Nummers zes zeven enz mogen dan ja maar of die dan wel gaan is ook maar de vraag.quote:Op zaterdag 4 november 2023 00:31 schreef TheVulture het volgende:
Maar er gaan nu toch wel schaatsers ipv Zaanlander naar JapanOf vallen die plekken nu helemaal weg?
Dat zijn prima argumenten hoor maar dat is voor iedereen zelfde. De Aziaten moeten ook steeds naar Heerenveen of Stavanger of Inzell. Alleen de Nederlanders hebben enorm handje van om te pas en onpas wereldbekers te laten schieten.quote:Op zaterdag 4 november 2023 10:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik snap de reacties hier niet zo Obihiro is gewoon zo goed als niet te bereiken vanuit Nederland. 24 uur (minimaal met 2 overstappen) onderweg en dan 4 dagen later alweer in China moeten staan (wat vanuit Obihiro ook weer een reis is van minimaal 10 uur met een overstap) en dan weer terug naar Nederland (ook weer zo'n 12 uur).
1.5 week weg waarvan 48 uur vliegtuig/bus dus je kan ook je slaapschema niet heel makkelijk op NL-tijden houden. Gigantische aanslag op je lichaam zo vroeg in het seizoen. Terwijl je ook even snel China in en uit kan vliegen (met een directe vlucht) zonder je slaapschema overhoop te gooien. En dan heb ik het nog geeneens over de extra kosten want je laat Schouten ook niet economy 24 uur vliegen.
Niemann tweede? Won Friesinger de 1.500?quote:Op zondag 29 oktober 2023 09:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
De nieuwe duits kampioen op de 5km is Claudia Pechstein.
Ja dat is heel hip tegenwoordig.quote:Op zaterdag 4 november 2023 11:56 schreef franklop het volgende:
Gemist dat er ook al een gemengde estafette is
SPT / Wereldbeker schaatsen 2023/24 #1quote:Op zaterdag 4 november 2023 11:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
Selectie wereldbeker Japan
Vrouwen:
500 meter: Femke Kok, Jutta Leerdam, Naomi Verkerk, Dione Voskamp en Marrit Fledderus.
1000 meter: Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-De Jong, Marrit Fledderus en Helga Drost.
1500 meter: Esther Kiel, Antoinette Rijpma-De Jong, Joy Beune en Sanne in 't Hof.
3000 meter: Joy Beune, Sanne in 't Hof, Antoinette Rijpma-De Jong, Esther Kiel en Reina Anema.
Massastart: Esther Kiel en Reina Anema.
Ploegenachtervolging: Joy Beune, Esther Kiel en Reina Anema.
Mannen:
500 meter: Merijn Scheperkamp, Sebas Diniz, Kai Verbij, Hein Otterspeer en Janno Botman.
1000 meter: Tim Prins, Tijmen Snel, Kjeld Nuis, Jenning de Boo en Janno Botman.
1500 meter: Patrick Roest, Kjeld Nuis, Wesly Dijs, Thomas Krol en Louis Hollaar.
5000 meter: Patrick Roest, Chris Huizinga, Jesse Speijers, Marcel Bosker en Bart Hoolwerf.
Massastart: Bart Hoolwerf en Marcel Bosker.
Ploegenachtervolging: Marcel Bosker, Bart Hoolwerf en Louis Hollaar.
Gemengde estafette: Femke Kok en Wesly Dijs.
Oh de gloeiende tyfus....quote:Op zaterdag 4 november 2023 11:56 schreef franklop het volgende:
Gemist dat er ook al een gemengde estafette is
Nice. Lesje Friese nuchterheid voor die kapsonesamerikaan.quote:YouTube-ster en bokser Jake Paul zou aanwezig zijn bij de eerste wedstrijd van het seizoen van zijn vriendin Jutta Leerdam. Het team rondom Paul zocht contact met de organisatie. Of ze de auto voor de deur mochten parkeren en er wellicht een aparte ingang kon worden genomen door de bokser en zijn gevolg. Het antwoord was simpel: in Thialf parkeert iedereen op dezelfde parkeerplaats en nemen ze dezelfde ingang. Ook iemand met dik 25 miljoen volgers op Instagram.
Dit dus, en wat nog het ergste is is dat zo'n Anema straks het hardst roept dat het allemaal kut met peren is als je niet het volledige aantal startplekken binnenhengelt en dat ook nog ten koste gaat van zijn eigen schaatsers. Die man heeft niet eens meer een hoofd waar boter op past, maar is gewoon n grote klont Becel.quote:Op zaterdag 4 november 2023 11:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zijn prima argumenten hoor maar dat is voor iedereen zelfde. De Aziaten moeten ook steeds naar Heerenveen of Stavanger of Inzell. Alleen de Nederlanders hebben enorm handje van om te pas en onpas wereldbekers te laten schieten.
Het gaat voor KNSB wel om startplekken op WK / Olympische Spelen straks die je natuurlijk maximaal mogelijk wil benutten. En aangezien je naar mijn weten plekken krijgt toegewezen op basis van hoogst staande schaatsers in wereldbekerranking is het nadelig als je een afstand rijdt met heel veel verschillende schaatsers.
Het kan zomaar gebeuren dat je hier en daar een plek verliest omdat je niet hoog genoeg staat. Je moet dan bijna hopen dat schaatsers die wel alles rijden een plek bemachtigen die zij dan straks mogelijk weer verliezen aan Irene Schouten of Marijke Groenewoud.
Nou mag Irene nog wel in A-groep starten op 3km dus die gaat nog wel een pak punten halen maar op andere afstanden sta je gelijk met wijze van spreken op 0-3 achterstand door geen punten te pakken in Obihiro en te moeten starten in B-groep in Peking. Met een goed resultaat ben je dan pas bij World Cup 3 in A-groep in staat om te stijgen in klassement.
Eens moet het er uit komenquote:Op woensdag 8 november 2023 07:37 schreef Remco het volgende:
Contract van Chris Huizinga met 2 jaar verlengd, hoe krijgt die jongen het toch ook voor elkaar.
Wat een Talent he!quote:Op woensdag 8 november 2023 07:37 schreef Remco het volgende:
Contract van Chris Huizinga met 2 jaar verlengd, hoe krijgt die jongen het toch ook voor elkaar.
Hij was verrassend goed op het WCKT, maar misschien was dat de voorwaarde voor contractverlengingquote:
Meteen heel vroeg gepiekt om een contract te krijgenquote:Op woensdag 8 november 2023 19:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij was verrassend goed op het WCKT, maar misschien was dat de voorwaarde voor contractverlenging
Grote vraag, is dat het waard? Moeten we niet gewoon eens accepteren dat dat onderdeel minder prioriteit heeftquote:Op zaterdag 11 november 2023 23:37 schreef TheVulture het volgende:
Dat gezeik over de ploegachtervolging is ook een eeuwig durend verhaal he..
Je krijgt daar alleen de bereidheid voor als je voor de Spelen gaat aangeven dat de eerste 3 plekken in de matrix voor de ploegachtervolging inruimt, en dat die schaatsers ook meteen gekwalificeerd zijn voor een individuele afstand naar keuze.
Je mag dan maar 7 schaatsers meenemen ipv 9.quote:Op zondag 12 november 2023 01:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Grote vraag, is dat het waard? Moeten we niet gewoon eens accepteren dat dat onderdeel minder prioriteit heeft
Maar ja, in NL moet je je met de huidige regels wel plaatsen voor een individuele afstand om mee te kunnen doen op de TPquote:Op zondag 12 november 2023 09:00 schreef Fietsertje70 het volgende:
Zouden mensen als Bosker of Huizinga niet beseffen dat hun enige kans op een olympische medaille bij de TP ligt. En dat ze daar dan wel iets voor moeten doen?
nr's 9 en 10 worden aangewezen?quote:Op dinsdag 14 november 2023 09:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Maar ja, in NL moet je je met de huidige regels wel plaatsen voor een individuele afstand om mee te kunnen doen op de TP
Zijn er sowieso nog maximaal 9 per land.quote:Op dinsdag 14 november 2023 09:40 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
nr's 9 en 10 worden aangewezen?
Dit had ik helemaal gemist.quote:Op zaterdag 18 november 2023 20:34 schreef hhh38 het volgende:
Het blijft leuk om de ontwikkeling van Prosvirnova op de langebaan te volgen. Ze begon vorig seizoen zonder een enkel officieel PR.
Aan het eind van vorig seizoen had ze staan:
39.97
1:18.70
2:02.20
Na haar uitslagen van vandaag (in SLC) is het al:
39.07
1:16.12
1:58.03
Ben benieuwd wanneer we haar in de wereldbeker gaan zien. Ze rijdt nu onder Deense vlag dus het zou mogelijk moeten zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1500mSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MassastartSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Men blijft in Itali, zaterdag en zondag wordt er gereden in Baselga.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympir in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
quote:Op donderdag 30 november 2023 08:02 schreef heywoodu het volgende:
Oh ja, dag twee nog vergeten en die had ik al grotendeels getypt alvorens het te vergetenDus voor de OCD nog maar gewoon even posten
500mSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1500mSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MassastartIk miste het verslag alSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Men blijft in Itali, zaterdag en zondag wordt er gereden in Baselga.
Ze rijden overigens in Collalbo dit weekend, van de ene Italiaanse buitenbaan naar de andere.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympir:![]()
Oh ja, ze reden in Baselga inderdaad, ik haalde de fraaie Italiaanse buitenbanen even door elkaarquote:Op donderdag 30 november 2023 08:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik miste het verslag al
Ze rijden overigens in Collalbo dit weekend, van de ene Italiaanse buitenbaan naar de andere.
In juni reden we trouwens een paar keer door Collalbo, uiteraard even gestopt bij de ijsbaan - ik denk dat het dit weekeinde wel prettiger voelt dan de dikke 30 graden destijds - en even verteld over Wst vs Sablikova en de definitieve doorbraak van Kramer enzo
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympir in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Zondag tussen de -5 en -14quote:Op donderdag 30 november 2023 08:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh ja, ze reden in Baselga inderdaad, ik haalde de fraaie Italiaanse buitenbanen even door elkaar
In juni reden we trouwens een paar keer door Collalbo, uiteraard even gestopt bij de ijsbaan - ik denk dat het dit weekeinde wel prettiger voelt dan de dikke 30 graden destijds - en even verteld over Wst vs Sablikova en de definitieve doorbraak van Kramer enzo![]()
![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympir:![]()
Dat is nog eens schaatsweerquote:Op donderdag 30 november 2023 11:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zondag tussen de -5 en -14
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympir in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Forum Opties Forumhop: Hop naar: