Ze zullen in het Pentagon toch regelmatig huilend van het lachen op de grond rollen om al dat geprutsquote:
Misschien kan Zelensky na de oorlog een leuke comedy makenquote:Op zaterdag 4 februari 2023 19:59 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ze zullen in het Pentagon toch regelmatig huilend van het lachen op de grond rollen om al dat gepruts
Goed punt. De sancties moeten idd zwaarder worden.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 12:29 schreef weetjewel5 het volgende:
[ twitter ]
Wanneer gaan ze eens ophouden met die niet werkende sancties.
ze zijn het meeste nog steeds aan het zoekenquote:Op zaterdag 4 februari 2023 19:06 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Moet ie niet het graf van zijn dochter bijschoffelen?
O, wat zijn die Russen weer kkdom en bezopen. Lachen, man.quote:
NOSquote:Bij de gevangenenruil eerder vandaag tussen Rusland en Oekraïne zijn ook de lichamen van twee Britse hulpverleners aan Oekraïne overgedragen. Chris Parry (28) en Andrew Bagshaw (47) werden begin vorige maand voor het laatst levend gezien, toen ze onderweg waren naar Soledar, een stad ten noorden van Donetsk. Het is nog niet duidelijk wanneer hun lichamen worden gerepatrieerd naar Groot-Brittannië.
Hoe is het trouwens met die andere twee Engelse dudes en die Marokkaanse die aan het begin gevangen genomen waren. Inmiddels ook dood of?quote:
quote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:16 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hoe is het trouwens met die andere twee Engelse dudes en die Marokkaanse die aan het begin gevangen genomen waren. Inmiddels ook dood of?
quote:What happened to Aiden Aslin?
He was sentenced to death on 9 June by authorities of the Donetsk People's Republic (DPR) for "mercenary activities and committing actions aimed at seizing power and overthrowing the constitutional order of the DPR." He was released in a prisoner exchange in September 2022.
quote:On September 21, 2022, Saâdoune was released in a prisoner exchange deal mediated by Saudi Crown Prince Mohammed Bin Salman
quote:Whats happened to Shaun Pinner?
He was captured in April, while fighting in port city of Mariupol, and was released in September.
Dit inderdaad. Het economische verhaal is ontzettend belangrijk en ingewikkeld. Het GDP posten is simplistisch. Feit blijft ook dat de handel met Europa stil ligt, waarschijnlijk voor lange tijd.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 13:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Klopt, maar de duivel zit in de details. Wat meet het IMF? GDP.
En als je nou je kalashnikov fabriek vollledig aanzwengelt, aan de lopende band AK's uit poept, contracten uitdeelt zodat antieke T-62s opgekalefaterd worden, wat doet dat dan voor je GDP?
Wat een mooi stukje poëzie.quote:
Tja als Europa massaal nog in het bezit zou zijn van tanks en ander spul was die hele oorlog er misschien wel niet eens.quote:Op zondag 5 februari 2023 00:06 schreef oheng het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Het economische verhaal is ontzettend belangrijk en ingewikkeld. Het GDP posten is simplistisch. Feit blijft ook dat de handel met Europa stil ligt, waarschijnlijk voor lange tijd.
Wat anders over Leopards 1:
Een bedrijf in België heeft een magazijn vol Leopard 1A5's, die ze ooit hadden gekocht voor 2 miljoen euro. Dat wordt nu een fijne winst. Nederland had ook ooit 1000 Leopards (IIRC), die we voor veel te weinig geld weggegeven hebben. Waarom. Parkeer die dingen gewoon in een magazijn.
Hoe meer ik lees over de Leopard 1A5 van ex-militairen, hoe leuker hij wordt. Echt geen slechte tank. Goede ergonomics, rijdt lekker, gebruiksvriendelijk (dus korte trainingstijd), compleet gedigitaliseerd, nachtvisie. En er zijn toch geen tankslagen in Oekraine.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |