Volgens deze YouTuber hadden ze al een tweede frame grotendeels af, en zijn ze voornemens om er weer eentje te bouwen. Hoe accuraat het is weet ik niet, wel een leuk en informatief kanaal verderquote:Op donderdag 2 februari 2023 23:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
ja ik bedoelde ook om een nieuwe te maken. Dat ding is niks meer nuttigs van over
Ga je googlen op Tom Sauer, is het eerste wat je tegenkomt:quote:
Hoogleraar pleit tégen sturen van zware wapens aan Oekraïne: ‘Nemen een heel groot risico’
Gaan westerse tanks, of misschien zelfs gevechtsvliegtuigen, Oekraïne een beslissend voordeel geven? Hoogleraar Tom Sauer hoopt van niet. ,,Die zware wapens verhevigen de oorlog alleen maar’’, meent hij.
Echt godverdomme, was daar gebleven ofzoquote:Tom Sauer ontvluchtte Rusland - Eva Jinek https://www.evajinek.nl › artikel › to...
11 Mar 2022 — Velen ontvluchten het land, op zoek naar meer stabiliteit. Zoals Tom Sauer, die sinds deze week na dertig jaar weer in Nederland woont. Hoe ...
@bleibleiquote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:41 schreef bleiblei het volgende:
Ik weet niet of dit al voorbij is gekomen, maar ik lees dit in het lokale suffertje:
[..]
Ga je googlen op Tom Sauer, is het eerste wat je tegenkomt:
[..]
Echt godverdomme, was daar gebleven ofzo. Echt zo obvious....
Dit is echt gewoon veels te obvious. Jammer dat het AD er niet van maakt Uit Rusland gevluchte hoogleraar zegt "stop met wapens sturen en offer Oekraine op aan Rusland!".
Het is een beetje de de tegenhanger voor communisme. Overigens is er volgens mij een reden dat het fascisme na wo2 aan populariteit heeft ingeboet.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 06:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Volgens mij zijn ze niet zo zeer nazis, maar wel zeer nationalistisch en racistisch, nu heeft fascisme een erg slechte naam, maar voor de tweede wereldoorlog werd dit gewoon beschouwd als een regulier gedachte goed,.
Had hem ook net gelezen en dacht 'hoe kun je hoogleraar zijn en zo dom tegelijk'.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:41 schreef bleiblei het volgende:
Ik weet niet of dit al voorbij is gekomen, maar ik lees dit in het lokale suffertje:
[..]
Ga je googlen op Tom Sauer, is het eerste wat je tegenkomt:
[..]
Echt godverdomme, was daar gebleven ofzo. Echt zo obvious....
Dit is echt gewoon veels te obvious. Jammer dat het AD er niet van maakt Uit Rusland gevluchte hoogleraar zegt "stop met wapens sturen en offer Oekraine op aan Rusland!".
Mjah, kijk wij zijn democratie gewend natuurlijk, dus voor ons is het vrij bijzonder. Echter in landen met grote instabiliteit kan het natuurlijk wel wat "rust" geven. Overigens zou je een land als Turkije bijvoorbeeld op dit moment ook Fascistisch kunnen beschouwen.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 10:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het is een beetje de de tegenhanger voor communisme. Overigens is er volgens mij een reden dat het fascisme na wo2 aan populariteit heeft ingeboet.
Je moet niet onderschatten dat veel van dit soort lui gewoon op de loonlijst van het Kremlin staan.quote:
Ronduit kwaadaardig tuig dus.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:41 schreef bleiblei het volgende:
"Gaan westerse tanks, of misschien zelfs gevechtsvliegtuigen, Oekraïne een beslissend voordeel geven? Hoogleraar Tom Sauer hoopt van niet."
Een goede zaak.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 00:38 schreef Alarmonoff het volgende:
https://www.bbc.com/news/world-europe-64482072
Ukraine billionaire Ihor Kolomoisky targeted in new anti-corruption swoop
Die maken zeker schoon schip voor de EUropean dream..
Blijf het raar vinden dat hij als joods zijnde azov nazi's financierde.
quote:Huiszoekingen en invallen: Oekraïne maakt vaart met aanpak corruptie
Auto's, luxe horloges en stapels cash geld: dat is de buit na een aantal anti-corruptie invallen deze week in Oekraïne. Het land lijkt vaart te maken met de aanpak van corruptie. "Oorlog of niet, Oekraïne heeft geen keus. Als ze de oorlog willen winnen, moeten ze ook dit aanpakken."
Want terwijl Oekraïne in oorlog zit met Rusland, voert Oekraïne ook nog een andere strijd: tegen de corruptie in het land. De invallen deze week maken volgens de Oekraïense veiligheidsdienst deel uit van de bestrijding van 'de interne vijand'.
De aanpak daarvan was één van de verkiezingsbeloftes van president Zelenski. En daar lijkt hij zich aan te willen houden. Zeker nu de EU-top vandaag begint in Kiev. "Die top is een belangrijk moment. Zelenski wil laten zien dat hij corruptiebestrijding serieus neemt", zegt Chris Colijn, Oekraïne-expert van RTL Nieuws.
Deze week werd ook een huisinval gedaan bij Ihor Kolomojski, één van de rijkste inwoners van Oekraïne. Hij wordt verdacht van het verduisteren van bijna 1 miljard euro. Kolomojski werd vroeger gezien als vertrouweling van president Zelenski. Dankzij het tv-station van de miljardair, kon Zelenski zijn politieke carrière opbouwen. "Kolomojski is echt een grote jongen en hij kent Zelenski. Daarom is zijn huisinval een signaal dat het tijdperk van oligarchen die hun ding kunnen doen voorbij is", zegt Colijn.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)v-president-zelenski
Dat is het zeker maar het is toch echt de vraag of deze aanpak duurzaam is. Vergeet niet dat in heel Oekraïne (deels) militair gezag is ingevoerd en de overheid dus veel meer bevoegdheden heeft dan normaal wenselijk.quote:
Palantir? Die was toch de eigenaar van Cambridge Analytica, dat al onze Facebook data verzamelde en gebruikte voor politieke doeleinden (dwz. om te helpen Trump aan de macht te krijgen)? En het ook gebruikte om de Brexit stemming te beïnvloeden?quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:39 schreef michaelmoore het volgende:
https://finance.yahoo.com(...)eting-005332742.html
Samenwerking van Artificial Intelligence , spysatellites , HIMARS in minuten
[..]
Weinig zin in dat interview met dat anonieme enzo. Wat is de strekking?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:28 schreef slashdotter3 het volgende:
Australische militair vertelt hoe de oorlog in werkelijkheid verloopt en het is niet best. Er wordt een veel te rooskleurig beeld opgehangen.
Die Ivan heeft nul volgers en zit pas sinds januari op twitter....quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:28 schreef polderturk het volgende:
Wat een dombo.
Aan de naam te zien een Rus.
Als de wapenleveranties stoppen, dan valt Oekraïne en zal de genocide op Oekraïners afgerond worden.
[ twitter ]
De comments zeggen me al genoeg. Dampende hoop diarree waar Rusbots als vliegen op de stront op af komen.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:28 schreef slashdotter3 het volgende:
Australische militair vertelt hoe de oorlog in werkelijkheid verloopt en het is niet best. Er wordt een veel te rooskleurig beeld opgehangen.
Ik lees de laatste tijd wel vaker dat er een te rooskleurig beeld wordt opgehangen? Maar dat is helemaal niet mijn perceptie, volgens mij zitten we al maanden in een loopgraven oorlog en meer dan dat lees je eigenlijk ook niet. Overal lees je dat beide partijen ontzettend veel mensen verliezen maar weinig terreinwinst boeken. Dus waar refereren ze dan naar als ze het hebben over een te rooskleurig beeld?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:28 schreef slashdotter3 het volgende:
Australische militair vertelt hoe de oorlog in werkelijkheid verloopt en het is niet best. Er wordt een veel te rooskleurig beeld opgehangen.
Ja, dit. Beetje duiding zou zeer fijn zijn. Temeer omdat het een video van meer dan een uur is.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:41 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Weinig zin in dat interview met dat anonieme enzo. Wat is de strekking?
Die Willy is meer bezig met sensatie dan met nieuws brengen. Heb een paar filmpjes van hem gezien. Begint ook altijd over corruptie. Was in Oekraïne tijdens de inval, ontvlucht het land maar ging weer terug voor de sensatie enzovoort. Weet niet zo goed wat ik van hem moet denken.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:47 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ik lees de laatste tijd wel vaker dat er een te rooskleurig beeld wordt opgehangen? Maar dat is helemaal niet mijn perceptie, volgens mij zitten we al maanden in een loopgraven oorlog en meer dan dat lees je eigenlijk ook niet. Overal lees je dat beide partijen ontzettend veel mensen verliezen maar weinig terreinwinst boeken. Dus waar refereren ze dan naar als ze het hebben over een te rooskleurig beeld?
Hij is er als journalist en het is gewoon zo'n typische clickbait/low effort edgy clown. Zo werkt het nou eenmaal, het levert clicks op. Je ziet het, ook hier hebben we het er weer over.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:54 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Die Willy is meer bezig met sensatie dan met nieuws brengen. Heb een paar filmpjes van hem gezien. Begint ook altijd over corruptie. Was in Oekraïne tijdens de inval, ontvlucht het land maar ging weer terug voor de sensatie enzovoort. Weet niet zo goed wat ik van hem moet denken.
Integendeel, het moet zo snel mogelijk afgelopen zijn. Alleen niet op de foute manier..quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:51 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dit. Beetje duiding zou zeer fijn zijn. Temeer omdat het een video van meer dan een uur is.
Daarbij denk ik wat Simmertje hierboven zegt. Dat velen hier pro-oekraine zijn, betekent niet dat al die mensen niet weten dat oorlog waanzin is, en dat oorlog levens kost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |