Dat is ook zo. Ik ben degene die het vervelend vind als ouders dat doen, omdat ik denk dat ze (de ouders) dan ook zoiets bij ons verwachten.quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:37 schreef SQ het volgende:
Een bevriend stel ouders neemt de kinderen altijd mee naar ballorig inclusief slushies en friet en snoepzak, maar toch spelen ze net zo lief bij ons waar ze alleen fruit, een boterham en 1 snoepje krijgen op een dag terwijl ik de was sta te vouwenvoor de kinderen zelf maakt het meestal niet zo veel uit denk ik.
Zodra er hier eentje dood neervalt zal ik dat ook zeggen, tot die tijd kan zij doodvallen.quote:
Gefeliciteerd met uw nominatie 'vader van het jaar 2023.'quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:51 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Zodra er hier eentje dood neervalt zal ik dat ook zeggen, tot die tijd kan zij doodvallen.
Bizar inderdaad. Je zou het natuurlijk ook aan kind zelf kunnen vragen wat er op zijn/haar lijstje staat?quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wat ik ook vaak zie:
'Help! Mijn kind wordt binnenkort x aantal jaar en mijn draakje heeft al zoveel speelgoed! Weten jullie wat ik kan kopen voor zijn verjaardag?' En dat ook vragen aan volkomen wildvreemde mensen op feesboek![]()
![]()
![]()
al.. die.. fucking .. appgroepen..... overal..... aargl!quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:04 schreef Marsenal het volgende:
Ik heb eens een moeder over de app gehad
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn kind is net 2 en die eet druiven en olijven altijd zo, is dit een ding?quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:04 schreef Marsenal het volgende:
Ik heb eens een moeder over de app gehad die had gezien dat de druiven in de trommel van mn dochter (toen 4 of 5) niet doorgesneden waren en of ik wel in de gaten had dat dat gevaarlijk was.
Mijn zwager heeft het altijd over "de boys" als hij over zijn tweeling praat. Ik kan er minder mee.quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:49 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Toevoeging:
Ouders die hun kinderen "kids" of "de kids" noemen..
Zelfde formaat al dan niet groter dan de slokdarm.quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:36 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Mijn kind is net 2 en die eet druiven en olijven altijd zo, is dit een ding?
Is zo'n groepsapp verplicht dan, of zo? Vraag is oprecht overigens, ik heb (nog) geen basisschoolkind (meer).quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:11 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
al.. die.. fucking .. appgroepen..... overal..... aargl!
Sorry, ik heb al 800 teams kanalen en dan komen die wildvreemde mensen ook nog met fucking groep apps aan. Elke verjaardag of uitje een totaal andere groepsapp..
Met 4/5 jaar kunnen ze toch wel een hele druif of olijf eten?quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:23 schreef streamjohan het volgende:
[..]
Die moeder had wel gelijk.
De extra klacht hierbij is ouders die hun kinderen grote stukken pannenkoek geven.
Kunnen ze wel, maar het idee is dat zo'n hele druif/olijf/kerstomaat alsnog achter in de keel kan schieten.quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:53 schreef ZarB het volgende:
[..]
Met 4/5 jaar kunnen ze toch wel een hele druif of olijf eten?
Waarom zou je het ook anders doen idd.quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kreeg altijd het gevoel dat er bij ons alleen patat werd gegeten als er een kind bleef eten en dat er bij andere juist heerlijk vers gemaakt voer op tafel kwam te staan, dat lekker én supergezond was
Tegenwoordig eten we wat er gepland was, en dan wordt er hooguit iets bij gehaald als dat niet voldoende is voor meer personen.
Luchtpijp. Belangrijk detail.quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:40 schreef streamjohan het volgende:
[..]
Zelfde formaat al dan niet groter dan de slokdarm.
Pak gewoon oude kralen in.quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:06 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Bizar inderdaad. Je zou het natuurlijk ook aan kind zelf kunnen vragen wat er op zijn/haar lijstje staat?
De jongste van mij wil kralen. Ze heeft al tien ziljard van die dingen, maar ze wil graag er nog wat. Kost geen ene reet bij de Action. Geef dat kind gewoon kralen dan als ze daar blij van wordt.
quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:58 schreef ZarB het volgende:
Ouders die vinden dat alles, maar dan ook alles moet gaan zoals hun kind dat wil. Familie heeft een kind van 10 en al 10 jaar lang moet alles zoals kind dat wil (al dan niet zelf bedacht door ouders, want vaak boeit het kind niet eens). Dan ging het van "sssssssssssst niet ademen in de gang want Madeliefje slaapt boven" tot "Madeliefje wil graag biefstuk van de AH voor het kerstdis dus gelieve daar de boodschappen te doen".
Of
"Fijn dat jullie tot 3 uur op Madeliefje willen passen als wij aan het werk zijn maar ze wil eigenlijk tot 5 uur blijven en mee-eten en nog een paar uur op de xbox, toch Madeliefje???" (Vooral altijd vragen waar Madeliefje bij is, zodat je weer voor het blok wordt gezet).
Ben je wat goed gezelschap, want al deze dingen zijn ook op mij van toepassing.quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:53 schreef ZarB het volgende:
[..]
Met 4/5 jaar kunnen ze toch wel een hele druif of olijf eten?
En wat is t met die pannenkoek dan? Ze kunnen toch zelf een stuk afbijten zodra ze een pannekoek kunnen vasthouden.
Maar ach, ik kocht een 2e hands autostoeltje dus ik sta sowieso al ergens bovenaan in het rijtje "worst parent".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |