Voor mij blijft er nog genoeg puzzelplezier over voor de komende 11 maanden. Zodra de oplossing bekend is weet je in ieder geval waar je naar toe aan het werken bentquote:Op maandag 16 januari 2023 23:08 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Ben ik de enige die bang is straks in een zwart gat van 11 maanden te vallen?
En als je je verveelt kun je ook nog even de belgische versie gaan makenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 08:37 schreef mister_xxx het volgende:
[..]
Voor mij blijft er nog genoeg puzzelplezier over voor de komende 11 maanden. Zodra de oplossing bekend is weet je in ieder geval waar je naar toe aan het werken bent
De Cluedo-fan groet u en blijft faliekant Kolonel Mustard zeggen.quote:Op maandag 16 januari 2023 23:52 schreef MScript het volgende:
Die opgaves ook...
"Wie?"
Kolonel Van Geelen in de bibliotheek met een kandelaar.
Wie...
Ik wilde ook Kolonel Mustard zeggen, maar ik wilde niet klinken als een ouwe lul. 😉quote:Op dinsdag 17 januari 2023 18:21 schreef llamalama het volgende:
[..]
De Cluedo-fan groet u en blijft faliekant Kolonel Mustard zeggen.
Iemand zin om een handje toe te steken bij 15? Wil vanavond nog de handen op elkaar krijgen maar struikel over onhandigheidjes, zou toch graag bij iemand willen polsen of ik al de vinger op de zere plek kan leggen en vanavond de nagel op de kop kan slaan.
{moest uit mijn systeem}
Ik ben trouwens wel vol goede moed begonnen aan 15, maar toen ik doorkreeg dat de Z ook een N kan zijn de L ook een R en de E een W of M ben ik afgehaaktquote:Op dinsdag 17 januari 2023 18:21 schreef llamalama het volgende:
[..]
De Cluedo-fan groet u en blijft faliekant Kolonel Mustard zeggen.
Iemand zin om een handje toe te steken bij 15? Wil vanavond nog de handen op elkaar krijgen maar struikel over onhandigheidjes, zou toch graag bij iemand willen polsen of ik al de vinger op de zere plek kan leggen en vanavond de nagel op de kop kan slaan.
{moest uit mijn systeem}
Okee okeequote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:24 schreef jurjen3000 het volgende:
Ik heb de hoop om nog iets op te lossen officieel opgegeven en de puzzel ingestuurd. Ik ben benieuwd of er snel hints online komen zodat we nog weer even door kunnen
SPOILER: hints voor de vragen die je niet hebtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hopelijk heb je hier helemaal niks aan![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:58 schreef CarloV het volgende:
[..]
Okee okeeOkee, ik had mijn hoop beter moeten formuleren: 'Hopelijk komen er snel hints online van de puzzelmakers waar we mee door kunnen (en die nuttiger zijn dan de gemiddelde Carlo hint.'SPOILER: hints voor de vragen die je niet hebtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hopelijk heb je hier helemaal niks aan
AIVD puzzel 2025:
1a, 2, 3a, 6, 10a, 11, 12a, 13, 14a, 16ab, 26
Het klinkt eerlijk gezegd niet of je aan alle regels hebt voldaan als je zo snel een oplossing hebt gevonden. Ik zou je aanraden de regels nog eens goed te lezen.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 18:48 schreef llamalama het volgende:
Het in elkaar leggen was eenvoudiger dan gedacht en in een half uurtje had ik al een oplossing, maar sommige stukken zijn hetzelfde en daardoor is het moeilijk te zien of je m goed hebt (de grijze I/H en D bijvoorbeeld). Zou graag willen weten of er cijfertekst of een lopende Engelse of Nederlandse tekst uitkomt.
SPOILER: 15Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 20:30 schreef WitteIris het volgende:
[..]
Het klinkt eerlijk gezegd niet of je aan alle regels hebt voldaan als je zo snel een oplossing hebt gevonden. Ik zou je aanraden de regels nog eens goed te lezen.
Ik vond het in ieder geval wel een van de leukste puzzels van dit jaar.Het in elkaar leggen was niet moeilijk. Echter de juiste variatie vinden (met een leesbare tekst) was de uitdaging wat mij betreft.SPOILER: 15Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD puzzel 2025:
1a, 2, 3a, 6, 10a, 11, 12a, 13, 14a, 16ab, 26
Da's grappig, dat heb ik met meer vragen 😋quote:Op dinsdag 17 januari 2023 20:35 schreef jurjen3000 het volgende:
[..]
Het in elkaar leggen was niet moeilijk. Echter de juiste variatie vinden (met een leesbare tekst) was de uitdaging wat mij betreft.
Sinds wanneer zijn mijn hints niet bruikbaar genoeg?quote:Op dinsdag 17 januari 2023 20:56 schreef MScript het volgende:
Kan ik nog iemand verleiden tot een bruikbare hint voor opgave 9?
PM of DM me maar!
🙏🙏🙏
Prima hints. Afdrukken op papier en de achterkant gebruiken voor boodschappenlijstjes?quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:08 schreef CarloV het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn mijn hints niet bruikbaar genoeg?
Ik moet zeggen dat ik je zojuist gegeven hint voor 9 heel nuttig vind. Had me veel uren frustratie bespaard, als je volgend jaar aan het begin nou even aangeeft waar we niet aan moeten beginnen...quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:08 schreef CarloV het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn mijn hints niet bruikbaar genoeg?
Ja, maar daarvoor is het nu te laat.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:08 schreef CarloV het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn mijn hints niet bruikbaar genoeg?
Nou vooruit nog eentje dan:quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:15 schreef jurjen3000 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik je zojuist gegeven hint voor 9 heel nuttig vind. Had me veel uren frustratie bespaard, als je volgend jaar aan het begin nou even aangeeft waar we niet aan moeten beginnen...![]()
SPOILER: 9Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:58 schreef CarloV het volgende:
[..]
Okee okeeZie ik daar nou een bruikbare hintSPOILER: hints voor de vragen die je niet hebtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hopelijk heb je hier helemaal niks aan
[ Bericht 16% gewijzigd door PZZLD op 17-01-2023 22:19:04 ]
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:22 schreef CarloV het volgende:
[..]
Nou vooruit nog eentje dan:🤣🤣🤣SPOILER: 9Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD Kerstpuzzel 2025: 1a, 3a, 6, 7a, 8, 13, 16abcd, 22, 23, 25-3/4
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:22 schreef PuzzelKerster het volgende:
Iemand nog advies voor vraag 5? #DTV
SPOILER: advies voor vraag 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 18 januari 2023 00:00 schreef Beerrend het volgende:
Het was weer genieten.
Wie helpt mij uit mijn pijn met opgave 5?
SPOILER: 5 (echte hint)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedoel je strikt verder of verderquote:Op woensdag 18 januari 2023 00:28 schreef Erbo79 het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er iemand die met het decoderen van de moeilijke laag van de paginaranden verder is gekomen dan pagina 11?
Ja, strikt verder want pagina 11 heb ik zelf ookquote:Op woensdag 18 januari 2023 00:31 schreef Beerrend het volgende:
[..]
Bedoel je strikt verder of verder? Ik heb pagina 11 nog
Ah, ik dacht dat er maar 1 passend antwoord was daar. Het leek allemaal maar net te passen bij ons, maar we vonden wel enkel de juiste dus.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 20:35 schreef jurjen3000 het volgende:
[..]
Het in elkaar leggen was niet moeilijk. Echter de juiste variatie vinden (met een leesbare tekst) was de uitdaging wat mij betreft.
quote:Op woensdag 18 januari 2023 01:06 schreef Legoblokje het volgende:
Heeft er ook nog iemand een hint voor 9?
SPOILER: 9Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vond echt dat Carlo een hele mooie hint gaf: gewoon overslaan. Best sportief van hem. Maar mss zie je die pas als je hem snaptquote:Op woensdag 18 januari 2023 01:06 schreef Legoblokje het volgende:
Heeft er ook nog iemand een hint voor 9?
@2: wil je de antwoord?quote:Op woensdag 18 januari 2023 01:25 schreef WitteIris het volgende:
Grootste ergernis dit jaar was 13 en 2 afhankelijk van wat het antwoord daar is.
13 is hier zeker geen ergernis maar een mooi antwoord. 2 volkomen mee eens, geen mooie vraag (of ik heb hem ook fout)quote:Op woensdag 18 januari 2023 01:25 schreef WitteIris het volgende:
Grootste ergernis dit jaar was 13 en 2 afhankelijk van wat het antwoord daar is.
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:28 schreef IshaD het volgende:
Bij het invullen van het formulier toch nog 16a gevonden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD puzzel 2025:
1a, 2, 3a, 6, 10a, 11, 12a, 13, 14a, 16ab, 26
Stap 2 wordt iets makkelijker als je stap 4 tegelijk doet.quote:Op woensdag 18 januari 2023 01:25 schreef WitteIris het volgende:
Veel frustratie zit er natuurlijk in de moeilijke opgaven 5, 9 en 21 en ook in 23. Daar hebben we enkel stap 4 niet. Ik las dat sommige mensen hier stap 2 met de hand hebben gedaan. Petje af hoor. Ik ben heel benieuwd hoe je dat hebt gedaan.
Snap je wel de stille hint die ik postte, of mis je het punt daarvan?quote:Op woensdag 18 januari 2023 05:40 schreef jurjen3000 het volgende:
[..]
2 volkomen mee eens, geen mooie vraag (of ik heb hem ook fout)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |