Waarom? Heb hier al wat spoilers voor je:quote:
Fijn dat ik deze zestien mensen waarop ik niet kan stemmen mag aanhoren over thema's die niets met Provinciale Staten te maken hebben. Fijn dat de NPO dit faciliteert.quote:Boeren en stikstof, de portemonnee, klimaat en energie, wonen, migratie en vertrouwen in de politiek. Grote onderwerpen die landelijk spelen en die ook in de provincie de politieke discussie beheersen. Het zijn niet voor niets de thema's van het verkiezingsdebat vandaag op NPO Radio 1.
Fractievoorzitters van zestien partijen uit de Tweede Kamer zijn uitgenodigd, om minder dan twee weken voor de Provinciale Statenverkiezingen met elkaar in debat te gaan.
Dit is echt een ergenis die elke provinciale staten verkiezing terug komt. Koppel iig die Eerste Kamer eens los van de Provincies, zodat de provincie de aandacht kan krijgen die het verdient (en wat mij betreft: schaf de Eerste Kamer af, maar dat is een andere discussie). Al besef ik wel dat zelfs bij losse Provinciale Verkiezingen de lijsttrekkers van de Tweede Kamer nog de aandacht opvragen, dat doen ze ook bij gemeenteraadsverkiezingen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 09:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Fijn dat ik deze zestien mensen waarop ik niet kan stemmen mag aanhoren over thema's die niets met Provinciale Staten te maken hebben. Fijn dat de NPO dit faciliteert.
Armoe troef weer in de vaderlandse journalistiek.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 09:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Fijn dat ik deze zestien mensen waarop ik niet kan stemmen mag aanhoren over thema's die niets met Provinciale Staten te maken hebben. Fijn dat de NPO dit faciliteert.
Je zou je bijna afvragen waarom we regionale omroepen, van overheidsgeld betaald, hebben.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 09:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Fijn dat ik deze zestien mensen waarop ik niet kan stemmen mag aanhoren over thema's die niets met Provinciale Staten te maken hebben. Fijn dat de NPO dit faciliteert.
Daar heb ik geen actieve herinnering aan...quote:
Ik was er graag voor naar Stad gereisd.quote:
Ik vrees het ook, tegelijkertijd denk ik: is niet iedereen het om allerlei redenen zo zat dat ze juist wel gaan stemmen?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:01 schreef NM07 het volgende:
Ik verwacht een opkomstdaling bij deze verkiezingen.
Ik denk dat ze immigratie een groter of net zo groot issue als de kleine beurs vinden.quote:Geen wonder dat steeds meer arbeiders deze partijen “links” laat liggen, niet stemt of op extreemrechts (die ook niks voor ze doet maar wat roept over immigratie ).
Begrijpelijk, maar daar wordt het ook niet beter van.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:18 schreef TweedeKlum het volgende:
Wat een matig debat op radio1, ik stem al 33 jaar, ga iedere keer trouw, maar ik twijfel nu enorm, niemand spreekt me meer aan,wat een poppenkast.
Nee, dat klopt, ik zal uiteindelijk wel gaan maar kolere, vroeger was het gewoon allemaal makkelijker.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:20 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Begrijpelijk, maar daar wordt het ook niet beter van.
Pas was er weer een minimumloon-wet of motie aangenomen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:01 schreef NM07 het volgende:
Ik verwacht een opkomstdaling bij deze verkiezingen. Dan kan de VVD wel meer zetels halen als ongeveer dezelfde 1.000.000 kiezers als in 2019 daarop stemmen.
Vooral links trekt nauwelijks nieuwe kiezers en dat speelt al sinds de jaren 90. “Linkse” partijen als PvdA en GL zijn op economisch vlak op papier links en voor meer gelijkheid, maar in de praktijk maken ze al jaren allerlei deals met de VVD in de Eerste kamer waarbij PvdA/GL het kabinet steunen in ruil voor wat progressieve dingen op klimaat.
De Haagse elite van PvdA/GL is compleet losgezongen van de op economische gelijkheid gerichte linkse stemmer. Het zijn binnenstads partijen die niet echt omkijken naar de minimumloonwerker in Etten-Leur of Kerkrade.
Geen wonder dat steeds meer arbeiders deze partijen “links” laat liggen, niet stemt of op extreemrechts (die ook niks voor ze doet maar wat roept over immigratie ).
Klopt. Al jaren niet meer lid van een politieke partij, dus elke keer maar weer eens nadenken en kiezen. Lokaal met de gemeenteraad vorig jaar, maar ik moet de helft van mijn herseninhoud laten verwijderen om me te kunnen vinden in het programma van de provinciale partijen die hier meedoen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:22 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Nee, dat klopt, ik zal uiteindelijk wel gaan maar kolere, vroeger was het gewoon allemaal makkelijker.
Wees gerust, op geen enkele van de zestien mensen die in debat waren kun je ook daadwerkelijk stemmen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:18 schreef TweedeKlum het volgende:
Wat een matig debat op radio1, ik stem al 33 jaar, ga iedere keer trouw, maar ik twijfel nu enorm, niemand spreekt me meer aan,wat een poppenkast.
Laat me raden: niemand reageert op de ander, en iedereen herhaalt hun stokpaardjes tig keer?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:18 schreef TweedeKlum het volgende:
Wat een matig debat op radio1, ik stem al 33 jaar, ga iedere keer trouw, maar ik twijfel nu enorm, niemand spreekt me meer aan,wat een poppenkast.
Joh.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 18:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wees gerust, op geen enkele van de zestien mensen die in debat waren kun je ook daadwerkelijk stemmen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |