SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 26 maart 2023 19:38 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Vooruit, 50 extra drones voor de Bluetooth speakertjes !
Jongere generatie wil wel, maar ben bang dat de groep te klein is of inmiddels vertrokken naar andere landen.quote:Op zondag 26 maart 2023 19:24 schreef Spablauw214 het volgende: [..] Ik moet het nog zien. Dit soort politiestaten hebben altijd een gigantisch repressieapparaat opgetuigd om de heersende elite in het zadel te houden. Je zou denken dat je die ook ergens van moet betalen, en dat sancties het middel zijn om dat te voorkomen. Noord-Korea, Iran en Cuba zijn helaas echter prima voorbeelden die het tegendeel bewijzen.
Je ziet het ook aan die figuren zoals die Niki Proshin. De lui met voldoende financile armslag zijn allang weg. De rest is fucked en mag braaf volgen want anders rest de gulag.quote:Op zondag 26 maart 2023 20:14 schreef Aether het volgende:
[..]
Jongere generatie wil wel, maar ben bang dat de groep te klein is of inmiddels vertrokken naar andere landen.
quote:EU dreigt met nieuwe sancties tegen Belarus om Russische kernwapens
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-68328107
De Europese Unie is bereid nieuwe sancties in te stellen tegen Belarus wanneer het land Russische kernwapens stationeert. Dat heeft EU-buitenlandcordinator Josep Borrell op Twitter gezegd. "Wanneer Belarus Russische kernwapens laat plaatsen, zou dat een onverantwoordelijke escalatie en bedreiging voor de Europese veiligheid betekenen", tweette Borrell.
Volgens hem kan het land ervoor kiezen niet mee te gaan met de plannen van de Russische president Poetin. Gisteren werd duidelijk dat het Kremlin tactische nucleaire wapens gaat stationeren in het buurland, nadat Poetin en zijn Belarussische ambtgenoot Loekasjenko dit waren overeengekomen. Op wat voor sancties Borrell vandaag doelt, is niet duidelijk.
Al eerder legde de EU sancties op aan Belarus, een belangrijke bondgenoot van Rusland. Dat kwam mede doordat Russische troepen vorig jaar bij het begin van de invasie via Belarus Oekrane binnentrokken. Het land kreeg onder meer een exportverbod opgelegd voor tabak, hout, ijzer, staal en cement.
Poetin houdt overigens vol dat Loekasjenko al langer om kernwapens vraagt, als afschrikmiddel tegen de NAVO.
quote:
Een Openbaar aanklager van de VN laat zich hier echt niet voor lenen, het gaat niet om leverage maar om oorlogsmisdaden.quote:Op zondag 26 maart 2023 12:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het kan juist onderdeel van de onderhandelingen zijn om het bevel weer in te trekken. Gewoon meer leverage voor Oekraine mocht het ooit zover komen.
Goede test voor wanneer China komt.quote:Op zondag 26 maart 2023 21:16 schreef Nebelwerfer het volgende:
[ twitter ]
Tatatata tatatata tatatata ta ta taaa.
[..]
of deze:quote:
Tranzformer.quote:
Fucking lijersquote:Op zondag 26 maart 2023 22:21 schreef slashdotter3 het volgende:
Dat wordt moeilijk/onmogelijk deze kinderen terug te krijgen. Ze zijn zo jong dat ze niet weten dat ze Ukrains zijn.
[ twitter ]
Zijn er nog - welke dan - sancties te bedenken ?quote:
In een notendop:quote:Op zondag 26 maart 2023 22:58 schreef Nebelwerfer het volgende:
[ twitter ]
Geen idee wat hiervan waar is, maar ik snap geen flikker van die hele China-Rusland relatie..
Ik geloof vooral voor China de belangen wel ja.quote:Op zondag 26 maart 2023 23:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
In een notendop:
Voor de integriteit van Rusland is er geen grotere vijand dan China en andersom.
Voor China en Rusland is er geen grotere en voordeligere vriendschap mogelijk dan met het westen.
En plein publiek lijkt net het omgekeerde het geval te zijn maar beide partijen voelen intutief wel aan hoe het zit.
Het westen heeft na de dekolonisatie wel geleerd dat andere gebieden met geweld bezetten geen winstgevende handel is. Die gaan dus nooit Rusland of China binnenvallen. Maar zullen wel hun belangen verdedigen en die decadente homo's hebben nog steeds veruit superieure legers.
Die is achter gesloten deuren een heel stuk gecompliceerder dan dat ze naar buiten toe doen lijken.quote:Op zondag 26 maart 2023 22:58 schreef Nebelwerfer het volgende:
[ twitter ]
Geen idee wat hiervan waar is, maar ik snap geen flikker van die hele China-Rusland relatie..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |