abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 29 april 2023 @ 23:46:29 #1
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208948869


Nederland w/
Deelnemers: Mia Nicolai en Dion Cooper
Bandleden en Leeftijd: Mia (27 jaar) en Dion (29 jaar)
Social media Mia: Instagram Twitter YouTube TikTok
Social media Dion: Instagram Twitter YouTube TikTok
Titel inzending: Burning Daylight
Taal inzending: Engels
Genre inzending: Pop
Schrijvers muziek: Dion Cuiper / Duncan de Moor / Jordan Garfield / Loek van der Grinten / Mia Nicolai
Schrijvers tekst: Dion Cuiper / Duncan de Moor / Jordan Garfield / Loek van der Grinten / Mia Nicolai
Loting: Tweede helft, eerste halve finale
Selectie methode: Interne Selectie
Odds ranking na bekend maken alle nummers: 19
Bijzonder: Mia is de dochter van eerste kamer lid Peter Nicolaï (PvdD). Songfestivalwinnaar Duncan Laurence heeft meegeschreven aan het nummer. Dion deed eerder mee aan The Voice.

Aankondiging met meer uitleg en verhaal van Mia en Dion:

quote:
Mia Nicolai & Dion Cooper vertegenwoordigen Nederland op het Eurovisie Songfestival!
Eurovisie Songfestival / 1 nov 2022

The word is out! Mia Nicolai & Dion Cooper gaan in mei 2023 naar Eurovisie Songfestival in Liverpool om Nederland te vertegenwoordigen! De twee jonge artiesten zijn door Songfestival-winnaar Duncan Laurence en songwriter Jordan Garfield bij elkaar gebracht en met z’n vieren schreven ze een song die grote indruk maakte op de hele selectiecommissie, waarna ze unaniem werden aangewezen als de Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival in 2023. Duncan en Jordan maken onderdeel uit van het creatieve team.
Wie is Mia Nicolai?

Mia, 26 jaar, is echt opgegroeid met muziek. Vanaf haar derde volgt ze al viool- en pianolessen en vanuit huis heeft ze een hele creatieve opvoeding meegekregen, met toneel, ballet, muziek en verhalen vertellen.

In haar debuutsingle ‘Set Me Free’ komt het reizen en haar behoefte aan ultieme vrijheid naar voren. In november 2020 bracht ze haar tweede single ‘Mutual Needs’ uit dat meteen internationaal werd opgepakt door een première in Amerika op de befaamde Zane Lowe Radio show. Mia vindt haar inspiratie in artiesten zoals David Bowie. Maar vooral in het vrij uiten van creativiteit en het samenvoegen van kunstvormen.

Als kind werd Mia gepest en dit heeft een grote deuk achtergelaten, maar tegelijkertijd ook een vuur in haar ontstoken met een doorzettingsvermogen om al haar dromen uit te laten komen, niets haar te laten stoppen en te genieten van het leven met wie zij kiest te zijn. De boodschap die ze wil overdragen is dat je verleden niks zegt over de toekomst en dat je dat helemaal zelf in de hand hebt. Je kunt jezelf creëren tot de persoon die je droomt te zijn.
Wie is Dion Cooper?

Dion, 28 jaar, droomde ervan om artiest te worden en muziek te maken. Op zijn vijftiende pakte hij voor het eerst zijn gitaar op en liet deze niet meer los. In de jaren die volgen begint hij met het zingen en schrijven van zijn eigen muziek en in 2021 brengt hij zijn eerste EP ‘Too Young Too Dumb’ uit, gevolgd door de single ‘Fire’ die hij samen met Maxine uitbrengt en binnen een aantal maanden al bijna een miljoen streams haalt.

Hij omschrijft het zelf als classic rock meets singer songwriter, oftewel Bryan Adams meets Harry Styles.

'Bring the joy' is het mantra waarmee Dion zijn muziek en leven inspireert. Hij is op een reis om de beste versie van zichzelf te worden en wil al het geluk, de kennis en de vreugde die hij onderweg verzamelt delen met de wereld. Dat is dan ook zijn boodschap: geluk ligt in je eigen handen en je handen gebruik je om te delen.
Hoe kennen Mia en Dion elkaar?

Mia en Dion zijn tot 2 jaar geleden onbekenden van elkaar totdat ze door Duncan en Jordan aan elkaar worden gekoppeld. Er is meteen een muzikale klik, zowel hun stemmen passen mooi bij elkaar als de boodschap die ze willen uitdragen is hetzelfde. In hun muziek is ruimte voor kwetsbaarheid en emotie. Ze willen allebei mensen raken en muziek is een mooie taal om deze emoties uit te spreken en te delen.

Mia en Dion: “Het Songfestival is hét podium waar mensen kunnen zien wat je als artiest te brengen hebt. Na al die jaren hard werken aan het vertalen van ons gevoel in muziek is dit een geweldige kans om op zo’n grote schaal ons verhaal te vertellen. Het voelt fantastisch en nog een beetje onwerkelijk dat de selectiecommissie van AVROTROS voor onze song heeft gekozen, maar we zijn er klaar voor om Europa iets positiefs te brengen.”
Songfestival Liverpool

Dit jaar wordt het Eurovisie Songfestival in Liverpool gehouden. Gezien het Songfestival niet in het winnende land Oekraïne gehouden kan worden, is er in samenspraak met Oekraïne en de EBU gekozen voor het Verenigd Koninkrijk. Op dinsdag 9 mei en donderdag 11 mei vinden de halve finales plaats en op zaterdag 13 mei de finale. De komende maanden gaan Mia en Dion werken aan hun act en zich voorbereiden op hun deelname samen met hun creatieve team Duncan en Jordan. Het creatieve team wordt binnenkort aangevuld tot het complete team.

Over Burning Daylight:
quote:
Mia, Dion, Duncan en Jordan over ontstaan Songfestivalnummer Burning Daylight

In de mini-documentaire 'This is Burning Daylight' vertellen Mia Nicolai, Dion Cooper, Duncan Laurence en Jordan Garfield over het ontstaan van het songfestivalnummer ‘Burning Daylight’.

Burning Daylight is geschreven door Mia Nicolai, Dion Cooper, Duncan Laurence, Jordan Garfield en Loek van der Grinten. Het nummer is ‘een ode aan vallen en opstaan’.

“Burning Daylight gaat over vallen, fouten maken en dan weer opstaan. Dat je leert van die fouten, van je verleden, dat je dingen achter je kunt laten zodat je een betere versie van jezelf kan worden. Maar het gaat ook over accepteren dat we allemaal menselijk zijn, pijn ervaren en dat we daar doorheen moeten.”
Ontstaan van Burning Daylight

Mia ontmoet Jordan voor het eerste wanneer ze beiden een studiosessie in Nederland bijwonen. Jordan: “Ik kwam de studio in en daar was een grote bubbel vol met energie. Ze liep met me mee naar binnen en ik dacht meteen: wie is dit?” Mia, Jordan en Duncan spreken daarna regelmatig af tijdens de coronapandemie. Op een bepaalde avond kijken ze samen een documentaire over Shawn Mendes en raken enorm geïnspireerd. Die inspiratie heeft uiteindelijk geleid tot het nummer ‘Burning Daylight’.

Duncan zingt de demo in samen met Mia maar voor de verdere uitwerking bedenkt hij om Dion Cooper te vragen. Dion: “Ik had meteen zoiets van ‘Hell Yeah’, dat klinkt leuk. Zodra ik de kamer inliep, hadden Mia en ik meteen een klik en we voelden allebei: ik ken jou, dit gaat leuk worden!”

Burning Daylight werd die dag herschreven tot een duet met Dion’s verhaal erin verwerkt en de demo werd door Mia en Dion ingezongen.

Indienen voor het Eurovisie Songfestival

Een paar maanden later, toen Duncan en Jordan samen op vakantie waren, kregen ze op een avond het idee om ‘Burning Daylight’ in te sturen naar de Nederlandse selectiecommissie voor het Eurovisie Songfestival. Een idee dat door Mia en Dion goed werd ontvangen. De demo werd daarna verder afgemaakt samen met producer Sean Myer en opgestuurd naar de selectiecommissie van AVROTROS.

Weken later kregen we eindelijk een ja! We waren echt dolblij!
Duncan Laurence

Jordan en Duncan bellen meteen Mia en Dion op om het goede nieuws met ze te delen. Dion: “Ik belde daarna meteen mijn ouders en we begonnen alle drie meteen te huilen. We spraken over hoe groot dit is. Het is zo’n mooie ervaring en geweldig om deel van uit te maken.”

Mia: “Het is geweldig om je eigen land te mogen vertegenwoordigen. Het land waar ik vandaan kom, waar ik ben opgegroeid en me heeft gemaakt tot de persoon die ik nu ben. Dat voelt echt onwerkelijk en geweldig.“

https://www.npostart.nl/m(...)oC2uqw6Ss4on-GviLDEo
45 minuten docu
  zaterdag 29 april 2023 @ 23:46:58 #2
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208948875
Ronald Molendijk gaat wel heel hard op Duncan in shownieuws
pi_208948882
Man, wat mis ik S10 :'(
  zaterdag 29 april 2023 @ 23:51:31 #4
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208948904
Schijnbaar hadden ze bij shownieuws mailtjes ontvangen van mensen die boos waren dat ze niet mee mochten bij de delegatie naar Liverpool morgen. Ronald verteld het natuurlijk heel erg van het perspectief van die mensen, maar er spelen natuurlijk meer belangen en overwegingen, dat niet iedereen zo maar mee kan. In andere delegaties in voorgaande jaren is er ook wel eens ruzie geweest of wie van de 8 songwriters wel of niet mee mocht...
Wij kunnen niet echt zeggen hoe of wat zonder meer kennis.

Shownieuws probeert natuurlijk drama te creëren, maar ook weer geen goed teken dat die mensen nu maar contact met shownieuws gaan zoeken (Ik neem aan dat Ronald niet liegt over de mailtjes).
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 29 april 2023 @ 23:52:02 #5
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_208948909
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 april 2023 23:48 schreef NailQueen het volgende:
Man, wat mis ik S10 :'(
Gisteren naar haar show in AFAS geweest, was echt heel mooi en goed.
pi_208948919
quote:
17s.gif Op zaterdag 29 april 2023 23:52 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Gisteren naar haar show in AFAS geweest, was echt heel mooi en goed.
Ik zit diep en ik wil haar niet laten gaan :'(
pi_208950091
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 april 2023 23:51 schreef Momo het volgende:
Schijnbaar hadden ze bij shownieuws mailtjes ontvangen van mensen die boos waren dat ze niet mee mochten bij de delegatie naar Liverpool morgen. Ronald verteld het natuurlijk heel erg van het perspectief van die mensen, maar er spelen natuurlijk meer belangen en overwegingen, dat niet iedereen zo maar mee kan. In andere delegaties in voorgaande jaren is er ook wel eens ruzie geweest of wie van de 8 songwriters wel of niet mee mocht...
Wij kunnen niet echt zeggen hoe of wat zonder meer kennis.

Shownieuws probeert natuurlijk drama te creëren, maar ook weer geen goed teken dat die mensen nu maar contact met shownieuws gaan zoeken (Ik neem aan dat Ronald niet liegt over de mailtjes).
Hmm weet niet hoor, volgens mij mochten er door Corona de afgelopen jaren minder mensen mee. Ze hadden eerst een behoorlijk grote groep altijd, wat ook duur was werd toen gezegd. Misschien dachten ze laten we dat wat kleiner houden. Dus ik vraag me wel af wie deze mensen dan zijn en of ze echt nodig zijn daar in Liverpool.

Vreselijke kerel trouwens die Ronald Molendijk. :r
pi_208950099
twitter

*O*
  ESF Reporter zondag 30 april 2023 @ 08:02:18 #9
87554 Cee
Welluk?
pi_208950116
Hartelijk ontvangen door het oranje microfoontje van Boulie!
pi_208950274
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 april 2023 23:51 schreef Momo het volgende:
Schijnbaar hadden ze bij shownieuws mailtjes ontvangen van mensen die boos waren dat ze niet mee mochten bij de delegatie naar Liverpool morgen. Ronald verteld het natuurlijk heel erg van het perspectief van die mensen, maar er spelen natuurlijk meer belangen en overwegingen, dat niet iedereen zo maar mee kan. In andere delegaties in voorgaande jaren is er ook wel eens ruzie geweest of wie van de 8 songwriters wel of niet mee mocht...
Wij kunnen niet echt zeggen hoe of wat zonder meer kennis.

Shownieuws probeert natuurlijk drama te creëren, maar ook weer geen goed teken dat die mensen nu maar contact met shownieuws gaan zoeken (Ik neem aan dat Ronald niet liegt over de mailtjes).
Dit klinkt niet als de allergrootste scoop van het jaar zo.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_208950340
Ben nu wel extra benieuwd naar de live on tape van Nederland. Dat is nog de oude uitvoering.
  zondag 30 april 2023 @ 08:49:23 #12
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_208950347
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 08:47 schreef Rebel- het volgende:
Ben nu wel extra benieuwd naar de live on tape van Nederland. Dat is nog de 'lastige' uitvoering.
Op het uiteindelijke Songfestival, bedoel je? De tape blijft hetzelfde, maar de zang mag wel in een andere toonsoort.

Edit: blijkbaar wordt er met 'live on tape' iets anders bedoeld.
pi_208950357
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 08:47 schreef Rebel- het volgende:
Ben nu wel extra benieuwd naar de live on tape van Nederland. Dat is nog de oude uitvoering.
Volgens mij hebben ze dat dit jaar niet meer gedaan, lijkt me? Corona is geen ding meer met testen enzo.
  ESF Reporter zondag 30 april 2023 @ 08:53:40 #14
87554 Cee
Welluk?
pi_208950372
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 08:47 schreef Rebel- het volgende:
Ben nu wel extra benieuwd naar de live on tape van Nederland. Dat is nog de oude uitvoering.
Die zijn er niet (meer).
pi_208950413
Gerard Joling verdenkt ‘rare’ Duncan Laurence van drugsgebruik:

Pas na het tweede valse optreden van Mia & Dion liet Duncan íets van zich horen, namelijk met een nogal wazig filmpje op Instagram. Daar schrok Angela de Jong behoorlijk van: “Kijk naar z’n ogen. Die staan heel wazig en hij heeft continu een heel raar lachje om z’n mond zitten. Ik vraag me wel een beetje af wat er met die gast is gebeurd.”

Gerard Joling sluit zich daar nu volledig bij aan. Hij gaat in de Shownieuws van gisterenavond flink los: “Ik vind dat die Duncan wel ongelóóflijk naast zijn schoenen is gaan lopen. Wil alleen nog maar in het Engels geïnterviewd worden. Het is net of hij aan de drugs zit met die rare filmpjes die hij ook overal stuurt, dat hij gewoon niet oplet en om zich heen kijkt.”


Die Duncan moet even met z’n beide benen op de grond gezet worden, aldus Gerard. “Ik zeg altijd maar: schoenmaker, blijf bij je leest. Je moet natuurlijk nooit jezelf boven het volk verheffen en dat gevoel heb ik een beetje bij die Duncan. Alhoewel die laatste single erg goed is die hij gemaakt heeft, moet ik zeggen, hoor.”

Het hele Mia & Dion-debacle bewijst volgens Gerard dat het allemaal vriendjespolitiek is bij de Songfestival-equipe van AvroTros. “Je ziet het: het is dan toch weer zo’n samenzijn van mensen die dat zo nodig moeten. Ze denken: die Duncan heeft gewonnen, dan gaan we hier ook wel mee winnen.”

Ronald Molendijk zegt aan de desk dat hij zich niet verbaast over de heftige reacties op Duncan. “Al die reacties komen nu los omdat Duncan constant naar andere mensen blijft wijzen. Hij heeft nog niet een keer verantwoordelijkheid genomen voor zijn eigen gedrag en zijn eigen falen. Het zou heel netjes zijn als hij gewoon zegt: ‘I f*cked up.’ Maar nee.”

Duncan en zijn team zijn gewoon faalhazen, vindt Ronald. “Zijn verdediging was constant dat het aan het geluid ligt en vervolgens hebben we nu gehoord dat het hele liedje is aangepakt. Dan ligt het dus niet aan het geluid. Dan ligt het aan het liedje. Als je dat gewoon zegt!” mc
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  zondag 30 april 2023 @ 09:07:39 #16
478909 molloot200
alles muziek.
pi_208950462
Ze zien er best vrolijk en opgetogen uit op de eerste foto’s van Schiphol. Hopelijk hebben ze wat vertrouwen kunnen herpakken na Khalid en Sophie :)
  zondag 30 april 2023 @ 09:45:02 #17
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208950777
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 09:00 schreef RipCity het volgende:
Gerard Joling verdenkt ‘rare’ Duncan Laurence van drugsgebruik:

Pas na het tweede valse optreden van Mia & Dion liet Duncan íets van zich horen, namelijk met een nogal wazig filmpje op Instagram. Daar schrok Angela de Jong behoorlijk van: “Kijk naar z’n ogen. Die staan heel wazig en hij heeft continu een heel raar lachje om z’n mond zitten. Ik vraag me wel een beetje af wat er met die gast is gebeurd.”

Gerard Joling sluit zich daar nu volledig bij aan. Hij gaat in de Shownieuws van gisterenavond flink los: “Ik vind dat die Duncan wel ongelóóflijk naast zijn schoenen is gaan lopen. Wil alleen nog maar in het Engels geïnterviewd worden. Het is net of hij aan de drugs zit met die rare filmpjes die hij ook overal stuurt, dat hij gewoon niet oplet en om zich heen kijkt.”

Die Duncan moet even met z’n beide benen op de grond gezet worden, aldus Gerard. “Ik zeg altijd maar: schoenmaker, blijf bij je leest. Je moet natuurlijk nooit jezelf boven het volk verheffen en dat gevoel heb ik een beetje bij die Duncan. Alhoewel die laatste single erg goed is die hij gemaakt heeft, moet ik zeggen, hoor.”

Het hele Mia & Dion-debacle bewijst volgens Gerard dat het allemaal vriendjespolitiek is bij de Songfestival-equipe van AvroTros. “Je ziet het: het is dan toch weer zo’n samenzijn van mensen die dat zo nodig moeten. Ze denken: die Duncan heeft gewonnen, dan gaan we hier ook wel mee winnen.”

Ronald Molendijk zegt aan de desk dat hij zich niet verbaast over de heftige reacties op Duncan. “Al die reacties komen nu los omdat Duncan constant naar andere mensen blijft wijzen. Hij heeft nog niet een keer verantwoordelijkheid genomen voor zijn eigen gedrag en zijn eigen falen. Het zou heel netjes zijn als hij gewoon zegt: ‘I f*cked up.’ Maar nee.”

Duncan en zijn team zijn gewoon faalhazen, vindt Ronald. “Zijn verdediging was constant dat het aan het geluid ligt en vervolgens hebben we nu gehoord dat het hele liedje is aangepakt. Dan ligt het dus niet aan het geluid. Dan ligt het aan het liedje. Als je dat gewoon zegt!” mc
Dit is wel een stukje mediacourant aids.
pi_208950808
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 08:53 schreef Cee het volgende:

[..]
Die zijn er niet (meer).
Bedankt. Dat wist ik nog niet.
pi_208951237
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  zondag 30 april 2023 @ 10:33:39 #20
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
  zondag 30 april 2023 @ 10:42:26 #21
57798 Gerard-Joling
No more bolero's....
pi_208951395
Ik vind ze leuk worden. Leuk grapje ook over de backing vocals in de koffers. Ik mag ze wel. Hopelijk wordt vanaf nu een stijgende lijn doorgezet. Op naar de finale!
Zing met me mee tot morgenvroeg....
pi_208951440
quote:
Leuk filmpje! Ze gaan goed om met die opmerking over de achtergrond zangers.
  zondag 30 april 2023 @ 10:56:42 #23
341825 PinkLow
Gewoon doorgaan.
pi_208951510
Ik vind Mia en Dion echt leuk!

Mooi om te zien hoe dat kan veranderen. Eerst vond ik ze niet zo eerlijk gezegd.

Maar na het interview vrijdag en nu weer die hier staan. Ze zijn ineens zo ontwapenend.
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.
pi_208951606
Een niet onbelangrijk detail is dat Mia in het filmpje zegt dat ze als team met z'n vijven voor ze opkomen daar staan en even een momentje gaan pakken, en dan gaan. En ook dat ze het met de backings goed kunnen vinden. Klinkt heel logisch uiteraard, maar ik ben blij dat ze nu ook echt support van dichtbij hebben en als groep naar Liverpool gaan. Bij de pre-parties waren het alleen zij twee, en dan voelde het alsof ze met hun onervarenheid voor de leeuwen werden gegooid.

Verder ook fijn dat ze nu losser zijn en hun personaliteit meer laten zien. Ik was bang dat dat moment nooit meer zou komen dit jaar. Maar bij dat interview met Sophie lieten ze meer los. Hopelijk was dat een belangrijk kantelingsmoment geweest en gaan ze met meer zelfvertrouwen de komende weken in.
pi_208951663
Ik vind ze ook leuk. Heb het gevoel dat het een idee van Duncan was om alle aandacht te negeren en zo min mogelijk prijs te geven, en het vage gedrag dus niet zozeer vanuit hen zelf kwam.

Ik gun ze een leuke ervaring en dat ze er alsnog een redelijk succes van weten te maken. Niet om te winnen, want dat gaat niet gebeuren. Hoeft ook niet, als ze maar iets moois neerzetten waar niemand zich voor hoeft te schamen.

Wat Joling betreft; ik denk dat hij hierin gelijk heeft over Duncan.
pi_208951688
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 10:56 schreef PinkLow het volgende:
Ik vind Mia en Dion echt leuk!

Mooi om te zien hoe dat kan veranderen. Eerst vond ik ze niet zo eerlijk gezegd.

Maar na het interview vrijdag en nu weer die hier staan. Ze zijn ineens zo ontwapenend.
Grappig hoe dat werkt hè? Ik vind ze ook meteen veel sympathieker na dat interview.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_208951706
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 09:00 schreef RipCity het volgende:
Gerard Joling verdenkt ‘rare’ Duncan Laurence van drugsgebruik:

Pas na het tweede valse optreden van Mia & Dion liet Duncan íets van zich horen, namelijk met een nogal wazig filmpje op Instagram. Daar schrok Angela de Jong behoorlijk van: “Kijk naar z’n ogen. Die staan heel wazig en hij heeft continu een heel raar lachje om z’n mond zitten. Ik vraag me wel een beetje af wat er met die gast is gebeurd.”

Gerard Joling sluit zich daar nu volledig bij aan. Hij gaat in de Shownieuws van gisterenavond flink los: “Ik vind dat die Duncan wel ongelóóflijk naast zijn schoenen is gaan lopen. Wil alleen nog maar in het Engels geïnterviewd worden. Het is net of hij aan de drugs zit met die rare filmpjes die hij ook overal stuurt, dat hij gewoon niet oplet en om zich heen kijkt.”


Die Duncan moet even met z’n beide benen op de grond gezet worden, aldus Gerard. “Ik zeg altijd maar: schoenmaker, blijf bij je leest. Je moet natuurlijk nooit jezelf boven het volk verheffen en dat gevoel heb ik een beetje bij die Duncan. Alhoewel die laatste single erg goed is die hij gemaakt heeft, moet ik zeggen, hoor.”

Het hele Mia & Dion-debacle bewijst volgens Gerard dat het allemaal vriendjespolitiek is bij de Songfestival-equipe van AvroTros. “Je ziet het: het is dan toch weer zo’n samenzijn van mensen die dat zo nodig moeten. Ze denken: die Duncan heeft gewonnen, dan gaan we hier ook wel mee winnen.”

Ronald Molendijk zegt aan de desk dat hij zich niet verbaast over de heftige reacties op Duncan. “Al die reacties komen nu los omdat Duncan constant naar andere mensen blijft wijzen. Hij heeft nog niet een keer verantwoordelijkheid genomen voor zijn eigen gedrag en zijn eigen falen. Het zou heel netjes zijn als hij gewoon zegt: ‘I f*cked up.’ Maar nee.”

Duncan en zijn team zijn gewoon faalhazen, vindt Ronald. “Zijn verdediging was constant dat het aan het geluid ligt en vervolgens hebben we nu gehoord dat het hele liedje is aangepakt. Dan ligt het dus niet aan het geluid. Dan ligt het aan het liedje. Als je dat gewoon zegt!” mc
Geer en zijn waffel :') qua drugsgebruik dan he
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208952117
Lol

Ben hier voor het songfestivalforum.
pi_208952120
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 12:23 schreef Zigsky het volgende:
Lol

[ afbeelding ]
Ben benieuwd vanavond |:)
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208952129
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 12:23 schreef GeorgeM het volgende:

[..]
Ben benieuwd vanavond |:)
Ik vond hem eerst wel leuk, maar hij heeft het allemaal verpest.
Ben hier voor het songfestivalforum.
pi_208952442
Gerard Joling beschuldigt anderen van zoiets als drugsgebruik?

Het moet niet gekker worden.

Ik hoop wel dat ie z’n neus goed schoongeveegd had voordat hij dat zei.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 30 april 2023 @ 13:22:44 #32
163650 Greys
pi_208952885
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 12:23 schreef Zigsky het volgende:
Lol

[ afbeelding ]
M'n bloeddruk heeft er toch wel wat problemen mee dat ze hem gewoon te woord staan.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208953027
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 12:23 schreef Zigsky het volgende:
Lol

[ afbeelding ]
Stoer van Mia en Dion. Ik weet niet of ik Aran, na al die negativiteit, wel had willen zien of een interview had willen geven. Maar ja ik ben ik. :7
  zondag 30 april 2023 @ 13:30:32 #34
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208953084
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 13:22 schreef Greys het volgende:

[..]
M'n bloeddruk heeft er toch wel wat problemen mee dat ze hem gewoon te woord staan.
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 13:28 schreef summer52 het volgende:

[..]
Stoer van Mia en Dion. Ik weet niet of ik Aran, na al die negativiteit, wel had willen zien of een interview had willen geven. Maar ja ik ben ik. :7
Klinkt misschien raar, maar ze kunnen het beter maar wel doen, anders gaat Boulevard nog harder met stront gooien.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 30 april 2023 @ 13:36:03 #35
163650 Greys
pi_208953218
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 13:30 schreef Momo het volgende:

[..]
[..]
Klinkt misschien raar, maar ze kunnen het beter maar wel doen, anders gaat Boulevard nog harder met stront gooien.
Dat is zo, maar dat vind ik dus enorm slecht te verkroppen. Dat je als NLse artiest dus je alles maar moet laten welgevallen en opzitten en pootjes aan gifkikkers (die bakken strot over je heen gooiden) moet geven omdat ze anders nog valser worden. Brrrrrr. Op deze manier wordt het ego van Aran alleen maar nóg groter en z'n gevoel van macht, want hij kan dus alles maken. Ook de komende jaren. En dat weet hij nu.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208953270
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 13:30 schreef Momo het volgende:

[..]
[..]
Klinkt misschien raar, maar ze kunnen het beter maar wel doen, anders gaat Boulevard nog harder met stront gooien.
Ja het is wel verstandiger, want anders krijg je dat gezeik weer dat ze arrogant zijn.
Maar ik vind het wel stoer van ze! Want in hun achterhoofd hadden ze hem, denk ik, heel graag een rechtse gegeven.
pi_208953865
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 13:28 schreef summer52 het volgende:

[..]
Stoer van Mia en Dion. Ik weet niet of ik Aran, na al die negativiteit, wel had willen zien of een interview had willen geven. Maar ja ik ben ik. :7
Goed dat ze nu de eer aan zichzelf houden _O_
Als het hele eventje achter de rug is, zou ik de de reetveter van de man wel even aantrekken ^p^
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208954101
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 14:24 schreef GeorgeM het volgende:

[..]
Goed dat ze nu de eer aan zichzelf houden _O_
Als het hele eventje achter de rug is, zou ik de de reetveter van de man wel even aantrekken ^p^
_O- _O-

Is het trouwens al bekend welke ontwerper de kleding van Mia en Dion doet? Ik heb daar nog niets over gehoord.
pi_208954138
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 14:42 schreef summer52 het volgende:

[..]
_O- _O-

Is het trouwens al bekend welke ontwerper de kleding van Mia en Dion doet? Ik heb daar nog niets over gehoord.
Nog niets langs zien komen, maar Mia heeft een goede style van zichzelf dus heb hier wel vertrouwen in :Y
pi_208954476
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 13:38 schreef summer52 het volgende:

[..]
Ja het is wel verstandiger, want anders krijg je dat gezeik weer dat ze arrogant zijn.
Maar ik vind het wel stoer van ze! Want in hun achterhoofd hadden ze hem, denk ik, heel graag een rechtse gegeven.
Waarom? Wat heeft Aran gezegd dat feitelijk onjuist oid is geweest? Verkondigt toch gewoon zijn mening in een infotainment programma net als dat wij dat doen hier?
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_208954529
quote:
Wat een leuk filmpje en wat ontzettend zonde dat we deze kant van Mia en Dion pas nu zien.
pi_208954573
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 12:57 schreef Aadrianus het volgende:
Gerard Joling beschuldigt anderen van zoiets als drugsgebruik?

Het moet niet gekker worden.

Ik hoop wel dat ie z’n neus goed schoongeveegd had voordat hij dat zei.
Bij Gordon zou ik deze bewering wel begrijpen, Gerard zie ik echt niet aan de cocaïne hoor. :D
pi_208954800
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 15:20 schreef RipCity het volgende:

[..]
Waarom? Wat heeft Aran gezegd dat feitelijk onjuist oid is geweest? Verkondigt toch gewoon zijn mening in een infotainment programma net als dat wij dat doen hier?
Hij verkondigt zijn mening als feiten.
pi_208954817
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 15:32 schreef vencodark het volgende:

[..]
Bij Gordon zou ik deze bewering wel begrijpen, Gerard zie ik echt niet aan de cocaïne hoor. :D
Gordon en Gerard doen niet onder voor elkaar. Op vele gebieden.
pi_208955185
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 15:57 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Hij verkondigt zijn mening als feiten.
Dat gebeurt hier aan de lopende band :')
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_208955298
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 09:00 schreef RipCity het volgende:

Gerard Joling :') verdenkt Duncan Laurence van drugsgebruik. De Songfestival-ster is enórm de diva aan het uithangen en daar walgt de zanger van. “Het is net of hij aan de drugs zit.”

Een nogal wazig filmpje op Instagram. Daar schrok Angela de Jong 8)7 behoorlijk van: Kijk naar z'n ogen. Die staan heel wazig en hij heeft continu een heel raar lachje om z'n mond.

Gerard Joling sluit zich daar nu volledig bij aan;Ik vind dat die Duncan wel ongelóóflijk naast zijn schoenen is gaan lopen. Wil alleen nog maar in het Engels geïnterviewd worden.

Ronald Molendijk 8)7 : Hij heeft nog niet een keer verantwoordelijkheid genomen voor zijn eigen falen Het zou heel netjes zijn als hij gewoon zegt: 'I f*cked up'.
Duncan en zijn team zijn gewoon faalhazen, vindt Ronald.
Deze mensen :') 8)7

Zo extreem zielig en verlegen om wat aandacht. Misschien moeten ze met z'n drieën een soort VI opzetten.

Afzeiken is het nieuwe aanmoedigen, landelijk.

Die Mia en Dion zijn letterlijk door het slijk getrokken door publiek en "deskundigen", ik zou afhaken om dit land te vertegenwoordigen.
pi_208955827
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 16:55 schreef Za het volgende:

[..]
Deze mensen :') 8)7

Zo extreem zielig en verlegen om wat aandacht. Misschien moeten ze met z'n drieën een soort VI opzetten.

Afzeiken is het nieuwe aanmoedigen, landelijk.

Die Mia en Dion zijn letterlijk door het slijk getrokken door publiek en "deskundigen", ik zou afhaken om dit land te vertegenwoordigen.
Letterlijk de enige keren dat ik de naam Ronald Molendijk tegenkom zijn op dit forum. Die man is echt totaal irrelevant inderdaad :)
pi_208956666
Aran Bade is mad omdat Duncan niet aanwezig was om Mia en Dion uit te zwaaien op Schiphol. :')
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_208956683
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 18:42 schreef superniger het volgende:
Aran Bade is mad omdat Duncan niet aanwezig was om Mia en Dion uit te zwaaien op Schiphol. :')
Ohmygod, hij is gewoon mee :{
  zondag 30 april 2023 @ 18:47:04 #50
57798 Gerard-Joling
No more bolero's....
pi_208956800
Beste Aran draaft nu wel een beetje door. Laat ze het gewoon op hun manier doen. Na het ESF mag je ze daarop afrekenen. Duncan is geen Ilse en Mia en Dion zijn geen Duncan.
Zing met me mee tot morgenvroeg....
pi_208956916
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 18:42 schreef superniger het volgende:
Aran Bade is mad omdat Duncan niet aanwezig was om Mia en Dion uit te zwaaien op Schiphol. :')
Duncan had ze zeker aan het handje mee moeten nemen het vliegtuig in. Wat een gedoe om niks
  zondag 30 april 2023 @ 18:56:37 #52
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208957045
quote:
18s.gif Op zondag 30 april 2023 18:43 schreef AnnethingIsPossible het volgende:

[..]
Ohmygod, hij is gewoon mee :{
Ja, ik zag beelden dat hij met Mia stond te wachten op de koffer in Manchester :')
pi_208957115
quote:
18s.gif Op zondag 30 april 2023 18:43 schreef AnnethingIsPossible het volgende:

[..]
Ohmygod, hij is gewoon mee :{
Ja, dus hij had zichzelf moeten komen uitzwaaien! :)

Ik kijk nooit RTL Boulevard, maar als ik het zo lees is die Aran Bade echt helemaal de weg kwijt.
pi_208957126
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 18:59 schreef blackswangreen het volgende:

[..]
Ja, dus hij had zichzelf moeten komen uitzwaaien! :)

Ik kijk nooit RTL Boulevard, maar als ik het zo lees is die Aran Bade echt helemaal de weg kwijt.
Maar vrijdag had hij er niet bij moeten zijn want Mia en Dion moesten zelf praten :') is ook nooit goed.
  zondag 30 april 2023 @ 19:02:48 #55
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_208957173
Dit gaat natuurlijk een groot fiasco worden. Het liedje is best oké maar deze mensen kunnen (voor zo'n groot podium) gewoon geen goede performance neerzetten.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  zondag 30 april 2023 @ 19:06:06 #56
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208957231
Aran zegt ze geen pers doen tot de openingsceremonie.
  Moderator zondag 30 april 2023 @ 19:10:08 #57
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_208957301
Stefan Raadgever of Aran Bande
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_208957850
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 18:56 schreef Momo het volgende:

[..]
Ja, ik zag beelden dat hij met Mia stond te wachten op de koffer in Manchester :')
Dit klinkt zo ongemakkelijk _O- _O- _O- van alle mensen op de wereld naast hem
pi_208957888
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 17:49 schreef blackswangreen het volgende:

[..]
Letterlijk de enige keren dat ik de naam Ronald Molendijk tegenkom zijn op dit forum. Die man is echt totaal irrelevant inderdaad :)
Ik vind t ook een enorme eikel, maar dit keer kwam er voor t eerst iets ui zn strot wat geen totale onzin was
pi_208957945
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 18:42 schreef superniger het volgende:
Aran Bade is mad omdat Duncan niet aanwezig was om Mia en Dion uit te zwaaien op Schiphol. :')
Man man man. Check dan in ieder geval even hun Instagram. :') Aran is een beetje van het padje.
pi_208958294
Aran, droeftoeter als je meeleest, Duncan is gewoon mee naar Liverpool. Kun je vannacht weer rustig slapen, zucht... :O
pi_208958357
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 19:56 schreef summer52 het volgende:
Aran, droeftoeter als je meeleest, Duncan is gewoon mee naar Liverpool. Kun je vannacht weer rustig slapen zucht... :O
[ afbeelding ]
Voor straf moet hij morgen tijdens Boulevard een shirt aan met de hoofden van Mia en Dion erop ;)
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208958467
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 19:58 schreef GeorgeM het volgende:

[..]
Voor straf moet hij morgen tijdens Boulevard een shirt aan met de hoofden van Mia en Dion erop ;)
Ja en de neus van Pinokkio. Zou die man zichzelf nog wel geloofwaardig vinden? Wat een fantast is hij toch. Dat Boulevard hem nog een podium geeft.
  zondag 30 april 2023 @ 20:04:08 #64
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208958485
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 19:36 schreef Nashipeer het volgende:

[..]
Dit klinkt zo ongemakkelijk _O- _O- _O- van alle mensen op de wereld naast hem
Ik bedoel Duncan he, Aran is nu nog in Nederland, die zal ook wel snel vliegen.
pi_208958532
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 20:04 schreef Momo het volgende:

[..]
Ik bedoel Duncan he, Aran is nu nog in Nederland, die zal ook wel snel vliegen.
Oooh gelukkig, zou anders heel awkward zijn geweest :D
pi_208958671
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 17:49 schreef blackswangreen het volgende:

Letterlijk de enige keren dat ik de naam Ronald Molendijk tegenkom zijn op dit forum. Die man is echt totaal irrelevant inderdaad :)
Wat vind je dan van Gerard Joling die walgt van iemands diva gedrag?

Of Angela de Jong die meent zich te kunnen uitspreken over iemands uiterlijk.

Het is gewoon lachwekkend.
pi_208958779
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 16:43 schreef Bartjebart het volgende:

[..]
Dat gebeurt hier aan de lopende band :')
Maar niet onder de vlag van journalistiek.
pi_208958959
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 18:42 schreef superniger het volgende:

Aran Bade is mad omdat Duncan niet aanwezig was om Mia en Dion uit te zwaaien op Schiphol. :')
Dit soort mensen verdrinken letterlijk in hun sloot van kritiek.
Wat een tragiek.

Het erge is, je ziet dit overal in al die programmaatjes, iedereen is een mislukkeling, behalve Gordon.

En dan de mond vol hebben over grensoverschrijdend gedrag, maar ondertussen als "influencers" zijnde, mensen opjutten om Duncan Laurence, het ESF zangduo en vele anderen voor van alles uit te maken.
pi_208959314
Kunnen we niet een bingo kaart maken van Boulevard?

- Waar is Duncan?
- Wiwiwilliam komt in beeld
- Optredens van Madrid en EIC
- Aran heeft kritiek op de kleinste dingetjes
- De andere presentatoren die er geen verstand van hebben willen ook hun zegje doen (Luuk, Miljuschka, Bridget etc.)
- Aran draagt een gekleurd jasje geadviseerd door FOK
- Bookmakers
- Loreen gaat winnen.
  zondag 30 april 2023 @ 20:51:14 #70
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208959521
Reminder:morgen is de eerste rehearsal voor Nederland (tijden in onze tijdzone)

Voor de rehearsals is dit topic:
ESF / [2023] Rehearsals #2 Crystal Ball=EBU confirmed

Eerste beelden komen zo ongeveer half uur na repetitie, dat zien we vandaag ongeveer
pi_208960009
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 20:51 schreef Momo het volgende:
Reminder:morgen is de eerste rehearsal voor Nederland (tijden in onze tijdzone)
[ afbeelding ]
Voor de rehearsals is dit topic:
ESF / [2023] Rehearsals #2 Crystal Ball=EBU confirmed

Eerste beelden komen zo ongeveer half uur na repetitie, dat zien we vandaag ongeveer
Waar zijn die beelden te zien?
  zondag 30 april 2023 @ 21:13:57 #72
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208960111
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 21:08 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Waar zijn die beelden te zien?
TikTok
pi_208960138
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 21:13 schreef Momo het volgende:

[..]
TikTok
Ik weiger te tik tokken 😊

En wat is er dan precies te zien?
  zondag 30 april 2023 @ 21:16:51 #74
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208960171
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 21:15 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Ik weiger te tik tokken 😊

En wat is er dan precies te zien?
tiktok


Dit is bijvoorbeeld Zwitserland vandaag
pi_208960245
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 21:16 schreef Momo het volgende:

[..]
[ tiktok ]

Dit is bijvoorbeeld Zwitserland vandaag
Okay, een glimpsje dus 😊

Ik vermoed dat Mia en Dions gimpsje uiteindelijk wel in dit topic opduikt. 😊 Met dank aan de Moderator (jij dus 😊 )
pi_208960752
Ilse bij Renze.
Ze zegt dat ze wilde dat het optreden bij Khalid & Sophie hun kick-off was geweest.
Ze vindt de kritiek op de selectiecommissie niet terecht.
Dat het nooit fout is gegaan, nu voor het eerst. Dat er ergens een gat zit en ze weet niet waar.
Ze vindt dat je onervaren jong talent moet stutten met expertise.
Gelukkig lieten ze alleen een stukje van het optreden bij Khalid & Sophie zien O+

[ Bericht 49% gewijzigd door GeorgeM op 01-05-2023 10:09:21 ]
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208961102
We zijn en plekke gestegen w/
En weer terug |:)

[ Bericht 31% gewijzigd door GeorgeM op 01-05-2023 10:10:15 ]
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208961108
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 21:52 schreef GeorgeM het volgende:
Ilse bij Renze.
Ze zegt dat ze wilde dat het optreden bij Khalid & Sophie hun kick-off was geweest.
Ze vindt de kritiek op de selectiecommissie niet terecht.
Dat het nooit fout is gegaan, nu voor het eerst. Dat er ergens een gat zit en ze weet niet waar.
Ze vindt dat je onervaren jong talent moet stutten met expertise.
Ze zei alle dingen die gezegd moesten worden en ontzenuwen ook nog eens een mogelijke ruzie met Duncan. Het succes van Arcade en de firma Duncan zijn internationaal zo doorgegroeid dat zij dat met haar team lost moet laten. Er is nu geen contact maar dat is ook prima.

Ilse O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208961172
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 21:52 schreef GeorgeM het volgende:
Ilse bij Renze.
Ze zegt dat ze wilde dat het optreden bij Khalid & Sophie hun kick-off was geweest.
Dat is ook waar.
quote:
Ze vindt de kritiek op de selectiecommissie niet terecht.
Dat is onzin, maar als ze dat zegt omdat ze zelf een plekje in de selectiecommissie wil, zullen wij wel instemmend knikken.
quote:
Dat het nooit fout is gegaan, nu voor het eerst. Dat er ergens een gat zit en ze weet niet waar.
Een duidelijk gat tussen een liedje op de plaat en de uitvoerenden die het niet live kunnen reproduceren.
quote:
Ze vindt dat je onervaren jong talent moet stutten met expertise.
Zoals Ilse zelf bij Duncan deed was echt uitzonderlijk voor Nederland. Ik denk dat sinds de eeuwwisseling verder alleen in 2014 en 2016 er geen fouten (met wisselende impact) zijn gemaakt die je met iemand met verstand van (ESF-)zaken binnen het team best had kunnen voorkomen.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_208961285
Wat ze verder zegt over het Esf en wat je moet doen als je meedoet is wel _O_
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208961394
Morgen weten we meer. Welke kleding, backdrop, act, staging wordt al meer duidelijk
pi_208961655
Ilse is een goeie reclame voor het Esf. Ze zegt dat ze haar werk nu te danken heeft aan het Esf en dat er deuren open gingen O+
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208961658
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 22:28 schreef drxanax het volgende:
Morgen weten we meer. Welke kleding, backdrop, act, staging wordt al meer duidelijk
Spannend *O*
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
  zondag 30 april 2023 @ 22:59:36 #84
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208961768
Samenvatting van vandaag, ben benieuwd hoe Mia en Dion hier straks tussen passen qua kleuren etc.
  Moderator zondag 30 april 2023 @ 23:29:52 #85
249559 crew  Lavenderr
pi_208962149
Begin het steeds leuker te vinden. Verheug me er op.
pi_208962173
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 22:59 schreef Momo het volgende:
Samenvatting van vandaag, ben benieuwd hoe Mia en Dion hier straks tussen passen qua kleuren etc.
[ afbeelding ]
Zal wel heel donker zijn. Ik verwacht er niet veel van. Wel denk ik dat de regie goed zal zijn, maar daar zullen we morgen toch nog niks van gaan zien.
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
pi_208962224
Is er iets bekend over de outfits, wie de ontwerper is bijvoorbeeld?
  maandag 1 mei 2023 @ 00:05:45 #88
181519 Guanabana
Pluviophile
pi_208962415
Eurovisiemaand is begonnen w/
Koel en donker bewaren
  Moderator maandag 1 mei 2023 @ 00:45:38 #89
249559 crew  Lavenderr
pi_208962651
quote:
1s.gif Op maandag 1 mei 2023 00:05 schreef Guanabana het volgende:
Eurovisiemaand is begonnen w/
Het is net alsof men eindelijk warm gaat lopen en dat gun ik die twee zo.
pi_208963470
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 22:49 schreef GeorgeM het volgende:
Ilse is een goeie reclame voor het Esf. Ze zegt dat ze haar werk nu te danken heeft aan het Esf en dat er deuren open gingen O+
Daarom hoop ik ook wel dat ze haar vragen. Is toch wat overtuigender als je door haar gevraagd wordt dan door de directeur van de AVROTROS. :+
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 21:52 schreef GeorgeM het volgende:
Ilse bij Renze.
Dat het nooit fout is gegaan, nu voor het eerst. Dat er ergens een gat zit en ze weet niet waar.
En dit is inderdaad het grote mysterie van het jaar. Geen idee wie wat bepaald heeft over eerste optredens, veel afwezig zijn etc.
  maandag 1 mei 2023 @ 08:11:33 #91
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_208963560
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 22:12 schreef GeorgeM het volgende:
We zijn en plekke gestegen w/
Van nummer laatst naar één-na-laatst?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_208963725
Ik heb weinig verwachtingen van vandaag, maar ik laat me graag verrassen. Misschien komt er naast achtergrondzangers nog iets moois uit de hoge hoed. w/
pi_208963896
quote:
0s.gif Op zondag 30 april 2023 22:59 schreef Momo het volgende:
Samenvatting van vandaag, ben benieuwd hoe Mia en Dion hier straks tussen passen qua kleuren etc.
[ afbeelding ]
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_208964108
Dat item van Aran teruggekeken, onze droeftoeter. Volgens mij bedoelde hij vooral te zeggen dat hij het zwak vond dat Duncan niet voor de pers beschikbaar was gisterochtend, net als Cornald. Maar goed, als ie dat wel was geweest had Aran de spin gegeven dat het vooral om Duncan Laurence lijkt te draaien.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  maandag 1 mei 2023 @ 10:02:29 #95
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208964481
Aantal landen doen preview shows, dit is wel allemaal gebaseerd op de studioversie.

Oordeel Finse publiek over inzendingen SF1 + aantal big 5 landen #stukjeWCeend
quote:
Finland – Käärijä – “Cha Cha Cha” – 98% positive, 2% negative
France – La Zarra – “Évidement” – 91% positive, 9% neutral, 0% negative
Czechia – Vesna – “My Sister’s Crown” – 80% positive, 11% neutral, 9% negative
Moldova – Pasha Parfeni – “Soarele și luna” – 67% positive, 24% neutral, 9% negative
Croatia – Let 3 – “Mama ¦Č!” – 66% positive, 24% neutral, 10% negative
Norway – Alessandra – “Queen of the Kings” – 65% positive, 33% neutral, 2% negative
Sweden – Loreen – “Tattoo” – 56% positive, 31% neutral, 13% negative
Italy – Marco Mengoni – “Due vite” – 51% positive, 33% neutral, 16% negative
Switzerland – Remo Forrer – “Watergun” – 48% positive, 29% neutral, 23% negative
Israel – Noa Kirel – “Unicorn” – 41% positive, 43% neutral, 16% negative
Spain – Blanca Paloma – “Eaea” – 38% positive, 20% neutral, 42% negative
Serbia – Luke Black – “Samo mi se spava” – 32% positive, 40% neutral, 28% negative
Portugal – Mimicat – “Ai coração” – 30% positive, 34% neutral, 36% negative
Netherlands – Mia Nicolai & Dion Cooper – “Burning Daylight” – 25% positive, 52% neutral, 23% negative
Germany – Lord of the Lost – “Blood & Glitter” – 20% positive, 40% neutral, 40% negative
Malta – The Busker – “Dance (Our Own Party)” – 17% positive, 45% neutral, 38% negative
Ireland – Wild Youth – “We Are One” – 14% positive, 38% neutral, 48% negative
Latvia – Sudden Lights – “Aijā” – 11% positive, 51% neutral, 38% negative
Azerbaijan – TuralTuranX – “Tell Me More” – 7% positive, 26% neutral, 67% negative
Oordeel van een jury in IJsland, nog niet alle landen staan hier #ookstukjeWCeend

quote:
Iceland – Diljá – “Power” – 12+12+12+12 – 48 points
Croatia – Let 3 – “Mama ¦Č!” – 12+8+12+10 – 42 points
Switzerland – Remo Forrer – “Watergun” – 12+8+12+8 – 40 points
Czechia – Vesna – “My Sister’s Crown” – 10+6+10+10 – 36 points
Belgium – Gustaph – “Because of You” – 10+10+5+10 – 35 points
Australia – Voyager – “Promise” – 6+12+12+4 – 34 points
Sweden – Loreen – “Tattoo” – 10+8+12+4 – 34 points
Denmark – Reiley – “Breaking My Heart” – 6+10+10+8 – 34 points
Finland – Käärijä – “Cha Cha Cha” – 12+8+12+1 – 33 points
Armenia – Brunette – “Future Lover” – 7+6+8+12 – 33 points
Austria – Teya & Salena – “Who The Hell is Edgar?” – 12+6+6+8 – 32 points
Moldova – Pasha Parfeni – “Soarele și luna” – 12+7+7+5 – 31 points
Portugal – Mimicat – “Ai coração” – 8+7+6+8 – 31 points
Cyprus – Andrew Lambrou – “Break a Broken Heart” – 3+8+12+5 – 28 points
Azerbaijan – TuralTuranX – “Tell Me More” – 10+6+10+2 – 28 points
Georgia – Iru – “Echo” – 6+5+7+10 – 28 points
Albania – Albina & Familija Kelmendi – “Duje” – 3+6+6+10 – 28 points
Norway – Alessandra – Queen of the Kings – 6+7+6+8 – 27 points
Latvia – Sudden Lights – “Aijā” – 2+12+8+4 – 26 points
Greece – Victor Vernicos – “What They Say” – 5+2+12+7 – 26 points
Slovenia – Joker Out – “Carpe Diem” – 5+12+4+5 – 26 points
Estonia – Alika – “Bridges” – 6+7+2+7 – 22 points
Ireland – Wild Youth – “We Are One” – 6+4+5+7 – 22 points
Malta – The Busker – “Dance (Our Own Party)” – 3+6+5+7 – 21 points
Serbia – Luke Black – “Samo mi se spava” – 7+5+6+3 – 21 points
Lithuania – Monika Linkyte – “Stay” – 5+4+6+4 – 19 points
Poland – Blanka – “Solo” – 2+4+4+7 – 17 points
Netherlands – Mia Nicolai & DIon Cooper – “Burning Daylight” – 7+3+5+1 – 16 points
Israel – Noa Kirel – “Unicorn” – 7+1+1+3 – 12 points
Romania – Theodor Andrei – “D.G.T (Off and On)” – 1+4+1+2 – 8 points
San Marino – Piqued Jacks – “Like an Animal” – 1+2+1+1 – 5 points
In Noorwegen vind de jury het best leuk

quote:
France – La Zarra – “Évidemment” – 96 points (12 points from all jurors)
Finland – Käärijä – “Cha Cha Cha” – 88 points (12+12+6+12+12+12+12+10)
Austria – Teya & Salena – “Who the Hell is Egdar?” – 80 points (8, 10, 8, 10, 10, 12, 10, 12)
United Kingdom – Mae Muller – “I Wrote a Song” – 77 points (5, 12, 10, 10, 10, 10, 10, 10)
Israel – Noa Kirel – “Unicorn” – 74 points (10, 8, 7, 10, 10, 7, 10, 12)
Italy – Marco Mengoni – “Due vite” – 73 points (12, 4, 10, 10, 10, 12, 10, 5)
Czech Republic – Vesna – “My Sisters Crown” – 62 points (7, 6, 6, 7, 8, 8, 8, 12)
Malta – The Busker – “Dance (Our Own Party)2 – 61 points (10, 6, 10, 8, 1, 8, `12, 6)
Iceland – Diljá – “Power” – 54 points (4, 6, 8, 7, 6, 5, 8, 10)
Switzerland – Remo Forrer – “Watergun” – 54 points (6, 4, 4, 6, 10, 10, 8, 6)
Netherlands – Mia Nicolai & Dion Cooper – “Burning Daylight” – 52 points (5, 5, 3, 5, 12, 8, 6, 8)
Ukraine – TVORCHI – “Heart of Steel” – 52 points (4, 6, 5, 7, 10, 7, 6, 7)
Armenia – Brunette – “Future Lover” – 51 points (4, 8, 12, 5, 4, 3, 5, 10)
Serbia – Luke Black – “Samo mi se spava” – 48 points (4, 6, 1, 10, 8, 8, 8, 3)
Portugal – Mimicat – “Ai coração” – 48 points (4, 8, 8, 3, 6, 7, 10, 2)
Albania – Albina & Familija Kelmendi – “Duje” – 47 points (12, 4, 5, 2, 5, 6, 3, 10)
Slovenia – Joker Out – “Carpe Diem” – 47 points (4, 4, 2, 6, 12, 7, 4, 8)
Denmark – Reiley – “Breaking My Heart” – 45 points (7, 10, 3, 4, 7, 6, 6, 2)
Azerbaijan – TuralTuranX – “Tell Me More” – 42 points (7, 10, 2, 5, 2, 3, 12, 1)
Germany – Lord of the Lost – “Blood and Glitter” – 42 points (1, 12, 2, 7, 7, 6, 6, 1)
Greece – Victor Vernicos – “What They Say” – 42 points (5, 6, 7, 6, 2, 5, 4, 7)
Australia – Voyager – “Promise” – 41 points (6, 7, 3, 4, 10, 4, 2, 5)
Estonia – Alika – “Bridges” – 39 points (4, 6, 3, 7, 4, 4, 7, 4)
Georgia – Iru – “Echo” – 36 points (3, 5, 5, 4, 7, 4, 2, 6)
Croatia – Let 3 – “Mama ¦Č!” – 32 points (5, 2, 6, 10, 6, 1, 1, 1)
Latvia – Sudden Lights – “Aijā” – 30 points (6, 2, 1, 1, 3, 5, 8, 4)
Poland – Blanka – “Solo” – 24 points (8, 3, 2, 2, 2, 1, 2, 4)
In Duitsland denken ze niet dat NL kwalificeert (juryscore + publiekscore)
quote:
Finland - 11.5 + 9.9 - 21.4 points
Norway - 8.6 + 8.3 - 16.9 points
Sweden - 8.5 + 8.0 - 16.5 points
Czechia - 7.1 + 7.9 - 15.0 points
Croatia - 8.5 + 5.4 - 13.9 points
Latvia - 6.8 + 6.2 - 13 points
Moldova - 5.6 + 7.1 - 12.7 points
Malta - 6.8 + 5.8 - 12.6 points
Serbia - 6.0 + 6.4 - 12.4 points
Israel - 5.7 + 5.9 - 11.6 points

non-qualifiers:
Netherlands - 5.0 + 5.8 - 10.8 points
Portugal - 4.6 + 5.9 - 10.5 points
Azerbaijan - 5.7 - 4.4 - 10.1 points
Switzerland - 3.6 + 6.4 - 10.0 points
Ireland - 3.8 + 4.0 - 7.8 points
pi_208965004
quote:
1s.gif Op zondag 30 april 2023 22:12 schreef GeorgeM het volgende:
We zijn en plekke gestegen w/
En weer terug |:)
Ik hoop dat het de komende dagen weer omhoog gaat. Maar ja het zal wel.... :)



[ Bericht 7% gewijzigd door summer52 op 01-05-2023 11:03:06 ]
  maandag 1 mei 2023 @ 11:26:45 #97
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_208965319
quote:
0s.gif Op maandag 1 mei 2023 09:21 schreef TheVulture het volgende:
Dat item van Aran teruggekeken, onze droeftoeter. Volgens mij bedoelde hij vooral te zeggen dat hij het zwak vond dat Duncan niet voor de pers beschikbaar was gisterochtend, net als Cornald. Maar goed, als ie dat wel was geweest had Aran de spin gegeven dat het vooral om Duncan Laurence lijkt te draaien.
Duncan is geen Ilse, hij is daar alleen maar voor zich zelf.
  maandag 1 mei 2023 @ 11:37:41 #98
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208965414
Dat hele gezeik op Duncan is ook wel een beetje vermoeiend, al zal die vast ook wel fouten hebben gemaakt.

twitter


Kan het nooit goed doen.
pi_208965461
quote:
0s.gif Op maandag 1 mei 2023 11:37 schreef Momo het volgende:
Dat hele gezeik op Duncan is ook wel een beetje vermoeiend, al zal die vast ook wel fouten hebben gemaakt.

[ twitter ]

Kan het nooit goed doen.
Ja dat bedoel ik dus. Die jongen is echt verre van perfect en wellicht ook niet zo handig en ervaren als coach zoals Ilse, maar het is wel makkelijk schieten.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208965635
quote:
0s.gif Op maandag 1 mei 2023 11:26 schreef KingRadler het volgende:

[..]
Duncan is geen Ilse, hij is daar alleen maar voor zich zelf.
Idd, met dat Amerikaanse schoothondje in z'n kielzog.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')