Ik vind het knap hoe jouw hartslag onder de 140-150 blijftquote:Op zondag 26 februari 2023 09:35 schreef mosselmossel het volgende:
Gisteren weer lange duurloop gedaan in aanloop naar Rotterdam. 25 kilometer op het schema en samen met drie anderen van de club gelopen. Relaxed tempo, gemiddelde hartslag 135. Super was dat.
Volgende week weer 30 op het programma. Ook dan is het doel een lekker lage hartslag. Vind het altijd wel bijzonder hoor, die hele lange duurlopen van 30+
Nog maar 7 weken.
Voel me prima. Beetje vermoeid wel, wat zware benen, maar niet de enorme spierpijn die ik vroeger had. En ik lunch na zo'n lange duurloop extra.quote:Op zondag 26 februari 2023 10:07 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik vind het knap hoe jouw hartslag onder de 140-150 blijft
Hoe voel je je na die 30'ers? Last van kleine pijntjes hier en daar? Ik heb altijd enorme honger de dagen erna.
Twee weken voor de marathon een 35-er, das mij iets te riskantquote:Op zondag 26 februari 2023 12:40 schreef SEMTEX het volgende:
35km vandaag met bijgeschaafde inlegzolen en Herzog compressietubes. Het is prachtig zonnig weer, maar wel koud. Nog twee weken tot de marathon.
Ik had geen andere optie, door dat zooltjesgeneuzel ging het niet verder dan 30km.quote:Op zondag 26 februari 2023 17:01 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Twee weken voor de marathon een 35-er, das mij iets te riskant
Volgende week pak ik de langste duurloop, die zal 40km zijn. Dat is wat langer dan gebruikelijk, maar ik beschouw die als een 'piekmoment'. De CPC wordt op marathontempo.
Werkte perfect, uiteindelijk 21 km gedaan want het ging gewoon goed. Lekker rustig (hartslag tussen 120-130) en na elk rondje wat drinken bij mn huis.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:15 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Pak een rondje van 5km en loop dat meerdere keren. Niet heel inspirerend, maar dan kun je altijd stoppen als het niet lekker gaat.
21km op 120?quote:Op zondag 26 februari 2023 18:50 schreef BOKA het volgende:
[..]
Werkte perfect, uiteindelijk 21 km gedaan want het ging gewoon goed. Lekker rustig (hartslag tussen 120-130) en na elk rondje wat drinken bij mn huis.
Tussen de 120 en 130, op het einde meer richting de 130. Maar rende nog rustiger dan ik normaal had gedaan omdat ik afgelopen week ziek was. Normaal zit ik bij mn lange duurlopen tussen de 130-140.quote:
Ik had tot vandaag 2 weken niet gelopen... Dat voel ik nu zeg maar wel een beetje.quote:Op zondag 5 maart 2023 20:54 schreef mosselmossel het volgende:
Een volle week niet gepost is een volle week niet gelopen...
Mooie cijfersquote:Op zondag 5 maart 2023 20:54 schreef mosselmossel het volgende:
Een volle week niet gepost is een volle week niet gelopen?
Terwijl ik in februari toch 235km op de teller had. En in maart ook al weer 40.
Hier hetzelfde hoor.quote:Op zondag 5 maart 2023 22:04 schreef BOKA het volgende:
[..]
Mooie cijfers
Ik ben inmiddels weer hersteld en dankzij mn duurloop van vandaag zit ik in maart ook op 40 km (waarvan 30 vanochtend). De komende weken wordt het alleen wel puzzelen om al mn trainingen te doen tussen de andere afspraken/werk door..
Het is dat het nog veel weken is voor de marathon, maar die grote tempoblokken erin, terwijl je al zo veel loopt, is niet echt aan te raden. Geen idee je hoeveelste marathon dit gaat worden en wat je ervaring is als je het niet doet. Maar neem ook je rust en je herstel serieus in elk geval.quote:Op zondag 5 maart 2023 22:48 schreef kale_gehaktbal het volgende:
Ik heb vandaag een duurloop van 40km gedaan met wat tempoblokken er in en eindigend op marathontempo. Dat gaat in tegen veel adviezen, maar ik heb gemerkt dat ik gewoon die duur van grofweg de marathontijd op mijn benen staan moet ervaren. De training was nu zo’n 5 minuten langer dan straks (als het goed is) de 42,2km gaan duren en het venijn zat 'm ook vandaag in de staart met de laatste 10km in marathontempo. Benen waren op het einde aardig zwaar, maar de tank was zeker nog niet leeg.
Komende week wel een relatief rustige week.
Heb m juist bewust redelijk ver voor de marathon gepland als een soort piek. Niet helemaal tot het gaatje gegaan, maar wel dieper dan ik normaal tijdens trainingen doe.quote:Op maandag 6 maart 2023 08:13 schreef mosselmossel het volgende:
Het is dat het nog veel weken is voor de marathon, maar die grote tempoblokken erin, terwijl je al zo veel loopt, is niet echt aan te raden. Geen idee je hoeveelste marathon dit gaat worden en wat je ervaring is als je het niet doet. Maar neem ook je rust en je herstel serieus in elk geval.
Ik loop zeker nog. Over 1,5e week een 30km wedstrijdje gepland die ik op marathon tempo ga lopen.quote:Op zondag 5 maart 2023 20:54 schreef mosselmossel het volgende:
Een volle week niet gepost is een volle week niet gelopen?
Terwijl ik in februari toch 235km op de teller had. En in maart ook al weer 40.
Snap nu ook waarom, gewoon Corona hebben...quote:Op zondag 5 maart 2023 22:32 schreef AchJa het volgende:
Drie dagen niet gelopen... Wat grieperig... Meer spierpijn bij het opstaan dan na 20km hobbelen...
Het is ook lastig, maar je moet jezelf afvragen wat jij verstaat onder 'alles er uit halen' en hoe dat matcht met je ambities en de tijd en energie die je hebt en bereid bent om in te steken.quote:Op maandag 6 maart 2023 23:47 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik loop zeker nog. Over 1,5e week een 30km wedstrijdje gepland die ik op marathon tempo ga lopen.
Trainingen gaan redelijk maar ik zit mezelf eet technisch wat dwars. Het lukt mij slecht om goed te eten, zeker na een lange duurloop en uiteindelijk loop ik de hele week weer te snaaien. En met nog minder dan 6 weken te gaan tot Rotterdam heb ik ook alweer het gevoel er dit keer weer niet alles er uit gehaald te hebben, dat blijft ook een frustratie
Dat eten is ook echt belangrijk ja. Ik eet wel behoorlijk (misschien één slechte maaltijd in het weekend), maar in tegenstelling tot de vorige keren marathontraining val ik nu niet af. Terwijl ik best één of twee kilo mag verliezen van mezelf.quote:Op maandag 6 maart 2023 23:47 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik loop zeker nog. Over 1,5e week een 30km wedstrijdje gepland die ik op marathon tempo ga lopen.
Trainingen gaan redelijk maar ik zit mezelf eet technisch wat dwars. Het lukt mij slecht om goed te eten, zeker na een lange duurloop en uiteindelijk loop ik de hele week weer te snaaien. En met nog minder dan 6 weken te gaan tot Rotterdam heb ik ook alweer het gevoel er dit keer weer niet alles er uit gehaald te hebben, dat blijft ook een frustratie
Die moet een best stel enkelbanden hebbenquote:Op dinsdag 7 maart 2023 16:08 schreef ruud.nl het volgende:
Als iemand nog op zoek is naar nieuwe hardloopschoenen, zo kan het ook:
[ afbeelding ]
Daarom gisteren om 6 uur opgestaan om voor mn werk nog te kunnen lopen. Ondanks de regen toch gegaan, heb mezelf maar voorgehouden dat het ook een goede mentale training was. Maar na afloop geeft dat zeker een supervoldaan gevoel.quote:Op maandag 6 maart 2023 08:13 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Hier hetzelfde hoor.
En dat plannen moet iedereen als het aantal trainingen en de afstand toenemen. Gewoon letterlijk je agenda erbij pakken en puzzelen. Maakt het voldane gevoel en het idee dat je er echt alles aan hebt gedaan alleen maar beter. [..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |