Dat is ook het mooist. Ik wil 'm echter niet ophangen en vraag me af of hij ook op 4 poten kan ipv 2.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:22 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Bij ons hangt hij gewoon, geen poten
Als ik zie waar je de poten eronder vast kunt maken, dan kun je ‘m volgens mij nooit los op alleen poten neerzetten, maar moet hij altijd ook nog aan de muur vastgemaakt worden, hij klapt gegarandeerd naar voren als je een lade opentrektquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:41 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat is ook het mooist. Ik wil 'm echter niet ophangen en vraag me af of hij ook op 4 poten kan ipv 2.
Wij hebben er een hele zware wasbak opzitten dus wij hebben idd meer dan 2 poten (volgens mij nog 1 in het midden en dan wel bevestigd tegen de wand).quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 12:31 schreef Burdie het volgende:
Iemand hier ervaring met een Godmorgon wastafel meubel? Kan die ook op vier poten ipv 2?
Ik moest ff denken, maar dat is de maat die in mn washok staat. En daar zat geen vaste plank in.quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:37 schreef d.k. het volgende:
Vraagje over Metodkasten van 200 cm hoog/40 breed/37 diep. Weet iemand of die recent aangepast zijn en nu een vaste horizontale plank in het midden van de kast hebben? Zo staan ze namelijk op de site en in de planner krijg je die plank ook niet verschoven. Als ik in de handleiding kijk zie ik de plank niet en ik heb zelf vier hoge kasten in mijn keuken en daar zit die plank er ook niet in, maar die zijn inmiddels vijf jaar oud en zijn 60/60. @:Puala en @:Seven hadden jullie die toevallig in je keuken? Het zou mijn ontwerp voor een keukenkast vele malen makkelijker (en goedkoper) maken namelijk als die plank er niet in zit.
Ah, dat is top nieuws. Dan is de planner gewoon eigenwijs, dat negeer ik gewoon.quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:39 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik moest ff denken, maar dat is de maat die in mn washok staat. En daar zat geen vaste plank in.
Dat is de plank die ze bij stap 16 plaatsen met de speciale plankdragers. De verwachting is dat je deze plank wel (ongeveer) in het midden van de kast plaatst. Daarom kun je deze in de planner ook niet verwijderen.quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:37 schreef d.k. het volgende:
Vraagje over Metodkasten van 200 cm hoog/40 breed/37 diep. Weet iemand of die recent aangepast zijn en nu een vaste horizontale plank in het midden van de kast hebben? Zo staan ze namelijk op de site en in de planner krijg je die plank ook niet verschoven. Als ik in de handleiding kijk zie ik de plank niet en ik heb zelf vier hoge kasten in mijn keuken en daar zit die plank er ook niet in, maar die zijn inmiddels vijf jaar oud en zijn 60/60. @:Puala en @:Seven hadden jullie die toevallig in je keuken? Het zou mijn ontwerp voor een keukenkast vele malen makkelijker (en goedkoper) maken namelijk als die plank er niet in zit.
De planner is zo rigide over dat middenquote:Op zondag 22 oktober 2023 15:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat is de plank die ze bij stap 16 plaatsen met de speciale plankdragers. De verwachting is dat je deze plank wel (ongeveer) in het midden van de kast plaatst. Daarom kun je deze in de planner ook niet verwijderen.
Er zat idd trouwens wel een plank bij, maar die heb ik wat hoger geplaatst. Dat kwam mij beter uit.quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:42 schreef d.k. het volgende:
[..]
Ah, dat is top nieuws. Dan is de planner gewoon eigenwijs, dat negeer ik gewoon.
De planner moet rigide zijn omdat dit de garanties dekt die IKEA biedt.quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:46 schreef d.k. het volgende:
[..]
De planner is zo rigide over dat midden![]()
Met rail en onderling verbinden moet het goed komen en er komen ook geen heel zware dingen in.
En dat is ook terecht, toch?quote:Op zondag 22 oktober 2023 15:47 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
De planner moet rigide zijn omdat dit de garanties dekt die IKEA biedt.
Plaats je de plank niet, zal dat prima werken. Maar gaat het mis, loop je de garantie mis.
Ben benieuwd waar dat dan over ging. Over het algemeen zijn de garantievoorwaarden redelijk goed dichtgespijkerd.quote:Op zondag 22 oktober 2023 16:07 schreef d.k. het volgende:
[..]
En dat is ook terecht, toch?
Overigens, ik stond vorige week (voor iets anders) bij de keukenbalie in Eindhoven en daar was iemand met een garantieklacht. Die was door de klantenservice naar de balie gestuurd en die wisten het ook niet, die gingen zelf maar op de site zoeken. Toen heb ik zelf eens gezocht op de site, maar heel helder werd het mij ook niet. Hopelijk gewoon nooit nodig die garantie.
Onze keuken staat nu inmiddels 5 jaar en daar is niets aan te zien. Wel al een paar keer binnenladen verplaatst en toegevoegd, zo fijn dat dat gewoon kan.
Gok dat deze niet meer binnenkomen voor het voorjaar '24.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 12:58 schreef luciferhout het volgende:
Weet iemand hier iets meer over de deurtjes en zijwanden voor de grillskar?
Heb enige tijd terug twee grillskar segmenten gekocht. De bijbehorende deurtjes waren toen niet beschikbaar maar in de winkel werd verteld dat de deurtjes later weer beschikbaar zouden komen. Ik heb mij via de website aangemeld voor voorraad updates door heel Nederland maar de termijn daarvan is al ruim twee keer verstreken.
Ook bij de chat van de klantenservice kunnen ze niet verder vooruitkijken dan wat er komende maand binnenkomt en werd de laatste keer aangegeven dat het product nog niet uit het assortiment was. Daar schiet ik dus ook niet zoveel mee op.
Baal wel een beetje van mijn aankoop, want nu kan ik niet de spullen opslaan, waar deze keukenblokjes voor bedoeld waren.
Het ging puur over het aanmelden. Dus hoe laat je ikea weten dat je een garantieclaim hebt voor de keuken: ze kon het online niet vinden en in de winkel werd ze naar de keukenafdeling gestuurd en die wist het ook niet.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 23:48 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar dat dan over ging. Over het algemeen zijn de garantievoorwaarden redelijk goed dichtgespijkerd.
Dat is gewoon t nr van de klantenservice bellen, dossier openen en klaar? En als t apparatuur betreft bij de leverancier daarvan.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 06:49 schreef d.k. het volgende:
[..]
Het ging puur over het aanmelden. Dus hoe laat je ikea weten dat je een garantieclaim hebt voor de keuken: ze kon het online niet vinden en in de winkel werd ze naar de keukenafdeling gestuurd en die wist het ook niet.
Zou ik ook zeggen, maar heel duidelijk staat het niet op de site en in de winkel zelf wisten ze het dus ook niet echt. Er staat bij de keukenbalie een wand met daarop een uitspraak over de garantie en een qr code voor meer informatie. Op de webpagina waar je dan komt staat geen nummerquote:Op woensdag 25 oktober 2023 09:29 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat is gewoon t nr van de klantenservice bellen, dossier openen en klaar? En als t apparatuur betreft bij de leverancier daarvan.
quote:Op woensdag 25 oktober 2023 06:49 schreef d.k. het volgende:
[..]
Het ging puur over het aanmelden. Dus hoe laat je ikea weten dat je een garantieclaim hebt voor de keuken: ze kon het online niet vinden en in de winkel werd ze naar de keukenafdeling gestuurd en die wist het ook niet.
Dat dossier aanmaken, kan de klantenservice normaal gesproken ookquote:Op woensdag 25 oktober 2023 09:29 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat is gewoon t nr van de klantenservice bellen, dossier openen en klaar? En als t apparatuur betreft bij de leverancier daarvan.
Die is er nu nog wel, maar wordt gecentraliseerd in groningen volgens mij.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 13:08 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
[..]
Dat dossier aanmaken, kan de klantenservice normaal gesproken ook
En ik dacht dat iedere winkel tegenwoordig een eigen aftersales afdeling heeft?
Wat een amateurisme
Dat is een aantal jaar geleden juist gedecentraliseerd dacht ik ;')quote:Op woensdag 25 oktober 2023 13:45 schreef Puala het volgende:
[..]
Die is er nu nog wel, maar wordt gecentraliseerd in groningen volgens mij.
De diepte van het blad zal het probleem niet zijn. Maar het opnieuw inmeten gaat er toch voornamelijk om dat de gestucte muur wordt ingemeten? De speling die jullie hebben gecreëerd door aan beide zijden is handig, maar niet afdoende om een definitieve maatvoering op te bepalen?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:17 schreef Seven. het volgende:
Interessante keuken-casus.
Wij willen een Kasker werkblad en een voorwaarde is dat Ikea dat de koper de keuken niet zelf plaatst maar dit laat doen door All-Om. Op zich een prima partij om mee te werken, al is het nadeel wel dat zij pas begin januari kunnen installeren. All-Om meet dan het keukenblok in, en vervolgens meten ze bij of na installatie van het keukenblok, ook het werkblad in.
Nu wil bij ons het geval dat de keuken uit 2 losse delen bestaat. Een deel met aanrechtblad en een deel met hoge kasten. All-Om is komen inmeten, maar ze konden het inmeten niet afmaken omdat er nog niet gestuct is. Dus is de rapportage met bevindingen is naar Ikea gegaan, en aan de hand daarvan nog wat aanpassingen gedaan in een vervolggesprek met Ikea.
Het voorstel is dat wij zelf het deel met de hoge kasten gaan installeren. Dat gedeelte kan dan ook evt al eerder komen (als in, vanaf volgende week al indien op voorraad). En we betalen wel 2 keer bezorgkosten, maar de kosten voor montage wordt dan ook lager. De originele offerte is dus in tweeën gesplitst.
Ikea en All-Om zijn van mening dat het keukenblok opnieuw ingemeten moet worden. Ik snap heel goed dat een stenen werkblad heel nauwkeurig ingemeten moet worden na het stucen en na het installeren van het keukenblok. Alleen voor het keukenblok zelf hebben we al 20cm speling aan beide zijkanten en 15cm speling aan de achterkant omdat we voor een megadiep blad gaan. Dus ik ben eigenlijk niet van plan om opnieuw 100 euro te betalen voor inmeten.
Dus ik zit nu te schipperen tussen Ikea en All-Om. All-Om lijkt nu te zeggen dat ze op zich wel verder kunnen zonder nog een keer iemand te sturen voor het inmeten van het keukenblok. Maar nu zegt Ikea weer dat ik eerst ff akkoord moet geven op betaallinkje.
Benieuwd hoe deze discussie gaat lopen, ik voorspel paarse krokodillen.
Gut alleen dit zou voor mij al een reden zijn om een ander werkblad te kiezenquote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:17 schreef Seven. het volgende:
Interessante keuken-casus.
Wij willen een Kasker werkblad en een voorwaarde is dat Ikea dat de koper de keuken niet zelf plaatst maar dit laat doen door All-Om. Op zich een prima partij om mee te werken, al is het nadeel wel dat zij pas begin januari kunnen installeren. All-Om meet dan het keukenblok in, en vervolgens meten ze bij of na installatie van het keukenblok, ook het werkblad in.
Nu wil bij ons het geval dat de keuken uit 2 losse delen bestaat. Een deel met aanrechtblad en een deel met hoge kasten. All-Om is komen inmeten, maar ze konden het inmeten niet afmaken omdat er nog niet gestuct is. Dus is de rapportage met bevindingen is naar Ikea gegaan, en aan de hand daarvan nog wat aanpassingen gedaan in een vervolggesprek met Ikea.
Het voorstel is dat wij zelf het deel met de hoge kasten gaan installeren. Dat gedeelte kan dan ook evt al eerder komen (als in, vanaf volgende week al indien op voorraad). En we betalen wel 2 keer bezorgkosten, maar de kosten voor montage wordt dan ook lager. De originele offerte is dus in tweeën gesplitst.
Ikea en All-Om zijn van mening dat het keukenblok opnieuw ingemeten moet worden. Ik snap heel goed dat een stenen werkblad heel nauwkeurig ingemeten moet worden na het stucen en na het installeren van het keukenblok. Alleen voor het keukenblok zelf hebben we al 20cm speling aan beide zijkanten en 15cm speling aan de achterkant omdat we voor een megadiep blad gaan. Dus ik ben eigenlijk niet van plan om opnieuw 100 euro te betalen voor inmeten.
Dus ik zit nu te schipperen tussen Ikea en All-Om. All-Om lijkt nu te zeggen dat ze op zich wel verder kunnen zonder nog een keer iemand te sturen voor het inmeten van het keukenblok. Maar nu zegt Ikea weer dat ik eerst ff akkoord moet geven op betaallinkje.
Benieuwd hoe deze discussie gaat lopen, ik voorspel paarse krokodillen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |