SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
quote:Zweden roept Russische ambassadeur op matje na dreigement
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-68384006
Het Zweedse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de Russische ambassadeur in Stockholm op het matje geroepen. Gisteren verscheen er een statement op de site van de Russische ambassade. Daarin stond dat Zweden en Finland "legitieme doelwitten" zouden zijn voor vergeldingsacties, als die landen toe zouden treden tot de NAVO.
Ik denk dat ze meerdere gebieden tegelijkertijd gaan doen waarvan er dan 1 de hoofdaanval is.quote:Op woensdag 29 maart 2023 11:25 schreef Bensel het volgende:
met de huidge hoeveelheid himars aanvallen in het zuiden lijkt het nu wel duidelijk dat men een aanval aan ht voorbereiden is. Lijkt me nu inderdaad wel een goed moment, nu dat het offensief van de russen richting bakhmut letterlijk doodbloedt.
ieder weldenkend mens is gevlucht of opgepakt. wat overblijft zijn of ware gelovigen of meelopers die niet het gevangeniswezen beter willen leren kennen. Voeg daarbij dat Rusland eeuwen ervaring heeft met het zichzelf voor de gek houden en achter vadertje staat aanlopen. of dat nu een czar, voorzitter van de communistische partij of een president is. enige vrije periode onder Jeltsin was zo schrikken dat ze er nooit meer aan willen terugdenkenquote:Op woensdag 29 maart 2023 11:31 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Wat is rusland toch ernstig geradicaliseerd.
Hij heeft nog 2 dagen hequote:Op woensdag 29 maart 2023 12:02 schreef Neezoistniet het volgende:
Volgens mij moest die Gerasimov voor eind maart resultaten boeken, die zal ook wel verdwijnen
NOEKSquote:Op woensdag 29 maart 2023 12:21 schreef Neezoistniet het volgende:
[..]
Misschien heeft ie wel een Wunderwaffe
De insiders verwachten dat Gerasimov buiten schot blijft maar dat er een paar onderknuppels worden geslachtofferd.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:02 schreef Neezoistniet het volgende:
Volgens mij moest die Gerasimov voor eind maart resultaten boeken, die zal ook wel verdwijnen
Officieren in het veld meer autonomie geven kan natuurlijk niet he.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:26 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De insiders verwachten dat Gerasimov buiten schot blijft maar dat er een paar onderknuppels worden geslachtofferd.
Het draait ook alleen maar om straffen en niet om verbetering. We zijn een jaar en weet ik hoeveel commandanten verder en het is nog steeds een bende.
Geranium is toch ook een persoonlijke vriend van Putin?quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:26 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De insiders verwachten dat Gerasimov buiten schot blijft maar dat er een paar onderknuppels worden geslachtofferd.
Het draait ook alleen maar om straffen en niet om verbetering. We zijn een jaar en weet ik hoeveel commandanten verder en het is nog steeds een bende.
1: gezichtsverlies, als putin zo laat in de race dat figuur laat vallen 2: de kans dat het leger putin laat vallen. En het rus leger is weliswaar 3 x k*t tegen een ander leger wat terugvecht, maar de machthebbers en zelfs putin z'n eigen praetorians rollen ze natuurlijk zo op; rosvgardia heeft bv geen tanks.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Geranium is toch ook een persoonlijke vriend van Putin?
Would pay to see that happenquote:Op woensdag 29 maart 2023 12:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
1: gezichtsverlies, als putin zo laat in de race dat figuur laat vallen 2: de kans dat het leger putin laat vallen. En het rus leger is weliswaar 3 x k*t tegen een ander leger wat terugvecht, maar de machthebbers en zelfs putin z'n eigen praetorians rollen ze natuurlijk zo op; rosvgardia heeft bv geen tanks.
Past niet in de doctrine. Het is allemaal extreem top-down.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:32 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Officieren in het veld meer autonomie geven kan natuurlijk niet he.
In ieder geval blijven Gerasimov en Shoigu tot nu toe altijd buiten schot, ja.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Geranium is toch ook een persoonlijke vriend van Putin?
Als een doctrine niet werkt, moet je deze aanpassen. Maar das slechts mijn meningquote:Op woensdag 29 maart 2023 12:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Past niet in de doctrine. Het is allemaal extreem top-down.
Handig hè, zo’n führerprinzip.
Press. If it doesn’t work: press harder.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:59 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als een doctrine niet werkt, moet je deze aanpassen. Maar das slechts mijn mening
3: Onrust bij andere vertrouwelingen rondom Poetin. Die zich, als ze zelf in de gevarenzone denken te komen, tegen Poetin zouden kunnen keren.quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
1: gezichtsverlies, als putin zo laat in de race dat figuur laat vallen 2: de kans dat het leger putin laat vallen. En het rus leger is weliswaar 3 x k*t tegen een ander leger wat terugvecht, maar de machthebbers en zelfs putin z'n eigen praetorians rollen ze natuurlijk zo op; rosvgardia heeft bv geen tanks.
Loyaliteit staat op een, niet kundigheid. Stel dat die ze inwisselt nu, ondanks dat ze sowieso loyaal zijn tot op het bot....dat heeft vergaande gevolgen. Allereerst moet die er 100% van overtuigd zijn dat de plaatsvervanger net zo loyaal is, en dat weet je uiteindelijk alleen gedurende de jaren. En daarnaast geeft Poetin het signaal dan af met het laten vallen van een loyalist dat van Poetin's kant andere mensen die loyaal zijn aan hem ook geen zekerheid meer hebben of dat altijd wel zo blijft....wat weer direct invloed heeft op hun loyaliteit naar hem toe: "straks trapt die mij er net zo vanaf als dat die met Gerasimov onlangs heeft gedaan....laat ik dat maar voor zijn".quote:Op woensdag 29 maart 2023 12:59 schreef Spablauw214 het volgende:
In ieder geval blijven Gerasimov en Shoigu tot nu toe altijd buiten schot, ja.
Dat is gebleken ja. En ze bereiken er helemaal niks mee.quote:Op woensdag 29 maart 2023 13:02 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Press. If it doesn’t work: press harder.
Er is 0,0 zelflerend vermogen bij de Russen. Het enige wat ze kunnen is al moordend en verkrachtend hele steden met de grond gelijk maken.
Het is ook wat complexer. grotendeels van het russische leger in Oekraine bestaat uit huurlingen vanuit wagner. In de praktijk zullen deze twee organisaties met elkaar vermengd zijn, en is wagner niks meer dan de georganiseerde criminele arm van het kremlin. Met andere woorden, een leger die alle oorlogmisdaden voor Rusland kan plegen, zonder dat rusland zelf kan zeggen dat zij betrokken zijn (zie krim, zie syrie, zie don bas in 2014 etc). Rusland als land zelf heeft nog steeds geen oorlog verklaring gegeven of staat van beleg af gekondigd, bij mijn weten.quote:Op woensdag 29 maart 2023 13:02 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Press. If it doesn’t work: press harder.
Er is 0,0 zelflerend vermogen bij de Russen. Het enige wat ze kunnen is al moordend en verkrachtend hele steden met de grond gelijk maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |