O, ik dacht altijd dat ik de enige was die daar last van hadquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:14 schreef IJsdraakje het volgende:
Het is hier weer tijd voor de 'doorzoek alle keukenkastjes op zoek naar een kruimel'-bui. Fucking irritant.![]()
Hij is gelukkig nog niet zķ sterk dat ik oude kerstpakket-relieken wil aanbreken.
Het zou me niet verbazen als de meeste posters hier het wel herkennen.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, ik dacht altijd dat ik de enige was die daar last van hadZo blij te lezen dat dat niet zo is
Dat zijn ook van die dagen dat mijn hoofd de hele tijd bezig is met wat er nog is wat ik zou kunnen eten, zonder verpakkingen open te maken die nog dicht zijn en iemand het zou merken. En er is zoo weinig dat werkt om dat hoofd dan uit te zetten.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:24 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als de meeste posters hier het wel herkennen.![]()
Als ik in een echte snaaimood ben, kan ik zelfs nog losgaan op de pot met gebakken uitjesquote:Op woensdag 18 januari 2023 09:24 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als de meeste posters hier het wel herkennen.![]()
Check. In dat opzicht ben ik "blij" dat de zelf-opgelegde schaamte nog een beetje als rem werkt.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zijn ook van die dagen dat mijn hoofd de hele tijd bezig is met wat er nog is wat ik zou kunnen eten, zonder verpakkingen open te maken die nog dicht zijn en iemand het zou merken. En er is zoo weinig dat werkt om dat hoofd dan uit te zetten.
En we gaan naar Keulen, alwaar ik toch echt een echte Duitse currywurst wil etenquote:Op woensdag 18 januari 2023 10:00 schreef IJsdraakje het volgende:
Het is ook een verschil hoe ingesleten sommige gewoontes zijn (positief of negatief), de balans vinden tussen genieten en verstandig is gewoon lastig, dus de "maar ik heb een etentje/weekendje weg" is imo een terecht punt om even vooraf bij stil te staan. Het kost gewoon moeite om de hele dag door bewuste keuzes te moeten maken, ook al zijn ze objectief gezien niet zo enorm lastig.
Oh god ja, dat soort gedrag.quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:08 schreef SQ het volgende:
Gisteren nam een collega stroopwafels mee naar de vergadering. Dus ik mezelf mijn mantra maar weer eens een paar keer verteld: als ik een stroopwafel pak moet dat zijn omdat ik daar bewust voor kies en niet omdat het er staat. (Dit is de reden waarom ik liever geen ayc buffetten heb...)
En met succes! Al moest ik mezelf uiteraard wel verdedigen, wat ik altijd zo stom vind. Ik pak niks, ik zeg niks, ik negeer de aanwezigheid, maar toch het "pak maar! Pak dan! Jullie moeten wel pakken! SQ, pak jij ook nog?" En dan moet je dus antwoord geven. Pfff.
Dus de vergadering daarna had een jarige collega een zak vol pastel de nata meegenomen. Weer de overweging gemaakt en besloten dat ik deze wél wilde.
KRIJG JE DAAR WEER OPMERKINGEN OVER!! Want je nam net de stroopwafel niet
quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:19 schreef SQ het volgende:
Cocktails
Mijn cocktailbuddy is zwanger dus dat helpt mij welzal er weinig van komen dit jaar
Da's mijn standaard weekend.quote:Op woensdag 18 januari 2023 10:29 schreef SQ het volgende:
Probleem bij mij is dat het zelden 1 of 2 biertjes blijven
Currywurstquote:Op woensdag 18 januari 2023 10:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En we gaan naar Keulen, alwaar ik toch echt een echte Duitse currywurst wil eten
Nou ja, die drie dagen moeten ook het verschil niet maken, natuurlijk. Het is niet dat ik iedere week een weekendje wegga. Maar het zijn wel bepaalde gewoontes die zo'n weekend wel zeer ongezond maken: de alcohol, de zak van Jamin voor de autoreis, het lekkere eten, afzakkertje in het hotel, etc. Maar als het droog is, lopen we doorgaans rond de 25.000 stappen per dag, dus dat maakt ook weer veel goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |