Ook in de folder. Ik zie dat de laatste vraag niet ging om geluk maar om leven verbeteren. Tomato tomahtoquote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:37 schreef Troel het volgende:
[..]
Hier wel echt gewoon ongemak, maar niet aan pijn, meer aan belachelijk veel bloed verliezen. Ik pas er dus echt mijn leven wel voor aan (en in plaats van reservekleding voor de kinderen heb ik dat voor mijzelf mee in die periode).
Bij mij wel.quote:Op woensdag 4 januari 2023 09:35 schreef Vanyel het volgende:
Zijn al die moeilijkdoeners van jullie mannen? Mijn directverwijzer is een vrouw. Is dat een patroon?
Ik durf het niet te zeggen. Bij mijn oude huisarts (ook een man), had ik gewoon de verwijziging gekregen, maar die kent natuurlijk mijn dossier ook al 40 jaar zeg maarquote:Op woensdag 4 januari 2023 09:35 schreef Vanyel het volgende:
Zijn al die moeilijkdoeners van jullie mannen? Mijn directverwijzer is een vrouw. Is dat een patroon?
Staat daar onderaan trouwens menooranje ofzo? Ik kan het net niet lezenquote:Op woensdag 4 januari 2023 09:32 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ook in de folder. Ik zie dat de laatste vraag niet ging om geluk maar om leven verbeteren. Tomato tomahto
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |