SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Volledige lijst met must haves voor PS5quote:
Neem mijn woorden terug. Nog steeds aan het voorbereiden....quote:Op dinsdag 21 februari 2023 13:01 schreef Peejtur het volgende:
Ze zijn de verzending aan het voorbereiden. Zal hij dan toch morgen komen?
quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:56 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Volledige lijst met must haves voor PS5
Betersquote:Op dinsdag 21 februari 2023 18:27 schreef Peejtur het volgende:
Unterwegs en zou morgen aan moeten komen![]()
quote:Op dinsdag 21 februari 2023 18:46 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Beters
Tenzij het DIT (Dud0r Interception Team) het onderschept 😱
Zoontje van vriendin heeft eindelijk goede cijfers en ze heeft de PlayStation 5 gisteren eindelijk besteld.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 18:27 schreef Peejtur het volgende:
Unterwegs en zou morgen aan moeten komen![]()
Nice, veel plezier! Welke games had je er ook alweer bij?quote:
Qua nu bijgekocht is Hogwarts. Daarnaast heb ik ook al wat spellen geupgrade naar ps5.quote:Op woensdag 22 februari 2023 18:12 schreef Cod_player het volgende:
[..]
Nice, veel plezier! Welke games had je er ook alweer bij?
Ik ga in mei of juni maar weer een ps5 aanschaffen, maar niet meer bij Mm.
Zou ook zeker Astro's Playroom spelen, mooie kennismaking met de controller.quote:Op woensdag 22 februari 2023 18:48 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Qua nu bijgekocht is Hogwarts. Daarnaast heb ik ook al wat spellen geupgrade naar ps5.
Die heb ik wel zien staan maar helemaal niet gestart... Goede tip voor als ik weer ps5 heb straks!quote:Op woensdag 22 februari 2023 19:07 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zou ook zeker Astro's Playroom spelen, mooie kennismaking met de controller.
Game is preinstalled op elke PS5.
Respect hahah, ik doe dus helemaal niks met trophys. Lees jij ook helemaal die lijst met wat je ervoor moet doen enzo?quote:Op woensdag 22 februari 2023 22:15 schreef FlyingFish het volgende:
Ik hoop morgen eindelijk mijn God of War platinum trophy te halen (Sigrun is een bitch om te verslaan, dat is het laatste wat ik nog moet doen). Heeft het gespeeld hebben van God of War nog invloed op hoe je God of War Ragnarok start met Kratos? Dus zijn bepaalde skills/armour over te zetten oid of is het een frisse start?
Ik had Ragnarok gewonnen en gestart, maar ontdekte al snel dat het een direct vervolg is, dus heb hem weggelegd om eerst de voorganger te gaan spelen (erg goede keuze geweest) Ik twijfel nu of ik het spel weer opnieuw zal starten, of dat ik verder ga met de save-game die ik al had, ongeveer een uurtje in het spel.
Bij mij ligt het er aan of ik het leuk vind om verder spelen. God of War heeft nog wat optionele verhalende missies die ook echt leuk zijn, zelfs de mist van Niflheim vind ik leuk nu met goed armor. En als je er dan nog maar een paar mist die niet erg uitgebreid lijken te zijn dan doe ik daar wel wat moeite voor. Maar bijvoorbeeld Ratchet & Clank was een redelijk simpele platinum, volgens mij nog een uurtje extra speeltijd. Dit wordt hopelijk de 5e platinum (sinds het begin van de trophies tig jaar geleden).quote:Op donderdag 23 februari 2023 00:38 schreef Cod_player het volgende:
[..]
Respect hahah, ik doe dus helemaal niks met trophys. Lees jij ook helemaal die lijst met wat je ervoor moet doen enzo?
Vgm ben ik gewoon geen die hard gamer 😂
Je kan niks meenemen maar deel 1 spelen is wel een must voor het verhaal imo dus sowieso een goede keuze om die eerst te spelen.quote:Op woensdag 22 februari 2023 22:15 schreef FlyingFish het volgende:
Ik hoop morgen eindelijk mijn God of War platinum trophy te halen (Sigrun is een bitch om te verslaan, dat is het laatste wat ik nog moet doen). Heeft het gespeeld hebben van God of War nog invloed op hoe je God of War Ragnarok start met Kratos? Dus zijn bepaalde skills/armour over te zetten oid of is het een frisse start?
Ik had Ragnarok gewonnen en gestart, maar ontdekte al snel dat het een direct vervolg is, dus heb hem weggelegd om eerst de voorganger te gaan spelen (erg goede keuze geweest) Ik twijfel nu of ik het spel weer opnieuw zal starten, of dat ik verder ga met de save-game die ik al had, ongeveer een uurtje in het spel.
Hoeft niet perse. Er zit ook een recap in deel 2. Dus als het je puur om het verhaal gaat heb je daar genoeg aanquote:Op donderdag 23 februari 2023 17:14 schreef Sjemmert het volgende:
Je kan niks meenemen maar deel 1 spelen is wel een must voor het verhaal imo dus sowieso een goede keuze om die eerst te spelen.
Is prima. Alle informatie die je nodig hebt. Ik zelf deel 1 ook niet gespeeld. Deel 2 niet uitgespeeld maar dat heeft niks met het verhaal te makenquote:Op donderdag 23 februari 2023 18:27 schreef OMG het volgende:
Hoe goed is die recap? Heb zojuist m'n eerste PlayStation ooit binnen gekregen, maar wil eigenlijk niet met een "oude" game beginnen op m'n gloednieuwe PS5.
Gewoon de eerste spelen. Dan ff twee andere games. Dan Ragnarok.quote:Op donderdag 23 februari 2023 18:27 schreef OMG het volgende:
Hoe goed is die recap? Heb zojuist m'n eerste PlayStation ooit binnen gekregen, maar wil eigenlijk niet met een "oude" game beginnen op m'n gloednieuwe PS5.
Het is meer open world zoals Sunset Overdrive, Arkham Knight en Gotham Knights. RPG-elementen en missies zoals meer in RPG’s en Avengers te zien is.quote:Op donderdag 23 februari 2023 22:52 schreef Friday12 het volgende:
Weten we al wat voor soort game die suicide squadis? Zoals die avengers game of meer open world?
Ok dan kan het nog wel een grappig spel zijn. Zoals de avengers was gewoon kutquote:Op donderdag 23 februari 2023 23:04 schreef DKUp het volgende:
[..]
Het is meer open world zoals Sunset Overdrive, Arkham Knight en Gotham Knights. RPG-elementen en missies.
quote:Op donderdag 23 februari 2023 22:52 schreef Friday12 het volgende:
Weten we al wat voor soort game die suicide squadis? Zoals die avengers game of meer open world?
Misschien te weinig power. Ikzelf heb Belkin stekkerdozen met usb en die laden de Dual Sense wel gewoon op.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 04:29 schreef OMG het volgende:
Toch maar net God of War 2018 begonnen, ziet er prima uit.
Hele stomme vraag misschien, maar waarom laadt m'n controller niet op via m'n stekkerdoos? Heb er 1 met een paar stopcontacten en USB aansluitingen en m'n Xbox controllers laden prima op als ik de kabel daar in steek, maar die PS5 controller niet. Het icoontje dat de batterij aan het opladen is krijg ik alleen wanneer die kabel in de console zelf steek.
Joh. Dat was bij de aankondiging al verteld.quote:Op zondag 26 februari 2023 09:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Weer wat geleerd: games die je gratis gedownload hebt met PS+ extra kan je maar gelimiteerd spelen.
En dan niet zoals met de gewone PS+ waar je de gratis games kan blijven spelen zolang jouw abonnement nog loopt. Nee, elke + extra game kan ineens op slot gezet worden waarna je die game nooit meer kan spelen. En dat geven ze meestal pas een paar weken van tevoren aan en dat moet je zelf nog opzoeken ook.
Maar ze geven niet aan zodra je een game download wanneer die game op slot gezet wordt.....je komt er achter als je net halverwege een game bent en het ineens niet meer kan spelen.quote:Op zondag 26 februari 2023 09:37 schreef dud0r het volgende:
[..]
Joh. Dat was bij de aankondiging al verteld.
Geweldige reacties, een tijd geleden dat ik zo moest lachen om een game.quote:
Dit was bij het begin al bekend. Een aantal spellen blijven er jaren op staan en andere games een aantal maanden. Tijdens de PS Plus-games aankondigingen van Sony staat er ook altijd bij wat de volgende maand uit het abonnement zal verdwijnen.quote:Op zondag 26 februari 2023 09:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Maar ze geven niet aan zodra je een game download wanneer die game op slot gezet wordt.....je komt er achter als je net halverwege een game bent en het ineens niet meer kan spelen.
En er is ook geen goede reden om dit zo te doen. Uiteraard zou je games alleen moeten kunnen spelen zolang je dure + extra abonnement nog loopt, maar dit slaat nergens op.
Ja, duidelijk.quote:Op zondag 26 februari 2023 10:24 schreef DKUp het volgende:
[..]
Dit was bij het begin al bekend. Een aantal spellen blijven er jaren op staan en andere games een aantal maanden. Tijdens de PS Plus-games aankondigingen van Sony staat er ook altijd bij wat de volgende maand uit het abonnement zal verdwijnen.
En, om het nog mooier te maken...quote:Op zondag 26 februari 2023 09:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Weer wat geleerd: games die je gratis gedownload hebt met PS+ extra kan je maar gelimiteerd spelen.
En dan niet zoals met de gewone PS+ waar je de gratis games kan blijven spelen zolang jouw abonnement nog loopt. Nee, elke + extra game kan ineens op slot gezet worden waarna je die game nooit meer kan spelen. En dat geven ze meestal pas een paar weken van tevoren aan en dat moet je zelf nog opzoeken ook.
Ik heb soms het idee dat sony dingen kan blokkeren via de usb, als ik hem in mn Xbox steek dan laad de Ps5 controller ook niet op. In mn pc ook niet (of nja wel, maar kan geen batterijstatus zien) en flikker ik hem via een usb hun ergens in doet ie t wel. Zou vooral uitkijken dat je hem niet direct laad met je samsung adapter ofzo, dat is niet zo goed voor ze.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 04:29 schreef OMG het volgende:
Toch maar net God of War 2018 begonnen, ziet er prima uit.
Hele stomme vraag misschien, maar waarom laadt m'n controller niet op via m'n stekkerdoos? Heb er 1 met een paar stopcontacten en USB aansluitingen en m'n Xbox controllers laden prima op als ik de kabel daar in steek, maar die PS5 controller niet. Het icoontje dat de batterij aan het opladen is krijg ik alleen wanneer die kabel in de console zelf steek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |