Neeeeeheeee Rob, je wordt genomineerd omdat je niet leuk bent. Ziekzijn is een bonus.quote:Op zondag 5 februari 2023 10:42 schreef ledn81 het volgende:
Ias : "Hoe meer dat je zegt, hoe meer dat je fout kunt doen"![]()
Komt ie nu mee, ouwe babbelaar.
Is zijn excuus waarom ie wat stiller is.
Rob begint te mopperen "Hoe zieker je bent, hoe eerder je genomineerd bent"![]()
"Heb dr ook nie om gevraagd"
Rob vond het keihard gister
serieus? denk je echt dat hij weer erin mag blijven?quote:Op zondag 5 februari 2023 10:53 schreef freaky40 het volgende:
Rob weet wel wat hij doet. Hij weet dat hij er toch niet uit gaat a.s. zaterdag, dus dat gokje neemt hij.
Afhankelijk van tegen wie hij staat geef ik hem wel een kansquote:Op zondag 5 februari 2023 10:54 schreef Monique___ het volgende:
[..]
serieus? denk je echt dat hij weer erin mag blijven?
quote:Op zondag 5 februari 2023 10:55 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Afhankelijk van tegen wie hij staat geef ik hem wel een kans
Ik weet het, het is
stuur bart dan ook even mee naar een logopedie.. dat korte binnenmondsgepraat is lastig te volgend als nederlanderquote:
Als hij tegenover Chayron komt te staan is die kans er zeker denk ik.quote:Op zondag 5 februari 2023 10:54 schreef Monique___ het volgende:
[..]
serieus? denk je echt dat hij weer erin mag blijven?
met weinig make up!! dat heeft hij ook al meerdere keren aangegeven.. zo ziet hij ze het liefst.. en in schooluniform.. hij had een voorkeur voor studentjes rememberquote:Op zondag 5 februari 2023 11:00 schreef Kodiak100 het volgende:
Rob wil de een thaise masseuse van een jaar of 25 die hem de hele dag masseert
Wil het net typen erg héquote:Op zondag 5 februari 2023 11:00 schreef Kodiak100 het volgende:
Rob wil de een thaise masseuse van een jaar of 25 die hem de hele dag masseert
mag toch hopen dat meer mensen het gezeik van rob beu zijn.quote:Op zondag 5 februari 2023 11:00 schreef Meneer_Meneer het volgende:
[..]
Als hij tegenover Chayron komt te staan is die kans er zeker denk ik.
Klopt niet Charon is boos omdat hij gezegd zou hebben dat ze Mich zouden GEBRUIKEN om de b kamer een voor een weg te stemmen en dat heeft Danny gezegd niet hijquote:
Ik moet om 13.00 uur op mijn werk zijn en voor die tijd nog douchen en aankledenquote:Op zondag 5 februari 2023 10:41 schreef rinardo het volgende:
Hier alle filmpjes van vannacht in goede volgorde
rinardo in BB / [Video's, filmpjes, foto's, screenshots en gifjes] Big Brother 2023
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |