Je domme vragen zijn vermoeiend, lospedrosov.quote:
Doe eens niet zo hemeltergend vervelend manquote:Op woensdag 22 februari 2023 13:48 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Europese eenheid, dat was ooit een ding toch in de Merkel tijd?
Op 7 oktober 2022 zei ze dat nog.
https://tass.com/world/1519037/amp
Foto stond niet bij het bericht.quote:Wagner founder Yevgeny Prigozhin has posted a picture showing dozens of dead Wagner fighters, blaming it on "shell starvation" and "those who should have solved the question of supplying us with enough ammunition."
Prigozhin also posted the photograph of a formal request asking the Russian military to provide Wagner with ammunition in order to capture Bakhmut, a request he says has not been fulfilled.
"Ammunition was not given to us and is not being given to us. It is now 10 a.m. on February 22, no steps have been taken to provide ammunition," Prigozhin said as he posted the photograph of the dead Russian soldiers.
"I'm publishing a photo below. This is one of the gathering places of the dead. These are the guys who died yesterday due to the so-called shell starvation," he went on to say.
Exact mijn punt!quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je domme vragen zijn vermoeiend, lospedrosov.
Mss moet die haatdwerg in het kremlin ff kappen met z'n oorlog, mss dat we dan weer willen na gaan denken over een eensgezind europa+rus, snap je het zo?
Ja, die dagelijkse +700 in de statistieken komen wat anders over dan de daadwerkelijke beelden. Helaas zien de mensen in Rusland er niks van. Deze zien er nog redelijk heel uit en niet uit elkaar gereten.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:10 schreef ExTec het volgende:
Damn, dit zijn er wel een boel.
[ twitter ]
Als ze het al zien dat wordt gezegd dat het poppen zijn ofzo. Is al vaker gebeurd.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:14 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja, die dagelijkse +700 in de statistieken komen wat anders over dan de daadwerkelijke beelden. Helaas zien de mensen in Rusland er niks van. Deze zien er nog redelijk heel uit en niet uit elkaar gereten.
Dit is dan een beeld geproduceerd door 'eigen zijde' en niet de tegenstander, maar ze zullen vast wel een manier vinden om het zo te draaien dat het ze minder doet inderdaad. Alsnog doet beeld meer dan cijfertjes op papier. Dat is in het Westen net zo. Cijfers op papier = 'ver van m'n bed show', gruwelijke beelden = oei, we moeten wat doen.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:18 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Als ze het al zien dat wordt gezegd dat het poppen zijn ofzo. Is al vaker gebeurd.
Waarom zijn sommigen in hun nakie? Of hadden ze gestolen Ukrainse uniforms aan? 🤔quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:10 schreef ExTec het volgende:
Damn, dit zijn er wel een boel.
[ twitter ]
Die waren hun buks aan het oppoetsenquote:Op woensdag 22 februari 2023 14:23 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Waarom zijn sommigen in hun nakie? Of hadden ze gestolen Ukrainse uniforms aan? 🤔
Dan zou je eens op facebook moeten kijken, daar is een behoorlijk grote Nexit groep actief.quote:Op woensdag 22 februari 2023 13:29 schreef Raw85 het volgende:
[..]
De oorverdovende stilte van de Nexit-roepers is tekenend toch? Na Brexit en het uitbreken van deze oorlog heb ik nog maar weinig geluiden uit die hoek horen komen.
Je moet over de eerste tank heen rijden, want daar ligt geen mijn meer.quote:Op woensdag 22 februari 2023 13:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat is nou de juiste actie als de 1e tank op een mijn is ingereden? 🤔
[ twitter ]
Wat is groot? 100.000 leden? 500.000? 1.000.000?quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dan zou je eens op facebook moeten kijken, daar is een behoorlijk grote Nexit groep actief.
Zeker maar gezien het feit dat de invasie totaal niet verloopt zoals Poetin dacht heeft hij de afloop ervan uit handen gegeven. Het kan alleen voor hem nog goed aflopen als het geluk hem mee zit zeg maar. Daar ontkomt die sowieso niet meer aan. Hij heeft de afloop niet in eigen handen door immens falen.quote:Op woensdag 22 februari 2023 12:05 schreef Richestorags het volgende:
Dat zou kunnen werken helaas. Echter berust het wel op de aanname dat Biden niet herkozen wordt en dat zijn Republikeinse opvolger de kraan volledig dichtdraait.
De sancties raken Rusland helemaal niet zoals wij hoopten, niet economisch noch het reguliere leven daar. En zelfs aan chips komen ze inmiddels beter dan gehoopt via buitenland en zwarte markt. Laat staan de boven middenklasse of überhaupt de elite te raken. Vergeet niet dat de rest van de niet-Westerse wereld gewoon vrolijk doorgaat met handel, op Japan of Z-Korea na. Russische economische cijfers wordt algemeen onderkend zijn “verrassend positief gezien de sancties”. En met de uitleg die ik gaf.quote:Ook berust het op de aanname dat de kliek om Putin heen nog jarenlang onder deze sancties wil leven. Maar ik weet te weinig van Rusland om daar iets zinnigs van te kunnen zeggen.
Even over een tank rijden.. het is geen autootje. Tevens dan hopen dat het geen mijnenveld is maar een net recht dwars lijntje over de weg.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je moet over de eerste tank heen rijden, want daar ligt geen mijn meer.
Dat was om eerlijk te zijn ook mijn gedachte ja. Waarom die gasten uitkleden? Dient geen enkel doel. Tenzij ze in oekrains pakkie liepen. En dan is het een principe kwestie.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:23 schreef slashdotter3 het volgende:
Of hadden ze gestolen Ukrainse uniforms aan?
Geen idee hoeveel leden die groep heeft, ik zag hun berichten steeds omdat iemand op mijn vriendenlijst die groep voorstelde, die heb ik inmiddels op negeren gezet.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:27 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wat is groot? 100.000 leden? 500.000? 1.000.000?
Er zijn 13.600.000 stemgerechtigden in Nederland.
Wordt moeilijk als het Westen hun druppelgewijs wapens levert zodat ze niet winnen maar het gelijkspel blijft. De tankleveringen werden niet voor niets teruggeschroeft nadat bleek dat Rusland geen 500k man bestorming ging doen eind februari.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:28 schreef Aloulu het volgende:
Oekraïne moet dus dit jaar echt winst boeken en “wij” hen alle mogelijke wapens daartoe geven, want erna wordt het lastiger.
Ik kan me het conflict tussen Nietzsche en Wagner nog herinneren, dat kreeg Bert van Lingen ook al niet opgelost.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:13 schreef Nielsch het volgende:
Lekker voor die dode Wagner boys. Hopelijk wordt dit probleem nooit opgelost en ontstaat er een dik conflict tussen Poetin en Wagner.
Die hadden misschien gewoon de juiste maat kleren van iemand die wat beters kon gebruiken en niet teveel onder het bloed.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:31 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat was om eerlijk te zijn ook mijn gedachte ja. Waarom die gasten uitkleden? Dient geen enkel doel. Tenzij ze in oekrains pakkie liepen. En dan is het een principe kwestie.
Hoezo gaat het hier om nazi´s??quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:08 schreef speknek het volgende:
De enige juiste reactie (naast ze op de bek timmeren natuurlijk)
[ twitter ]
Niet iedereen die een Nexit wel wat lijkt zit uiteraard in een zichtbare social media groep dus om daar conclusies uit te trekken... Alsnog zal het wel relatief niet enorm zijn daar niet van.quote:Op woensdag 22 februari 2023 14:27 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wat is groot? 100.000 leden? 500.000? 1.000.000?
Er zijn 13.600.000 stemgerechtigden in Nederland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |