Men moet zichzelf maar geen illusies maken. RBR kan lekker de auto optimaliseren, wat veel minder tijd en inspanning kost. Tegelijkertijd moeten Ferrari en Mercedes heel fundamentele problemen met de auto oplossen: daar gaat veel meer tijd in zitten dan dat wat RBR met de straf verliest.quote:Op maandag 6 maart 2023 09:44 schreef Maanvis het volgende:
[..]
misschien dat ze tegen het eind van het jaar de pijn van de budgetstraf voelen
Ik was en ben groot fan van Alonso. Misschien wel een van de beste coureurs ooit. Walgelijk dat de broertjes Coronel roepen dat hij met pensioen moet.quote:Op maandag 6 maart 2023 10:08 schreef beantherio het volgende:
Ik heb het trouwens al eens eerder gepost, maar Alonso kan nu lekker de rol oppakken die Max tussen 2016/2017 en 2019 had. Misschien niet snel genoeg om mee te vechten voor het kampioenschap maar goed genoeg om veel punten van Ferrari en Mercedes af te snoepen en af en toe een overwinning te pakken.
In de periode die ik noemde maakte Max het Ferrari moeilijk en hielp ie eigenlijk Mercedes. Verstappen was minstens net zo'n goeie wingman van Hamilton als Bottas in een bepaald opzicht.
Gelukkig zijn er een aantal experts die zeggen van niet, Kalf heeft 2 jaar geleden daarover excuses aangeboden, dat hij het mis heeft gehad, respect voor die man.quote:Op maandag 6 maart 2023 10:30 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik was en ben groot fan van Alonso. Misschien wel een van de beste coureurs ooit. Walgelijk dat de broertjes Coronel roepen dat hij met pensioen moet.
Dit. Ik gun hem zo nog een titel. Ik zie het niet gebeuren hoor, maar dat hij nu in elk geval eindelijk weer een auto heeft om mee te vechten vind ik fantastisch.quote:Op maandag 6 maart 2023 10:30 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik was en ben groot fan van Alonso. Misschien wel een van de beste coureurs ooit. Walgelijk dat de broertjes Coronel roepen dat hij met pensioen moet.
Zitten financieel aan de grond toch?quote:Op maandag 6 maart 2023 10:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het is wel dramatisch bij McLaren momenteel. Heel jammer.
Wat?quote:Op maandag 6 maart 2023 09:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar vorig jaar was natuurlijk gewoon een vrij saai seizoen
Hoe weet je dat dan? Volg je ze al sinds 2014?quote:Op maandag 6 maart 2023 09:45 schreef Evenstar het volgende:
Mercedes heeft jaren lang lopen domineren en toen heb ik het ze niet zo horen benoemen.
Was hij ook. Vettel en Bottas hadden ook kans.quote:Het was toen vooral de geweldige Lewis en de rest moest maar hard werken.
Omdat Max met grote voorsprong in Japan al won. Zoiets gaat nu waarschijnlijk ook gebeuren.quote:
Hamilton lijkt mij er niet het type naar om een rol aan de zijlijn te spelen.quote:Op maandag 6 maart 2023 08:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Nou ja, zowel Vettel, Alonso en Kimi zijn ook doorgegaan in de wetenschap dat ze geen kampioen meer worden.
Iedereen? Vooral de Britten en hun pers dachten dat, maar dat is vooral uit nationalisme. Fransen? Bah!quote:Op maandag 6 maart 2023 02:37 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wel mooi dat iedereen dacht dat Piastri en Webber een meesterzet hadden gedaan met de move naar McLaren maar dat Gasly er met de punten van door gaat. Even zien hoe het de rest van het seizoen vergaat.
Vond jij het echt spannend allemaal dan? Het was lachen om gepruts van Ferrari en de interne strijd van Mercedes was wel leuk. Maar om P1 in beide categorieën was er nul spanning en de slagvolgorde daarachter was ook best.. duidelijk. McLaren en Alpine hadden ook wel een flinke voorsprong op alles in het middenveld buiten Bottas..quote:
Feitelijk zullen ze moeten wachten op een nieuw regelement. Ze kunnen door de budgetcap geen extra stappen maken zoals ze een paar jaar terug deden waar ze 200 miljoen meer uitgaven dan de rest.quote:Op maandag 6 maart 2023 08:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij lijkt er nog plezier in te hebben maar deze auto kunnen ze ook weer weggooien, dan moeten ze in 24 alles goed hebben om uberhaupt weer aan te haken, 2 jaar ontwikkelingstijd de prullenbak in haal je niet zomaar in al hebben ze wel wat data inmiddels.
Het is Aston ook gelukt al hebben die de juiste mensen binnen gehaald en heeft Toto z'n oren laten hangen naar zijn eigen engineers die het vorig jaar ook al fout hadden.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:25 schreef marky het volgende:
[..]
Feitelijk zullen ze moeten wachten op een nieuw regelement. Ze kunnen door de budgetcap geen extra stappen maken zoals ze een paar jaar terug deden waar ze 200 miljoen meer uitgaven dan de rest.
Hmmm, die indruk heb ik eigelijk niet. Ik heb het gevoel dat hij al gestopt zou zijn als hij in 2021 die titel had gewonnen. Ik denk wel dat hij er nog niet klaar voor is om die droom van een 8e titel op te geven.quote:
Dat geldt voor iedere coureur en teambaas natuurlijk, ook al zullen sommigen anders zeggen in de media.quote:Op maandag 6 maart 2023 09:37 schreef Evenstar het volgende:
Max heeft altijd gezegd dat hij het liefst gewoon dit soort races rijdt, toch?
Die deden midseason een update naar een Red Bull achtige auto maar hadden het nog niet voor elkaar omdat ze geen idee hadden hoe ze de setup moesten doen. Aks het werkelijk zo is dat deze AM lijkt op de RB18 dan lopen ze straks ook tegen achterstand op. Tel daarbij op dat RB de power had teruggedraaid.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is Aston ook gelukt al hebben die de juiste mensen binnen gehaald en heeft Toto z'n oren laten hangen naar zijn eigen engineers die het vorig jaar ook al fout hadden.
Vorig jaar had Toto hem wraak beloofd na die deceptie in 21 en dat is er niet van gekomen, dit jaar is hij zelf wat sceptischer over de ontwikkeling in zijn team.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:28 schreef Jane het volgende:
[..]
Hmmm, die indruk heb ik eigelijk niet. Ik heb het gevoel dat hij al gestopt zou zijn als hij in 2021 die titel had gewonnen. Ik denk wel dat hij er nog niet klaar voor is om die droom van een 8e titel op te geven.
Probleem van Mercedes is vooral dat ze echt hun concept gewoon helemaal verkeerd hebben. Aston Martin had op zich geen slecht concept en met het binnenhalen van de juiste personen in combinatie met goed doorontwikkelen staan ze nu waar ze staan.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is Aston ook gelukt al hebben die de juiste mensen binnen gehaald en heeft Toto z'n oren laten hangen naar zijn eigen engineers die het vorig jaar ook al fout hadden.
Hier werd het ook gezegd. Logisch. McLaren was beter en met een betere motor.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:24 schreef Jane het volgende:
[..]
Iedereen? Vooral de Britten en hun pers dachten dat, maar dat is vooral uit nationalisme. Fransen? Bah!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |