Maria is goed jaquote:Op vrijdag 17 maart 2023 21:37 schreef tompsv18 het volgende:
Die Maria is de enige verrader die het spel speelt. Sander en Katinka zeggen en doen helemaal niks.
Ze gaat wel een keer voor gaas ookquote:Op vrijdag 17 maart 2023 21:50 schreef svann het volgende:
[..]
Maar misschien iets te opgewekt aan de ronde tafel terwijl de rest 'm knijpt.
Die zit gewoon te wachten totdat Maria en Sander voor de bijl gaanquote:Op vrijdag 17 maart 2023 22:27 schreef bianconeri het volgende:
Ik vind Maria het wel leuk spelen, maar goed?
Nee, denk ik juist niet.
Door haar manier van spelen valt ze toch juist heel erg op?
Super overdreven hoe ze overal constant op reageert. Ze dropt overal steeds weer namen. Wisselt van namen als anderen dat random doen.
Veel te opvallend bezig, dat gaat snel opvallen.
Eigenlijk had ik dat juist erg van die Katinka verwacht, maar die speelt veel verstandiger dan verwacht.
Dit ja, wat een wijf zeg. En maar roepen hoe stoer en grofgebekt ze wel niet is, op iedereen commentaar hebben terwijl ze zelf ook geen idee heeft wat ze doetquote:Op zaterdag 18 maart 2023 07:43 schreef Magica het volgende:
Selmaging vorige week helemaal los op Sunny toen die stemde op iemand van wie ze wist dat ie geen verrader was, doet nu zelf precies hetzelfde
Katinka verspreekt zich wel vaakquote:Op vrijdag 17 maart 2023 22:35 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Die zit gewoon te wachten totdat Maria en Sander voor de bijl gaan
Maar vindt zichzelf wel een 'meesterverrader'.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 14:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Katinka verspreekt zich wel vaak
Die Maria is zo nep. Ze ziet zichzelf nu ook al als een topverraadster en die rol is haar op het lijf geschreven.. Doet me een beetje denken aan die Keizer van vorig seizoen. Dacht ook de enige echte verrader te zijn..quote:Op vrijdag 17 maart 2023 21:37 schreef tompsv18 het volgende:
Die Maria is de enige verrader die het spel speelt. Sander en Katinka zeggen en doen helemaal niks.
Dit. Schoolvoorbeeld van veel geschreeuw en weinig wol. En maar roepen en vinden dat ze zo stoer isquote:Op zaterdag 18 maart 2023 13:48 schreef Jauke het volgende:
[..]
Dit ja, wat een wijf zeg. En maar roepen hoe stoer en grofgebekt ze wel niet is, op iedereen commentaar hebben terwijl ze zelf ook geen idee heeft wat ze doet
Ik denk idd een gevalletje hoogmoed komt voor de val. Ze loopt overal zo enorm fanatiek te strooien, dat gaat een keer opvallen.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 07:29 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Maria speelt helemaal niet zo goed. Het is een kwestie van tijd voor dat zij in het vizier gaat komen bij de groep omdat zij toch altijd diegene is die overal en nergens namen dropt. Een ook als eerste vaak nog, van wat wij zien dan.
Nou, ik vond het inderdaad vooral op tv achter elkaar gemonteerd heel heftigquote:Op maandag 20 maart 2023 08:43 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik denk idd een gevalletje hoogmoed komt voor de val. Ze loopt overal zo enorm fanatiek te strooien, dat gaat een keer opvallen.
Precies.quote:Op maandag 20 maart 2023 10:36 schreef Meke het volgende:
In principe klopt de tactiek die ze deden: we doen Y zodat X verdacht gaat worden. Alleen moet je dan wachten tot ándere mensen die dingen aan elkaar gaan knopen en niet zelf het hardst deze theorie erin gaan brengen. Ook met Sander onverdacht maken: gewoon niet opbrengen tot ándere mensen het er weer over gaan hebben.
Maar denk dat het sowieso daar zó'n snelkookpan is. Je merkt ook dat elke keer aan de Ronde Tafel alles van de afgelopen dagen vergeten lijkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu weer de Nederlandse amateurtjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |