Een M.2 NVME SSD voor een PS5 heb je vanaf 170 euro zie ik. Ja, gaat lekker met Xbox.quote:
Was de exclusiviteit niet net vervallen?quote:
Meer dat de PS de keuze heeft gemaakt om er gewoon een M.2 in te kunnen steken, die welliswaar minstens even rap moest zijn als de standaard variant, maar toch.quote:
512Gb is net geen ¤100 bij Amazon.quote:Op maandag 8 mei 2023 11:55 schreef Skull-splitter het volgende:
Goed, mijn eerste TB zit vol met wat ik geregeld speel, zijn die insteekkaarten al een beetje betaalbaar?
40 zelfs bij mediamarkt in diverse kleuren, heb er gelijk 3 besteld.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 05:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
Xbox controllers nu 45 euro bij Amazon DE. Voorraad + goeie prijs dus.
Jedi Survivor is ontzettend tof iddquote:Op dinsdag 6 juni 2023 20:05 schreef Skull-splitter het volgende:
Eindelijk normale prijzen :v
Ik moet zeggen dat ik me aardig vermaak met Jedi Survivor, ondanks wat kleine performance issues die er niet in hadden moeten zitten.
Ik wacht totdat die op GamePass komtquote:Op dinsdag 6 juni 2023 20:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Jedi Survivor is ontzettend tof idd
Als je Game Pass hebt, die zit daar bij.quote:Op woensdag 7 juni 2023 09:42 schreef El_Thijs het volgende:
Zag dat HiFi Rush in de aanbieding was. Misschien die eens proberen.
Ik vond het echt zo kutquote:Op woensdag 7 juni 2023 09:42 schreef El_Thijs het volgende:
Zag dat HiFi Rush in de aanbieding was. Misschien die eens proberen.
Dat doe ik met de meeste multiplatform gamesquote:Op woensdag 7 juni 2023 09:40 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Ik wacht totdat die op GamePass komt
ik faalde er ook enorm hard in, maar uiteindelijk is het me toch gelukt om hem op easy uit te spelenquote:Op woensdag 7 juni 2023 10:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vond het echt zo kutKon er echt niet mee omgaan.
Bloodborne 2 op xbox?quote:
Geen tijd genoeg voor dus ouderwets games kopenquote:Op woensdag 7 juni 2023 09:40 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Ik wacht totdat die op GamePass komt
Gamepass en Gold zijn twee aparte dingen volgens mij.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 07:39 schreef Wouter2006 het volgende:
Ik heb Gamepass Ultimate maar op de 1 of andere manier kan ik de game Adios niet gratis redeemen van Games With Gold. Anderen hier ook last van?
Je hebt met Gamepass Ultimate wel automatisch Gold erbij, dus zou je games gratis kunnen claimenquote:Op zaterdag 10 juni 2023 09:48 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Gamepass en Gold zijn twee aparte dingen volgens mij.
Precies, heb al jaren Ultimate GamePass en redeem ik de GWG games alleen deze maand lukt het niet 🥴quote:Op zaterdag 10 juni 2023 12:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Je hebt met Gamepass Ultimate wel automatisch Gold erbij, dus zou je games gratis kunnen claimen
Ik ben heel benieuwdquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:07 schreef DKUp het volgende:
[..]
Met alle aangekondigde games is er een hoop mogelijk
quote:
Dus bovenop Starfield, Forza en die Persona-games.quote:Report: Avowed, Fable to be in the Xbox Games Showcase
Because four sources I've spoken with have confirmed that both Avowed and Fable will be shown at the Xbox Games Showcase. These new trailers will as promised not be CG like the ones used to announce the games, but instead give us an indication of what they'll actually look and play like.
The showcase won't just include anticipated first-party games that have been rumoured either, as two of the sources have also told me the long-awaited remake of Persona 3 will be confirmed at the Xbox Games Showcase, so we're not just getting western RPGs on Sunday.
https://www.gamereactor.e(...)es-showcase-1273943/
Ik ben heel benieuwd naar Fable en Avowed.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:15 schreef DKUp het volgende:
[..]
[..]
Dus bovenop Starfield, Forza en die Persona-games.
Much needed.quote:
Wel mee eens. Ik hoop ook echt dat Fable dé titel wordt die iedereen moet spelen.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:16 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Much needed.
Het zomeraanbod van gamenieuws is gefragmenteerd en een tikkeltje karig dit jaar, en beide consoles hebben nog niet echt knallers te pakken...
De Avowed en Fable aankondiging destijds waren voor mij dé reden om een Series X aan te schaffen.quote:
Meh. Ze hebben echt ontzettend veel (oude) IP waar ontzettend veel potentie in zit, vooral anno 2023.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:18 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Wel mee eens. Ik hoop ook echt dat Fable dé titel wordt die iedereen moet spelen.
Perfect Dark en Fable zijn dat wel hoor.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:58 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meh. Ze hebben echt ontzettend veel (oude) IP waar ontzettend veel potentie in zit, vooral anno 2023.
Dat ook. Een nieuwe Killer Instinct zou ik heel graag zien.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 22:58 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meh. Ze hebben echt ontzettend veel (oude) IP waar ontzettend veel potentie in zit, vooral anno 2023.
Een échte Battletoads! En Banjo-Kazooie!quote:
Kameo 2quote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:12 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Een échte Battletoads! En Banjo-Kazooie!
Of gewoon een goede nieuwe singleplayer IP.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:21 schreef DKUp het volgende:
[..]
Kameo 2
Viva Pinata
Crash Bandicoot 5
Spyro 4
Een nieuwe goede Tony Hawk
Ik hoop dat Avowed dat isquote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:23 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Of gewoon een goede nieuwe singleplayer IP.
Ik ook. Iets met heel veel replay-value. Daarin schieten games soms nog wel eens tekort.quote:
Gewoon goed van Skyrim jatten en modern makenquote:Op zaterdag 10 juni 2023 23:23 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Of gewoon een goede nieuwe singleplayer IP.
Zoals Starfield?quote:Op zondag 11 juni 2023 09:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Gewoon goed van Skyrim jatten en modern maken
We wachten even vanavond af want ik ben totaal niet onder de indruk van het huidige Bethesdaquote:
Ik heb liever 1-10 planeten vol met content dan 1.000 planeten die bijna volledig leeg zijn. Nu komt het over als No Man’s Sky met een groter budget en andere designkeuzes (minder planeten, minder vrijheid en meer story).quote:
Die game zag er zo slecht uitquote:Op zondag 11 juni 2023 09:40 schreef El_Thijs het volgende:
Stiekem hoop ik echt dat Scalebound nog ooit komt
Was ook in 2017quote:Op zondag 11 juni 2023 09:43 schreef DKUp het volgende:
[..]
Die game zag er zo slecht uit![]()
Soort van 13 in een dozijn game.
DMC5 had er gelukkig best veel van weg en dan wat beter.
Platinum is gewoon raarquote:Op zondag 11 juni 2023 09:46 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Was ook in 2017Blijkbaar ging het ook meer om de grafische praal dan diepe combat. Maar met de technologie van nu zou dat makkelijker te combineren zijn.
Eens, maar sommige van hun games zijn wel echt heel goed. Ergens zou ik het best tof vinden als Platinum wordt ingelijfd door Microsoft, maar misschien is dat te optimistischquote:
Laat ze eerst maar eens Activision overnemenquote:Op zondag 11 juni 2023 10:04 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Eens, maar sommige van hun games zijn wel echt heel goed. Ergens zou ik het best tof vinden als Platinum wordt ingelijfd door Microsoft, maar misschien is dat te optimistisch
Als Activision lukt, dan is PlatinumGames een koud kunstje denk ikquote:Op zondag 11 juni 2023 10:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Laat ze eerst maar eens Activision overnemen
Snap echt niet dat SOONY dat soort studio’s uit Japan niet overneemt. Ik acht de kans echt steeds groter dan MS gewoon doorgaat na Activision.quote:Op zondag 11 juni 2023 10:35 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Als Activision lukt, dan is PlatinumGames een koud kunstje denk ik
Dat denk ik ook. Maar Microsoft gaat pas echt tikken uitdelen als ze ook betere voet aan de grond in Japan krijgen. Nu verwacht ik niet dat ze Capcom over zullen nemen, maar als je klein begint kan je wellicht een eind komen. Aan de andere kant hebben ze dit al geprobeerd in het verleden en de Japanners zijn meer geïnteresseerd in hun eigen apparatenquote:Op zondag 11 juni 2023 11:02 schreef DKUp het volgende:
[..]
Snap echt niet dat SOONY dat soort studio’s uit Japan niet overneemt. Ik acht de kans echt steeds groter dan MS gewoon doorgaat na Activision.
RIP Xboxquote:Op zondag 11 juni 2023 11:24 schreef Marsenal het volgende:
Xbox overleden. Er zit iets van vloeistof overheen, geen idee wat er gebeurd is, maar als ik vanavond in de bak zit is er een kleuter in elkaar getikt![]()
![]()
Meteen nieuwe besteld
Starfield zou een instabuy zijn als ze er niet steeds zo ambitieus over deden. Ik geloof daar niet 1-2-3 in
Ik denk dat ze die ambities waar gaan maken, gezien de starfield direct presentatie...quote:Op zondag 11 juni 2023 11:24 schreef Marsenal het volgende:
Xbox overleden. Er zit iets van vloeistof overheen, geen idee wat er gebeurd is, maar als ik vanavond in de bak zit is er een kleuter in elkaar getikt![]()
![]()
Meteen nieuwe besteld
Starfield zou een instabuy zijn als ze er niet steeds zo ambitieus over deden. Ik geloof daar niet 1-2-3 in
Ik kreeg daar net een appje over ook. Kan het zelf niet kijken, morgen effe youtube aanslingeren.quote:Op zondag 11 juni 2023 20:36 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik denk dat ze die ambities waar gaan maken, gezien de starfield direct presentatie...
Geweldig hoorquote:Op zondag 11 juni 2023 20:46 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ik kreeg daar net een appje over ook. Kan het zelf niet kijken, morgen effe youtube aanslingeren.
De eerste was ook wel apart. De 2e was een heel stuk beter.quote:Op zondag 11 juni 2023 21:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zin in de nieuwe fable. Ook al he fable 1 nooit meer verder gespeeld vanwege frustatie dat ik snel doodging en dat ik geen andere quests kon kiezen.
Die maar eens proberen als ik de tijd voor heb. Teveel games en te weinig tijd (en ook nog andere hobbies hebben)quote:Op zondag 11 juni 2023 21:51 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
De eerste was ook wel apart. De 2e was een heel stuk beter.
Klinkt bekendquote:Op zondag 11 juni 2023 21:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die maar eens proberen als ik de tijd voor heb. Teveel games en te weinig tijd (en ook nog andere hobbies hebben)
Nog maar een keer:quote:Op zondag 11 juni 2023 20:36 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik denk dat ze die ambities waar gaan maken, gezien de starfield direct presentatie...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |