SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schema tweede rehearsalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blog 30 april
https://eurovision.tv/live-blog-sunday-30-april
Filmpjes op TikTok
https://www.tiktok.com/@eurovision
[ Bericht 55% gewijzigd door Momo op 30-04-2023 12:23:29 ]
quote:Op woensdag 19 april 2023 11:35 schreef aarontje112 het volgende:
Oh wow! Had even niet in de gaten dat het nu al begonnen was. We hebben ook nog niet veel van het podium gezien, of heb ik iets gemist
Die meid bij Ukraine was wel goedquote:Op woensdag 19 april 2023 11:38 schreef Momo het volgende:
Stand in rehearsals zijn volgens mij inderdaad vanaf vandaag. 29 april zullen de eerste artiesten op het podium repeteren waarschijnlijk. Er is nog geen schema online gezet zo ver ik weet.
Wel grappig om terug te zien eventueel stand in rehearsals.
Ik denk het. En ik gok dan wel een officile clip weer van de tweede rehearsal? Maar tot de laatste week ziet niemand iets het verder, pas die maandag voor de semi mag de pers meekijken.quote:Op woensdag 19 april 2023 13:23 schreef Nexum het volgende:
Maar even voor verduidelijking: we krijgen nu NIKS te zien en te horen van de eerste rehearsals behalve clips die op TikTok worden gepost door het officile Eurovision kanaal toch?
Dan wordt 29 april tot 7 mei wel heel saaiquote:Op woensdag 19 april 2023 13:28 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik denk het. En ik gok dan wel een officile clip weer van de tweede rehearsal? Maar tot de laatste week ziet niemand iets het verder, pas die maandag voor de semi mag de pers meekijken.
Ja, ben benieuwd wat wij in die clips dan te zien krijgen. Outfits en staging? Je zal ze wel niet kunnen horen.quote:Op woensdag 19 april 2023 13:23 schreef Nexum het volgende:
Maar even voor verduidelijking: we krijgen nu NIKS te zien en te horen van de eerste rehearsals behalve clips die op TikTok worden gepost door het officile Eurovision kanaal toch?
Ja die weet altijd dingetjes. Verwacht eigenlijk ook wel dat anderen zaken gaan lekken nu. Van wie slecht zong bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 19 april 2023 13:40 schreef Nexum het volgende:
[..]
Dan wordt 29 april tot 7 mei wel heel saai![]()
Maar goed Wiwiwilliam heeft altijd wel wat insider information dus ik denk dat de streams wel aangaan
De broadcaster van dienst is toch ook zijn werkgever? Kortere lijntjes dan ze al waren.quote:Op woensdag 19 april 2023 13:40 schreef Nexum het volgende:
[..]
Maar goed Wiwiwilliam heeft altijd wel wat insider information dus ik denk dat de streams wel aangaan
Als ik op mijn gevoel af ga is dit niet de nieuwe crystal ball, maar gewoon een fan die interessant wil doen. Dat van Loreen heeft ze zelf gezegd eerder.quote:Op woensdag 19 april 2023 15:21 schreef Thrts het volgende:
[ twitter ]
Dit account zegt dat hij inside informatie heeft over de repetities!
Yes, volgens iemand die de tweets heeft doorgespit is het gewoon een bittere Chanel-fan die nog een uitlaatklep zoekt.quote:Op woensdag 19 april 2023 19:13 schreef molloot200 het volgende:
Ik wil het ook (nog) niet geloven hoor. Lijkt mij tot nog toe eerder een vervelende fan.
Wel enige voorzichtigheid met die website, die had vorig jaar volgens mij ook wel fake news items. Al kan het natuurlijk wel gewoon echt zijn. Volgens mij zouden ze ook 1 mei zijn als je het schema van vorig jaar naar dit jaar zou doortrekken. We zullen zienquote:Op zondag 23 april 2023 10:49 schreef molloot200 het volgende:
https://eurovisionfun.com(...)-rehearsal-schedule/
Hier staat de rehearsal scheduleEerste repetitie Nederland is 1 mei tussen 13:30-14:00.
Ik zag het ook al van andere outlets op Twitter voorbij komen. Ik denk dat het wel redelijk zal kloppen. Ook omdat Mia en Dion al hebben genoemd op 30 april te vertrekken naar Liverpool.quote:Op zondag 23 april 2023 10:54 schreef Momo het volgende:
[..]
Wel enige voorzichtigheid met die website, die had vorig jaar volgens mij ook wel fake news items. Al kan het natuurlijk wel gewoon echt zijn. Volgens mij zouden ze ook 1 mei zijn als je het schema van vorig jaar naar dit jaar zou doortrekken. We zullen zien
Mmm... ze hebben het bericht nu wel verwijderdquote:Op zondag 23 april 2023 10:49 schreef molloot200 het volgende:
https://eurovisionfun.com(...)-rehearsal-schedule/
Hier staat de rehearsal scheduleEerste repetitie Nederland is 1 mei tussen 13:30-14:00.
Do you wanna see me dance?quote:Op zondag 23 april 2023 19:25 schreef Nexum het volgende:
Pohhh ik ben zo benieuwd wat Israel gaat doen. Ik hou van goede dancebreaks
Er worden wel beelden gedeeld van Krij die zelf aan het oefenen is. Er is een live backing bij!quote:Op dinsdag 25 april 2023 16:24 schreef Thrts het volgende:
Lekt er normaalgesproken niet iets uit over de stand-in rehearsals?
Lijkt me heel leuk/spannend om als delegatie voor het eerst het podium/de cameravoering etc. te zien als ze die link krijgen.quote:Op dinsdag 25 april 2023 11:23 schreef usagi414 het volgende:
Twan van de Nieuwenhuijzen is al druk bezig met Songfestival-repetities in Liverpool
Twan van de Nieuwenhuijzen was even aan de telefoon bij Jan-Willem Start Op vanochtend.
Het blijven de goedkope pallets straks? 😳quote:Op dinsdag 25 april 2023 20:26 schreef Rebel- het volgende:
[..]
Er worden wel beelden gedeeld van Krij die zelf aan het oefenen is. Er is een live backing bij!
https://instagram.com/sto(...)?igshid=MDJmNzVkMjY=
https://www.instagram.com/reel/Crd6UfJJI_1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
En meer stories.
Het lijkt alsof hij erop gaat staan.quote:Op dinsdag 25 april 2023 23:53 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Het blijven de goedkope pallets straks? 😳
Misschien dat ze dat eigenlijk ook allemaal verborgen willen houden zodat niet elke lokale Aran sneaky probeert binnen te komen om toch iets op te vangen van hun eigen land?quote:Op woensdag 26 april 2023 15:47 schreef molloot200 het volgende:
Weten we al op welke dag de eerste rehearsals beginnen dan? Beginnen ze op zaterdag of op zondag?
Volgensmij zaterdagquote:Op woensdag 26 april 2023 15:47 schreef molloot200 het volgende:
Weten we al op welke dag de eerste rehearsals beginnen dan? Beginnen ze op zaterdag of op zondag?
Vind die trend van de halve zaal als Green Room maar niets.quote:Op woensdag 26 april 2023 15:06 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Het podium is klaar voor alle echte repetities!
Is toch geen recente trend? Al jaren is de green room in de zaal. De laatste jaren alleen in Tel Aviv was dat in een aparte zaal.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:25 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Vind die trend van de halve zaal als Green Room maar niets.
Gaat me er meer om dat ze ieder jaar groter lijken te worden.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:40 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Is toch geen recente trend? Al jaren is de green room in de zaal. De laatste jaren alleen in Tel Aviv was dat in een aparte zaal.
Ik denk dat dat meer perspectief is, maar dat gaan we zien straksquote:Op woensdag 26 april 2023 17:54 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Gaat me er meer om dat ze ieder jaar groter lijken te worden.
Volgens mij kwam dat door Covid, dat er geen staanplaatsen meer mochten.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:25 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Vind die trend van de halve zaal als Green Room maar niets.
Volgens mij zijn de vlaggenwappieseraars dit jaar weer terug inderdaad.quote:Op donderdag 27 april 2023 10:46 schreef molloot200 het volgende:
Maar volgens mij is er dit jaar wel ook een staand publiek deels recht voor het podium toch?
Dit hier boven is ook ongeveer volgens schema van vorig jaar voor de tweede rehearsals. Als je dit doortrekt voor eerste rehearsal is zondag de eerste helft van eerste halve finale aan de beurt voor hun eerste rehearsal. Maandag Mia en Dion rond een uur of 2. Twee halve finale dinsdag en woensdag.quote:Op donderdag 27 april 2023 19:31 schreef Em31 het volgende:
Ze zullen wel denken, laten we maar geen schema geven van de eerste repetities want dan zit iedereen weer uuuuuuren op onze TikTok filmpjes te wachten.
Woensdag zijn volgens het schema de 2e repetities van de eerste halve finale. Dus in dat geval (als jouw aanname klopt) beginnen ze zaterdag met de eerste helft van de eerste halve finale. En zondag dan Nederland. En maandag en dinsdag de eerste repetities van semi 2.quote:Op donderdag 27 april 2023 19:36 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit hier boven is ook ongeveer volgens schema van vorig jaar voor de tweede rehearsals. Als je dit doortrekt voor eerste rehearsal is zondag de eerste helft van eerste halve finale aan de beurt voor hun eerste rehearsal. Maandag Mia en Dion rond een uur of 2. Twee halve finale dinsdag en woensdag.
Je hebt gedeeltelijk gelijk (quote:Op donderdag 27 april 2023 19:49 schreef libranl het volgende:
[..]
Woensdag zijn al de 2e repetities van de eerste halve finale. Dus dan beginnen ze zaterdag met de eerste helft van de eerste halve finale. En zondag dan Nederland.
Oh ja, dat is ook weer waar, als rehearsal day 4 op woensdag 3 mei is, dan is rehearsal day 1 idd zondag.quote:Op donderdag 27 april 2023 19:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Je hebt gedeeltelijk gelijk ()het is 3 mei voor ons niet 4 mei, ik was de war met rehearsal day 4.
Rehearsal dag 4, woensdag 3 mei. Al de tweede rehearsals.
dinsdag 2 mei is dan rehearsal dag 3, eerste rehearsals.
maandag 1 mei - dag 2, eerste rehearsals.
zondag 30 april - dag 1, eerste rehearsals.
Dan verspreiden ze dus beide semi's de eerste rehearsals over 3 dagen, niet 4 dagen.
Denk dat wij dan nog steeds maandag aan de beurt zijn gezien we aan het eind van semi 1 zitten.
Ja, ik dacht dat vorige jaren wel zo was voor de rehearsals, of ik moet mij dat verkeerd herinneren. Hopelijk kunnen ze wel de tijd nemen voor iedereenquote:Op donderdag 27 april 2023 20:02 schreef libranl het volgende:
[..]
Oh ja, dat is ook weer waar, als rehearsal day 4 op woensdag 3 mei is, dan is rehearsal day 1 idd zondag.Haha.
Ik ging verder met jouw aanname dat de eerste repetities van semi 1 en semi 2 over 2 dagen werden verspreid zonder verder te kijken naar de rehearsal day nummering
Volgens mij was dat ook zoquote:Op donderdag 27 april 2023 20:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, ik dacht dat vorige jaren wel zo was voor de rehearsals, of ik moet mij dat verkeerd herinneren. Hopelijk kunnen ze wel de tijd nemen voor iedereen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De EBU heeft ook gereageerd. “Mooie brief, doen we niets mee” is de korte versie van de reactie. Met de argumentatie dat het perscentrum te duur is om langer open te houden en dat de artiesten last kunnen van negatieve reacties.
Ik denk ook niet dat dit specifieke nadeel van minder persaandacht voor de eerste halvefinalisten zo’n heel sterk uitgangspunt is eigenlijk.De Sahara is zonder meer erg droog.
Dit staat op songfestivalupdate.nl...quote:Mia en Dion hebben aanstaande maandag hun eerste repetitie op het Songfestival-podium in Liverpool. Om 13:30 uur betreden zij voor de allereerste keer het grote podium in de M&S Bank Arena. De individuele repetities vinden dit jaar achter gesloten deuren plaats. Er mag dus geen pers bij zijn.
Enkel van de tweede rehearsals. Weet niet of songfestivalupdate echte informatie heeft of bepaalde logica doortrekt tot meest logische tijdstip.quote:Op vrijdag 28 april 2023 10:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
We hebben nog steeds geen overzicht h?
Mooi! Dit stuk was voor mij nog onduidelijk. We hebben dus wel degelijk beeldmateriaal om naar uit te kijken vanaf zondagquote:Op vrijdag 28 april 2023 12:36 schreef Em31 het volgende:
[ twitter ]
Weer zoals vorig jaar. Eerste rehearsal TikTok, tweede rehearsal officile beelden op YouTube.
Ja en misschien delen sommige omroepen zelf ook wel beelden, dat deed de AVROTROS vorig jaar in ieder geval wel.quote:Op vrijdag 28 april 2023 16:46 schreef Nexum het volgende:
[..]
Mooi! Dit stuk was voor mij nog onduidelijk. We hebben dus wel degelijk beeldmateriaal om naar uit te kijken vanaf zondag
Ik denk dat het klopt? Van al die andere landen hebben we al gezien dat ze onderweg zijn naar Liverpool, Isral was gisteravond nog aan het repeteren. Dus die zal morgen wel aan de beurt zijn of zo?quote:
Zwitserland heeft 4 achtergrondzangers/-dansers las ik ergens.quote:Op zondag 30 april 2023 08:05 schreef molloot200 het volgende:
Vandaag kennen we trouwens alle liedjes al met hun NF staging (behalve Zwitserland). Maar van bepaalde landen verwacht ik wel een level-up in bepaalde mate. Ierland, Moldavi en Portugal bijvoorbeeld zullen er best wel anders uit zien vergeleken met hun kleine NF stages.
quote:Op zondag 30 april 2023 08:39 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Zwitserland heeft 4 achtergrondzangers/-dansers las ik ergens.
Trouwens ik bedenk mij dit is wel Liverpool tijd dus Noorwegen begint 11:30 onze tijdquote:Op zondag 30 april 2023 07:34 schreef molloot200 het volgende:
[ twitter ]
Wiwi heeft weer de extra inside information
Oooohh ik zat al klaarquote:Op zondag 30 april 2023 10:54 schreef Momo het volgende:
[..]
Trouwens ik bedenk mij dit is wel Liverpool tijd dus Noorwegen begint 11:30 onze tijd
Jaquote:Op zondag 30 april 2023 10:55 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
[..]
Oooohh ik zat al klaar.
Weet trouwens iemand of er weer zo'n liveblog komt van Eurovision waar ze steeds al vage hints geven? Ik kan nog niets vinden.
We wachten vol spanning wanneer we smokey plinth van de bingokaart kunnen schrappenquote:Op zondag 30 april 2023 11:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja
https://eurovision.tv/live-blog-sunday-30-april
quote:Op zondag 30 april 2023 11:04 schreef Fred_B het volgende:
[..]
We wachten vol spanning wanneer we smokey plinth van de bingokaart kunnen schrappen
Top dankquote:Op zondag 30 april 2023 11:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja
https://eurovision.tv/live-blog-sunday-30-april
Ik ben wel benieuwd of Noorwegen nu ook de LED-schermen gebruikt. Of ze er nog duidelijk iets extra’s aan toegevoegd hebben. En daarnaast ook Portugalquote:Op zondag 30 april 2023 11:12 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Dus welke van de vandaag repeterende landen is jullie favoriet?n van welke zijn jullie het meest benieuwd naar de staging?
Ben heel benieuwd naar de artistieke staging van Servi.quote:Op zondag 30 april 2023 11:12 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Dus welke van de vandaag repeterende landen is jullie favoriet?n van welke zijn jullie het meest benieuwd naar de staging?
Frankrijk en Australi.quote:Op zondag 30 april 2023 11:12 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Dus welke van de vandaag repeterende landen is jullie favoriet?n van welke zijn jullie het meest benieuwd naar de staging?
Klinkt als het NF optreden maar dan net wat meer.quote:So what are we going to see today? Is it going to be the sackcloth and chains of the official video, or the black and gold viking sass queen vibe of the MGP final? Well, we can confirm that it's very much the latter, with Alessandra in a fabulous metallic bustier with serious power shoulders and a black cape. She's accompanied by four backing dancers with giant glo-sticks, backed by icy blue lighting.
Staging aside, this song is a HUGE female empowerment battle cry, with the drums vibrating through the floor of the Liverpool Arena and that whistle note at the end lifting the roof off. This is It’s going to be such a fantastic opener for the first Semi-Final and the crowd here is going to be VERY up for it. All together now…laidadadilaida.
If there are any fireworks/steam jets/other pyro they'll be deployed in the final rehearsal of this session, so we'll keep you posted.
En ook Tsjechi!quote:Op zondag 30 april 2023 11:12 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Dus welke van de vandaag repeterende landen is jullie favoriet?n van welke zijn jullie het meest benieuwd naar de staging?
Ja dat kan echt nog heel veel kanten op gaan!quote:Op zondag 30 april 2023 11:38 schreef Rebel- het volgende:
[..]
Ben heel benieuwd naar de artistieke staging van Servi.
Qua song is dat ook mijn favoriet.
Ooohhh een paar dezelfde favorietenquote:
Jammer had een mooie toevoeging kunnen zijn aan de stagingquote:30 April 2023 at 11:59 CEST
🔥 PYRO UPDATE 🔥
No pyro for Norway - we were banking on some steam jets, at least. Will Malta be the first delegation to crack out the fireworks? We're thinking possibly not, but who knows? it's Eurovision.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |