Spot on. Doordat mensen zelf het ufo-onderwerp meteen labelen als 'groene mannetjes' worden de onderzoekers niet serieus genomen.quote:It centainly is wrong to think that studies have not been conducted. Where you could probably lay the blame is that whenever someone says 'ufo', immediately everybody thinks of extraterrestrials or little green men and therefore, the people who are bringing the information forward, are not considered to be very credible.
The scientist’s approach to UFOsquote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:27 schreef SpecialK het volgende:
[..]
kom maar met wat wetenschap dan eindelijk.
Interessant antwoord op de vraag waar de meeste pushback vandaan komt, blijkbaar van gelovigen die denken dat UAP het werk zijn van de duivel..quote:It’s not a matter of belief, and it’s not a matter of conclusion; it’s a matter of do you believe the data is real. And if you believe the data is real, then how would you explain the data?
[..]
I challenge [other scientists] with, “Well, what scientist takes actual data off the table?” Many respected this approach.
Een groot probleem om echte wetenschap te kunnen beoefenen is de grote mate van geheimhouding, alles is gecompartimentaliseerd.quote:some of the groups within the DOD most adversarial are Christian fundamentalists who think this is the devil.
En een spannende afsluiter, over wat hij verwacht van de klokkenluidersregeling in de nieuwe wetgevingquote:The biggest problem today is that Group A with Piece A doesn’t talk to Group B with Piece B, yet one is a part of the other. But due to so much jealousy, classification and over-classification, it doesn’t become science anymore.
quote:Q: Any final thoughts?
A: I think things are going in the right direction, but expect the unexpected. Certainly with the whistleblowers now coming forward with protections afforded to them by the National Defense Authorization Act recently signed into law, they have extraordinary stories to tell. I consider myself knowledgeable, but some of the things I’ve heard, I’ve thought to myself, “How are people going to deal with this?” But at the same time, if it isn’t going to take food from your table, enjoy the ride.
Let’s just understand this is part of nature
Ik zou als natuurkundige ook dolgraag onderzoek willen doen naar dit ufo-fenomeen. Het blijft fascinerendquote:Op donderdag 2 maart 2023 20:33 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Spot on. Doordat mensen zelf het ufo-onderwerp meteen labelen als 'groene mannetjes' worden de onderzoekers niet serieus genomen.
Goed dat er inmiddels een klimaat onder wetenschappers heerst dat dit onderwerp geen taboe meer is.
Je zegt weer een hoop door niks te zeggen.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:38 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
The scientist’s approach to UFOs
Interview met Gary Nolan van Stanford.
De roep voor meer wetenschap begint met een acceptatie van het onderwerp door wetenschappers. Daar draagt Gary flink aan bij. Hij begint met de data te laten zien aan anderen:
[..]
Interessant antwoord op de vraag waar de meeste pushback vandaan komt, blijkbaar van gelovigen die denken dat UAP het werk zijn van de duivel..
[..]
Een groot probleem om echte wetenschap te kunnen beoefenen is de grote mate van geheimhouding, alles is gecompartimentaliseerd.
[..]
En een spannende afsluiter, over wat hij verwacht van de klokkenluidersregeling in de nieuwe wetgeving
[..]
Je zegt het netter dan ik deed, maar precies wat ik bedoel.quote:Op maandag 6 maart 2023 13:55 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je zegt weer een hoop door niks te zeggen.
1. Deze Gary Nolan heeft geen specifieke credenties die relevant zijn voor dit veld. Hij is immunoloog/microbioloog. Het is dus iemand die buiten zijn veld praat over dit onderwerp. (Bovendien een aandachttrekker want waarom die bijzondere focus op zijn seksuele geaardheid.)
2. Algemene beschuldigen zoals "what scientist takes actual data off the table" zijn waardeloos. Het antwoord is namelijk hetzelfde voor mensen van alle kanten van het spectrum. Dat doen wetenschappers inderdaad niet. Maar wetenschappers evalueren wel het gewicht van de bestaande data. Daar gaat het om. De US navy claimt maanden lang UAP's te hebben geobserveerd en het enige wat ze er voor te tonen hebben zijn on-indrukwekkende HUD video's en 1 wazig filmpje gemaakt op een telefoon waar je in 1 frame iets ziet wat heel goed gewoon een ballon kan zijn en wat verhalen van piloten die zweren dat ze niet weten wat ze er van moeten maken. Het gewicht van die data is bijzonder slecht en niet een goede basis om echte wetenschap mee te doen.
3. Er is iets dat heet "Wheel Spinning" De wielen draaien rond maar er is geen vooruitgang. Veel gelul, weinig wol. Dit artikel wat je post is precies dat. Veel mooie woorden maar geen cent bijdrage aan de kennis van het onderwerp. Alleen maar spurieuze insinuaties dat er mensen zijn die het onderwerp niet serieus genoeg nemen en dat dat maar eens afgelopen moet zijn. Als er harde data is waar wetenschappelijke modellen op gebouwd kunnen worden dan doen wetenschappers dat gewoon. Ongeacht publieke opinie of zelfs structurele tegenstribbeling. De wereld is ontstellend groot en de wens voor een nobelprijs is hoog.
Dus nogmaals mijn vraag aan jou (maar dan zal ik nu completer zijn in de verwoording):
Heb jij voor mij links naar (en/of)
1. Peer reviewed gepubliceerde papers waar men met harde data kan aantonen dat het hier gaat om activiteiten geinitieerd door een niet-menselijke bewustzijn
2. Literature reviews waarin (adhv papers) de claim geevalueerd wordt dat de aardse verklaringen voor deze data uitgesloten kunnen worden.
Dat is hoe de wetenschap werkt. Niet met opiniestukken waarin men jankt over "de mentaliteit bij anderen".
Ik zou er ook graag een paar tientallen miljoenen aan funding voor willen hebben, als wetenschapsfilosoofquote:Op maandag 6 maart 2023 12:18 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik zou als natuurkundige ook dolgraag onderzoek willen doen naar dit ufo-fenomeen. Het blijft fascinerend
Hij beantwoord vragen in een interview. Wat een aandachttrekker zeg. Mooi ad hominem argument van je.quote:Op maandag 6 maart 2023 13:55 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je zegt weer een hoop door niks te zeggen.
1. Deze Gary Nolan heeft geen specifieke credenties die relevant zijn voor dit veld. Hij is immunoloog/microbioloog. Het is dus iemand die buiten zijn veld praat over dit onderwerp. (Bovendien een aandachttrekker want waarom die bijzondere focus op zijn seksuele geaardheid.)
Terecht punt, er is veel meer en veel betere data nodig. Helaas is dit waar we staan, kan er ook niets anders van maken. De US navy / luchtmacht is niet zo scheutig met hun data, terwijl het toch veelal hun geavanceerde apparatuur is die hiervoor nodig is. Gelukkig is er nu wetgeving die vraagt om een science plan vanuit AARO. En door 'balloongate' is daar meer funding voor vrijgemaakt.quote:2. Algemene beschuldigen zoals "what scientist takes actual data off the table" zijn waardeloos. Het antwoord is namelijk hetzelfde voor mensen van alle kanten van het spectrum. Dat doen wetenschappers inderdaad niet. Maar wetenschappers evalueren wel het gewicht van de bestaande data. Daar gaat het om. De US navy claimt maanden lang UAP's te hebben geobserveerd en het enige wat ze er voor te tonen hebben zijn on-indrukwekkende HUD video's en 1 wazig filmpje gemaakt op een telefoon waar je in 1 frame iets ziet wat heel goed gewoon een ballon kan zijn en wat verhalen van piloten die zweren dat ze niet weten wat ze er van moeten maken. Het gewicht van die data is bijzonder slecht en niet een goede basis om echte wetenschap mee te doen.
Wat denk je zelf.. als dat er was dan waren we op een heel ander punt in deze discussie.quote:3. Er is iets dat heet "Wheel Spinning" De wielen draaien rond maar er is geen vooruitgang. Veel gelul, weinig wol. Dit artikel wat je post is precies dat. Veel mooie woorden maar geen cent bijdrage aan de kennis van het onderwerp. Alleen maar spurieuze insinuaties dat er mensen zijn die het onderwerp niet serieus genoeg nemen en dat dat maar eens afgelopen moet zijn. Als er harde data is waar wetenschappelijke modellen op gebouwd kunnen worden dan doen wetenschappers dat gewoon. Ongeacht publieke opinie of zelfs structurele tegenstribbeling. De wereld is ontstellend groot en de wens voor een nobelprijs is hoog.
Dus nogmaals mijn vraag aan jou (maar dan zal ik nu completer zijn in de verwoording):
Heb jij voor mij links naar (en/of)
1. Peer reviewed gepubliceerde papers waar men met harde data kan aantonen dat het hier gaat om activiteiten geinitieerd door een niet-menselijke bewustzijn
2. Literature reviews waarin (adhv papers) de claim geevalueerd wordt dat de aardse verklaringen voor deze data uitgesloten kunnen worden.
Dat is hoe de wetenschap werkt. Niet met opiniestukken waarin men jankt over "de mentaliteit bij anderen".
Waarom zich branden aan zo'n gestigmatiseerd topic inderdaad?quote:Make no mistake: An ever-growing bipartisan cohort of lawmakers doubling down on the scientific study of highly advanced UFO technology is a noteworthy development. It is unlikely that such prominent legislators, some undoubtedly with higher political aspirations, would wade into such a long and deeply stigmatized topic without good reason.
Vreemd he, er is te veel nadruk op die ene ballon geweest, niks over de rest, en nu toch weer de footage van de drone. Ik heb het niet erg gevolgd, maar ook over de Mosul orb is het volgens mij stil gebleven.quote:Op donderdag 16 maart 2023 17:20 schreef Discombobulate het volgende:
En we hebben een filmpje van de Reaper drone die gedowned is door Rusland, maar we weten nog niks over de drie neergehaalde objecten in de VS (behalve dan de ballon, maar dat spreekt voor zich).
"Looking for ways to declassify blablabla" aldus het Pentagon. Tada, één a twee dagen later filmpje. Maar niks extra's over de GIMBAL video (die volgens Ryan Graves veel langer is), de TIC TAC van de USS Nimitz, allemaal radiostilte.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 14:16 schreef NoFoksGiven het volgende:
[..]
Vreemd he, er is te veel nadruk op die ene ballon geweest, niks over de rest, en nu toch weer de footage van de drone. Ik heb het niet erg gevolgd, maar ook over de Mosul orb is het volgens mij stil gebleven.
Best vreemd inderdaad. Mooie kans om beelden te laten zien van een wetenschappelijke ballen om het UAP verhaal de neus in te drukken..quote:Op donderdag 16 maart 2023 17:20 schreef Discombobulate het volgende:
En we hebben een filmpje van de Reaper drone die gedowned is door Rusland, maar we weten nog niks over de drie neergehaalde objecten in de VS (behalve dan de ballon, maar dat spreekt voor zich).
Nu ook volgens Politico: nieuwe UAP hearings in congress in april.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 13:18 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Volgens Burchett komen er nieuwe hearings. Zou mooi zijn!
[ twitter ]
Waarom zijn uitgerekend toen opeens 4 objecten neergehaald, en waarom daarna al die geheimzinnigheid eromheen?quote:In de dagen die volgden, verschenen drie andere luchtobjecten boven Noord-Amerika en de regering schoot die ook neer, hoewel ambtenaren zeiden dat ze geen bedreiging voor de veiligheid vormden.
Wetgevers zeggen dat de regering het Congres niet duidelijk heeft gemaakt waarom het besloot de UAP's neer te halen.
Maar nieuwe hearings dus, dat is in ieder geval goed.quote:Maar functionarissen hebben tot nu toe geen details verstrekt over de huidige detectielacunes in de VS. Wetgevers willen bijvoorbeeld weten of de radar en sensoren die de VS hadden voordat de Chinese surveillanceballon werd neergeschoten, ambtenaren in staat stelden om het volledige scala aan objecten boven het commerciële luchtruim te zien zweven.
quote:Wetgevers dringen actief aan op meer informatie van de administratie. De Senaat is van plan om in april een openbare hoorzitting over het onderwerp te houden.
Is dit afdeling sterke verhalen? Even los van de waanzin van het uitzetten van de motor...dacht je dat piloten mogen spelen met hun jets?quote:Op zondag 26 maart 2023 15:58 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Was recent in gesprek met een Air Force piloot, die vertelde dat het een running gag was tussen hem en zijn collegas dat ze, als ze snachts boven een leeg natuurgebied vlogen en op hun IR een kampvuur zien, ze hun motor vrijwel uitzetten en zo doodstil er op af glijden. Vlak boven hun dan de landingslichten aan met vol vermogen en naverbrander aan optrekken.
Altijd goed voor een UFO melding zei die.
Dit is ongeloofwaardiger dan het UFO verhaal.quote:Op zondag 26 maart 2023 15:58 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Was recent in gesprek met een Air Force piloot, die vertelde dat het een running gag was tussen hem en zijn collegas dat ze, als ze snachts boven een leeg natuurgebied vlogen en op hun IR een kampvuur zien, ze hun motor vrijwel uitzetten en zo doodstil er op af glijden. Vlak boven hun dan de landingslichten aan met vol vermogen en naverbrander aan optrekken.
Altijd goed voor een UFO melding zei die.
Negeer die gast gewoon.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 13:21 schreef .Gringo. het volgende:
[..]
Dit is ongeloofwaardiger dan het UFO verhaal.
Zou het?quote:Je zou bijna denken dat de Amerikanen de geesten rijp lijken te maken voor een sensationele aankondiging – wat die dan ook is. Zoveel berichten over mogelijk buitenaardse bemoeienis met onze planeet kan onderdeel zijn van een strategie.
quote:In februari van dit jaar zagen luchtmachtpiloten boven Alaska een object. Opnieuw een ballon uit China? Nee, want dit object was cilindrisch en leek voortstuwing te hebben. Er is een filmpje van, gemaakt vanuit de cockpit. Ondanks alle openheid is het nog niet openbaar gemaakt.
CNN onthulde dat de gevechtspiloten die de bol neerhaalden ‘niet in staat waren te identificeren wat ze zagen. En deze piloten gaven zeer tegenstrijdige verslagen.’ Sensoren van de vliegtuigen zouden zijn gestoord door de objecten. ‘Andere piloten zeiden dat ze niets op het object zagen dat in staat leek om het voort te stuwen, dat het onmogelijk leek dat dit object in de lucht kon blijven.’
quote:Cole Stevens, press secretary for the United States Senate Committee on Armed Services confirmed Wednesday to the Roswell Daily Record that the Emerging Threats and Capabilities subcommittee will be holding a new open hearing on Unidentified Aerial Phenomena (UAP).
In a follow-up call a staffer, the Roswell Daily Record confirmed that Dr. Sean Kirkpatrick, head of the All-Domain Anomaly Resolution Office (AARO) will be speaking at the hearing on April 19.
quote:Kirkpatrick is a respected science and intelligence professional, with more than two decades of experience studying physics and working in the defense intelligence space. He has held top positions in DoD, U.S. Space Command, the National Security Council, and across the intelligence agencies, winning several awards for his work.
Dit soort tegengeluid is natuurlijk te verwachten.quote:Kirkpatrick’s involvement in the academic paper demonstrates that the Pentagon is open to scientific debate of the origins of UFOs, an important signal to send to the academic world, experts said.
Senator Gillibrand heeft in ieder geval wel vertrouwen in de wetenschappelijke aanpak van de auteurs:quote:“It does look like [DoD is] supporting some really wild ideas which thus far are felt to be unsubstantiated.”
Leuk om Kikrpatrick een vraag over te stellen tijdens de hearing: wat ben je inmiddels te weten gekomen, dat je niet wegschuwt van een paper als dit?quote:Sen. Kirsten Gillibrand (D-N.Y.) noted that the co-authors are both highly respected in their fields: Kirkpatrick is an expert in “scientific and technical intelligence” while Loeb has authored hundreds of scientific papers on astrophysics and cosmology. She said she has “confidence in the scientific rigor of their work.”
Dr. Gary Nolan antwoordde op een vraag:quote:Does the U.S. government have downed UFOs of unknown origin that they have been trying to reverse engineer?
"I can't talk about that but the answer is yes."
Journalist Ross Coulthard zegt dit:quote:how would you characterize recent UFO whistleblower testimony in classified settings:
“Crash retrieval and contact.”
Het gaat los dit jaar! Buckle up.quote:[..] but I'm not optimistic that we're going to see a breakthrough in this particular hearing. Because I'm told that mr. Kirkpatrick is a person who is reluctant to make public admissions about what... I frankly know he has been briefed on:
I am told that Sean Kirkpatrick has been briefed on crash retrievals and on reverse engineering programs, happening inside the US.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |