Dan moet ze ook wel echt dood vallen idd. Niet weer die slappe hap dat ze dan in September na 2 dagen ziekenhuis springlevend is en alles weer vergeten.quote:Op donderdag 11 mei 2023 14:21 schreef Japepk het volgende:
Mooi momentje voor Laura en Henk volgende week. Zou de cliffhanger hun bruiloft worden? Dat zou ik dan eens niet erg vinden, een bruiloft-cliff.
Maar, zouden ze het ook aandurven om Laura voor het altaar in elkaar te laten zakken? Dan zou ik 'een van de meest spectaculaire cliffs' wel terecht vinden.
Nah 13 jaar seizoenen geleden getrouwd met Noud, en 10 seizoenen geleden werd ze zwanger. Zo gek is het dan ook weer niet.quote:Op donderdag 11 mei 2023 20:27 schreef ZanneG het volgende:
Hoe oud is Lola nu geworden?
Is het haar Sweet 16 party?
Het blijft ongeloofwaardig dat Nina en Bing zo n grote dochter hebben.
Ik vind het ook vreemd dat Ludo weer helemaal dik is met Stefano maar zijn prinsesje niet wil vergeven.
Terwijl Nina altijd zo belangrijk voor hem was.
Is Marly haar echte dochter al 10 jaar oud? Of was ze niet zwanger in het echt toen Nola werd geboren?quote:Op donderdag 11 mei 2023 20:40 schreef Malavita het volgende:
[..]
Nah 13 jaar seizoenen geleden getrouwd met Noud, en 10 seizoenen geleden werd ze zwanger. Zo gek is het dan ook weer niet.
Stefano kwam excuses aanbieden, Nina niet. Dat is het verschil hier. Maar ludo gaat meteen weer extreem hem in laten wonen enzo
Nah, gewoon lui schrijfwerk. Of ja, zoals ze het al consequent doen de afgelopen 2 jaar. En dat is wel redelijk succesvol. Serie kijkt lekker weg, er zijn minder extremen. Daardoor is het stabiel maar gebeurt er ook niet echt iets meer. Bij Ludo zweepte het even op, en nu is dat weer goed. Ik hoop wel dat Stefano weer snel naar het veilinghuis terugkeert. Hij en Ludo tegen de rest, zo hoort het inderdaad.quote:Op donderdag 11 mei 2023 20:45 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Is Marly haar echte dochter al 10 jaar oud? Of was ze niet zwanger in het echt toen Nola werd geboren?
In dat geval kan een sweet 16 Nola idd best.
Laten Ludo en Nina het maar weer goed maken. De Sandertjes horen bij elkaar, met zn allen tegen de rest vd wereld.
Misschien dat Ludo zo overdreven dik doet met Stefano om dat hij hoopt dat dit Nina extra pijn doet ofzo?
ow geen idee, bedoelde in de serie dat het 10 jaar geleden was.quote:Op donderdag 11 mei 2023 20:45 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Is Marly haar echte dochter al 10 jaar oud? Of was ze niet zwanger in het echt toen Nola werd geboren?
In dat geval kan een sweet 16 Nola idd best.
Laten Ludo en Nina het maar weer goed maken. De Sandertjes horen bij elkaar, met zn allen tegen de rest vd wereld.
Misschien dat Ludo zo overdreven dik doet met Stefano om dat hij hoopt dat dit Nina extra pijn doet ofzo?
Eigenlijk ook wel prima, nog een kleine erbij in huize Verduyn lijkt me niet echt gepast. En zo is er weer eens een maatschappelijk relevant thema behandeld.quote:Op donderdag 11 mei 2023 21:10 schreef ZanneG het volgende:
en Merel die 2 weken zwanger was maar dat verhaaltje werd ook snel weer afgeraffeld.
hoop hetquote:Op vrijdag 12 mei 2023 11:39 schreef freaky40 het volgende:
Het zou goed kunnen zijn dat 'epische' cliffhanger die er aan zit te komen misschien te maken kan hebben met Laura en haar bruiloft. Misschien gebeurd er wat vreselijks waardoor zij definitief verdwijnt uit de soap als oudste acteur/karakter van het stel.
nee het wordt gewoon tijd om weg te gaanquote:Op vrijdag 12 mei 2023 16:13 schreef freaky40 het volgende:
Ik hoop het niet eigenlijk. Ze hoort er toch een beetje bij en Parkinson kun je best wel een beetje uitmelken.
Vind ik niet.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 16:59 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
nee het wordt gewoon tijd om weg te gaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik wil niet lullig doen, maar de spoiler voor de laatste aflevering leest nou niet bepaald als 'meest spectaculaire cliffhanger' ooit. Sterker nog: als er al iets spectaculair zou gebeuren (als in een grote stuntscène of iets), dan zal het uit een hele hoge hoed getoverd moeten worden.
... of ze hebben na 11 jaar eindelijk de manier gevonden om deze sequentie te (kopi)eren![]()
![]()
Deze was wel iconicquote:
... of ze hebben na 11 jaar eindelijk de manier gevonden om deze sequentie te (kopi)eren![]()
En ook niet over "de meest spectaculaire cliff ooit". Ferri Somogyi riep ook al dat deze seizoensfinale die van seizoen 23 (met de parachutemoord) overtreft. Dan mag ik toch op zijn minst verwachten dat een tankwagen de trouwlocatie in rijdt en explodeert. Een simpele "Laura bezwijkt voor het altaar" is misschien emotioneel, maar spectaculair? Nah.quote:Op donderdag 18 mei 2023 01:05 schreef Japepk het volgende:
Het toverwoord bij een goede cliff is opbouw. Er kan best een helikopter op de trouwlocatie neerstorten, maar dan wil ik wel nu al zien dat Linda een heli aan het regelen is terwijl Laura en Henk daar helemaal geen zin in hebben (bijvoorbeeld).
Als Laura ten prooi valt aan haar parkinson, hebben ze dat wel goed opgebouwd en halen ze misschien zelfs wel het journaal. Maar dan heb je het niet over een dure netflix-cliff.
Zat er vanmorgen ook aan te denken; er is al wel subtiel gemeld dat ze op een boot gaan trouwen. Dan kan een noodscenario inderdaad spektakel opleveren, maar dan hoop ik wel dat we morgen al beelden van die boot gaan zien. Als ze anders alles in één aflevering moeten gaan proppen wordt het wel héél vol. En alsnog jammer dat er nog niet echt aanleiding is om aan een rampscenario te denken. Met de explosie in de flat vorig jaar voelde je wel op je klompen al aan dat dat mis zou gaan. En wie heeft er nu aanleiding om expres iets te verpesten? Monica? Jonathan? Margriet? Mare?quote:Op dinsdag 23 mei 2023 16:11 schreef PeterKelder het volgende:
Huiveringwekkende gebeurtenis op boot luidt einde seizoen 33 in
Klinkt bij mij als de cliffhanger van Goudkust met de bom op een partyboot, waar toen ook heel de cast bij aanwezig was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |