Precies, alleen Hancko echt top. En die had voor ¤2m minder gehaald kunnen worden als hij niet op vakantie ging in de zomer. Boot gemist, te laat teruggekomen.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 12:59 schreef fetX het volgende:
[..]
Behalve Hancko is er toch nog geen speler gekocht waar we nu van zeggen dat die het heel erg goed doet?
Szymanski zou je mee kunnen wegen, maar die is niet gekocht. Paixao, Wieffer, Gimenez, Timber, Dilrosun, Rasmussen, Lopez, Bullaude zijn allemaal spelers die vooralsnog niet bepaald een onuitwisbare indruk achter hebben gelaten.
edit: Rasmussen is natuurlijk ook gehuurd.
Wat had je dan eigenlijk verwacht, van die finale staan er nog twee of drie spelers op het veld momenteel. Je haalt een karrevracht aan spelers waarvan een aanzienlijk deel ook nog eens uit compleet andere culturen. Dan moet het allemaal maar meteen draaien als een tierelier?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:14 schreef ZKA het volgende:
[..]
Precies, alleen Hancko echt top. En die had voor ¤2m minder gehaald kunnen worden als hij niet op vakantie ging in de zomer. Boot gemist, te laat teruggekomen.
Daarbuiten is het ook geen geweldige onderhandelaar gebleken tot dus ver.
Omdat die nu alles in eigen beheer kan houden 🤑quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:18 schreef aTypisch het volgende:
ik vind het wel raar dat te kloese blijkbaar geen extra technische man naast zich wil
maar ik vind het echt onzin om een van de breedste selecties in jaren als uitgangspunt te gebruiken voor kritiek op hem
En waar heeft dat ooit gewerkt in de praktijk?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:20 schreef ZKA het volgende:
Breedte zou in theorie aangevuld moeten worden door eigen jeugd
ik zou je pijlen op andere zaken richten dan de goede selectiequote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:20 schreef ZKA het volgende:
[..]
Omdat die nu alles in eigen beheer kan houden 🤑
Brede selectie is eigenlijk niet per definitie goed, Bjørkan is daar het schoolvoorbeeld van.
Breedte zou in theorie aangevuld moeten worden door eigen jeugd
Uhm, volgens je eigen berichtgeving kon Feyenoord pas doorpakken voor Hancko nadat de miljoenen van Senesi binnen waren en verlangde Sparta Praag in eerste instantie 10 miljoen. Maar als Feyenoord dus blijkbaar eerder was gekomen(met geld wat ze toen nog niet hadden en toen Sparta Praag nog niet was uitgeschakeld in Europa), had Sparta Praag hem voor ~4 miljoen laten gaan.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:14 schreef ZKA het volgende:
[..]
Precies, alleen Hancko echt top. En die had voor ¤2m minder gehaald kunnen worden als hij niet op vakantie ging in de zomer. Boot gemist, te laat teruggekomen.
Daarbuiten is het ook geen geweldige onderhandelaar gebleken tot dus ver.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.8 augustus:19 augustus:quote:Na eerdere berichtgeving op 1908.nl van afgelopen weekend, heeft Feyenoord zich officieel gemeld in Praag voor Dávid Hancko. De interesse is niet nieuw, maar na het vertrek van Marcos Senesi naar AFC Bournemouth kan Feyenoord eindelijk schakelen.
Het is alweer enkele weken geleden dat de Rotterdammers wat van zich lieten horen in Praag, maar nu is het moment daar. De miljoenen uit de Premier League stromen binnen en de onderhandelingen met sportief directeur TomᨠRosický zijn gestart.quote:De bedragen die in Tsjechische media genoemd worden (om en nabij ¤8.000.000 vast + ¤2.000.000 aan bonussen) zijn onjuist. Dit zijn namelijk bedragen uit het eerste tegenvoorstel van Sparta Praag geweest, nadat Feyenoord anderhalve week geleden een bod indiende. Feyenoord en Sparta Praag zijn lager uitgekomen. Details kunnen pas naar buiten komen als alle formaliteiten zijn formeel zijn afgewikkeld.
quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:25 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Uhm, volgens je eigen berichtgeving kon Feyenoord pas doorpakken voor Hancko nadat de miljoenen van Senesi binnen waren en verlangde Sparta Praag in eerste instantie 10 miljoen. Maar als Feyenoord dus blijkbaar eerder was gekomen(met geld wat ze toen nog niet hadden en toen Sparta Praag nog niet was uitgeschakeld in Europa), had Sparta Praag hem voor ~4 miljoen halen.
Ja, nee. Oke dan.mooi hoe er door je driftigheid wat foutjes in je post zijn geslopenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja jezus, ik had het na 10 seconden al verbeterd.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:26 schreef aTypisch het volgende:
[..]
mooi hoe er door je driftigheid wat foutjes in je post zijn geslopen
kokcugod ook al sinds 2014 bij de clubquote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:22 schreef Scrummie het volgende:
Overigens spelen we met een keeper uit de eigen jeugd, breekt er een linksback dit jaar door uit de eigen jeugd, speelt er iemand op rechtsback uit de eigen jeugd en zitten er wat op de bank uit de eigen jeugd.
Maar ik zeg ook niet dat niemand voldoet, alleen dat het nou ook allemaal niet geweldig is. Ik vind alleen Hancko tot nu toe echt een goede aankoop. En ben ook wel fan van Timber, maar die heeft het ook maar een paar potjes laten zien.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:11 schreef Caland het volgende:
Zeggen dat niemand voldoet is ook wel extreem kort door de bocht als je voor het eerst in 10 jaar overwintert in de EL en in de competitie nog leuk meedoet. Dan heb je in de historie van Feyenoord of liggen slapen of je legt de lat net iets te hoog. Dat laatste is alleen maar positief overigens
Leuk dat je dit er allemaal bij haalt, maar ik had het puur over de aankopen en daarin zeg ik niks geks.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:10 schreef aTypisch het volgende:
1. Laat je halve selectie vertrekken
2. Vul aan met nieuw bloed en eindig voor de winterstop eerste in de europese poule en in de eredivisie
3.??
4. Wat hep hij nou eigelyk late sien?
Is toch gewoon een stabiele basiskracht? Is ook geen positie of speler die je elke week gaat zien voorlopig, misschien in een nieuwe rol als Kokcu is vertrokken.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:29 schreef fetX het volgende:
[..]
Maar ik zeg ook niet dat niemand voldoet, alleen dat het nou ook allemaal niet geweldig is. Ik vind alleen Hancko tot nu toe echt een goede aankoop. En ben ook wel fan van Timber, maar die heeft het ook maar een paar potjes laten zien.
Ik vond hem de laatste 5-8 wedstrijden eigenlijk helemaal niet zo goed. Heel slordig in de passing en veel balverlies. Maar ik zie zeker wel de potentie en snap de aankoop ook best.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:31 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Is toch gewoon een stabiele basiskracht? Is ook geen positie of speler die je elke week gaat zien voorlopig, misschien in een nieuwe rol als Kokcu is vertrokken.
Ik vind Timber juist een voorbeeld van doortastend handelen. Scoort zeker niet alleen maar 8'en tot nu toe. En hij was duur voor Feyenoordbegrippen, maar is gewoon een van de betere middenvelders van zijn generatie. Die zou bij Ajax of PSV ook niet misstaan.
PaixaoGod gaat shinen in de tweede seizoenshelft. Gimenez heeft het met de vrouw van Slot gedaan en krijgt niet eens een serieuze kans wanneer Danilo geblesseerd is en Bullaude heef de pech dat ie Szymanski voor zich heeft en Slot hem ook te veel negeert. Alledrie uitstekende spelers joh.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:34 schreef aTypisch het volgende:
Als ik dan ergens over moet twijfelen dan is het de focus op Zuid-Amerikanen. Dat is het logische gevolg van Te Kloese de sleutels geven, maar is nog wel eventjes afwachten.
Vooral Gimenez twijfel ik nog over eigenlijk
ik hoop wel op paixaogod jaquote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
PaixaoGod gaat shinen in de tweede seizoenshelft. Gimenez heeft het met de vrouw van Slot gedaan en krijgt niet eens een serieuze kans wanneer Danilo geblesseerd is en Bullaude heef de pech dat ie Szymanski voor zich heeft en Slot hem ook te veel negeert. Alledrie uitstekende spelers joh.
Waarop baseer je dat eigenlijk bij Bullaude? Zie hem toch vrij vaak bij Jong en vind hem daar totaal niet er bovenuit steken eigenlijkquote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
PaixaoGod gaat shinen in de tweede seizoenshelft. Gimenez heeft het met de vrouw van Slot gedaan en krijgt niet eens een serieuze kans wanneer Danilo geblesseerd is en Bullaude heef de pech dat ie Szymanski voor zich heeft en Slot hem ook te veel negeert. Alledrie uitstekende spelers joh.
Had ook wel zware benen. Zie de potentie in die jongen zeker, alleen moet hij uiteindelijk echt op de positie van Kökcü komen te staan met een controlerende middenvelder achter hem.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vond hem de laatste 5-8 wedstrijden eigenlijk helemaal niet zo goed. Heel slordig in de passing en veel balverlies. Maar ik zie zeker wel de potentie en snap de aankoop ook best.
Omdat desbetreffende user een nogal verward persoon is met bovendien een hevige voorkeur voor bevestiging. Die ziet wat ie wil zien.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarop baseer je dat eigenlijk bij Bullaude? Zie hem toch vrij vaak bij Jong en vind hem daar totaal niet er bovenuit steken eigenlijk
ik kijk geen jong, maar van wat ik begreep was het ook meer een 'lopende 10'?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarop baseer je dat eigenlijk bij Bullaude? Zie hem toch vrij vaak bij Jong en vind hem daar totaal niet er bovenuit steken eigenlijk
er is wel een verschil tussen een rapportcijfer voor het seizoen van een speler, of de transfer zelfquote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Had ook wel zware benen. Zie de potentie in die jongen zeker, alleen moet hij uiteindelijk echt op de positie van Kökcü komen te staan met een controlerende middenvelder achter hem.
Verder vind ik de aankopen deze zomer ook niet zo geweldig, behalve Hancko, maar veel kun je nog niet goed beoordelen, alleen op hun potentie. Verder zou ik veel zesjes geven, wat ironisch is want het enige wat we juist missen is een 6.
Dat is knap, want hij speelt ook vrij weinig bij Jong. Maar in de wedstrijden die hij wel speelde stak hij er vrij duidelijk bovenuit in dat toch zeer matige elftal.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarop baseer je dat eigenlijk bij Bullaude? Zie hem toch vrij vaak bij Jong en vind hem daar totaal niet er bovenuit steken eigenlijk
Dus zelfs áls hij er bovenuit stak (dat deed hij niet, maar goed) is het geen prestatie want het is inderdaad een aardig kutelftal op een enkeling na.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 13:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat is knap, want hij speelt ook vrij weinig bij Jong. Maar in de wedstrijden die hij wel speelde stak hij er vrij duidelijk bovenuit in dat toch zeer matige elftal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |