, Tadic, Berghuis, Klaassen, Taylor).quote:Op maandag 1 mei 2023 11:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zie wel potentie in een vervelend counterelftal eigenlijk.
Bergwijn - Tadic - Kudus is een prima countervoorhoede.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik niet, er is geen diepte in dit elftal. Alleen Conceicao wil graag diep spelen, de rest zakt graag terug om de bal op te halen (Bergwijn, Tadic, Berghuis, Klaassen, Taylor).
Vorige seizoenen had Ajax meer gevaar met Antony - Mazraoui combinatie die graag achterlijn haalden maar die heb je nu niet meer.
Dit, diepgang, het voetbal van achteruit, daar zit wel de grootste achteruitgang en de mogelijkheid om de lange bal te spelen is ook een groot gemis tov vorig seizoen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik niet, er is geen diepte in dit elftal. Alleen Conceicao wil graag diep spelen, de rest zakt graag terug om de bal op te halen (Bergwijn, Tadic, Berghuis, Klaassen, Taylor).
Vorige seizoenen had Ajax meer gevaar met Antony - Mazraoui combinatie die graag achterlijn haalden maar die heb je nu niet meer.
2019/2020 Bergwijn/Tadic absoluut. Die zijn nu over the hill.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Bergwijn - Tadic - Kudus is een prima countervoorhoede.
5-3-2 had wel gekund dit seizoenquote:Op maandag 1 mei 2023 11:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Bergwijn - Tadic - Kudus is een prima countervoorhoede.
Ook bizar, 0 schoten op doel gisteren voor Ajaxquote:Op maandag 1 mei 2023 11:01 schreef Heeinz het volgende:
Wel bizar dat Rulli bij volgens mij alle penalty's in de goede hoek zat trouwens
Een geheel nieuwe verdediging (al zou je Wijndal nog het voordeel van de twijfel kunnen geven) en dan kom je al een heel eind.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat het zelfs beter is om geen 2e worden als je de boel op orde wil al weet ik niet wanneer je de eerste EL wedstrijd zou moeten spelen.
Met een paar gerichte aankopen doet Ajax echt wel weer mee hoor.
Bergwijn over the hill, hij valt tegen maar over the hill is hij natuurlijk nietquote:Op maandag 1 mei 2023 11:26 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
2019/2020 Bergwijn/Tadic absoluut. Die zijn nu over the hill.
Dat Bergwijn zo is afgetakeld mag je wel degelijk verwijten aan de trainers (in ieder geval Schreuder) die hem gewoon niet scherp heeft kunnen houden.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:26 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
2019/2020 Bergwijn/Tadic absoluut. Die zijn nu over the hill.
Timber is wel goed hoor al denk ik dat hij weg gaat.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Een geheel nieuwe verdediging (al zou je Wijndal nog het voordeel van de twijfel kunnen geven) en dan kom je al een heel eind.
Je speelt in de laatste voorronde van de EL (West Ham, Fiorentina en Basel hebben geen realistische kans meer om direct EL te halen in hun eigen competitie dus het directe ticket van de ECL schuift niet door) dus midden augustus, maar als Ajax zaterdag van AZ verliest komt zelfs de EL serieus in gevaar.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat het zelfs beter is om geen 2e worden als je de boel op orde wil al weet ik niet wanneer je de eerste EL wedstrijd zou moeten spelen.
Met een paar gerichte aankopen doet Ajax echt wel weer mee hoor.
Meedoen wel. Maar een jaar geleden was Ajax mijlenver uitgelopen en niet meer te achterhalen.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat het zelfs beter is om geen 2e worden als je de boel op orde wil al weet ik niet wanneer je de eerste EL wedstrijd zou moeten spelen.
Met een paar gerichte aankopen doet Ajax echt wel weer mee hoor.
Ja ik ga er vanuit dat hij wel weggaat gezien zijn uitspraken afgelopen week.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Timber is wel goed hoor al denk ik dat hij weg gaat.
Het is geen klein kind. Het is een volwassen professional die geen pepernoot meer raakt.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat Bergwijn zo is afgetakeld mag je wel degelijk verwijten aan de trainers (in ieder geval Schreuder) die hem gewoon niet scherp heeft kunnen houden.
En begrijpelijk. Elftal draait voor geen meter.quote:Op maandag 1 mei 2023 11:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja ik ga er vanuit dat hij wel weggaat gezien zijn uitspraken afgelopen week.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |