Klopt. Maat van mij heeft MS. Heb hem voor z'n verjaardag een cadeaukaart gegeven van MS mode. Kan dat? Vond het wel LUDIEKquote:
Al een keer of 8 in beeld geweest, rustig...quote:
Weer je zeker dat het geen schroevendraaier wasquote:
Nou er zat wel een stuk metaal inquote:Op zaterdag 7 januari 2023 22:22 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Weer je zeker dat het geen schroevendraaier was
Ze kunnen de kleren krijgen?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 22:20 schreef Cat-astrophe het volgende:
Die scène met die bouwvakkers vond ik smakeloos. En provocerend.
En potentieel die aannemer in de problemen brengend omdat niet alle veiligheidskleding gedragen werd.
Verder gun ik ze voeten vol splinters en een piemel vol gruis bij hun privé naaktkluspraktijken.
Tattoo's zijn mooi om onvergetelijke gebeurtenissen in je leven vast te leggen op je lichaam. Bijvoorbeeld die ene keer toen Bert die Libelle zag.quote:
Ja, zie, dan treedt de verwarring al snel op natuurlijk.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 22:22 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nou er zat wel een stuk metaal in
Met welke factor moet je de piemel insmeren?quote:
Factor 30cm denk ik. Als ik Fok moet gelovenquote:Op zaterdag 7 januari 2023 22:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Met welke factor moet je de piemel insmeren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |