Vast teleurgesteldquote:
Als @Danny niet dat miljoen van zijn rekening beschikbaar had gesteld voor de liefste en mooiste ouwehoer was ik hier allang weg geweest.quote:Op zaterdag 3 december 2022 11:53 schreef Dotteke het volgende:
En de dames zijn weer een spelletje aan et doen op stream 1 en op stream 2 darten en een berend half in beeld af en toe die op de crosstrainer staat
Hij was er zelf de heel nacht bij, boos op zichzelf dus ook?quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:06 schreef Li0nHeart het volgende:
Isaac is dus ook sjacherijnig over vannacht.
Agressieve luitjes daarquote:Op zaterdag 3 december 2022 12:07 schreef Li0nHeart het volgende:
Wanda wou iedereen in elkaar slaan omdat ze moe en brak weer in hun bed gingen liggen na het ontbijt.
Ik heb tot laat gepost en vlak erna waren en slaapstreams. Het naar bed gaan en mensen wakker maken heb ik niet meer gezien, als dat al op stream was.quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:07 schreef Li0nHeart het volgende:
En blijkbaar is er niks op de streams geweest (of iedereen sliep), want in de CoS was hier niks over te vinden
quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:09 schreef puzziepie het volgende:
Ik heb ook weer genoeg Martin gehoord
Die was er bij..en had de grootste lol!quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:06 schreef Li0nHeart het volgende:
Isaac is dus ook sjacherijnig over vannacht.
Slang is het.quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:09 schreef Silves het volgende:
[..]
Die was er bij..en had de grootste lol!
precies, 100% en had het grootste woordquote:Op zaterdag 3 december 2022 12:09 schreef Silves het volgende:
[..]
Die was er bij..en had de grootste lol!
ja totdat hij klachten kreeg van kamer 3...en in een keer was het euhhh ikke niet.quote:Op zaterdag 3 december 2022 12:10 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
precies, 100% en had het grootste woord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |