Flight tracker of radarbox app op je telefoon en je weet gelijk wat voor toestel is wat zijn route is etc.quote:Op woensdag 22 maart 2023 10:23 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Close up, die vliegtuigjes hebben vaak geen ramen of een logo is me wel eens opgevallen als ik ze wel eens bespied met mijn verrekijker.
[ twitter ]
Er zijn hier vele topics over chemtrails gepost. Afijn, volgens mij heb jij daar ook regelmatig gepost, of vergis ik mij? En ja, de wolkenformaties zien er vaak indrukwekkend uit.quote:Op woensdag 22 maart 2023 07:22 schreef de_boswachter het volgende:
En nou stel je voor dat het chemtrails zijn, wat is daar erg aan? Geen idee wat chemtrails zijn overigens, maar dat geheel terzijde.
https://www.researchgate.(...)Combustion_Processarquote:
Nanoparticles in fuel could boost aircraft efficiency..zeggen ze...zou kunnenquote:En wat voor zin zou dat hebben
Dat zijn dan weer wat meneertjes aan de top (slaafjes) die de agenda moeten (laten) uitvoeren Verder zijn ze niet bekend ofzoquote:en 'wie' doet dat dan en waar en wanneer?
Daar staat niet dat ze het uitsproeien, maar dat het toegevoegd zou kunnen worden aan de vliegtuigbrandstof en de verbranding dan versneld.quote:Op donderdag 23 maart 2023 01:35 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
https://www.researchgate.(...)Combustion_Processar
https://www.researchgate.(...)n_Combustion_Process
Ze gebruiken het ook bij cloud seeding
Het toevoegen van grafeenoxide kan wolkvorming versnellen
[..]
Nanoparticles in fuel could boost aircraft efficiency..zeggen ze...zou kunnen
https://physicsworld.com/(...)aircraft-efficiency/
[..]
Dat zijn dan weer wat meneertjes aan de top (slaafjes) die de agenda moeten (laten) uitvoeren Verder zijn ze niet bekend ofzo
Grafeenoxide zou mogelijk via de brandstof in de lucht gesprayd kunnen worden, zonder dat piloten dit zelf weten,.
Piloten of grondpersoneel zullen echt niet op de hoogte te zijn. Wat weten zij nou wat er in de tanks zit, behalve kerosine. Als dat ding maar vliegt.
Die zooi kan ook door je huid en longen gaan he? Of in ons grondwater terechtkomen bij het neervallen En planten en bomen het opnemen, of dieren en mensen het (niet wetende) inademen.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8197561/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6141029/
Je vergist je.quote:Op woensdag 22 maart 2023 23:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Er zijn hier vele topics over chemtrails gepost. Afijn, volgens mij heb jij daar ook regelmatig gepost, of vergis ik mij? En ja, de wolkenformaties zien er vaak indrukwekkend uit.
Ik vertrouw dat tuig voor geen stuiver. whatever ze ons voorschotelen.quote:Op donderdag 23 maart 2023 06:45 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Daar staat niet dat ze het uitsproeien, maar dat het toegevoegd zou kunnen worden aan de vliegtuigbrandstof en de verbranding dan versneld.
In de uitstoot zal het overigens niet zitten, grafeenoxide bestaat uit Koolstof (C) , Waterstof (H) en Zuurstof (O) moleculen in speciale, langere samenstelling, bij verbranding zal het echter uiteen vallen in de delen
Wat je nu doet is je opwinden dat vliegtuig-kerosine zo brandbaar is en volop vervuilende stoffen kan bevatten.
Dat klopt an sich inderdaad, maar is een andere issue dan te claimen dat in de uitstoot bewust extra chemicaliën toegevoegd worden (gesproeid) voor -andere- doeleinden dan gewoon het aandrijven van vliegtuigmotoren.
Dat is gewoon de informatie waarnaar jij zélf linkte...quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:30 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Ik vertrouw dat tuig voor geen stuiver. whatever ze ons voorschotelen.
Jij wel naar het schijnt. succes ermee
Het is heel moeilijk uit te leggen voor mij. Het verschil zit hem namelijk alleen maar in het geloof. En ik ben niet bepaald gelovig.quote:Op maandag 20 maart 2023 10:25 schreef Questular het volgende:
Kan iemand me het verschil tussen de verschillende trails uitleggen zodat ook ik snap dat dit chemtrails zijn?
Maar laten we eerst eens beginnen met een goede definitie van "informatie" neer te leggen...?quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Het gaat verder niet om informatie wél of niet vertrouwen, maar in dit geval enkel om het lezen wat daar staat...
Bedoel eigenlijk dat ik niemand vertrouw en geloof daar aan de top (die lui zie je niet).quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Dat is gewoon de informatie waarnaar jij zélf linkte...
En ze kunnen het ook via de brandstof naar buiten sproeien zodat die grafeen oxide op ons neer daalt. De techniek zal er allang zijn. Weet ook niet zeker of ze het daadwerkelijk doen.quote:Het gaat verder niet om informatie wél of niet vertrouwen, maar in dit geval enkel om het lezen wat daar staat...
En daar stond enkel een stuk over die stof als toevoeging aan vlietuigbrandstof voor de verbranding
Via de brandstof die de motor ingaat en daar weer wordt verbrand? Want dat doe je met brandstof, verbranden.quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:56 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Bedoel eigenlijk dat ik niemand vertrouw en geloof daar aan de top (die lui zie je niet).
[..]
En ze kunnen het ook via de brandstof naar buiten sproeien zodat die grafeen oxide op ons neer daalt. De techniek zal er allang zijn. Weet ook niet zeker dat ze het daadwerkelijk doen.
deze user presenteerde een link toen ik hem vroeg naar zijn stelling dat vliegtuigen grafeenoxide zouden 'sproeien"'quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Maar laten we eerst eens beginnen met een goede definitie van "informatie" neer te leggen...?
Dat ergens veel woorden op papier met een mooi briefhoofd staan, met een argumentatie die zichzelf bewijst, maakt het nog geen informatie. Wanneer zijn woorden eigenlijk werkelijk "informatie"?
Waarom _denk_ je dat ze dat wel zouden kunnen doen?quote:Op donderdag 23 maart 2023 14:56 schreef koosbasterd het volgende:
En ze kunnen het ook via de brandstof naar buiten sproeien zodat die grafeen oxide op ons neer daalt. De techniek zal er allang zijn. Weet ook niet zeker of ze het daadwerkelijk doen.
Geen idee hoe ze dat doen. De techniek is er, alleen wij worden onwetend gehouden door ons een lulverhaaltje voor te houden.En als je dat maar vaak genoeg herhaalt geloven ze hetquote:Op donderdag 23 maart 2023 14:59 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Via de brandstof die de motor ingaat en daar weer wordt verbrand? Want dat doe je met brandstof, verbranden.
? Ik zie helemaal geen chemtrails in dat flimpje. Alleen condensatie dat het gevolg is van dat de luchtdruk boven de vleugels lager is dan onder de vleugels, en het vocht in de oververzadigde lucht dus tot condensatie wordt gebracht.quote:Op woensdag 22 maart 2023 10:23 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Close up, die vliegtuigjes hebben vaak geen ramen of een logo is me wel eens opgevallen als ik ze wel eens bespied met mijn verrekijker.
[ twitter ]
Niemand wordt onwetend "gehouden". We leven in een vrije wereld. Je kan alles zelf onderzoeken. Jouw gevoel dat je onwetend wordt "gehouden" komt voort uit dat je niet zelf op onderzoek uit gaat.quote:Op donderdag 23 maart 2023 15:06 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Geen idee hoe ze dat doen. De techniek is er, alleen wij worden onwetend gehouden door ons een lulverhaaltje voor te houden.
Klopt, dat ben ik ook mee bezigquote:Op donderdag 23 maart 2023 15:15 schreef RetepV het volgende:
[..]
Niemand wordt onwetend "gehouden". We leven in een vrije wereld. Je kan alles zelf onderzoeken.
Nee, men wordt bewust een bepaalde kant gestuurd..een kant waar je geen reet te zoeken hebt.quote:Jouw gevoel dat je onwetend wordt "gehouden" komt voort uit dat je niet zelf op onderzoek uit gaat.
Dus jij wil eigenlijk zeggen dat jij geen enkel verweer hebt tegen wat mensen allemaal tegen jou zeggen (je gelooft dat je een bepaalde kant wordt opgestuurd), dat je daarom maar helemaal niets meer gelooft wat mensen allemaal tegen je zeggen (je vind jezelf kritisch), dat je denkt dat het voor andere mensen ook zo is (je praat in termen van "men"), en dat je daarom denkt dat er een macht is die alles van bovenaf aanstuurt (dat is wat je schrijft)?quote:Op donderdag 23 maart 2023 15:21 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Klopt, dat ben ik ook mee bezig
[..]
Nee, men wordt bewust een bepaalde kant gestuurd..een kant waar je geen reet te zoeken hebt.
Wat ik al zei, als je het vaak genoeg herhaalt gelooft men het
Ik probeer het wel ergens anders uit te zoeken hoe en wat. Ook bij de alternatieve sites en bronnen moet je op je hoede zijn. Bijna allemaal aangestuurd van bovenaf
haha ja grappig. Ligt eraan welke mensen je bedoelt.quote:Op donderdag 23 maart 2023 15:45 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dus jij wil eigenlijk zeggen dat jij geen enkel verweer hebt tegen wat mensen allemaal tegen jou zeggen, dat je daarom maar helemaal niets meer gelooft wat mensen allemaal tegen je zeggen, dat je denkt dat het voor andere mensen ook zo is, en dat je daarom denkt dat er een macht is die alles van bovenaf aanstuurt?
Ik ken jou verder niet maar er zitten hier shills, trollen en misschien wel ai bots.quote:Dan zul je ook wel denken dat ik een agent van die macht ben, neem ik aan?
Jij zult het nooit worden, het gaat wat dieper, plus offtopicquote:Geef dan eens wat motivaties waarom ik een agent van die macht zou zijn geworden? Ik moet er dan toch ook iets voor terug krijgen?
Dat snap ik niet. Dus volgens jou hebben sommige mensen speciale eigenschappen waarmee ze jou verweer kunnen omzeilen?quote:Op donderdag 23 maart 2023 15:51 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
haha ja grappig. Ligt eraan welke mensen je bedoelt.
Iedereen kan zijn gang gaan. Zo werkt het wel. Je moet natuurlijk wel ook de gevolgen dragen. Zo werkt het ook.quote:Ja natuurlijk wordt het hier aangestuurd, wat denk jij dan? dat iedereen zijn gang kan gaan? Zo werkt het niet hoor.
Oh, zeker. Soms ga ik tegen ze in. Soms met ze mee. Soms reageer ik helemaal niet. Al naar gelang ik me op dat moment voel. Ik schrijf altijd mijn ongezouten mening, meestal met extensieve onderbouwing. En nog nooit is er iets ergers gebeurd dan dat ik uitgescholden werd. Helaas is er ook vrijwel nooit iets beters gebeurd dan dat mijn mening niet veranderd en verbeterd was.quote:Ik ken jou verder niet maar er zitten hier shills, trollen en misschien wel ai bots.
Ik weet niet. Als ze een plan hebben om ruimteschepen te maken om mensen van deze planeet te evacueren voordat het zichzelf vernietigt, en mij onvervalsbare garanties zouden geven dat ik en mijn familie er ook mee zouden kunnen gaan wanneer het zo ver is, en natuurlijk dat ik en mijn familie de rest van ons leven veilig ons leven op die ruimteschepen zouden hebben, en misschien veilig ergens een kolonie zouden kunnen stichten, dan zou ik waarschijnlijk zo meedoen.quote:Jij zult het nooit worden, het gaat wat dieper, plus offtopic
Nu snap ik jou ook niet meer. Ik bedoel dat ik zelf onderzoek en handel. Ik neem niets meer aan wat de autoriteiten, die weer van bovenaf geïnstrueerd worden, mij voor schotelen.Ook geloof ik het msm en veel alternatief nieuws niet , tenzij je erbij bent. Dan zou het nog gespeeld kunnen zijn.quote:Op donderdag 23 maart 2023 16:12 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dat snap ik niet. Dus volgens jou hebben sommige mensen speciale eigenschappen waarmee ze jou verweer kunnen omzeilen?
Ja, dat klopt welquote:Iedereen kan zijn gang gaan. Zo werkt het wel. Je moet natuurlijk wel ook de gevolgen dragen. Zo werkt het ook.
Doe je goed lijkt mequote:Oh, zeker. Soms ga ik tegen ze in. Soms met ze mee. Soms reageer ik helemaal niet. Al naar gelang ik me op dat moment voel. Ik schrijf altijd mijn ongezouten mening, meestal met extensieve onderbouwing. En nog nooit is er iets ergers gebeurd dan dat ik uitgescholden werd. Helaas is er ook vrijwel nooit iets beters gebeurd dan dat mijn mening niet veranderd en verbeterd was.
Ik denk dat het anders gaat lopenquote:Ik weet niet. Als ze een plan hebben om ruimteschepen te maken om mensen van deze planeet te evacueren voordat het zichzelf vernietigt, en mij onvervalsbare garanties zouden geven dat ik en mijn familie er ook mee zouden kunnen gaan wanneer het zo ver is, en natuurlijk dat ik en mijn familie de rest van ons leven veilig ons leven op die ruimteschepen zouden hebben, en misschien veilig ergens een kolonie zouden kunnen stichten, dan zou ik waarschijnlijk zo meedoen.
Klopt, en dan komen er andere poppetjes voor in de plaatsquote:Het grappige is wel dat dat voor elk mens, dier, plant en half-life geldt. En dus ook weer net zo goed geldt voor die mensen die alles van bovenaf zouden sturen.
Soms mag het wel..even een zijstraatje in en dan weer terug.quote:Maar inderdaad, deze discussie loopt nu echt helemaal van de rails af.
Ja, maar je vergist je, Bill Gates is heel rijk en uitermate evil. En zodra hij het doet zijn we allemaal...dood! Dan kan ie mooi zijn geld nergens meer uitgeven!quote:Op zondag 19 maart 2023 19:48 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
Dan gooit hij heel het natuur systeem in de war als hij de zon gaat blokkeren.![]()
bomen, struiken en gras hebben zon nodig om zuurstof te maken en CO2 op te nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |