40k+ kan ook wel, maakt voor het punt dat ik wilde maken niet echt uitquote:Op zaterdag 22 april 2023 15:47 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Tweedehands bedoel je? Nieuw zijn ze er niet onder de 40k+ namelijk.
Maar voor iemand die net rondkomt, is 20 euro per maand extra (naast alle andere eurootjes vaak…) gewoon een groot probleem.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:46 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die accijns komt terug, die is 15 cent.
Dan blijf je lekker in die 1 op 18 frikandel rijden. En als dat boven het budget is ga je andere keuzes maken. Maar de meeste klagers die ik ken rijden nog niet in een frikandel hoor.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:26 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En als je al gedwongen was om in zo’n frikandel te rijden?
Eens.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:48 schreef kale_gehaktbal het volgende:
40k+ kan ook wel, maakt voor het punt dat ik wilde maken niet echt uit
Het gaat niet alleen hierom. Dit is gewoon een voorbeeld van hoe beleid wordt gevoerd. Omtzigt zei het treffend dat aan de klimaattafels subsidieregelingen worden bedacht waar de grote bedrijven van profiteren en Jan met de Pet (niet aan tafel uitgenodigd) krijgt de rekening (voor exacte woorden zijn lezing van vorige week vrijdag terugluisteren).quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan blijf je lekker in die 1 op 18 frikandel rijden. En als dat boven het budget is ga je andere keuzes maken. Maar de meeste klagers die ik ken rijden nog niet in een frikandel hoor.
Lach me slap als blijkt dat er na invoering van het rekeningrijden nóg minder geld binnenkomt dan nu... vrees alleen dan dat het kabinet die tekorten op andere manieren gaat oplossen. In ieder geval bij een groep waarvan het kabinet denkt dat daar nog wat te halen valt. Huiseigenaren etc. D66 verzint daar vast wat op.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:43 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geniet allemaal nog maar van het 'goedkope' autorijden zolang dat nog kan.
Omdat er steeds meer mensen elektrisch rijden en de overheid daarom een hoop brandstofaccijns misloopt, gaat het kabinet het rekeningrijden vervroegd invoeren om zo een hoop extra inkomsten te kunnen krijgen. Daarmee maken ze het autogebruik niet alleen voor elektrische rijders duurder, maar voor iedereen
[..]
Daar hoef je niet voor te vrezen hoor. Die garantie kan ik je zo ook al wel geven.quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:09 schreef Bimmer88 het volgende:
Lach me slap als blijkt dat er na invoering van het rekeningrijden nóg minder geld binnenkomt dan nu... vrees alleen dan dat het kabinet die tekorten op andere manieren gaat oplossen. In ieder geval bij een groep waarvan het kabinet denkt dat daar nog wat te halen valt. Huiseigenaren etc. D66 verzint daar vast wat op.
Die krijgen veel te weinig tot geen positieve publiciteit.quote:Op zaterdag 22 april 2023 09:37 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Want niet autorijdend Nederland staat wel op de barricades?
Zeker alleen de heisa lijkt me een beetje overdreven voor een maatregel van een paar tientjes waarvan aangekondigd was dat die maar een jaar zou gelden.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar voor iemand die net rondkomt, is 20 euro per maand extra (naast alle andere eurootjes vaak…) gewoon een groot probleem.
¤ 20 is geen geld. Maar wel als je het structureel tekortkomt. Dan is het heel veel.
Daar hoef je geen enorm empathisch vermogen voor te hebben om dat te beseffen lijkt mij.
Je wordt gedwongen om 'm weg te doen. Het is puur druk.quote:Op vrijdag 21 april 2023 19:20 schreef -Sigaartje het volgende:
Autorijden wordt straks onbetaalbaar. We gaan straks richting 3 euro. Tijd om de auto weg te doen.
Daar heb je een punt.quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:26 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zeker alleen de heisa lijkt me een beetje overdreven voor een maatregel van een paar tientjes waarvan aangekondigd was dat die maar een jaar zou gelden.
Bullshitquote:Op zaterdag 22 april 2023 16:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Die krijgen veel te weinig tot geen positieve publiciteit.
Daar heeft ie wel een punt. De grote bedrijven worden compleet uit de wind gehouden en daar mag wat aan gedaan worden. Dan vind ik het alleen wel weer jammer van diezelfde Omtzigt dat ie vrolijk voor een motie stemt die wil bekijken of het mogelijk is om een VN verdrag op te zeggen als het gaat om de opvang van asielzoekers. Beetje losjes pleiten voor mensenrechten vind ik zo’n zwaktebod.quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen hierom. Dit is gewoon een voorbeeld van hoe beleid wordt gevoerd. Omtzigt zei het treffend dat aan de klimaattafels subsidieregelingen worden bedacht waar de grote bedrijven van profiteren en Jan met de Pet (niet aan tafel uitgenodigd) krijgt de rekening (voor exacte woorden zijn lezing van vorige week vrijdag terugluisteren).
Ik kan mij daar enorm kwaad om maken, terwijl ik in Nederland al heel lang Tesla rijd en ik het sowieso helemaal niet slecht heb. Maar dit is gewoon crony capitalism/politics.
Dan moet je wel een kut salaris hebben. Of een verstokte roker en grote drinker zijn.quote:Op zaterdag 22 april 2023 13:26 schreef Magister_Artium het volgende:
Dat wordt weer tanken in Duitsland. Gelukkig werk ik 15 kilometer van de grens. Een volle boodschappentas erbij en een uur doorwerken loont minder dan in die tijd heen en weer rijden.
Dan is het tijd om de auto in te ruilen voor een elektrische of viertakt brommer/scooter.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar voor iemand die net rondkomt, is 20 euro per maand extra (naast alle andere eurootjes vaak…) gewoon een groot probleem.
¤ 20 is geen geld. Maar wel als je het structureel tekortkomt. Dan is het heel veel.
Daar hoef je geen enorm empathisch vermogen voor te hebben om dat te beseffen lijkt mij.
Nooit gehoord van een OV-fiets?quote:Op zaterdag 22 april 2023 13:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het nadeel van de trein is dat hij vertrekt waar je niet vandaan komt en aankomt waar je niet moet zijn. Zolang je in een stadscentrum moet zijn gaat het vaak nog wel. Maar werk je bijvoorbeeld op een industrieterrein of in een haven dan houdt het al snel op met realistische alternatieven.
Is geen realistisch alternatief, omdat je vaak dan alsnog kilometers moet fietsen. Ik weet niet hoeveel tijd jij graag aan woon-werkverkeer besteedt, maar ik het liefst zo min mogelijk. Zelfs in mijn persoonlijke situatie waarin reistijd ook diensttijd is.quote:
Dit kabinet gaat helemaal niets invoeren met het onderlinge geruzie en de huidige verhoudingen in de 1e kamer. De kans op vervroegde verkiezingen is vrij groot en vervolgens zal Kerrolaine opnieuw gaan winnen, zeker als Omtzigt zich bij haar aansluit. Hopelijk zijn we binnenkort verlost van deze progressieve waanzin.quote:Op zaterdag 22 april 2023 15:43 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geniet allemaal nog maar van het 'goedkope' autorijden zolang dat nog kan.
Omdat er steeds meer mensen elektrisch rijden en de overheid daarom een hoop brandstofaccijns misloopt, gaat het kabinet het rekeningrijden vervroegd invoeren om zo een hoop extra inkomsten te kunnen krijgen. Daarmee maken ze het autogebruik niet alleen voor elektrische rijders duurder, maar voor iedereen
[..]
Flessen wijn voor de halve prijs. Koop ik inderdaad niet wekelijks.quote:Op zaterdag 22 april 2023 17:07 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Dan moet je wel een kut salaris hebben. Of een verstokte roker en grote drinker zijn.
Ik fiets 35 minuten of zit een kwartiertje in de auto. Is een bewuste keuze om dichter bij huis te werken (nu 10km).quote:Op zaterdag 22 april 2023 17:32 schreef Bimmer88 het volgende:
[..]
Is geen realistisch alternatief, omdat je vaak dan alsnog kilometers moet fietsen. Ik weet niet hoeveel tijd jij graag aan woon-werkverkeer besteedt, maar ik het liefst zo min mogelijk. Zelfs in mijn persoonlijke situatie waarin reistijd ook diensttijd is.
huil huil.quote:
Ja maarrrrr misschien is dit nog niet helemaal de tijd om hem af te schaffen.quote:Op zaterdag 22 april 2023 21:58 schreef mschol het volgende:
[..]
huil huil.
iedereen wist dat het een tijdelijke maatregel was..
maar de nederlander houdt van dit kabinet overduidelijkquote:Op zaterdag 22 april 2023 22:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit kabinet heeft een hekel aan de Nederlander.
Zijn allemaal -exen van mooie mensen.quote:Op zaterdag 22 april 2023 22:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit kabinet heeft een hekel aan de Nederlander.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |