SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Maar Rusland mag wel een amerikaanse drone in internationale luchtruimte neerhalen?quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:23 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)_a_russian_aircraft/
“ If the United States attacks a Russian aircraft in neutral space, then this will be perceived by Moscow as a declaration of war” This was stated by Russian Ambassador to Washington Antonov."
En zitten ze daar wel echt op te wachten op zo'n tweede front?quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:36 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Maar Rusland mag wel een amerikaanse drone in internationale luchtruimte neerhalen?
Of ze de Reaper hebben, geen idee, maar zo te zien hebben die Russen in elk geval een hele bak water gevonden!quote:
Maar dan moet alles met raketten vanaf die vliegtuigen. Want ga je hoog vliegen om een jdam naar een doel te laten zweven ziet de radar je. Dus je moet laag blijven.quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:21 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Denk er meer aan om op van gepaste afstand met raketten afgevuurd de loopgraven te bestoken. Het is ondenkbaar om de Russische luchtverdediging uit te schakelen. Russen hebben meer s300s dan mensen om deze te bedienen wss
quote:The Ukrainian military is firing thousands of artillery shells a day as it tries to hold the eastern city of Bakhmut, a pace that American and European officials say is unsustainable and could jeopardize a planned springtime campaign that they hope will prove decisive.
The bombardment has been so intense that the Pentagon raised concerns with Kyiv recently after several days of nonstop artillery firing, two U.S. officials said, highlighting the tension between Ukraine’s decision to defend Bakhmut at all costs and its hopes for retaking territory in the spring. One of those officials said the Americans warned Ukraine against wasting ammunition at a key time.
😬
Als ze slim zijn niet. Maar ja, "slim zijn" komt met een grote disclaimer in Rusland.quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
En zitten ze daar wel echt op te wachten op zo'n tweede front?
Uiteindelijk wist iedereen wel dat Turkije het tegenhouden van de toetreding van deze landen als troefkaart zou gebruiken in een geo politiek spelletje.quote:Op donderdag 16 maart 2023 16:01 schreef slashdotter3 het volgende:
Offtopic maar ook wel weer relevant, Turkije vreest voor het domino effect wanneer Noord Syrie een Koerdische staat wordt. Dus ze willen NoordSyrie binnenvallen om daar alle Syrische vluchtelingen te dumpen, de Koerdische populatie te verwateren en een bufferzone te creeeren.
Normaal zou de VS dit niet toestaan maar Turkije blokkeert de NATO toetreding van Zweden en Finland dus gaan ze de Koerden onder de bus gooien.
Het Assad staat Rusland hun eigen haven in Syrie toe en wilt nu zelfs meer Russische troepen in z'n land hebben.
Overigens meldt het artikel alleen Amerikaanse 155m leveringen er zijn gelukkig meer landen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:59 schreef skysherrif het volgende:
https://www.nytimes.com/2(...)unition-bakhmut.html
[..]
"We need shells for mortars," a Ukrainian soldier fighting in Bakhmut said in recent days. He said his battalion had not been resupplied. A Ukrainian tank commander, whose T-80 tank has been used in the city's defense, said he had barely any tank ammunition left.quote:Op donderdag 16 maart 2023 15:59 schreef skysherrif het volgende:
https://www.nytimes.com/2(...)unition-bakhmut.html
[..]
quote:Polen levert vier MiG-gevechtsvliegtuigen
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-68114263
Polen levert de komende dagen vier gevechtsvliegtuigen aan Oekrane. Dat heeft president Duda bekendgemaakt. Het gaat om toestellen uit de Sovjettijd van het type MiG-29, die nu ook al door Oekrane worden gebruikt.
quote:Telefoongesprek tussen China en Oekrane
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-68116564
De ministers van Buitenlandse Zaken van China en Oekrane hebben een zeldzaam telefoongesprek met elkaar gevoerd. China zei na afloop Oekrane te hebben gewaarschuwd dat het conflict met Rusland mogelijk nog verder uit de hand kan lopen. De Chinese minister Qin Gang hoopt dat Oekrane en Rusland in gesprek komen.
De Oekraense minister van Buitenlandse Zaken liet na afloop weten dat hij in het gesprek het belang van het behoud van de grenzen van Oekrane had onderstreept.
China probeert zich de laatste tijd meer te profileren als vredestichter. Het land kwam met een twaalfpuntenplan met daarin voorstellen om een einde aan het conflict tussen Rusland en Oekrane te maken.
De Chinese president Xi Jinping brengt waarschijnlijk volgende week een bezoek aan de Russische president Poetin. Ook zal hij mogelijk een videogesprek voeren met de Oekraense president Zelensky.
NAVO kent geen casus belli. NAVO kent alleen Art 5 waarin een lidstaat om steun van andere lidstaten vraagt, de VS kan dit als een casus belli zien als ze dat willen maar zal dat niet doen om een onbemande drone.quote:Op donderdag 16 maart 2023 18:02 schreef Maanvis het volgende:
[ twitter ]
Is dit een casus belli voor de NAVO?
thx. heb misschien iets teveel cybernations gespeeld waar we telkens maar casus belli's aan het zoeken waren om maar tot oorlog te kunnen overgaanquote:Op donderdag 16 maart 2023 18:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
NAVO kent geen casus belli. NAVO kent alleen Art 5 waarin een lidstaat om steun van andere lidstaten vraagt, de VS kan dit als een casus belli zien als ze dat willen maar zal dat niet doen om een onbemande drone.
Zo zo Belgi levert ietsquote:Op donderdag 16 maart 2023 17:53 schreef Aether het volgende:
Belgium to send 240 military trucks to Ukraine
https://www.brusselstimes(...)ry-trucks-to-ukraine
quote:Op donderdag 16 maart 2023 18:43 schreef Slayage het volgende:
[..]
Zo zo Belgi levert iets![]()
Oryx noemt de Belgische leverantie lijst aan oekrine, 'the list of shame"
Dat heet Scholzingquote:Op donderdag 16 maart 2023 18:51 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Germany’s military upgrade to take ‘half a century’ at current pace, says report
https://www.ft.com/content/ec33afcb-0efb-473d-a38e-56a3f7f7c21d
😩😂 Indrukwekkend allemaal ja 🫢
Die reactiesquote:Op donderdag 16 maart 2023 18:02 schreef Maanvis het volgende:
[ twitter ]
Is dit een casus belli voor de NAVO?
laat ze er maar lekker veel moeite in steken.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Zal het de Russen lukken om de drone te recoveren?
https://news.yahoo.com/mo(...)ssage-162613426.html
The US aircraft is resting at a depth of between 4,000 and 5,000 feet, making any recovery operation "very difficult" by any party, Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Mark Milley told reporters on Wednesday.
Die boekverbranding is natuurlijk niet de voornaamste bezwaar eerder een excuus. Na de verkiezingen mag zijn opvolger verder met de casus, maar of hij zo maar ff voor lidmaatschap zal tekenen, zonder beweging van de Zweden? I don't know. We gaan het zien.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:28 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dan heeft Erdogan ook geen reden meer om het lidmaatschap te vertragen.
Je moet het altijd proberen natuurlijk.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Zal het de Russen lukken om de drone te recoveren?
https://news.yahoo.com/mo(...)ssage-162613426.html
The US aircraft is resting at a depth of between 4,000 and 5,000 feet, making any recovery operation "very difficult" by any party, Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Mark Milley told reporters on Wednesday.
Kan er niet een MOAB oid gedumpt worden op dat ding?quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Zal het de Russen lukken om de drone te recoveren?
https://news.yahoo.com/mo(...)ssage-162613426.html
The US aircraft is resting at a depth of between 4,000 and 5,000 feet, making any recovery operation "very difficult" by any party, Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Mark Milley told reporters on Wednesday.
Nee klopt. Ergens snap ik ook wel dat Erdogan in een lastig pakket zit omdat de Turkse economie en energievoorziening niet is losgekoppeld van Rusland en het ook voor de bhne richting Rusland en de Turkse achterban kan zijn (ik heb het tegengehouden maar had geen keus) maar hij en Orban ondermijnen wel de eenheid binnen de NAVO zo.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:39 schreef Slayage het volgende:
[..]
Die boekverbranding is natuurlijk niet de voornaamste bezwaar eerder een excuus. Na de verkiezingen mag zijn opvolger verder met de casus, maar of hij zo maar ff voor lidmaatschap zal tekenen, zonder beweging van de Zweden? I don't know. We gaan het zien.
Vaag verhaal iddquote:Op donderdag 16 maart 2023 20:16 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
Dit lijkt mij een broodje aap verhaal.... Ik kan mij niet voorstellen dat er mensen zijn die met Oekranse nummerplaten in Rusland zullen rijden op dit moment. Zeker niet als ze bewapend zijn
Volgende drone gewoon met een flinke springlading voor zelfvernietiging sturen. Met van die fijne wolfraam kogeltjes om iedereen die in de buurt vliegt ook een slechte dag te bezorgen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Zal het de Russen lukken om de drone te recoveren?
https://news.yahoo.com/mo(...)ssage-162613426.html
The US aircraft is resting at a depth of between 4,000 and 5,000 feet, making any recovery operation "very difficult" by any party, Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Mark Milley told reporters on Wednesday.
quote:Microsoft verwacht grote Russische cyberaanvallen in Oekrane
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-68119228
Volgens softwarebedrijf Microsoft zijn Russische hackers van plan om dit voorjaar cyberaanvallen uit te voeren op onder meer Oekraense financile instellingen, energievoorzieningen en defensie. De aanvallen zouden mogelijk ook gedaan worden op bondgenoten van Oekrane. Dat zegt het bedrijf in een rapport.
In januari ontdekte Microsoft verschillende phisingcampagnes die gericht waren op Oekraense defensiebedrijven en de energiesector in Oekrane.
Microsoft werkt nauw samen met Oekrane om de Russische cyberaanvallen tegen te gaan.
'Cyberwarfare' is het lachertje van deze oorlog gebleken. Al die indianenverhalen over moderne, digitale oorlogsvoering zijn in de verste verte niet uitgekomen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:31 schreef Aether het volgende:
https://www.microsoft.com(...)t-Intelligence-1.pdf
[..]
Had pornhub niet een blokkade opgeworpen voor Russische bezoekers aan het begin van de oorlog?quote:Op donderdag 16 maart 2023 18:49 schreef Slayage het volgende:
Kennelijk werven de Russen voor Wagner op pornhub[ twitter ]
Sowieso vind ik dat hele cyberwarfare maar zeer matig. "Ja we kunnen dit en dat en sus en zo" maar in al die jaren dat we internet hebben heb ik nog nooit echt iets indrukwekkends gezien dat je zegt van damn. ICT nerds met hun praatjes.quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:37 schreef Confetti het volgende:
[..]
'Cyberwarfare' is het lachertje van deze oorlog gebleken. Al die indianenverhalen over moderne, digitale oorlogsvoering zijn in de verste verte niet uitgekomen.
Je trekt gewoon de stekker eruit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |