quote:
Op zaterdag 18 februari 2023 13:28 schreef BE het volgende:[..]
*knuppelhoenderhok
Jouw zoon moet toch ook kunnen begrijpen dat mama soms gewoon echt even niet kan en dat je soms j eigen wensen even moet parkeren voor een ander?
En zo niet is het nu een mooi moment om hem dat uit te leggen en te leren.
Bestelpizza is soms ook ok, toch?
Verder wens ik je heel veel sterkte want ik kan me voorstellen dat de situatie je enorm beklemt.

quote:
Op zaterdag 18 februari 2023 14:53 schreef Tink89 het volgende:[..]
Ik dacht dit ook, maar zei het niet. Toch vind ik wel echt dat je alleen goed voor anderen (je zoon, dochter, kleinzoon op komst, de zaak, je huis, de financiën enz...) kunt zorgen als je ook voor jezelf zorgt. En ik ben een pot die de ketel verwijt dat ze zwart ziet, maar het is wel echt waar. En bestelpizza bij een film lijkt mij ook heel fijn. Prima moment om je zoon te leren dat er ook genoeg gezinnen zijn waar daar de ruimte niet voor is. En dan kan je hem heus uitleggen dat wat hij wil soms even niet haalbaar is en dat jij als mens ook behoeften hebt. En daar kan hij dan mooi af en toe rekening mee leren houden. Compromissen enzo... En dat klinkt nu best hard, maar echt: niemand heeft er iets aan als je straks echt omkiept.
In datzelfde kader besloot ik - ondanks nieuwe baan met 11 weken vakantie per jaar en nog wat extra uren vrij en een man in het onderwijs - om de opvang van de jongste in de vakanties door te laten lopen. Da's én financieel niet veel duurder dan een 52-weken contact én levert tijd op voor het huis/klussen/poetsen/andere noodzakelijkheiden én zorgt ervoor dat ik niet van werkweek in fulltime de kinderen en weer terug rol, maar ook af en toe kan ademhalen en eens wat leuks kan gaan doen met m'n man, zonder kinderen. En de oudste gaat dus ook mooi af en toe een dagje naar de bso. In de kleine vakanties naar de bso bij school, in de zomer naar de bos-bso wat bij ons kdv hoort.
Jullie hebben gelijk en dat doen we nu ook, heb pizza besteld

Hij heeft wel door dat het niet echt geweldig met me gaat, maakt ook lekkere kopjes thee voor me

en we hebben afgesproken dat we dit weekend geen speelmaatjes over de vloer hebben. We maken er samen een filmweekend van en morgen lekker fietsen samen
Al weet ik niet of titanic nou wel zo`n goed idee is geweest. Nu durft ie niet meer op een boot
Pizza bestellen kan nu nog, weet niet voor hoelang nog. En dat maakt me ook zo onzeker: altijd de zekerheid gehad van een goed inkomen en daar staat nu zoveel druk op.
Ik wil zoon ook niet teveel vertellen. Hij is 12 en ik vind niet dat hij zich nu al zorgen moet maken. Kan hem natuurlijk wel uitleggen dat het met mij niet zo heel denderend gaat. Al merkt hij dat zo ook wel
@Tink89, je hebt gelijk dat je de bso laat zoals het is. Ademruimte is zo belangrijk!
Ik heb als zoon naar school is, een paar uurtjes voor mezelf, meestal. En dan kijk ik met verstand op 0 naar stomme programma`s. Niet hoeven nadenken is zo fijn. Alleen zit alles dan wel in mijn achterhoofd, dat gaat gewoon niet weg.
quote:
Op zaterdag 18 februari 2023 17:01 schreef hilliebillie het volgende:Mushanga dat klinkt niet best

hopelijk kan de praktijkondersteuner wat voor je betekenen. En inderdaad trek ook voor je zoon af en toe een lijn in wat wel en niet gaat. Wellicht lastig voor hem te begrijpen als het altijd wel gekund heeft, maar aan de andere kant heeft hij er wel de leeftijd voor om zich daarin aan te passen.
Hopelijk komt er snel wat licht aan het uiteinde van de tunnel zodat je weer wat stapjes vooruit kunt maken

Over twee weken heb ik de afspraak. Huisarts heeft het me al eerder geadviseerd maar toen sloeg ik het af. Maar er moet wat gebeuren nu.
Ben ook niet een echt vrolijke moeder de laatste tijd. Zal misschien toch eens duidelijk met zoon moeten praten.
En daar is de pizza!