Je zult toch verder moeten. Ze zullen er vast wel iets over vinden. Moet vanavond nog beetje terug kijken maar leek alsof iedereen wakker was op de capsquote:Op donderdag 15 december 2022 12:39 schreef greysbones het volgende:
Ik vind het maar raar
Dat het merendeel doet of er niks aan de hand is
ik heb een klein vermoeden dat het gedoe in de achterkamertjes geregeld wordt toch niet, mexx ligt op bedquote:Op donderdag 15 december 2022 12:39 schreef greysbones het volgende:
Ik vind het maar raar
Dat het merendeel doet of er niks aan de hand is
Matin heeft zichzelf ook in deze situatie gebracht door zijn eigen reactie op hetgeen wat Leila had gezegd op Jeffs feestjequote:Op donderdag 15 december 2022 12:41 schreef engine het volgende:
[..]
Je zult toch verder moeten. Ze zullen er vast wel iets over vinden. Moet vanavond nog beetje terug kijken maar leek alsof iedereen wakker was op de caps![]()
Vind het wel mooi dat Mexx haarzelf nu zo klem geluld heeft dat iedereen het door heeft (behalve martin).
Vind het sowieso debiel dat hij dat geloofdequote:Op donderdag 15 december 2022 12:44 schreef greysbones het volgende:
[..]
Matin heeft zichzelf ook in deze situatie gebracht door zijn eigen reactie op hetgeen wat Leila had gezegd op Jeffs feestje
Ze was gisteren al niet lekker. Maar wat ze heeft is mij ook een raadsel.quote:Op donderdag 15 december 2022 12:47 schreef R0T29 het volgende:
Mexx simuleert/overdrijft nu een of andere pijn om de aandacht te verleggen van haar leugens
greep vanochtend ook iedere keer naar haar zij/borst maar ik heb bij haar mijn twijfels en daar zorgt ze zelf voor.quote:Op donderdag 15 december 2022 12:52 schreef Vlinder1974 het volgende:
[..]
Ze was gisteren al niet lekker. Maar wat ze heeft is mij ook een raadsel.
Pijnlijke borsten? Cyclusdingetje. Zou dat alles zijn?quote:Op donderdag 15 december 2022 12:54 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
greep vanochtend ook iedere keer naar haar zij/borst maar ik heb bij haar mijn twijfels en daar zorgt ze zelf voor.
Tja... ze zal wel echt pijn hebben, maar the boy who cries wolfquote:Op donderdag 15 december 2022 12:54 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
greep vanochtend ook iedere keer naar haar zij/borst maar ik heb bij haar mijn twijfels en daar zorgt ze zelf voor.
Het is idd wel zo dat als het uit de hand loopt en Leila iets doet, zij een kaart krijgt of eruit gestuurd wordt maar de schuld ligt bij die twee ratten.quote:Op donderdag 15 december 2022 12:52 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik heb er nog eens over nagedacht, en ik realiseer me dat mijn mening geen enkele invloed op de febo zal hebben, maar eigenlijk moeten Mexx en Martin een gele kaart krijgen. Ze proberen eigenlijk met grove laster een reactie uit te lokken. Die reactie komt er van Leila, maar zonder stap 1 was die er nooit gekomen.
Als alleen Leila geel zou krijgen, dan is het blijkbaar geoorloofd om iemand van de meest erge dingen valselijk te beschuldigen.
Alledrie wel of juist niet, zal wel zijn wat de febo kiest, om de makkelijke uitweg te kiezen.
Voeg "Mexx heeft een rijke fantasie en moet haar bek eens houden" er aan toe en je zit redelijk goedquote:Op donderdag 15 december 2022 12:55 schreef Vlinder1974 het volgende:
Resume: mexx heeft bij martin aangedikt wat laila gezegt heeft. Martin wilde zijn vrouwtje beschermen en dat escaleerde? Ik heb het niet helemaal meegekregen.
Weer zwanger..quote:Op donderdag 15 december 2022 12:52 schreef Vlinder1974 het volgende:
[..]
Ze was gisteren al niet lekker. Maar wat ze heeft is mij ook een raadsel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |