In vergelijking met wat de russen opgeofferd hebben voor de bevrijding van europa?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:56 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Zijn er tijdens zowel WO 1 en WO 2 niet heel wat Amerikanen gesneuveld voor jouw vrijheid daar in België?
Mooie quote, spijtig dat ie van Stalin komt...éen van de grootste massamoordenaars ooitquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:56 schreef Alarmonoff het volgende:
[..]
Kan ook op democratische wijze, zoals in afghanistan en irak, je hoeft alleen het democratisch proces te beinvloeden.
[ afbeelding ]
Je bedoelt hoe Stalin in een Pact met Hitler eerst Europa had opgedeeld, wat vooral Polen duur is komen te staan?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:18 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
In vergelijking met wat de russen opgeofferd hebben voor de bevrijding van europa?
Haat verblindt.quote:En eerder gezegd dat ik heel mn leven pro USA was, maar hun hegemonische arrogantie gaat erover tegenwoordig, en ze verdienen een dik pak slaag.
Rusland was helemaal niet uit op het bevrijden van Europa en zonder alle steun van de VS was het ze niet eens gelukt om een tegenoffensief te starten.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:18 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
In vergelijking met wat de russen opgeofferd hebben voor de bevrijding van europa?
En eerder gezegd dat ik heel mn leven pro USA was, maar hun hegemonische arrogantie gaat erover tegenwoordig, en ze verdienen een dik pak slaag.
Ok danquote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:10 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Rusland was helemaal niet uit op het bevrijden van Europa en zonder alle steun van de VS was het ze niet eens gelukt om een tegenoffensief te starten.
Wel een beetje correct blijven he.
De Russen hadden al zo'n 50% van Europa naar de klote geholpen met hun ijzeren gordijn, de reden waarom polen de Baltische staten Tsjechen en andere landen nu meer dan andere landen Oekraïne steunen is omdat men daar een schurft hekel heeft aan Rusland.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:35 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok dan
Het feit dat ze Europa gered hebben geeft ze het recht om het nu naar de kloten te helpen.
I stand corrected...
Nee, dat recht heeft Rusland niet, verder is het maf dat Rusland dus wel een lend-lease mocht hebben, maar Oekraïne niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:35 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok dan
Het feit dat ze Europa gered hebben geeft ze het recht om het nu naar de kloten te helpen.
I stand corrected...
Dat natuurlijk weer nietquote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:35 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok dan
Het feit dat ze Europa gered hebben geeft ze het recht om het nu naar de kloten te helpen.
I stand corrected...
Tevens hoop ik dat de huidige russen niet meer de fucking bolsjewieken van WW2 zijn.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:48 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat natuurlijk weer niet
Gezien het verloop van de oorlog: alles platgooien, burgers martelen, verkrachten, vermoorden, kinderen ontvoeren, eigen land omvormen tot een totalitaire staat....quote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:53 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Tevens hoop ik dat de huidige russen niet meer de fucking bolsjewieken van WW2 zijn.
Ook in nws geplaatst, analyse van de gevolgen van de oorlog op Rusland zelf..quote:Op zaterdag 25 februari 2023 18:47 schreef theguyver het volgende:
The battle of Kiev, zo'n beetje de eerste week die cruciaal was voor het verzet.
En hoe Oekraïne alsnog voor elkaar kreeg op bepaalde fronten het overwicht te halen.
Van 3 dagen plan naar een jaar.
Ik snap alleen niet hoe die Russische instelling er zo ingeslopen is.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 17:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gezien het verloop van de oorlog: alles platgooien, burgers martelen, verkrachten, vermoorden, kinderen ontvoeren, eigen land omvormen tot een totalitaire staat....
Is er dan reden om aan te nemen dat de huidige generatie anders is?
Thx ga m even opslaan ga straks kijken nu eerst verjaardag.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 18:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ook in nws geplaatst, analyse van de gevolgen van de oorlog op Rusland zelf..
Gewoon jarenlange propaganda.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 18:51 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik snap alleen niet hoe die Russische instelling er zo ingeslopen is.
Als we even een decennia terug kijken was die instelling bij mij niet bekend.
Ineens is men weer totaal anti westerse en groot voorstander voor deze oorlog.
Misschien dat het te maken heeft met de woke hype van tegenwoordig en de behoorlijke faal oorlog van de Verenigde Staten na 9/11.
Deze toevallig?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 18:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gewoon jarenlange propaganda.
Als je de media onder controle hebt is het ombuigen van de mentaliteit van de bevolking niet zo moeite.
En de Russische overheid is een meester in propaganda.
Vlad Vexler heeft op youtube daar een video over, waarin hij het verschil uitlegt tussen Sovjet propaganda en Russische propaganda, en hoe bijvoorbeeld die eerste eerst faalde in Belarus en Loekasjenko bijna de kop kostte, wat de Russen vervolgens met Russische propaganda technieken wisten om te buigen.
stasimuseum in Berlijn is wel een aanrader om een beeld te krijgen van hoe ze vroeger te werk gingenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 18:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gewoon jarenlange propaganda.
Als je de media onder controle hebt is het ombuigen van de mentaliteit van de bevolking niet zo moeite.
En de Russische overheid is een meester in propaganda.
Vlad Vexler heeft op youtube daar een video over, waarin hij het verschil uitlegt tussen Sovjet propaganda en Russische propaganda, en hoe bijvoorbeeld die eerste eerst faalde in Belarus en Loekasjenko bijna de kop kostte, wat de Russen vervolgens met Russische propaganda technieken wisten om te buigen.
Die ja.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:45 schreef theguyver het volgende:
[..]
Deze toevallig?
Want ik had die al eens gezien poosje terug
Soms hebben mensen/users geen Russische propaganda nodig om het Westerse narratief in twijfel te trekken. Misschien zijn er mensen/users hier niet eens zo zeer pro-Rus, maar is de 'Wij brengen democratie daar waar wij het nodig achten'-agressie vanuit het Westen juist wat een probleem is. We zitten tot aan onze Westerse elleboogjes te roeren in o.a. dit conflict, zoals dat bij zoveel andere landen ook is gedaan en nergens zijn ze er beter van geworden. Begrijpelijk dat een flink deel met een EU vlaggetje zwiept en zwaait en Putin een Nazi vindt, want dat willen ze namelijk dat je dat doetquote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die ja.
Mooie eye opener. Je ziet daarna mooi hoe die propaganda door bloedt naar het westen toe, tot in dit forum.
Komt ook door ons koningshuis, hun naaste familie is vermoord door Lenin.quote:Op zondag 26 februari 2023 00:02 schreef KNAK het volgende:
[..]
Soms hebben mensen/users geen Russische propaganda nodig om het Westerse narratief in twijfel te trekken. Misschien zijn er mensen/users hier niet eens zo zeer pro-Rus, maar is de 'Wij brengen democratie daar waar wij het nodig achten'-agressie vanuit het Westen juist wat een probleem is. We zitten tot aan onze Westerse elleboogjes te roeren in o.a. dit conflict, zoals dat bij zoveel andere landen ook is gedaan en nergens zijn ze er beter van geworden. Begrijpelijk dat een flink deel met een EU vlaggetje zwiept en zwaait en Putin een Nazi vindt, want dat willen ze namelijk dat je dat doetSinds je eerste geschiedenisles hier komt het Rode Gevaar uit het oosten al voorbij.
https://www.theguardian.c(...)an-controlled-citiesquote:The historian Anne Applebaum said the Russian government’s methods in Ukraine were darkly familiar. Today’s Moscow is replicating what Soviet forces did in occupied Poland, the Baltic states and the rest of central Europe in 1939, as well as at the end of the second world war. It was an “eerily precise repeat of the NKVD [Soviet secret police] and Red Army’s behaviour,” she said.
She added: “They have lists of people to arrest – mayors, museum directors, local leaders of all kinds. They systematically rape and murder civilians, in order to create terror. They deport other people en masse to Russia, to enhance their own depleted population. They eradicate local symbols – statues, flags, monuments – and put up their own.”
Applebaum said there was “one new twist” in Russia’s takeover of southern and eastern Ukraine, now the scene of a brutal battle for the Donbas. “Because modern Russia stands for nothing except corruption, nihilism, and Putin’s personal power, they have brought back Soviet flags as well as Lenin statues to symbolise Russian victory,” she said.
Oeh ja Stasi die lui hadden echt een enorm netwerk om informatie te vergaren, zelfs de Russen waren daar jaloers op en daarom werden KGB-ers zoals Poetin er heen gestuurd om te leren hoe effectief ze informatie konden inwinnen over hun bevolking.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:43 schreef aTypisch het volgende:
[..]
stasimuseum in Berlijn is wel een aanrader om een beeld te krijgen van hoe ze vroeger te werk gingen
je kunt je fantasie wel loslaten op wat er nu allemaal gebeurd
Nee dat kunnen ze hier niet vatten héquote:Op zondag 26 februari 2023 00:02 schreef KNAK het volgende:
[..]
Soms hebben mensen/users geen Russische propaganda nodig om het Westerse narratief in twijfel te trekken. Misschien zijn er mensen/users hier niet eens zo zeer pro-Rus,
Hier mag je dan ook weer niet over spreken of ze komen aanwaaien met een leuke engelse term …quote:maar is de 'Wij brengen democratie daar waar wij het nodig achten'-agressie vanuit het Westen juist wat een probleem is.
Ja kijk maar naar het rijtje landen in het midden-oosten waar ze de arabische lentes gehad hebben. Je zou nog gaan denken dat ze het expres gedaan hebben om europa op te zadelen met een niet te verteren migrantenstroom.quote:We zitten tot aan onze Westerse elleboogjes te roeren in o.a. dit conflict, zoals dat bij zoveel andere landen ook is gedaan en nergens zijn ze er beter van geworden.
Bij deze nog een klein tegengeluidquote:Begrijpelijk dat een flink deel met een EU vlaggetje zwiept en zwaait en Putin een Nazi vindt, want dat willen ze namelijk dat je dat doetSinds je eerste geschiedenisles hier komt het Rode Gevaar uit het oosten al voorbij.
Tjs, kijk naar de geschiedenis, kijk naar de ambities van Stalin voor Europa, kijk wat hij met zijn volk heeft gedaan, kijk hoe Rusland tijdens en in de jaren na Stalin om ging met de satelietstaten...quote:Op zondag 26 februari 2023 00:02 schreef KNAK het volgende:
[..]
Soms hebben mensen/users geen Russische propaganda nodig om het Westerse narratief in twijfel te trekken. Misschien zijn er mensen/users hier niet eens zo zeer pro-Rus, maar is de 'Wij brengen democratie daar waar wij het nodig achten'-agressie vanuit het Westen juist wat een probleem is. We zitten tot aan onze Westerse elleboogjes te roeren in o.a. dit conflict, zoals dat bij zoveel andere landen ook is gedaan en nergens zijn ze er beter van geworden. Begrijpelijk dat een flink deel met een EU vlaggetje zwiept en zwaait en Putin een Nazi vindt, want dat willen ze namelijk dat je dat doetSinds je eerste geschiedenisles hier komt het Rode Gevaar uit het oosten al voorbij.
Geen Russische propaganda voorbij zien komen? Dat meen je toch niet? Leugen na leugen na leugen slingeren ze de wereld in om deze bagger te rechtvaardigen. Waarom vallen ze Oekraïne ook alweer binnen? Denazificatie? Biolabs? Nazi-regime? Genocide in Oost-Oekraïne? Weet jij het nog? Ik kan alle leugens niet meer bijhouden.quote:Op zondag 26 februari 2023 08:17 schreef UncleScorp het volgende:
Ik heb nooit russische propaganda gezien, integendeel, mn hele leven gebrainwashed door Hollywood.
Ow leuk een recent voorbeeld.quote:Op zondag 26 februari 2023 08:37 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Geen Russische propaganda voorbij zien komen? Dat meen je toch niet? Leugen na leugen na leugen slingeren ze de wereld in om deze bagger te rechtvaardigen. Waarom vallen ze Oekraïne ook alweer binnen? Denazificatie? Biolabs? Nazi-regime? Genocide in Oost-Oekraïne? Weet jij het nog? Ik kan alle leugens niet meer bijhouden.
En dat werkt verblindend.quote:Op zondag 26 februari 2023 08:40 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ow leuk een recent voorbeeld.
Is geen referentie voor de rest van mn leven![]()
En hun “propaganda” maakt mij niet pro-russisch.
De hegemonische arrogantie van de VS maakt mij anti-VS
Russische propaganda kan heel geraffineerd zijn.quote:Op zondag 26 februari 2023 08:37 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Geen Russische propaganda voorbij zien komen? Dat meen je toch niet? Leugen na leugen na leugen slingeren ze de wereld in om deze bagger te rechtvaardigen. Waarom vallen ze Oekraïne ook alweer binnen? Denazificatie? Biolabs? Nazi-regime? Genocide in Oost-Oekraïne? Weet jij het nog? Ik kan alle leugens niet meer bijhouden.
In 2014 had de vs en eu al een aantal sancties tegen Rusland, maar dat richte niet zoveel uit.quote:Op zondag 26 februari 2023 08:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tjs, kijk naar de geschiedenis, kijk naar de ambities van Stalin voor Europa, kijk wat hij met zijn volk heeft gedaan, kijk hoe Rusland tijdens en in de jaren na Stalin om ging met de satelietstaten...
Op zich niet vreemd dat we hier niet zaten te wachten op een dergelijk regime.
En vervolgens klapt het Sovjet systeem in elkaar, komt de koude oorlog ten einde en normaliseren de betrekkingen met Rusland.
En daarin zijn we naïef gebleken en hebben we onszelf te afhankelijk gemaakt van Rusland.
Want Rusland heeft dat gebruikt om een flinke oorlogskas op te bouwen en gebruikt onze afhankelijkheid van Russische energie als wapen. Daarmee zijn ze al in 2021 heel slinks begonnen.
Ik lees op BNW veel kritiek op de westerse sancties tegen Rusland, maar die zijn bedoeld om het Rusland moeilijker te maken oorlog te voeren.
En ik lees geen enkele kritiek op de Russische sancties tegen de EU, die bedoeld zijn om de EU te destabiliseren en het zo mogelijk maken om oorlog te kunnen voeren.
En die sancties zijn al in 2021 begonnen, wat voor torenhoge energieprijzen in de winter van 2021 heeft gezorgd en bijhorende destabilisatie.
Je zit al ik weet niet hoelang in deze topics en je hebt geen Russische propaganda gezien? Echt waar? Dan ben je er echt heel hard ingetrapt...quote:Op zondag 26 februari 2023 08:17 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nee dat kunnen ze hier niet vatten hé
Hier is het de ultieme VS mentaliteit : either you are with us, or you are against us.
Ik heb nooit russische propaganda gezien, integendeel, mn hele leven gebrainwashed door Hollywood. En mn legerdienst vervuld in de Duitsland, de navo linie om Europa te beschermen tegen het rode gevaar. Man heb ik daar actie gezien :’)
[..]
Hier mag je dan ook weer niet over spreken of ze komen aanwaaien met een leuke engelse term …
Maar dit dus. En het brengen van democratie is uiteindelijk ook maar een verbloeming van het uitbreiden van macht. Wat kunnen hun die andere landen schelen.
Maar nu is het een gevecht om behoud van hegemonie en het proberen uitschakelen van de concurrentie. Mooi meegenomen dat velen denken dat het om oerkr zou gaan, idd ook mooi staaltje van propaganda.
Maar voor mij zijn ze deze keer te ver gegaan. Ze hebben een heuse oorlog uitgelokt in onze achtertuin, en wij zijn zo dom om er achteraan te lopen waarbij we onze eigen opgebouwde maatschappijen op het spel zetten. En voor wat
Dus ja ze verdienen een goed pak slaag. En ze weten van geen ophouden. Rusland, China, Iran, N-Korea, India …. … ze voelen zich veilig en oppermachtig met hun groot militair apparaat, maar ze zullen extreem gevaarlijk worden als ze op het punt staan het onderspit te delven.
[..]
Ja kijk maar naar het rijtje landen in het midden-oosten waar ze de arabische lentes gehad hebben. Je zou nog gaan denken dat ze het expres gedaan hebben om europa op te zadelen met een niet te verteren migrantenstroom.
[..]
Bij deze nog een klein tegengeluid
Denk je dat dat voor Westerse propaganda niet geldt?quote:Op zondag 26 februari 2023 09:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Russische propaganda kan heel geraffineerd zijn.
Sommige mensen hebben daardoor niet door dat ze er door beïnvloed worden.
Vooral mensen die tegen de VS zijn, zijn daar vatbaar voor.
Niet dat de VS heilig is, maar mensen moeten Rusland niet onderschatten.
Niet in die mate. Sowieso hebben wij geen autoritaire regimes.quote:Op zondag 26 februari 2023 13:06 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Denk je dat dat voor Westerse propaganda niet geldt?
Nee, hier hebben we vrije nieuwsgaring.quote:Op zondag 26 februari 2023 13:06 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Denk je dat dat voor Westerse propaganda niet geldt?
Dat zeggen ze in elk land. Propaganda werkt omdat mensen denken dat het in hun eigen land niet voorkomt.quote:Op zondag 26 februari 2023 13:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, hier hebben we vrije nieuwsgaring.
We kunnen hier niet zo makkelijk Russische propaganda volgen, bijvoorbeeld als je de Russische zender RT wil volgen is dat erg lastig, dit kan eventueel via vpn of je kan de RT app apart op je telefoon zetten dit geld ook voor andere Russische zenders dit is om ons westerlingen van Russische propaganda te ontzien.quote:Op zondag 26 februari 2023 14:06 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dat zeggen ze in elk land. Propaganda werkt omdat mensen denken dat het in hun eigen land niet voorkomt.
Ook niet helemaal in het westen worden verschillende sites vanuit verschillende landen geblokkeerd.quote:Op zondag 26 februari 2023 13:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, hier hebben we vrije nieuwsgaring.
Maar dat is te omzeilen, en die omzeiling is niet illegaal.quote:Op zondag 26 februari 2023 14:12 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ook niet helemaal in het westen worden verschillende sites vanuit verschillende landen geblokkeerd.
Maar je mist er niet zoveel aan.
Het valt inderdaad wel te omzeilen en je hebt er inderdaad wat aan als je Russisch kan, gelukkig word er geregeld wat vertaald als er weer hilarische stukjes propaganda naar voren komen.quote:Op zondag 26 februari 2023 14:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar dat is te omzeilen, en die omzeiling is niet illegaal.
Verder gaat het om propagandasites, dus we missen er inderdaad niets aan.
Niemand hier beweert dat.quote:Op zondag 26 februari 2023 14:06 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dat zeggen ze in elk land. Propaganda werkt omdat mensen denken dat het in hun eigen land niet voorkomt.
Je snijdt een interessant punt aan, maar propaganda is het niet. Gekleurd? Dat vaak wel.quote:Op zondag 26 februari 2023 13:06 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Denk je dat dat voor Westerse propaganda niet geldt?
quote:Frontline Ukrainian soldiers’ life expectancy just ‘four hours,’ US Marine claims
The average life expectancy for a soldier fighting on the front lines in the eastern Ukrainian city of Bakhmut is just four hours, according to an American who is fighting against Russian forces in the Donbas.
Former US Marine Troy Offenbecker detailed the intense fighting, some of the deadliest since Russia launched its invasion a year ago, in an interview with ABC News.
Fighting in the war-torn city of Bakhmut has gotten so gory that it’s been dubbed “the meat grinder,” Offenbecker told the outlet.
“It’s been pretty bad on the ground,” he said.
“A lot of casualties. The life expectancy is around four hours on the front line.”
…
https://nypost.com/2023/0(...)ine-4-hours-soldier/
quote:Van de "Geest van Kiev" tot de dure jas van Poetin: 6 opvallende momenten in de propagandaoorlog tussen Rusland en Oekraïne
Naast de strijd aan de frontlinie, wordt tussen Oekraïne en Rusland nog een andere oorlog uitgevochten: een propagandaoorlog. Sinds de Russische inval in Oekraïne draait de propagandamolen in beide landen op volle toeren. Hoe wordt (en werd) propaganda ingezet in de oorlog? En werpt het zijn vruchten af?
Beelden van gesneuvelde soldaten, Oekraïense burgers op de vlucht voor het geweld en kapotgeschoten woonwijken. Overal verschijnen beelden van de oorlog in Oekraïne. Maar zijn al die beelden wel waarheidsgetrouw? Of schuilen er politieke motieven achter de verspreiding van sommige "nieuwsverhalen"?
Sinds de start van de oorlog draait zowel de Russische als de Oekraïense propagandamolen op volle toeren. Het bepaalt de manier waarop burgers, zowel Oekraïeners als Russen, informatie over de oorlog te zien en te horen krijgen. Als ze het überhaupt al te zien krijgen.
Kort en bondig: wat is propaganda?
- Selectieve vorm van communicatie
- Vaak verspreid via massamedia, zoals televisie, radio, maar ook sociale media
- Ondersteunt iemands agenda: probeert het gedrag van mensen te beïnvloeden en hun opinies te veranderen
- Niet altijd negatief: kan ook dienen om de moraal op te krikken of om juist wél correcte informatie te verspreiden
- Taal is het belangrijkste propagandamiddel (de manier waarop bepaalde zaken verwoord worden)
6 voorbeelden :
1. Poetin en "het denazificeren van Oekraïne"
2. Oekraïne en "De geest van Kiev"?
3. Het groene shirt van Zelenski en de dure jas van Poetin
4. "Niet onze raket": hoe Oekraïne zichzelf in de voet schoot
5. Zijn het soldaten, slachtoffers of acteurs?
6. Een popnummer over... kernwapens
https://www.msn.com/nl-be(...)6b1d131496343e&ei=10
Grappig dat je het weer hebt over de kleding van Poetin en zelensky.quote:
Propaganda met als doel om te winnen.quote:
Als je het artikel nog maar es zou opendoen, laat staan lezen, zou je merken dat ik die voorbeelden niet geef. Ik citeer gewoon media, westerse media.quote:Op maandag 27 februari 2023 05:59 schreef theguyver het volgende:
[..]
Grappig dat je het weer hebt over de kleding van Poetin en zelensky.
I want to believe…quote:Ik denk dat er nu ondertussen wel een piloot aan Oekraïnse zijde is die die score heeft gehaald.
Zie hierboven …..quote:Propaganda heb je altijd, maar dit zijn nou niet zulke goeie voorbeelden.
Je bedoelt Ruslandquote:Jezelf plante hier betere propaganda door constant te zeggen dat Oekraïne aan het winnen was..
Niemand haalde dit aan maar jij zelf dikte het op!
Wees blij dat je de exacte cijfers niet weetquote:Ook het aantal slachtoffers aan Oekraïene zijn kant is niet duidelijk maar men heeft het wel constant over de Russische verliezen.
EU Justice Commissioner Didier Reynders said in an interview published in France's La Mondequote:US, EU Cannot Locate Part Of $200 Bn ‘frozen’ Russian Assets; 'do Not Know Where It Is...'
“They do not know where exactly they [the frozen funds] are,” Charles Lichfield, a senior finance expert at the Atlantic Council told Estonian media.
Dus eigenlijk vind je dat het westen veel eerder zwaardere wapens richting Oekraïne had moeten sturen.quote:Op maandag 27 februari 2023 07:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ok klinkt allemaal weer zeer belovend, net zoals al het vorige. Grappig toch dat ze dat dan al niet eerder gestuurd hebben? Nee, eerst 100duizenden doden laten vallen![]()
Of is het sturen van deze "oppermachtige" wapens een teken dat oekr zwaar aan het verliezen is ?
En ? kan je al een inschatting makken tegen wanneer ze hiermee de rus gaan verslaan ?
En hopen jullie dat ze de Krim gaan aanvallen ?
Iedereen benieuwd wat de rus dan gaat doen ?
Hopen we op totale escalatie ?
De VS zal alleszins benieuwd zijn wat Rusland boven zal halen uit zijn arsenaal, dat is duidelijk.
En het wordt gedopt op oekr, so care
Jij niet?quote:Op maandag 27 februari 2023 08:06 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus eigenlijk vind je dat het westen veel eerder zwaardere wapens richting Oekraïne had moeten sturen.
Gekleurd nieuws is propaganda? Althans het gevolg is hetzelfde; de bevolking heeft een vertekend beeld van de werkelijkheid.quote:Op zondag 26 februari 2023 21:00 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je snijdt een interessant punt aan, maar propaganda is het niet. Gekleurd? Dat vaak wel.
misschien vooral een vorm van een nieusbericht heel erg opkloppen door de suggestie van iets enorm spannend te geven... maar eigenlijk is het hooguit een bewijs van bureaucratische werkwijzes binnen de compliciteit van europese overheidsstructuren...quote:Op maandag 27 februari 2023 07:55 schreef UncleScorp het volgende:
Dit is wsl propaganda, maar als het waar is ...
[..]
EU Justice Commissioner Didier Reynders said in an interview published in France's La Monde
Lol ... Didier Reynders ? Een belgische ex-politicus die in eigen land ten schande gemaakt werd omdat ie overheidsgeld gebruikte om zn vakantiehuisjes te "renoveren" ...
https://commission.europa(...)ice-and-consumers_enquote:This Commission department is responsible for EU policy on justice, consumer rights and gender equality.
The Directorate-General for Justice and Consumers develops and carries out the Commission's policies on:
Justice and fundamental rights
Consumers
The European Commission’s priorities include the European Green deal, a digital future, an economy that works for people, promoting and strengthening European democracy.
Hoe zou jij de TS uit dit topic beoordelen?quote:Op zondag 26 februari 2023 08:17 schreef UncleScorp het volgende:
Ik heb nooit russische propaganda gezien, integendeel, mn hele leven gebrainwashed door Hollywood.
Kan jij de toekomst voorspellen?quote:Op maandag 27 februari 2023 07:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ok klinkt allemaal weer zeer belovend, net zoals al het vorige. Grappig toch dat ze dat dan al niet eerder gestuurd hebben? Nee, eerst 100duizenden doden laten vallen![]()
Of is het sturen van deze "oppermachtige" wapens een teken dat oekr zwaar aan het verliezen is ?
En ? kan je al een inschatting makken tegen wanneer ze hiermee de rus gaan verslaan ?
En hopen jullie dat ze de Krim gaan aanvallen ?
Iedereen benieuwd wat de rus dan gaat doen ?
Hopen we op totale escalatie ?
De VS zal alleszins benieuwd zijn wat Rusland boven zal halen uit zijn arsenaal, dat is duidelijk.
En het wordt gedopt op oekr, so care
Och aan de vele "volwassen" reacties te zien, zou ik zeggen "verder onderzoeken"quote:Op maandag 27 februari 2023 10:09 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Hoe zou jij de TS uit dit topic beoordelen?
GC / Topjournalisten komen erachter: Amerikaans bombardement op Nord Stream
Waarom wordt dit niet verder onderzocht ?quote:Seymour Myron (Sy) Hersh (Chicago, 8 april 1937) is een Amerikaans onderzoeksjournalist en publicist die regelmatig schrijft in The New Yorker over militaire en veiligheidszaken. Zijn werk kreeg wereldwijde bekendheid en erkenning in 1969 toen hij het bloedbad van Mỹ Lai en de daaropvolgende doofpotaffaire tijdens de Vietnamoorlog onthulde. Hiervoor ontving hij de Pulitzer-prijs voor internationale journalistiek. In 2004 kregen zijn rapportages over de mishandeling van gevangenen door het Amerikaanse leger in de Abu Ghraibgevangenis veel aandacht. In 2013 noemde hij het officiële rapport dat de dood van Osama bin Laden beschrijft "een grote leugen. Geen enkel woord is waar". Hierop kreeg hij veel kritiek maar hij bleef bij zijn standpunt, hoewel hij niet ontkende dat Bin Laden door de Amerikanen is gedood. Gebaseerd op een anonieme bron onthulde Seymour in februari 2023 dat de ontploffing van de Nordstream-pijpleiding een geheime operatie van de Verenigde Staten was.
En nog een ander nieuw account:quote:Op maandag 27 februari 2023 10:50 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Och aan de vele "volwassen" reacties te zien, zou ik zeggen "verder onderzoeken"
Maar ja, iemand die iets negatiefs over de VS schrijft ...![]()
Ik zie daar zelfs commentaar gebaseerd op zijn leeftijd![]()
Maar wat dan met Biden ?
Ik denk dat er wel andere "journalisten" rondlopen als ik de mens zijn wikipedia bekijk ?
[..]
Waarom wordt dit niet verder onderzocht ?
Heeft de VS diplomatieke onschendbaarheid in alles ofzo ?
Ze hebben geprobeerd de schuld op Rusland te schuiven, maar zelfs dat is niet gelukt ?
En dan blijft het maar stil ?
Oh en hier is een apart topic voor btw
Maar wat bedoel je nou ?
Is dit russische propaganda door een amerikaanse journalist die jarenlang voor New York Times geschreven heeft ?
Ik begrijp het niet goed ?
Tuurlijk niet, maar ik voel dat dit slecht gaat aflopen.quote:Op maandag 27 februari 2023 10:20 schreef theguyver het volgende:
[..]
Kan jij de toekomst voorspellen?
quote:Op maandag 27 februari 2023 10:51 schreef Raw85 het volgende:
[..]
En nog een ander nieuw account:
POL / Topjournalisten komen erachter: Amerikaans bombardement op Nord Stream
Tuurlijk.quote:Op maandag 27 februari 2023 10:54 schreef over_hedge het volgende:
Oekraïne moet vooral zelf beslissen hoe ver ze willen gaan. Want gaat om hun land. Hebben "wij" als het westen weinig over te vinden. En zolang Oekraïne zelf wilt vechten vind ik dat we wapens moet leveren omdat ze het recht hebben om zichzelf te verdedigen.
Ok fairquote:En de krim hoort bij Oekraïne. Dus ja dat willen ze ook terug.
Of dien ik dit te lezen als "dat alles goed gaat in de gevechten in Donbas?quote:Zelensky stuurt Oekraïense commandant in Donbas de laan uit
De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft een hooggeplaatste legercommandant in de oostelijke Donbas de laan uitgestuurd. Daarvoor heeft Zelensky een decreet uitgevaardigd, zonder een reden voor het ontslag te vermelden.
https://www.hln.be/buiten(...)e-laan-uit~a1d6f3f5/
De man was al tijden geen 'topjournalist' meer, zoals je ook wel weet.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:31 schreef weetjewel5 het volgende:
Topjournalist kan van de 1 op andere dag tot complotdenker gemaakt worden als hij de ‘verkeerde mening’ heeft 😂
Feit dat ze de persoon zelf aanvallen ipv de inhoud te weerleggen, zegt al genoegquote:Op maandag 27 februari 2023 11:31 schreef weetjewel5 het volgende:
Topjournalist kan van de 1 op andere dag tot complotdenker gemaakt worden als hij de ‘verkeerde mening’ heeft 😂
Er moet echter wel inhoud zijn om te weerleggen. En die is er niet.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:44 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Feit dat ze de persoon zelf aanvallen ipv de inhoud te weerleggen, zegt al genoeg
Goh waar heb ik dat nog gemerkt ?
Er valt weinig aan de inhoud te weerleggen omdat er geen onderbouwing aan ten grondslag ligt. Een anonieme bron is niet voldoende. Dat de VS erachter zit valt zeker niet uit te sluiten en is wellicht zelfs de hoofdverdachte. Maar dat wordt totaal niet bewezen met dit artikel.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:44 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Feit dat ze de persoon zelf aanvallen ipv de inhoud te weerleggen, zegt al genoeg
Goh waar heb ik dat nog gemerkt ?
Allemaal goed en wel.quote:Op maandag 27 februari 2023 12:06 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er valt weinig de inhoud te weerleggen omdat er geen onderbouwing aan ten grondslag ligt. Een anonieme bron is niet voldoende. Dat de VS erachter zit valt zeker niet uit te sluiten en is wellicht zelfs de hoofdverdachte. Maar dat wordt totaal niet bewezen met dit artikel.
Het is een zaak voor Rusland en Duitsland om dit uit te zoeken, Duitsland kan daarbij eventueel de NAVO inschakelen als blijkt dat dit een aanslag tegen Duitsland betrof.quote:Op maandag 27 februari 2023 12:10 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Allemaal goed en wel.
Maar ik vind toch dat dit voor Navo, en zeker voor Duitsland, reden zou moeten zijn om het grondiger te onderzoeken.
Dat ze het in de VS lachend van de baan schuiven is logisch.
Maar hier werd wel met de (economische) toekomst van Duitsland gespeeld.
Dit is een terroristische daad.
Die topjournalist wordt ook gezien als een shill als hij het officiële narratief onderschrijft.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:31 schreef weetjewel5 het volgende:
Topjournalist kan van de 1 op andere dag tot complotdenker gemaakt worden als hij de ‘verkeerde mening’ heeft 😂
bron?quote:Op maandag 27 februari 2023 12:22 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die topjournalist wordt ook gezien als een shill als hij het officiële narratief onderschrijft.
Wat is het verschil?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |