Ik vulde daarnet een kieswijzer in voor het waterschap en bovenaan stond BBBquote:Op woensdag 15 maart 2023 11:22 schreef Momo het volgende:
[..]
Stemmen er eigenlijk hier mensen ook op BBB?
Heb je direct of indirect een connectie met de grote landbouwbedrijven en heb je er een zekere mate van afhankelijkheid van?quote:
Ik neem de waterschapsverkiezingen zo serieus dat ik oprecht zit te denken aan een keiharde anti-BBB stem, terwijl ik echt een pesthekel heb aan strategisch stemmenquote:Op woensdag 15 maart 2023 12:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik vulde daarnet een kieswijzer in voor het waterschap en bovenaan stond BBB
Ik heb niet het idee dat jij voorafgaand aan het debat nog overwogen hebt om op de PvdA te gaan stemmen.quote:Op woensdag 15 maart 2023 09:29 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Naja na de ondemocratische opmerkingen van Kuiken over o.a. bruine laarsjes, woorden verdraaien en putinvriendje wist ik wel zeker dat PvdA het niet meer ging worden. Walgelijk
Als je niet boven die mongool kunt staan en als partijleider zo mee gaat doen ben je direct af:
Ik sta er hetzelfde in, en PvdA is toch echt aanvankelijk in overweging genomen hier hoor, met je stropopquote:Op woensdag 15 maart 2023 12:18 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat jij voorafgaand aan het debat nog overwogen hebt om op de PvdA te gaan stemmen.
Arm kind.quote:Op woensdag 15 maart 2023 12:24 schreef Jor_Dii het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is wel een bazenfoto, geef het eerlijk toe.
Ik verwacht wel dat Sherry een opmerking heeft gemaakt over de spatschermenquote:Op woensdag 15 maart 2023 12:24 schreef Jor_Dii het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is wel een bazenfoto, geef het eerlijk toe.
Hoe kunnen ze er nu 'nog staan'? Die stembureau spullen worden toch afgebouwd en opgetuigd alleen voor de verkiezingen?quote:
Ja, nou dan staan ze er weerquote:Op woensdag 15 maart 2023 12:30 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hoe kunnen ze er nu 'nog staan'? Die stembureau spullen worden toch afgebouwd en opgetuigd alleen voor de verkiezingen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |