Zodra de bellen gaan rinkelen denk ikquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:02 schreef 5thencounter het volgende:
En gaan die 15sec al in als de belletjes rinkelen, of na het omroepen van de naam van de gene die moet zingen .. duurt ook al 3 sec![]()
En als de naam alleen op het scherm staat van diegene die in bed ligt...
In het laatste geval is iemand te laat? Eigenlijk moeten ze de matrassen naar de woonkamer slepen en een slaapfeestje maken, maar dat is voor een week niet te doen.quote:Op vrijdag 9 december 2022 13:02 schreef 5thencounter het volgende:
En gaan die 15sec al in als de belletjes rinkelen, of na het omroepen van de naam van de gene die moet zingen .. duurt ook al 3 sec![]()
En als de naam alleen op het scherm staat van diegene die in bed ligt...
Dan nog de deelnemer roepen..quote:Op vrijdag 9 december 2022 13:03 schreef Loveable het volgende:
[..]
Zodra de bellen gaan rinkelen denk ik
Naam komt op het scherm toch, wordt niet omgeroepenquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:04 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dan nog de deelnemer roepen..
Dit, zeiden zequote:Op vrijdag 9 december 2022 13:04 schreef Loveable het volgende:
[..]
Naam komt op het scherm toch, wordt niet omgeroepen
Dat is geheel in de hand van Febo.. hoeveel gunnen ze Isaac The Great Dictatorquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:04 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
In het laatste geval is iemand te laat? Eigenlijk moeten ze de matrassen naar de woonkamer slepen en een slaapfeestje maken, maar dat is voor een week niet te doen.
Ben benieuwd hoeveel of weinig ze gaan verdienen
Ja idd...quote:Op vrijdag 9 december 2022 13:06 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dat is geheel in de hand van Febo.. hoeveel gunnen ze Isaac The Great Dictator
Ze kunnen makkelijk iedereen kiezen die toevallig langs het podium loopt.. en snachts niemand roepen
Yesquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:06 schreef Loveable het volgende:
Dus als degene op bed ligt of op de wc. kan een andere bewoner de naam wel roepen
Op de WC liggen ja?quote:Op vrijdag 9 december 2022 13:06 schreef Loveable het volgende:
Dus als degene op bed ligt of op de wc. kan een andere bewoner de naam wel roepen
25 euro per nummer dat ze binnen 15 seconden zingenquote:
oke klinkt goedquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
25 euro per nummer dat ze binnen 15 seconden zingen
0 euro als ze 30 seconden erover doen
en anders -25 euro van het gewonnen bedrag
hoe vaak per dag is niet gezegd, alleen zingen bij de microfoon en het duurt 7 dagenquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:10 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
oke klinkt goed
En het duurt een week?
Hoe vaak per dag?
Met zijn allen of alleen?
Hoe vaak per dag is een raadsel. Duurt een week. Eentje wordt genoemd, maar iedereen mag meezingenquote:Op vrijdag 9 december 2022 13:10 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
oke klinkt goed
En het duurt een week?
Hoe vaak per dag?
Met zijn allen of alleen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |