Ja. De meeste mensen in mijn vrienden/kennissenkring stemmen democraat en je ziet niet veel "Trump" bumper stickers. Op het platteland zie je dat veel meer en merk je ook een totaal andere kijk op politiek. Maar dit is een middelgrote universiteitsstad en dan heb je sowieso een andere bevolking als bv een klein plaatsje aan de kust.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:58 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Das al weer een tijd dat je daar zit dus. Merk je het verschil eigenlijk daar tussen een democratisch en republikeins gebied?
Ah ja, in een universiteitsstad kan je er vanuit gaan dat mensen in staat zijn om zelfstandig na te denkenquote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:03 schreef devzero het volgende:
[..]
Ja. De meeste mensen in mijn vrienden/kennissenkring stemmen democraat en je ziet niet veel "Trump" bumper stickers. Op het platteland zie je dat veel meer en merk je ook een totaal andere kijk op politiek. Maar dit is een middelgrote universiteitsstad en dan heb je sowieso een andere bevolking als bv een klein plaatsje aan de kust.
En toch had Leiden de reputatie als de domste stad in Nederlandquote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:08 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ah ja, in een universiteitsstad kan je er vanuit gaan dat mensen in staat zijn om zelfstandig na te denken
Echt? Dat is wel heel erg als je een stad als rotterdan binnen de grenzen hebtquote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:09 schreef devzero het volgende:
[..]
En toch had Leiden de reputatie als de domste stad in Nederland
Ik zal geen opmerking plaatsen over Minerva, misschien zitten er hier oud ledenquote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:10 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Echt? Dat is wel heel erg als je een stad als rotterdan binnen de grenzen hebt
Tegenwoordig moet je die in grunn hebben, die zijn pas domquote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:12 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik zal geen opmerking plaatsen over Minerva, misschien zitten er hier oud leden
Ik snap niet dat hij nog steeds denkt dat hij een kans heeft. Er zitten een paar lui bij die hem nooit zullen verkiezen.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:22 schreef marcb1974 het volgende:
Stemronde 12 en er is nog geen nieuwe speaker
Alleen, wie dan wel?quote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:23 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik snap niet dat hij nog steeds denkt dat hij een kans heeft. Er zitten een paar lui bij die hem nooit zullen verkiezen.
Die zijn er niet echt. Bv, Hern zal ook niet voldoende support krijgen. Maar op een gegeven moment hou je toch de eer aan jezelf? Misschien na de 20ste nederlaagquote:
Zou ik ook denken hoor. Ben benieuwd hoe lang hij het nog gaat uithouden.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:28 schreef devzero het volgende:
[..]
Die zijn er niet echt. Bv, Hern zal ook niet voldoende support krijgen. Maar op een gegeven moment hou je toch de eer aan jezelf? Misschien na de 20ste nederlaag
Slaap zequote:Op vrijdag 6 januari 2023 01:31 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zou ik ook denken hoor. Ben benieuwd hoe lang hij het nog gaat uithouden.
Nu bed zoeken hier
Dat was precies mijn gedachten gang, zelf praktijk doen en 2000 betalen voor theorie?? ga toch leren joh.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 08:20 schreef engine het volgende:
De voormalig D66-partijleider vermoedt dat autorijden niet het enige motief is van de fraudeurs. "Een rijbewijs is ook een identiteitsbewijs. Je kan er meer mee dan alleen de weg op. Wij vermoeden dat ook dat een reden is om examen te doen."
https://www.rn7.nl/nieuws(...)ns-zorgen?menu=false
Iemand een idee wat ze hier mee bedoelen? Waarom zou je 2000 euro betalen voor een theorie examen om aan een rijbewijs te komen?
En praktijk doen ze dan wel zelf?
Vind het maar een vaag verhaal.
11 stemmingenquote:Op donderdag 5 januari 2023 20:59 schreef pullup het volgende:
@:prisha Ze zijn bij dat stemmen nog geen centimeter verder gekomenecht genant
Ja het is echt apart. Het insinueert dat ze een rijbewijs willen om ook voor andere dingen te gebruiken als rijden...maar wat dan? Waarom niet gewoon een identiteitsbewijs aanvragen? Als je daar geen recht op hebt kun je toch ook geen rijbewijs aanvragen.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 08:35 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat was precies mijn gedachten gang, zelf praktijk doen en 2000 betalen voor theorie?? ga toch leren joh.
Jeetjequote:
58 jaar.quote:
+1 voor ik verder scrollquote:
Italiaans profvoetballer en voetbaltrainer.quote:
Ok naja daar zullen er wel meer van doodgaanquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:03 schreef Superbadeendje het volgende:
Goedemorgen.
[..]
Italiaans profvoetballer en voetbaltrainer.
Nee eigenlijk nietquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:37 schreef chufi het volgende:
@:pullup Ken jij ook een klein Mexicaans stuurvrouwtje?
Ik bedoel hier in Nederland/... Die Eunice van JAA schijnt dat gedaan te hebbenquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:48 schreef pullup het volgende:
[..]
Nee eigenlijk nietDie Mexicanen hebben nooit een 8 op een wk of zo
Hoezo?
Ik zal eens naar die foto kijken, staat vast in die OPquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:50 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik bedoel hier in Nederland/... Die Eunice van JAA schijnt dat gedaan te hebben
correctquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:50 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik zal eens naar die foto kijken, staat vast in die OP
Beetje ouder dus al wel van een tijd geleden en het zegt me niksquote:
OK.. ik hoorde het en dacht misschien ken jij dr .. Ze schijnt ook trainingspapieren te hebben... is nu niet meer actiefquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:51 schreef pullup het volgende:
[..]
Beetje ouder dus al wel van een tijd geleden en het zegt me niks
Ook even haar topic bekeken maarquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:54 schreef chufi het volgende:
[..]
OK.. ik hoorde het en dacht misschien ken jij dr .. Ze schijnt ook trainingspapieren te hebben... is nu niet meer actief
Ja dat kan ik me voorstellen , met al die studentes die je onder je hoede hebt gehad ...quote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Ook even haar topic bekeken maar![]()
Af en toe kom ik wel nog verrassende lui tegen. De dame die nu de opper CEO bij de HEMA is heb ik nog wel gecoacht vroeger. En dan lees je ineens die naam bij haar aanstelling
Ik kan wel roeienquote:Op vrijdag 6 januari 2023 11:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Ook even haar topic bekeken maar![]()
Af en toe kom ik wel nog verrassende lui tegen. De dame die nu de opper CEO bij de HEMA is heb ik nog wel gecoacht vroeger. En dan lees je ineens die naam bij haar aanstelling
Zeilen kan ik ook alleen niet zo goedquote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:27 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Ik heb bij de zeeverkenners gezeten en kan ook zeilen
Klaar voor overstag !!!!!quote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:37 schreef pullup het volgende:
[..]
Zeilen kan ik ook alleen niet zo goed
Rammel de fokgieg en overstuur de zwatelquote:
40+ Zeil Meetquote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:41 schreef pullup het volgende:
[..]
Rammel de fokgieg en overstuur de zwatel
Aye aye captainquote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:49 schreef BoonDockSaint het volgende:
Kunnen jullie ook zwemmen dat is waarschijnlijk wel nodig als ik mag zeilen
Ja. Kopen?quote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:56 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Nij hebt ook een bootje toch ?
quote:Op vrijdag 6 januari 2023 14:56 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Nij hebt ook een bootje toch ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |